Перейти до змісту

feminism(modern) is cancer


coolzak

Recommended Posts

 

 


так званий ланч - бутерброд, що складався із хліба, салати-латука і шинки. Масла чи якогось соусу не бачила. Із сумними обличчями малюки запихали все це в рот, сидячи на матрасах, і стоїчно жували

Згадалися мої сніданки, коли о 5:30 АМ треба було без суму на обліччі швидко ковтнути бородинський з радянською кількой в томатє та їхати годину до школи  :D все таки якість життя у нас після совку зросла не те що принципово, а я навіть не знаю як.

Link to comment
Share on other sites

От виходить що здираючи податки з нормальних сімей які потім просто не мають бабла на утримання дітей і не хочуть цих майбутніх дітей робити жебраками держава дає так званим самотній матерям які є вже людьми з емоційними проблемами бо як інакше назвеш особу яка не в стані збудувати взаємини з чоловіком і щоб не бути самотнім заводить собі як песика дитину якій на питання хто тато буде розповідати які мужики козли
Link to comment
Share on other sites

От виходить що здираючи податки з нормальних сімей які потім просто не мають бабла на утримання дітей і не хочуть цих майбутніх дітей робити жебраками держава дає так званим самотній матерям які є вже людьми з емоційними проблемами бо як інакше назвеш особу яка не в стані збудувати взаємини з чоловіком і щоб не бути самотнім заводить собі як песика дитину якій на питання хто тато буде розповідати які мужики козли

 

Ой  що  то  Ви  так  агресивно  настроєні  проти  самотніх  жінок? :shuffle:

А  Вам  не  приходить  в голову,  що  цим  жінкам  просто  не  трапляються  чоловіки, з  якими  хотіли  б  будувати  стосунки?

Є  жінки  скромні, не  будуть  безцеремонно  намагатися  сподобатися.  По -різному  буває  і  дуже  часто.  І  чим  гарніша,  розумніша,  попросту  достойніша  жінка,  тим  важче  їй  вийти  заміж,  якщо  не  зробила  це  у  виші,  де  всі  свої.

Але  у  кожної  жінки  є  природня  тяга  стати  матір ю.  Не  песика  завести,  а  вилити  свої  материнські  почуття  на  дитя.  Ростити,  виховувати,  передати  себе  тій  дитині.  Я  б  теж  так  зробила,  якби  не  судилося  збудувати  родину. 

Це  подвиг,  до  речі,  відважитися  на  таке,  але  багато  хто  таке  проходить,  бо  чоловік  своєю  поведінкою,  ставленням  все  робить  для  того,  щоб  жінка  страждала.

В  нашому  незалежному  світі  аж  так  дуже  вже  не  треба  того робити,  як  ще  100  років  назад. Маю  на  увазі - терпіти.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


так званим самотній матерям які є вже людьми з емоційними проблемами бо як інакше назвеш особу яка не в стані збудувати взаємини з чоловіком

Ну якщо чоловік - чмо, то що тут поробиш? Або "не готовий до дітей", бо на хвилинку він до них хоч до 70 років може бути технічно готовий, на відміну від жінки, яка має трохи інший механізм фертильності? Або ще щось? Може ви взагалі проти розводу як такого, типу брак раз та назавжди? :) Якщо ні - то чого це раптом?  :D

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я теж стояла на черзі у подібному садочку.  Черга була 3 роки. То садочок був на той час 1200 на місяць, у страшному бейсменті. Діти теж спали і їли ланч на підлозі. Всі виховательки - філіпінки із "фіфектом рєчі" -  я їх сама не могла зрозуміти, не кажучи вже про малих дітей. Вони нас провели екскурсією по цьому садочку, то я була в шоці, побачивши, як дітки-тоддлери (2-3 роки) їли так званий ланч - бутерброд, що складався із хліба, салати-латука і шинки.
:fp1:

 

шыкарная программа для развития

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

шыкарная программа для развития

 

У нас иначе. Нормальные условия. Правильное питание. но и цены другие. Мой в садике с 8ми месяцев. Первый год я платил 2200 в месяц. Сейчас ему 3.5. Плачу 1550.  Обычный городской садик. Хозяин садика - Министерство Образования Онтарио.

Вы спросите, почему так дорого? А потому что 90% деток в этих садиках на дотациях. То есть я и такие как я терпилы оплачиваем этот праздник жизни тем семьям, которые колбасят на кэш в свободное время от жизни на пособиях

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Згадалися мої сніданки, коли о 5:30 АМ треба було без суму на обліччі швидко ковтнути бородинський з радянською кількой в томатє та їхати годину до школи  :D все таки якість життя у нас після совку зросла не те що принципово, а я навіть не знаю як.

 

Ну ви ж жили не на 1200 доларів на місяць, який коштував цим мамашкам за мале. Могли б щось пристойніше їм годувати.

Змінено користувачем Spencer H.
Link to comment
Share on other sites

От виходить що здираючи податки з нормальних сімей які потім просто не мають бабла на утримання дітей і не хочуть цих майбутніх дітей робити жебраками держава дає так званим самотній матерям які є вже людьми з емоційними проблемами бо як інакше назвеш особу яка не в стані збудувати взаємини з чоловіком і щоб не бути самотнім заводить собі як песика дитину якій на питання хто тато буде розповідати які мужики козли

 

Ще раз - є різні ситуації. Наприклад, моя знайома, хоч і завела дитину без чоловіка, цілком може собі це дозволити. Бо як інженер заробляє набагато більше, ніж пересічний канадець-налогоплатник :). І потім, може, вона ще і вийде заміж. Купа дітей, які були народжені у шлюбі з двома батьками, живе без батьків. Як кажуть, від тюрми і суми ...

Link to comment
Share on other sites

:fp1:

 

шыкарная программа для развития

 

 

Тому я і кажу, що тут до заведення дітей держава відноситься як до особистої справи батьків :D. Хоча у провінції Квебек держава частково (якщо не повністю) субсидує садочки, але це за гроші платників податків. Інші провінції такого не хочуть робити.

 

Це ж саме із системою освіти. Подивившись на деякі нюанси, ми відправили малу у релігійну приватну школу. Тобто платимо із власної кишені, а наші податки йдуть на загальну систему освіти. Теж у чомусь несправедливо :gigi:.

 

Коротше, спасєніє утопающіх ... ну ви зрозуміли :gigi:.

Link to comment
Share on other sites

Хоча у провінції Квебек держава частково (якщо не повністю) субсидує садочки, але це за гроші платників податків. Інші провінції такого не хочуть робити.

British Columbia компенсує батькам ~ ⅔ коштів витрачених на дітсадок.

Link to comment
Share on other sites

British Columbia компенсує батькам ~ ⅔ коштів витрачених на дітсадок.

В Квебеке или бесплатно или до 200 долларов.

В Онтарио средняя цена садика 1200. 

Для сравнения: Германия 200Евро если нет права на субсидию. Иначе бесплатно. Кажется полное покрытие входит в Херц4.

Британская королевская семья для своих принцев и принцесс в центре Лондона платит 900фунтов в месяц за каждого. Это считается дорого.

Link to comment
Share on other sites

В Квебеке или бесплатно или до 200 долларов.

В Онтарио средняя цена садика 1200. 

Для сравнения: Германия 200Евро если нет права на субсидию. Иначе бесплатно. Кажется полное покрытие входит в Херц4.

Британская королевская семья для своих принцев и принцесс в центре Лондона платит 900фунтов в месяц за каждого. Это считается дорого.

Да, все так, а в Чехии -- бесплатно.

BTW: на этом форуме уже было обсуждение на эту тему с цифрами по разным странам. Можно поискать, чтобы не повторяться.

Link to comment
Share on other sites

Британская королевская семья для своих принцев и принцесс в центре Лондона платит 900фунтов в месяц за каждого. Это считается дорого.

У нас на околиці від 1200, а в центрі мінімум 1700

Link to comment
Share on other sites

 

 


Британская королевская семья для своих принцев и принцесс в центре Лондона платит 900фунтов в месяц за каждого. Это считается дорого.

Ті  принци  і  принцеси  у  садок  ходять?  Загальний  чи  придворний?

Link to comment
Share on other sites

@Вуйко_З_Онтарио, то може в тиждень :) або на пів дня

 

В цьому поганого нічого нема

Мої  принци  і  принцеси (внуки) мають  по  сім  няньок,  а  бідним  нащадкам  англійського  трону  соплі  течуть  у  всіх  на  виду.  Не  все  в  нас  так  зле. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

А от у мене в Київському дітсадку були двуярусні комфортні шконки! :)

У меня в Ужгороде своя личная одноярусная была и вообще наш сад по УТ1 показывали время от времени. ВОТ! 

(Садиками я в этой жизни еще не мерялся:)))

Link to comment
Share on other sites

Ой  що  то  Ви  так  агресивно  настроєні  проти  самотніх  жінок? :shuffle:

А  Вам  не  приходить  в голову,  що  цим  жінкам  просто  не  трапляються  чоловіки, з  якими  хотіли  б  будувати  стосунки?

Є  жінки  скромні, не  будуть  безцеремонно  намагатися  сподобатися.  По -різному  буває  і  дуже  часто.  І  чим  гарніша,  розумніша,  попросту  достойніша  жінка,  тим  важче  їй  вийти  заміж,  якщо  не  зробила  це  у  виші,  де  всі  свої.

Але  у  кожної  жінки  є  природня  тяга  стати  матір ю.  Не  песика  завести,  а  вилити  свої  материнські  почуття  на  дитя.  Ростити,  виховувати,  передати  себе  тій  дитині.  Я  б  теж  так  зробила,  якби  не  судилося  збудувати  родину. 

Це  подвиг,  до  речі,  відважитися  на  таке,  але  багато  хто  таке  проходить,  бо  чоловік  своєю  поведінкою,  ставленням  все  робить  для  того,  щоб  жінка  страждала.

В  нашому  незалежному  світі  аж  так  дуже  вже  не  треба  того робити,  як  ще  100  років  назад. Маю  на  увазі - терпіти.

Самотніх жінок не існує.потрібно двох щоб дитину збацати.повинна казати хто тато прии народженні і хай платить коли генетичий аналіз підтвердить.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Самотніх жінок не існує.потрібно двох щоб дитину збацати.повинна казати хто тато прии народженні і хай платить коли генетичий аналіз підтвердить.

Ну потім не треба дивуватися, що феміністки вимагають якусь аналогічну дічь типу сексу за паперовою згодою по квитках :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Самотніх жінок не існує.потрібно двох щоб дитину збацати.повинна казати хто тато прии народженні і хай платить коли генетичий аналіз підтвердить.

 

Може бути штучне запліднення, а з спермодонорів відповідальність за утримання дитини законодавчо знімається :gigi:

 

КулЗак, я тут недавно на статтю наштовхнулася, подумала, що Ви заціните :):

 

http://nationalpost.com/news/world/i-was-sad-i-was-angry-i-was-ashamed-inside-the-struggle-to-conceive-with-frozen-eggs

Link to comment
Share on other sites

Самотніх жінок не існує.потрібно двох щоб дитину збацати.повинна казати хто тато прии народженні і хай платить коли генетичий аналіз підтвердить.

 

У мене є знайомий канадець. Він досить такий багатенький і все життя був собі таким плейбоєм. Потім замутив із якоюсь молодухою, у якої вже були діти від першого шлюбу. Він типу - ну ти користуєшся протизаплідними? вона - абсолютно! і потім бах - я вагітна. Виявляється, вона проколола кондом і так завагітніла. Він рвав і метав, але коли народилася мала, то просто офігів. З"їхався із тою дамою, її дітьми і ще якимись родичами на вихованні. Правда, в них не зрослося і вони розбіглися, але мала живе з ним, він її обожнює.Власне, ця дитина - це єдине щось нормальне, яке він коли-небудь зробив у своєму досить нікчемному житті. Тепер до нього дійшло.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...