Перейти до змісту

Система самоуправления фупа-фупоголика . обсуждение


Слав

Recommended Posts

как по вашему мнению должен самоуправлятсо фуп фупоголик

Чому ти береш на себе  обсуждати і ставити питання по цьому форуму?

Слав, що це було у вас з Йожею по найму ботів для голосування? Для якого голосування ви спотворювали вільний вибір фупівців?

Link to comment
Share on other sites

Чому ти береш на себе  обсуждати і ставити питання по цьому форуму?

Слав, що це було у вас з Йожею по найму ботів для голосування? Для якого голосування ви спотворювали вільний вибір фупівців?

никакого найма ботыв для голосування не було хе-хе но то пустяк  пусть те кто хочет считают что було

когдато давно було кое-что другое но то неважно

Link to comment
Share on other sites

Есть форум такой

http://fupogolic.com/forum/4-kniga-skarg-ta-propozitc%D1%96j/

Написано, что он нужен чтобы обсуждать вопросы администрирования форума.

Это намек такой

Надеюсь остальные 100500 тем отправятся туда

Link to comment
Share on other sites

Есть форум такой

http://fupogolic.com/forum/4-kniga-skarg-ta-propozitc%D1%96j/

Написано, что он нужен чтобы обсуждать вопросы администрирования форума.

Это намек такой

Надеюсь остальные 100500 тем отправятся туда

типо скинуть тему в подвал подальше от глаз апщественности

тоже правильно

Link to comment
Share on other sites

никакого найма ботыв для голосування не було хе-хе но то пустяк  пусть те кто хочет считают что було

когдато давно було кое-что другое но то неважно

важливо.

 

можна вважати вас не чистими на руку, я правильно розумію?

Link to comment
Share on other sites

 

 


типо скинуть тему в подвал подальше от глаз апщественности

Типо задолбали ваши срачи. Это политический форум. Тут обсуждаются политические темы. А не ваша санта-барбара с новым топиком для срача каждый день. Имеете возразить?

Link to comment
Share on other sites

важливо.

 

можна вважати вас не чистими на руку, я правильно розумію?

 

ахаха . а можно ли счетать вас именно вас  кровожадным убийцей адже вы пару месяцев назад верещали ризаты не?

 

 

 

да а меня считать можно кем угодно

тока такой момент я непритиндую на кнопку и управление каким либо форумом

максимум что я хочу понять это написано стартопике

Типо задолбали ваши срачи. Это политический форум. Тут обсуждаются политические темы. А не ваша санта-барбара с новым топиком для срача каждый день. Имеете возразить?

это фуп или не фуп? как фуп без срача? а политика утомляет

Link to comment
Share on other sites

ахаха . а можно ли счетать вас именно вас  кровожадным убийцей адже вы пару месяцев назад верещали ризаты не?

 

верещу і зараз, але до дій не доходить. ти визнав, що у тебе доходило.

є різниця.

 

 

 

 

тока такой момент я непритиндую на кнопку и управление каким либо форумом

 

у тому то і справа, що дехто вважає, що дуже претендуєш і лоббіюєш через декого.)

 

максимум что я хочу понять это написано стартопике

навіщо? чому ти зацикавився?

Змінено користувачем эЛКа
Link to comment
Share on other sites

Типо задолбали ваши срачи. Это политический форум. Тут обсуждаются политические темы. А не ваша санта-барбара с новым топиком для срача каждый день. Имеете возразить?

самоуправління форума - це якраз політична тема;

реальна - бо стосується самого форума і всіх нас

де, як не на політичному форумі їй логічно бути?

Link to comment
Share on other sites

как по вашему мнению должен самоуправлятсо фуп фупоголик

ну дивись, Слав, давай почнем з головного

яка кнопка є сама головна? така що може похеряти і відключити всі інші кнопки чи закрити нафік форум - це ключі до хостера, на якому крутиться сервер; це сторона, яка заключила договір із хостером

якщо говорити про повну демократію, то такі ключі як булаву має тримати найвища посадова особа форума

тепер припустим форум буде обирати такого "президента", якому ці ключі будуть передаватись; припустим абсолютно чесно обирати; де гарантія що попередній "президент" передасть ключі? нема такої гарантії, це віртуал, тут повстання не замутиш; була десь людина онлайн і стала офлайн, все, з кінцями

 

можна довірити ключі людині, якій довіряє переважна більшість, але це вже буде не демократія, а монархія (конституційна, якщо ця людина буде запроваджувати конституцію форуму (візію форуму, принципи, правила і т.д.)); я не кажу що монархія це погано, можливо це дійсно найкращий варіант

 

тепер питання, хто має бути монархом? хто це має вирішити? а хто це може вирішити? громада явочним порядком - до кого прийшли, той і монарх? - варіант

я хочу щоб монархом була Олена Притула

хтось хоче інакше - це нормально, але тоді нам на різні форуми

Link to comment
Share on other sites

@Слав, примите в дар, пожалуйста!

,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, - это запятые

.................................................... - это точки

тся, ться - это окончания слов-глаголов

по теме пишите плиз

Link to comment
Share on other sites

ну да ибо

походу всем нас рать на самоуправление а вот

некто выносит это в краеугольный камень своих аргументов

 

что он будет самоуправлять хе-хе

Всем насрать, только у тебя болит душа за новый форум. Он ведь, как ребенок для тебя. Родненький, выстраданный. А кто-то подлый хочет прибрать его к своим рукам.

 

Не дай этому произойти, Слав!

Link to comment
Share on other sites

Всем насрать, только у тебя болит душа за новый форум. Он ведь, как ребенок для тебя. Родненький, выстраданный. А кто-то подлый хочет прибрать его к своим рукам.

 

Не дай этому произойти, Слав!

 

просто хочу ясности

Link to comment
Share on other sites

ну типо кто будет властелин кнопок

 

Слав, ну навіщо ти валяєш тут дурня в100500 гілках?

 

Відповіді ти чудово знаєш - вся возня навколо ФУП 2.0 зводиться до того, щоб на кнопці сиділа Йожа. Ну ти ти в неї на підтанцьовках.

Змінено користувачем Маковій
  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

ну дивись, Слав, давай почнем з головного

яка кнопка є сама головна? така що може похеряти і відключити всі інші кнопки чи закрити нафік форум - це ключі до хостера, на якому крутиться сервер; це сторона, яка заключила договір із хостером

якщо говорити про повну демократію, то такі ключі як булаву має тримати найвища посадова особа форума

тепер припустим форум буде обирати такого "президента", якому ці ключі будуть передаватись; припустим абсолютно чесно обирати; де гарантія що попередній "президент" передасть ключі? нема такої гарантії, це віртуал, тут повстання не замутиш; була десь людина онлайн і стала офлайн, все, з кінцями

 

можна довірити ключі людині, якій довіряє переважна більшість, але це вже буде не демократія, а монархія (конституційна, якщо ця людина буде запроваджувати конституцію форуму (візію форуму, принципи, правила і т.д.)); я не кажу що монархія це погано, можливо це дійсно найкращий варіант

 

тепер питання, хто має бути монархом? хто це має вирішити? а хто це може вирішити? громада явочним порядком - до кого прийшли, той і монарх? - варіант

я хочу щоб монархом була Олена Притула

хтось хоче інакше - це нормально, але тоді нам на різні форуми

А теперь читаем,что МГ выкладывал-когда Притула согласилась,что бы ФУПовцы сделали форум......ей форум не нужен был и наверняка и сейчас не нужен(возможно,если некто не переговорил и не переубедил)....раз не нужен был...то в чём вопрос тогда .

Link to comment
Share on other sites

Слав, ну навіщо ти валяєш тут дурня в100500 гілках?

 

Відповіді ти чудово знаєш - вся возня навколо ФУП 2.0 зводиться до того, щоб на кнопці сиділа Йожа. Ну ти ти в неї на підтанцьовках.

ну йожа на скока я знаю не хочет и наскока я знаю неможет  и не будет иметь никакого отношения к фупу кроме как юзер

хе-хе

ну а мне управление админство модераторство нахь невсралось .

все написаное тобой неболее чем инсинуации

слав, а ты бы предложил для начала свое видение, а вокруг него бы пошла дискуссиия.

Ты же с какой-то другой целью эту ветку открыл.

С какой ?

а у меня нет виденья по самоуправлению

просто непредставляю как это можно сделать

ибо масса фуповцев не есть стабильной

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...