Перейти до змісту

зимнее погодное


лєса

Recommended Posts

Во дворе снега сантиметров 30.

І  то  в  Херсоні  вже  колапс?  Щоб  на  роботу  не  їхати?  А  пішками,  як  раніше  бувало?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Перед приходом цього фронту була масова міграція якихось чорних птахів, всі дерева обліплені. Сьогодні знов. В потепління за пару днів не вірю, ймовірніше йде ще одна хвиля сильних морозів чи снігопади :shuffle:

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

Не  треба  такої  акції.  Я  ледве  5  днів  витримала.  9  градусів  в  квартирі - то  не  жарти.  Зате  через  кілька  днів  -  то  буде  просто  Сахара.  Якщо  Боженька  мені  по  чолі  не  дасть  за  такі  слова  і  не  подарує  ще  один  місяць  холодриги. :)

Link to comment
Share on other sites

Блин, так народ зимовал в Антарктике.  :shok:

 

(Чего так холодно-то? Света нету?)

Квартира  в  стані  ремонту  (вічного).  Дверей  в  кімнатах  ще  нема.  В  одній  частині  квартири  трохи  тепліше  (зазвичай  взимку  16,  вже  звиклося.  Зараз  трохи  менше,  мушу  включати  калорифер.  В  другій  частині  є  діра  в  стелі  (має  бути  хід  на  горище).  Ми  його  звісно  трохи  заклали  дошками,  мішками  з  керамзитом  і  килимами,  але   все  одно  ізоляції  повної  нема.  Стелі  високі,  кімнати  великі. 

Мала  б  рятувати  тепла  підлога  в  кухні,  але  краник  тече  і   сантехнік  на  таке  не  приходить.  Замахала  їхня  прошеність.  Вчора  почало  капати  під  мийкою - мені  з  тою  водою  ніяк  не  везе ( може  через  те,  що  страшно  боюсь  затопити  сусідів).  Дзвоню  до  сантехніка,  кажу  вже  є  4  дрібні  роботи  і  все  одно  нікого  не  прислав.  Чекай  до  понеділка.

При  совку  все  було  дубове,  але  надійне,  а  тепер  таке  лихе,  що  вічно  щось  як  не  протікає,  то  не  крутиться (я  про  вентилі). 

Link to comment
Share on other sites

У нас теж злетіло реле на одному із газових котлів. Чоловік купив декілька обігрівачів, щоб труби не полопалися :lol2:. Подзвонили майстрам у неділю о 5-ій, а вже у понеділок в 11 ранку було все зремонтовано.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Мала  б  рятувати  тепла  підлога  в  кухні,  але  краник  тече  і   сантехнік  на  таке  не  приходить.  Замахала  їхня  прошеність.  Вчора  почало  капати  під  мийкою - мені  з  тою  водою  ніяк  не  везе ( може  через  те,  що  страшно  боюсь  затопити  сусідів).  Дзвоню  до  сантехніка,  кажу  вже  є  4  дрібні  роботи  і  все  одно  нікого  не  прислав.  Чекай  до  понеділка.

:(

а скудова ето они такие прошеные, плин? 

Link to comment
Share on other sites

При  совку  все  було  дубове,  але  надійне,  а  тепер  таке  лихе,  що  вічно  щось  як  не  протікає,  то  не  крутиться (я  про  вентилі). 

Я совкову сантехнику вспоминаю як тотальний Ад&Ізраїль. /me працював сантехніком наприкінці 80х, і регулярно допомагав і допомагаю з подібними проблемами всім друзям. В US та Канаді -- найпростіше, все надійно й уніфіковно. В EU -- дещо гірше, але зовсім непагано. Шось хочеш поладнати в Україні -- катастрофа. 

 

Link to comment
Share on other sites

:(

а скудова ето они такие прошеные, плин? 

Я з майстрами "співпрацюю" 15 років. Було в хаті вже 9 бригад. Коли є великий об єм роботи, то звісно приходять. Але  у  мене  завжди  є   якась  дрібна  робота - нікого  ніякими  кліщами  не  затягнеш. 

Ті  майстри, які  щось вміють, кому  дійсно  довіряєш  і  вже  знаєш  їх,  сміливо  в  хату  пускаєш,  то  вони беруть  цілі  квартири  за  грубі  гроші  і  моя  дрєбєдєнь  їм  не  потрібна.

От зараз  треба  поставити  підвіконник,  ні  один  майстер  не  прийде,  буду  робити  сама.  Мені  простіше  було  б  заплатити,  але...

Link to comment
Share on other sites

 

 


ні  один  майстер  не  прийде,  буду  робити  сама.  Мені  простіше  було  б  заплатити,  але...

Да уж... Не в обиду, может помог бы муж на час?

А вообще, громить квартиру на зиму - последнее дело.

Link to comment
Share on other sites

Да уж... Не в обиду, может помог бы муж на час?

А вообще, громить квартиру на зиму - последнее дело.

Та  то  вже  не  перша  зима.  :gigi:

Та  й  скільки  там  тої  зими.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Я з майстрами "співпрацюю" 15 років. Було в хаті вже 9 бригад. Коли є великий об єм роботи, то звісно приходять. Але  у  мене  завжди  є   якась  дрібна  робота - нікого  ніякими  кліщами  не  затягнеш. 

Ті  майстри, які  щось вміють, кому  дійсно  довіряєш  і  вже  знаєш  їх,  сміливо  в  хату  пускаєш,  то  вони беруть  цілі  квартири  за  грубі  гроші  і  моя  дрєбєдєнь  їм  не  потрібна.

От зараз  треба  поставити  підвіконник,  ні  один  майстер  не  прийде,  буду  робити  сама.  Мені  простіше  було  б  заплатити,  але...

Успіхів в цій праці!

Але погодьтеся, ще років 10 тому, та навіть 5, можна було без проблем знайти людину з руками на будь-яку роботу за адекватні гроші.

Link to comment
Share on other sites

Успіхів в цій праці!

Але погодьтеся, ще років 10 тому, та навіть 5, можна було без проблем знайти людину з руками на будь-яку роботу за адекватні гроші.

Ні,  було  те  саме.  Хороші  майстри  нарозхват.,  а  непотребу не  треба. 

Проблема  і  в  тому,  що  ці  роботи  робляться  начорно,  без  контрактів.

Нема  фірм,  які  відкрито  надають  послуги  по  ремонту -  прийшов  в  офіс  чи  задзвонив  і  домовився.

За  оголошеннями  в  газеті  я  наймати  невідомо  кого  не  буду -це  не  мій  варіант.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Сьогодні вранці возили кота до лікаря. У нормальний день дорога займає ну десь десять хвилин. Сьогодні добирались півгодини і це ще нормально - принаймі не спізнились. Деякі дороги повністю заблоковані, купа аварій. Ну так, сніг випав - проте для деяких водіїв це ніби в перший раз :gigi:.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...