Перейти до змісту

зимнее погодное


лєса

Recommended Posts

;o

 

*леса полезла пододеялу*

Вилазь, до другого лютого суцільний плюс, весь сніг розтане, підуть дощі, під ногами чвакатиме брудна каша - словом, жодної зими, не переживай!

Link to comment
Share on other sites

https://www.sibreal.org/a/28998565.html
Из-за суперморозного антициклона в Сибири и на Дальнем Востоке с 18 января установилась аномально холодная погода. Среднесуточные значения температуры во многих регионах сразу упали на 15–20 градусов "ниже нормы". Гидрометеоцентр России сообщает, что это только начало: в некоторых областях Сибири температура вскоре опустится до –50°С и продлятся заморозки минимум до конца января.​ И в такие морозы во многих сибирских городах происходят еще и перебои с отоплением. Людям приходится бороться за выживание самыми разными способами.

581451bf64d1.jpg

d75a248e39c4.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Куул, ще не обридло? Мені на човні швидко набридає....

 

Ну всяко бува, просто тепер тут настає сезон дощів... Я протупив, бо ми засиділися в Кейптауні більше, ніж планували. Просто закохався в це місто! Не хотів відходити - такі красоти, такі розваги, такі технопарки (я це люблю потусоватися),

Поспіхом Мадагаскар, тепер от Маврикій але вже все...Кращої погоди пару місяців не буде :( АБо тут торчати, або під штормами на Сейшели та Мальдіви теж так собі пересепктива. ДУмаю, поки погуляємо тут. Можду пару дупутатів зустріну - на яхту запрошу і в море (тіла) :gigi:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну всяко бува, просто тепер тут настає сезон дощів... Я протупив, бо ми засиділися в Кейптауні більше, ніж планували. Просто закохався в це місто! Не хотів відходити - такі красоти, такі розваги, такі технопарки (я це люблю потусоватися),

Поспіхом Мадагаскар, тепер от Маврикій але вже все...Кращої погоди пару місяців не буде :( АБо тут торчати, або під штормами на Сейшели та Мальдіви теж так собі пересепктива. ДУмаю, поки погуляємо тут. Можду пару дупутатів зустріну - на яхту запрошу і в море (тіла) :gigi:

 

Тада, острови це класно, але недовго....  :gigi: Українських дупутатів? 

Link to comment
Share on other sites

Тада, острови це класно, але недовго....  :gigi: Українських дупутатів? 

 

Ну а яких же? :D  Наших тут в цей час не може бути. Це лише українсько-печерський "середній клас" в робочий час собі дозволяє. Гуценки ще кажуть ці місця полюбляють. То може мені повезе на пгиойм до генеального пгокугога потрапити.  Ми якраз тиждень тому собачку місцеву підібрали - тоща аж жуть! Від"їдається як раз. B-)

 

Не в островах справа. В людях. А ще тут надто цивілізовано, що мене неприємно вразило. Думав в такій жопі світу, яку щоправда Марк Твен назвав свого часу взірцем, за яким Бог свторив рай, буде не так людно і індустріалізовано для ледачого дорогого відпочинку. Помилився :) Та щей кацапи! Ти не  повіриш! На сусідній яхті під ямайським прапором щоночі гульня, крики і російський мат...Тому довелося перебазуватися на кілька десятків миль на північ. Тут наче нічого, лагуна невеличка і маленькі острівці. Але нуднувато трохи через погоду. Тому от і підсів на досить часте дописування тут, що не дуже для мене типово. Та ще й задуха, спати погано.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

От жеж підараси, катаються по світу коли країна в небезпеці :fp1: . Сподіваюсь ти їм натякаєш про це час від часу? Довго ще мандрувати збираєся? З'явились якісь проекти, плани?

Link to comment
Share on other sites

стужа наступила
мерзнет бобр и зай
не ломай систему
тоже замерзай

(с)

------------------------

лезут в жопу греться

шесть полярных сов
не ходите люди
в тундре без трусов

(с)

--------------------------

по лужам бегал неуклюже

пел у прохожих на виду
а так то я себя спокойно
веду

(с)

------------------------

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

требую достаточьных оснований для переименования ведко в

"весеннее погодное"!

мы всё прекрасно понимаем

мы не такие дураки

сказали заводя будильник

сурки

(с)

------------------------------------

пришли на телепередачу

о птицах певчие дрозды

чтоб дать дроздову николаю

бразды

(с)

-------------------------------------

буря мглою небо кроет

вихри снежные крутя

нет ребят я пить не буду 

хотя... 

(с)

------------------------------------

графин лафа фреон фрилансер

жираф гофра олигофрен

пытался вспомнить текст боярский

но хрен

(с)

-------------------------------------

в ночь восьмого марта

крадучись как вор

вынесу я елку

в тихий спящий двор

(с)

------------------------------------

вот и всё оксана

кончился твой день

принимай кастрюли

и сковородень

(с)

------------------------------------

в марте валерьянку

хлещем я и кот

то его накроет

то наоборот

(с)

Змінено користувачем СіЛ
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...