Перейти до змісту

Становище економіки України і його причини.


Euro

Про занепад економіки України  

12 користувач проголосував

  1. 1. Чи погоджуєтеся ви з нижчевикладеним баченням?



Recommended Posts

Теж повторюся - вони нафтова держава з дебілами начолі. Сама пропозиція такої порівняльної бази говорить за себе. Ну і відчуття динаміки "відчалювання" в венесуельців мусять бути аналогічні нашим - падіння ВВП в 1,7 рази з 2011 року, якщо вірити наведеному коцапському ресурсу https://knoema.ru/atlas/%D0%92%D0%B5%D0%BD%D0%B5%D1%81%D1%83%D1%8D%D0%BB%D0%B0/%D0%92%D0%92%D0%9F-%D0%BD%D0%B0-%D0%B4%D1%83%D1%88%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D1%81%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D0%B8%D1%8F

Так при чём тут "нафтова" "не нафтова"? Пусть она хоть трижды будет "нафтовой" и "лесной" и "алмазной". Речь идёт о конкретной цифре ВВП. Она (цифра) более чем в два раза больше чем у Украины. Хорошо это или плохо? Вы же оперируете и цифрами и графики строите и сравниваете цифры. И говорите о катастрофе экономики Украины основываясь на цифре.

 

Я вам говорю, что сама по себе  цифра - это ни о чём. Вы не согласились. Я вам дал пример и попросил ответ на очень простой вопрос. Так что там, сможете ответить?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

ВВП є найоб'єктивнішим інтегральним показником для оцінки стану економік різних країн. Ідеального, звичайно, нічого немає, тому для порівняння і оцінки динаміки Світовим банком використовуються різноманітні версії розрахунку ВВП і ВНД.

Ліворуч на сторінці за посиланням, наприклад, можна побачити цілу купу цих показників. Крім іншого, на цьому конкретному графіку ВВП за константою долара 2000 року чудово видно, що Венесуела являє собою таку ж стагнуючу дупу, як і Україна останніх десятиліть. На відміну від успішних країн.

 

http://picua.org/img/2018-01/11/x03pgq1lfst1jd9jljpms9tv5.gif

 

Ще раз дякую за притягнення такого унікального зразка просеру власних очевидних переваг для порівняння з нами!  :D  :tu: 

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А  як  у  нашому  ВВП  враховується  тіньова  складова  і  скільки  вона  становить  в  країнах,  з  якими  порівнюється  наша?

Середньо-статистично,  прогнозовано,  не  враховується  зовсім,  як? ;)

 

До  речі,  а  які  дані  в  Управління  статистики  подає  Турівська? :gigi:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

До  речі,  а  які  дані  в  Управління  статистики  подає  Турівська? :gigi:

Маскується, цуко, під IMF, але пише таке  :nose3: 

 

Украина: избранные вопросы

Автор / Редактор:

Международный Валютный Фонд. Европейский отдел

Дата публикации:

4 апреля 2017 года

Электронный доступ:

Бесплатный полный текст (размер файла PDF составляет 1277 КБ). [/size]Используйте бесплатный Adobe Acrobat Reader для просмотра этого файла PDF

Резюме:

В этом журнале «Избранные проблемы» анализируется степень коррупции в Украине по сравнению с другими странами. Уровень коррупции в Украине исключительно высок. Это может серьезно подорвать перспективы экономического роста, препятствуя частным инвестициям. Поэтому сокращение коррупции имеет важное значение для ускорения экономического сближения с остальной Европой. Региональные сопоставления помогают выявить передовые методы сокращения коррупции. Украинские власти недавно приняли ключевые меры, которые следуют некоторым из этих лучших практик. Вместе с тем, страна сталкивается с рядом проблем, включая концентрацию политической и экономической власти в небольшой группе людей, что может затруднить эффективные антикоррупционные усилия.

 

Серии:

Страновой отчет № 17/84.....

 

Пара ілюстрацій з квітневого звіту МВФ по Україні.

http://picua.org/img/2018-01/11/0wl5g9vjx2epts1kb7538k8mr.gif

http://picua.org/img/2018-01/11/wdokzf62nl2sft1bqfpgq8xoq.gif

 

Зауваження 1. Тут ВВП по ПКС. Саме такий параметр використовують для порівняння найбільш обдарованих бантустанів з нормальними країнами.

Зауваження 2. Вони там оптимісти. До 2100 року ми наздоженемо не найбідніші країни ЄС, а лише їх рівень 2016 року!

Зауваження 3. Боротися з корупцією в мафіозно-олігархічній державі можна без-кі-неч-но....

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Шпилька  стверджує,  що  проповіді  EURO -  це  чистої  води  утопіяВиводити  на  мітинги  навіть  100 тисяч  із  закликами  прибрати  олігархів  і  "тоді  нас  почують" - не смішіть.

Шпилька не помітила, що дана тема-опитування не про шляхи вирішення, а про поточне становище та його причини. Тобто, про реальні сьогодення і нещодавнє минуле, які не можуть бути утопією за визначенням.

З'явилися твердження, що самий головний параметр для оцінки розвитку економіки - ВВП - неприйнятний, бо він "ні про що, просто цифра". Хоча для Світового банку і МВФ є визначальним, інтегральним.

Ваше "...чистої  води  утопія" - це про що? Чи маєте власне бачення того, що є, і звідки воно взялося?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ваше "...чистої води утопія" - це про що? Чи маєте власне бачення того, що є, і звідки воно взялося?

Про  Ваші  плани  щодо  олігархів.  Як  Ви  швиденько  з  ними  розправитеся.

Link to comment
Share on other sites

Про  Ваші  плани  щодо  олігархів.  Як  Ви  швиденько  з  ними  розправитеся.

Принципово не читаєте? 

 

дана тема-опитування не про шляхи вирішення, а про поточне становище та його причини. Тобто, про реальні сьогодення і нещодавнє минуле, які не можуть бути утопією за визначенням.

В СТ http://uapolitics.com/topic/35451-stanovische-ekonom%D1%96ki-ukra%D1%97ni-%D1%96-jogo-prichini/?do=findComment&comment=1006456 йдеться лише про стан з аргументами від Світового банку і його передісторію. 

Щось скажете на тему?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Щось скажете на тему?

Та  ми  усі  прекрасно  знаємо,  що  у  нас  все  погано.  Кожен  день  бачу,  як  валиться  гривня.  Але  порівнювати  стан  економіки  країни,  яка  втратила  території,  причому промислово  розвинуті,  з  країнами,  котрі  війни  не  знають  ще  й  отримали  море  інвестицій - повне  безглуздя.

І  я  вже  писала,  що  у  них  дані  чисті (бо  практично  нема  тіньової  економіки),  а  у  нас  усе  викривлене.

Хто  винен?  Ми  усі.  Що  робити?  Перш  за  все -  не  вірити  балаболам.  І  питати  себе,  а що  я  зробив  для  того,  щоб   так  не  було  і  яка  моя  вина  в  тому,  що  так  є.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Порівнювати і аналізувати варто завжди. Від того світ стає прозорішим і прогнозованішим. З того можна робити обгрунтовані висновки, прогнозувати і пропонувати логічні кроки у майбутнє. Не подобається ВВП, беріть ВВП за парітетом купівельної спроможності - він і тіньовий сектор опосередковано враховує. Але ж і з ним ми в дупі!

 

З "усе погано" я не згодний. Принаймні, в нас багато чудової землі, велика і вдало розташована (якщо відокремити коцапів) територія, вихід до моря, досить природних ресурсів, сносний клімат, більш-менш вміняєме населення - мільйони з нас успішно працюють на Заході. З меншими стартовими надбаннями наші сусіди чверть століття вже успішно розвиваються, а ми фактично не зрушили з місця. Навіть фіксуючи рівень пресловутого 13 року (до війни), ми бачимо багаторазове відставання від сусідів, з якими стартували в 90-х практично з одного рівня.

 

Не згодний я і з "винуваті всі". Одначе ми дійсно з совка потрапили в незалежність зі стійкими патерналістськими кліше. Цим скористалися кримінальні покидьки з амбіціями і колишній компартійний апарат. Усе розікравши, вони побудуваливлаштували з України аналог величезної молочної ферми, в якій старого манюпаса тільки доють, але ніколи не переймаються його кормовою базою і поліпшенням умов випасу. Через що і закордонні інвестори з пропозиціями грошей та поліпшень стали зайвими.

 

Чи я помиляюся?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Порівнювати і аналізувати варто завжди. Від того світ стає прозорішим і прогнозованішим. З того можна робити обгрунтовані висновки, прогнозувати і пропонувати логічні кроки у майбутнє. Не подобається ВВП, беріть ВВП за парітетом купівельної спроможності - він і тіньовий сектор опосередковано враховує. Але ж і з ним ми в дупі!

 

З "усе погано" я не згодний. Принаймні, в нас багато чудової землі, велика і вдало розташована (якщо відокремити коцапів) територія, вихід до моря, досить природних ресурсів, сносний клімат, більш-менш вміняєме населення - мільйони з нас успішно працюють на Заході. З меншими стартовими надбаннями наші сусіди чверть століття вже успішно розвиваються, а ми фактично не зрушили з місця. Навіть фіксуючи рівень пресловутого 13 року (до війни), ми бачимо багаторазове відставання від сусідів, з якими стартували в 90-х практично з одного рівня.

 

Не згодний я і з "винуваті всі". Одначе ми дійсно з совка потрапили в незалежність зі стійкими патерналістськими кліше. Цим скористалися кримінальні покидьки з амбіціями і колишній компартійний апарат. Усе розікравши, вони побудуваливлаштували з України аналог величезної молочної ферми, в якій старого манюпаса тільки доють, але ніколи не переймаються його кормовою базою і поліпшенням умов випасу. Через що і закордонні інвестори з пропозиціями грошей та поліпшень стали зайвими.

 

Чи я помиляюся?

+===============================================================+

Визнати це - це значть визнати те, що иліта не здатна виконувати свої функції і 

її треба міняти. ВСЮ! А посіпаки такої иліти на це не згодні!

Link to comment
Share on other sites

Звісно не згодні, бо свою преміальну пайку втратять.

А иліта якраз функції виконує успішно. Тільки нам такі функції нах не потрібні.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ще раз дякую за притягнення такого унікального зразка просеру власних очевидних переваг для порівняння з нами!  :D  :tu: 

 

Кхм-м... В принципе, вы не подвели. Всё получилось так, как было ожидаемо. :D

 

Тяжко получается с ответами на простые вопросы. Правда? Смотрю вы уже и за "ВВП за парітетом купівельної спроможності" взялись. Просто цифры ВВП уже не хватает?

 

Понимаете, дорогой друг, я, по моему, тут уже не раз вам предлагал: если уж так случилось, что вы заинтересовались экономикой, то начните с изучения матчасти. С азов. Для этого надо прочитать соответствующую литературу. Этих книг не много - не более десяти (список рекомендуемой литературы готов предоставить бесплатно). Вот после их прочтения и понимания вы, возможно, и поймёте, - что такое экономика. А уже после этого можно приступать к изучению как она работает.

 

Сейчас же вы демонстрируете полное невежество. При чём не просто невежество, а ещё и воинственное невежество. Чем пугаете сначала себя, а потом уже и окружающих. Вы мне напоминаете вот это милое создание:

https://www.youtube.com/watch?v=j8YcLyzJOEg

Не понятно что случилось и где источник, но передёрнуло.

 

Кроме этого, ваша деятельность на поле псевдонаучных изысков привлекает к вам соратников схожих с вами по способу мышления. Такой себе элитарный "Клуб самоубийц", судя по результатам голосования в пункте "Так".

 

Хотя из этого можно извлечь и выгоду. Дарю бесплатно бизнес идею. Предложите телевизионщикам создать реалити-шоу, где вашу дружную кампанию, проголосовавших "Так", высадят на необитаемый остров на котором вы будете строить идеальное государство без олигархов, коррупции, но со всеобщим процветанием.

Я вам гарантирую - получится невероятное шоу с зашкаливающими рейтингами. Покруче чем "Последний герой", "Техасская резня бензопилой" и "Сайлент Хилл" вместе взятые.

  • Upvote 5
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я  взагалі  не  розумію,  як  юльки  можуть  тепер  нити,  що  погано.  А  хто  до  цього  привів?

При  Ющенку  було  погано?  Який  курс  був?  Якою  б  зараз  країна  була,  якби  ви  його  не  змели!

Через  вас  усі  пожинають,  а  найгірше  навіть  не  вбитим,  а  їхнім  рідним.

Проголосуй  кожен  з  вас  за  Юща  на  другий  термін,  усе  б  пішло  по інакшому.

А  інші  винні  теж  і  я  в  тому  числі,  що  вас,  юльків,  тоді  у 2006-2008  не  позабивали.

Link to comment
Share on other sites

Кхм-м... В принципе, вы не подвели. Всё получилось так, как было ожидаемо. :D

 

Тяжко получается с ответами на простые вопросы. Правда? Смотрю вы уже и за "ВВП за парітетом купівельної спроможності" взялись. Просто цифры ВВП уже не хватает?

 

Понимаете, дорогой друг, я, по моему, тут уже не раз вам предлагал: если уж так случилось, что вы заинтересовались экономикой, то начните с изучения матчасти. С азов. Для этого надо прочитать соответствующую литературу. Этих книг не много - не более десяти (список рекомендуемой литературы готов предоставить бесплатно). Вот после их прочтения и понимания вы, возможно, и поймёте, - что такое экономика. А уже после этого можно приступать к изучению как она работает.

 

Сейчас же вы демонстрируете полное невежество. При чём не просто невежество, а ещё и воинственное невежество. Чем пугаете сначала себя, а потом уже и окружающих. Вы мне напоминаете вот это милое создание:

https://www.youtube.com/watch?v=j8YcLyzJOEg

Не понятно что случилось и где источник, но передёрнуло.

 

Кроме этого, ваша деятельность на поле псевдонаучных изысков привлекает к вам соратников схожих с вами по способу мышления. Такой себе элитарный "Клуб самоубийц", судя по результатам голосования в пункте "Так".

 

Хотя из этого можно извлечь и выгоду. Дарю бесплатно бизнес идею. Предложите телевизионщикам создать реалити-шоу, где вашу дружную кампанию, проголосовавших "Так", высадят на необитаемый остров на котором вы будете строить идеальное государство без олигархов, коррупции, но со всеобщим процветанием.

Я вам гарантирую - получится невероятное шоу с зашкаливающими рейтингами. Покруче чем "Последний герой", "Техасская резня бензопилой" и "Сайлент Хилл" вместе взятые.

Ти не визнаєш головних параметрів розвитку економік світу, що використовуються МВФ і СБ. Вони, виявляється, "цифри ні про що". І маєш нахабство мене повчати!  :nose3:

Картинки зі звірятками пости своїй пастві в інших гілках. Дана тема не про них.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Я  взагалі  не  розумію,  як  юльки  можуть  тепер  нити,  що  погано.  А  хто  до  цього  привів?

При  Ющенку  було  погано?  Який  курс  був?  Якою  б  зараз  країна  була,  якби  ви  його  не  змели!

Через  вас  усі  пожинають,  а  найгірше  навіть  не  вбитим,  а  їхнім  рідним.

Проголосуй  кожен  з  вас  за  Юща  на  другий  термін,  усе  б  пішло  по інакшому.

А  інші  винні  теж  і  я  в  тому  числі,  що  вас,  юльків,  тоді  у 2006-2008  не  позабивали.

Шпилько, і оце відповідь на абсолютно толерантне запитання з викладенням моєї позиції?! :fp1: http://uapolitics.com/topic/35451-stanovische-ekonom%D1%96ki-ukra%D1%97ni-%D1%96-jogo-prichini/page-4?do=findComment&comment=1008158

Чи я згадував Юща чи ще когось з політиків? Мова про батьків-засновників олігархічної системи, яка не дає країні дихати! А не Юльку з Ющьом.

 

п.с. В СТ дані голі факти від провідних світових інституцій. І констатація реального становища України в порівнянні з сусідами та його причин. Воно таке насправді є, хочеться нам цього, чи ні.

АЛЕ, для людей, що сприймають реальність інакшою, пропонувалося усього лише викласти своє бачення.

 

Невже заперечення загально визнаних в світі речей і йорнічаньє це стеля опонентів?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

 

 


Чи я згадував Юща чи ще когось з політиків? Мова про батьків-засновників олігархічної системи, яка не дає країні дихати! А не Юльку з Ющьом.

Давайте, нарешті,  почніть  з  кінця.  Навіщо  Ви  мусолите  цю  тему?

Link to comment
Share on other sites

Давайте, нарешті,  почніть  з  кінця.  Навіщо  Ви  мусолите  цю  тему?

 

Мафія опустила країну нижче плінтуса. Але завдяки монополізації ЗМІ, експертів, соціології намалювала народу альтернативну "реальність" реформ, поступу і не такого вже великого відставання, яке ці керманичи ще й успішно щодня долають.

Через це опитування з наданням об'єктивних даних компетентних міжнародних інституцій я спробував вивчити думку юзерів з цього питання. Бо нам конче потрібно, щоб критична маса українців нарешті адекватно усвідомила, в яку халепу країна потрапила. Без цього зрозуміння мафія поверне країну під протекторат коцапів, чим остаточно її доб'є.

 

Ви хоча б згодні з тим, що наша економіка в 5-8 разів слабша від найближчих ЄСівських сусідів, про що свідчать наведені дані Світового банку? Чи вони "ні про що", як нам тут розповідають?

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Монополізація вкупі з шаленою зарегульованістю які породили хабарництво плюс нереалістичні соціальні програми які сти улюють ще більше одержавлення.Замкнуте коло.Окупація інопланетянами най ільш реалістичний варіант виходу з цього sh..hole
Link to comment
Share on other sites

Монополізація вкупі з шаленою зарегульованістю які породили хабарництво плюс нереалістичні соціальні програми які сти улюють ще більше одержавлення. Замкнуте коло. Окупація інопланетянами най ільш реалістичний варіант виходу з цього sh..hole

Можна і так сказати. Але тут не хабарництво головна проблема, а реальне пряме і повне управління олігархами країною. Починаючи зі списання їм Радою мільярдних боргів, встановлення кишеньковим нкрекп потрібних тарифів (через що заради процвітання вже не треба нічого створювати і розвивати), і закінчуючи гарантованим проведенням на пост Президента потрібних олігархічному консенсусу людей.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

А звідки олігархи взялися.В 91 їх не було.Коли совок впав партеліта думала утримати владу роздаючи економічні концесії шустрякам які купували преференції за рахунок прямого розкрадання а накопивши жирок підімняли під себе систему і ось вуаля і олігархи.Їх тепер не сковирнеш.Недовольні або будуть поглинатись системою або вимиватись закордон. Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

А звідки олігархи взялися.В 91 їх не було.Коли совок впав партеліта думала утримати владу роздаючи економічні концесії шустрякам які купували преференції за рахунок прямого розкрадання а накопивши жирок підімняли під себе систему і ось вуаля і олігархи.Їх тепер не сковирнеш.Недовольні або будуть поглинатись системою або вимиватись закордон.

 

Сковирнути б не було проблемою, але відсотків в 90% населення вдалося поступово мозок вимити настільки, що воно не бачить і не вважає тотальний монополізм і протекціонизм кланів причиною відсутності інвестицій в країну і її економічного колапсу.

Дехто взагалі перейшов до заперечення достовірності наших негараздів - чи то Світовий банк про них бреше, чи то дані його публічної бази на гуглі виключно для закритого ознайомлення просвітлених свідків відчалювання в правильному напрямку призначені. Це щоб вони там у себе розробити до них спростування і нагуглити попутних анімалістичних картинок. Така метода в них вважається дотепною і сильно переконуючою. Хоча, нажаль, стосовно багатьох так воно і є.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Я  взагалі  не  розумію,  як  юльки  можуть  тепер  нити,  що  погано.  А  хто  до  цього  привів?

При  Ющенку  було  погано?  Який  курс  був?  Якою  б  зараз  країна  була,  якби  ви  його  не  змели!

Через  вас  усі  пожинають,  а  найгірше  навіть  не  вбитим,  а  їхнім  рідним.

Проголосуй  кожен  з  вас  за  Юща  на  другий  термін,  усе  б  пішло  по інакшому.

А  інші  винні  теж  і  я  в  тому  числі,  що  вас,  юльків,  тоді  у 2006-2008  не  позабивали.

+=======================================================================+

"Знов про рибу гроші!"(с) народ

Саме дрищ привів до влади хряка! Якого, як дрищ казав, "зробив українця"! Ось цю зраду 

українці і мають! Під назвою "мумурандум" та "універсал"! Хто дрищу заважав перемагати 

у 2010-му? Мабуть те-ж, що і поганому танцюристу заважає?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Давайте, нарешті,  почніть  з  кінця.  Навіщо  Ви  мусолите  цю  тему?

+==================================================================+

Бо саме це болить найбільше! Йдучі до магазину по хліб чи оплачуючи комуналку, 

кожен раз матюкаюсь, згадуючи наших шоколадних "керманичів"!

Link to comment
Share on other sites

Бо нам конче потрібно, щоб критична маса українців нарешті адекватно усвідомила,

можно уточьнить: вам - ето кому? 

 

відсотків в 90% населення вдалося поступово мозок вимити настільки, що

тоисть, вы - ето 10 процентов? я правильно понимаю?

 

и да - у каждого своё понимание "адекватности".  :corn:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

можно уточьнить: вам - ето кому? 

 

тоисть, вы - ето 10 процентов? я правильно понимаю?

 

и да - у каждого своё понимание "адекватности".  :corn:

Теж вважаєш публічні дані СБ "цифрами ні про що", тих, хто намагається з'ясувати причини ганебного становища України - ворогами і невігласами, а паству олігархічного режиму, що це заперечує, друзями?

Link to comment
Share on other sites

+==================================================================+

Бо саме це болить найбільше! Йдучі до магазину по хліб чи оплачуючи комуналку, 

кожен раз матюкаюсь, згадуючи наших шоколадних "керманичів"!

В багатьох людей не спрацьовує зв'язок особистих негараздів з системними загальними. В домівці холодно, грошей не вистачає просто зараз, та це не провина партіі і правітєльства. Бо воно за нас дбає, будує дороги, реформує медицину, безвіз дає. І винних нам для втіхи також призначає. Така картина світу поки що в більшості українців.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

тоисть, вы - ето 10 процентов? я правильно понимаю?   и да - у каждого своё понимание "адекватности". 

 

Есть древняя суфийская притча  :)

https://www.youtube.com/watch?v=jbjxRW8JYj4

Суфии считают, что они пьют из "источника истинных вод", а все остальные нет  :crazy:  

Напомню, ортодоксальных суфиев ноль целых, хер десятых процента...

Змінено користувачем bobrdobr
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Есть древняя суфийская притча  :)

 https://www.youtube.com/watch?v=jbjxRW8JYj4

Суфии считают, что они пьют из "источника истинных вод", а все остальные нет  :crazy:  

Напомню ортодоксальных суфиев ноль целых, хер десятых процента...

Шо характерно, пьють (на їхню думку) из "источника истинных вод" народи не отих країн, що зверху, а ми - розумні й від того злиденні.

 

http://picua.org/img/2018-01/04/4cqj1ash68krkqvmo7e8a4r8b.gif

Link to comment
Share on other sites

В багатьох людей не спрацьовує зв'язок особистих негараздів з системними загальними. В домівці холодно, грошей не вистачає просто зараз, та це не провина партіі і правітєльства. Бо воно за нас дбає, будує дороги, реформує медицину, безвіз дає. І винних нам для втіхи також призначає. Така картина світу поки що в більшості українців.

+===================================================================+

Ну, у навколішних жителів на власних фазендах та у навколішних селах такого я не 

спостерігав. Вимерли чи спилися нанівець. А люди виживають власною працею. 

Саме тому, слухаючи дискусії в електричці, найбільша підтримка БЮТ. А педри 

підтримки майже не мають. На жаль, другими за підтримкою, слідують балаболи 

з радикалів. Про жопоблок - тільки з матюками.

Link to comment
Share on other sites

Жопоблок мафією списаний в утиль. Замість нього вже створені чергові партії-одноденки. Мафії на їх кольори пох, головне - збереження за їхньою допомогою статус-кво олігархії і повернення до підкоцапського протекторату й на ресурсну голку.

Сподіваюсь, якимось дивом банду олігархів таки вдасться прибрати. У іншому випадку раджу місцевій більшості колись згадати цей прогноз.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...