Перейти до змісту

Становище економіки України і його причини.


Euro

Про занепад економіки України  

12 користувач проголосував

  1. 1. Чи погоджуєтеся ви з нижчевикладеним баченням?



Recommended Posts

 А  запитайтеся  в  мамки,  за  скільки  вона  придбала  гранітний  кар єр  і  трубопрокатний  заводик?  :shuffle:

 

Ви  котрий  день  тут  бравуєте  з  тою  Криворіжсталлю.  А  скажіть  ще,  що  мамка  відтиснула  у  Ахметки  і  чому  ні?

У  Пінчука  відтистнути  не  так  складно  було.

Плюс купу ломбардів не забувайте.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 300
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

Плюс купу ломбардів не забувайте.

Ай,  злиняли.  А  то  набагато  цікавіше,  ніж  Ваші  графіки. 

Звідки  знаю?  У  Галицьких  контрактах  друкувалося.  Я  не  вигадала.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Знов знак рівності між меликим бізнесом, і бандою крадіїв, що доють резервацію в закритому режимі? Не навів?!   

Ні, це у вас знак рівності меж валовим продуктом, та наявністю олігархів. Не в мене.

В мене знак рівності меж олігархом та магнатом, так. Бо то синоніми.

Тож констатуємо, що ви поки що не можете навести жодної країни, де прибрали магнатів (правда ж вже не так гарно виходить? Слово "магнат", гадаю, для вас не є негативно-забарвленим), й отримали економічний зріст.

Зате можете навести мені графік валового продукту по країнах.

Сподіваюся, ви не думаєте, що у тих країнах нема магнатів й крадіїв? :) Бо вони там є.

От інша справа, що дехто з тих країн має більше інвестицій, та менше ворогів, що ведуть проти них роками економічну (й не тільки) війну. Особисто мені здається, що більшість розбіжностей між вашим та моїм поглядом на економіку є у тому, що ви схильні аналізувати країну, абстрагуючися від її оточення, та переоцінюючи вагу рішень та дій власне її керманичів.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Але  ж  Ви  маєте  шмайсер  біля себе!  І  Вам  відмова?  Щось  тут  не  клеється.   

+================================================================+

Дурне чи читати не вмієш? Де я писав що мені відмовили??? Це:

 

Jinx : Сьогодні, 00:15

Я, наприклад, тут не можу відкрити ФОП чи фірму з відповідною діяльністю, щоб зрозуміло та по-білому вести бухгалтерію щодо закупівель та амортизації обладнання, поточних витрат на експлуатацію тощо.

В нормальних країнах - будь ласка. Роби, плати податки та відчувай себе захищеною білою людиною.

 

Тобто, НЕ ТРЕБА БРЕХАТИ! Що типово для дрищів.

Link to comment
Share on other sites

EURO.  ще  раз  прошу - додайте  українську  тіньову  економіку,  щоб  Ваша  праця  не  марна  була.

+===========================================================+

Як тільки з"явиться відповідне міністерство, що буде публікувати офіційну статистику...

Link to comment
Share on other sites

Та ні, ви спершу покажіть де там у Естонії чи Болгарії "сковирнули" великий бізнес :) Місцеву олігархію. Мені поки що нема чого заперечувати, бо ви нічого не навели.

 

+ еще где 

"насправді, а не на словах, остаточно" отчялили "від тов. х.ла на Захід" 

 

от отбирающего территории и воюющего, осмелюсь напомнить...  :pleasant:

Link to comment
Share on other sites

Ай,  злиняли.  А  то  набагато  цікавіше,  ніж  Ваші  графіки. 

Звідки  знаю?  У  Галицьких  контрактах  друкувалося.  Я  не  вигадала.

Екзотичну інформацію варто супроводжувати лінками.

А цікавіше моїх графіків нема нічого, бо вони однозначно демонструють місце нашого розташування і прозоро натякають на причини.

 

Ні, це у вас знак рівності меж валовим продуктом, та наявністю олігархів. Не в мене.

В мене знак рівності меж олігархом та магнатом, так. Бо то синоніми.

Тож констатуємо, що ви поки що не можете навести жодної країни, де прибрали магнатів (правда ж вже не так гарно виходить? Слово "магнат", гадаю, для вас не є негативно-забарвленим), й отримали економічний зріст.

Зате можете навести мені графік валового продукту по країнах.

Сподіваюся, ви не думаєте, що у тих країнах нема магнатів й крадіїв? :) Бо вони там є.

От інша справа, що дехто з тих країн має більше інвестицій, та менше ворогів, що ведуть проти них роками економічну (й не тільки) війну. Особисто мені здається, що більшість розбіжностей між вашим та моїм поглядом на економіку є у тому, що ви схильні аналізувати країну, абстрагуючися від її оточення, та переоцінюючи вагу рішень та дій власне її керманичів.

Наявність олігархів була б нам пох, прямуй наш тренд вгору, як в усіх нормальних країн. Одначе біда в тому, що олігархи наші є не лише крадіями стартового капіталу з наступним перетворенням на великих бізнесменів сучасності. Окрім абсолютно ялових бізнесменів в сенсі розбудови бізнесів, вони стали власниками держави - буквально. Бо за допомогою повного контролю над нашим штучним політикумом, ЗМІ, виборчою і правоохоронною системами та судами, вони реально призначають нам президентів, прем'єрів, міністрів, рєшал на держпідприємства, проводять потрібні їх "бізнесу" закони і постанови. Чим створюють систему тотального протекціонізму і монополізму, який повністю блокує приплив зовнішніх інвестицій і розвиток економіки. Найстрашнішою є незмінність і незалежність цієї системи від жодних виборів і навіть революцій. Тому що на відміну від псевдопартій і політиків-одноденок, їх неможливо переобрати і відправити у відставку. Ахметови, Пінчукі і Фірташі вічні. З відповідною у наслідку вагою їхніх ляльок-керманичів.

 

Ще раз придивіться до зеленого тренду на цьому графіку - у наслідку вищенаведеного, наш ВВП на душу за константою долара проти 1988р. складає усього 68%. За 30 років ми впали на третину! А з 91-92 роками сидимо практично на одному рівні, коли інші втікли далеко уперед. Хоч війна, хоч мир і жвачка з газом за транзит "папіісят", але за великим рахунком ми не зростали ніколи. Тому що заради спокою і комфорту олігархічної мафії заробляти, нічого не роблячи, забарикадувалися від світового ринку  https://www.google.c...dl=uk&ind=false

 

http://picua.org/img/2018-01/04/4cqj1ash68krkqvmo7e8a4r8b.gif

Link to comment
Share on other sites

Окрім ги-ги з приводу реально найсерйознішої теми, очікую таки на лінка по кар'єрам і заводам.

 А  запитайтеся  в  мамки,  за  скільки  вона  придбала  гранітний  кар єр  і  трубопрокатний  заводик:shuffle:

 

Ви  котрий  день  тут  бравуєте  з  тою  Криворіжсталлю.  А  скажіть  ще,  що  мамка  відтиснула  у  Ахметки  і  чому  ні?

У  Пінчука  відтистнути  не  так  складно  було.

Я не бравую, а констатую факт - на тій приватизації держава отримала додатково 4 мільярди доларів. А Пінчук з Ахметовим їх на двох втратили. Якщо забули, Данілич через фальшивий приватизаційний конкурс "продав" Криворіжсталь затю і Ахметці на двох по $400 млн. За це, і щємлєніє Фірташа згодом, Тимошенко пролетіла на виборах 10 року і сіла до в'язниці у наступному.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Наявність олігархів була б нам пох, прямуй наш тренд вгору, як в усіх нормальних країн.

А ви свідомо ігноруєте дописи, де вам кажуть що це може бути пов'язано з щиро деструктивною діяльністю сусідньої країни? :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А ви свідомо ігноруєте дописи, де вам кажуть що це може бути пов'язано з щиро деструктивною діяльністю сусідньої країни? :)

А ви не читали гілку спочатку, тому й не звертаєте увагу на згадку про "газ папіісят"  :pardon:

...безумовно, колосально спрацювала наша всебічна залежність від коцапів. Молоді олігархи спочатку радо поюзали газ папіісят заради накопичення стартового капіталу. Потім з'ясувалося, що це пастка. Але олігархи в неї радо влізли, бо їх статкам вона сприяла. Вони і тепер туди прагнуть повернутися замість гемору і особистих ризиків на західному шляху. Так і буде, якщо українці нарешті самі для себе не з'ясують реальний стан речей і не перервуть олігархічний шабаш.

Деструктивність коцапська тому настільки ефективна, що в нищтяках від неї кровно зацікавлена олігархічна мафія. Зверніть увагу, не зважаючи на різку риторику і сьогоднішні демонстративні кроки влади щодо коцапів на кордоні, наприклад, товарообіг з Росією шаленими темпами відновлюється. В нас часто намагаються знайти винну в усьому особу, чи навпаки таку, що прийде і спасе Україну. Проте усе складніше і існує в комплексі. Коцапам було потрібно, щоб Україну захопили і поставили собі на службу залежні від них наші олігархіи. З московії їм не лише не заважали, але весь час підгодовували дешевими ресурсами, без чого ці професійно ніякі "акули бізнесу" ніколи б не зробилися мільярдерами. Але й підгодовували так, аби Україна завжди лише пленталася поза економічним прогресом.

І отут коло замикається: залаштунковим володарям країни достатньо повномасштабного відновлення статус-кво, і аж ніяк не хочеться запускати сюди західний бізнес. Бо вони поруч із ним будуть неконкурентоспроможні.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Деструктивність коцапська тому настільки ефективна, що в нищтяках від неї кровно зацікавлена олігархічна мафія.

Вона ефективна тому, що 25 років три чверті країни підтоплювали за них як не в одному, то в іншому питанні без ніштяків взагалі. Що сталося в свою чергу через успішну радянську окупацію, й так далі. А ще тому, що там цим займаються, й ресурси є.

 

 


Коцапам було потрібно, щоб Україну захопили і поставили собі на службу залежні від них наші олігархіи.

Ні. Вони просто підкупають еліти (які знайдуться) країни, й намагаються контролювати країну через них. Кадиров не був олігархом, але владу та вплив мав.

Тобто, їм взагалі все одно, яка у країні структура. Є польові ватажки - намагатимуться купувати їх. Є олігархи - тоді олігархів. Будуть молоді єврооптимісти - будуть купувати Сірожу та Альону за низький прайс.

Це працює, бо коли у вас є гроші - то ви у будь-якій структурі знайдете не одну й не дві впливові людині, котрі у вас їх візьмуть.

Гарно іллюструється на прикладі наших західних друзів у всіляких ПАРЄ та інших футбольних асоціацій.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я описав реальний механізм повного коцапського контролю над Україною. Головне купити тих, хто призначає президентів, створює кишенькові партії, керує фракціями парламенту, володіє усіма центральними ЗМІ тощо. Решта - їх справа. Чудово ілюструє усе це фільм Слуга народу, передивіться. Гостра сатира + майже повна відповідність нашим реаліям.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я описав реальний механізм повного коцапського контролю над Україною.

Так а в цій частині з вами ніхто не сперечається. Ви просто потім висновок робите, що то мовляв через олігархів. А я кажу що це просто окремий випадок.

Можна по склу повзти, йти на руках, йти ногами - все одно поріжетеся. Проблема у склі. А от якшо скло прибрати - тоді можна дискутувати, чи воно треба повзти, чи може ногами швидше та краще :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Я описав реальний механізм повного коцапського контролю над Україною. Головне купити тих, хто призначає президентів, створює кишенькові партії, керує фракціями парламенту, володіє усіма центральними ЗМІ тощо. Решта - їх справа. Чудово ілюструє усе це фільм Слуга народу, передивіться. Гостра сатира + майже повна відповідність нашим реаліям.

А Вашу  мамку  кацапи  купили  як  олігарха,  чи  просто  як  неукраїнку?

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 

Ви просто потім висновок робите
Наші олігархи і хуйло - це нерозривний ланцюг нашого гальмування. Запорєбріково зло нам не завалити, а цих ми мусимо.
Link to comment
Share on other sites

Я свою мамку схоронив, тому прошу це запитання з гілки прибрати.

Ви  поховали  свою  матір  і  я Вам  співчуваю.  Мова  про  Тєлєгіну-Капітельман.  Хоч  то  значно  довше,  я  тепер  писатиму  так.

Link to comment
Share on other sites

І вкотре не за темою витягаєте Юлю, одночасно відмовляючися пояснити інші свої закиди? Шо там з "галицькими контрактами!?

Екзотичну інформацію варто супроводжувати лінками.

 

А по кремлівській зозулі навіть лінків не прошу. Тому що найважливішого агента х.йло на двох виборах прокатити б не дозволив, а тим більш, ніколи б не дозволив бздливому зеку посадити її в тюрму (ще й за сприяння своїх органів).

Link to comment
Share on other sites

Из жизни румынских "олигархов":

 

Сегодня на Арселор Миттал в румынском Галаце рабочие, в ходе протеста и забастовки, выбили стёкла и высадили рамы в конторе.

 

Требовали повышения зарплаты, улучшения условий труда, расширения социалки и т.д.

 

Дали администрации срок, обещали через неделю вернуться...

 

DTw-5XsWkAAC09H.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

 


Наші олігархи і хуйло - це нерозривний ланцюг нашого гальмування. Запорєбріково зло нам не завалити, а цих ми мусимо.

Боюся, що коли щиро вважати, що "запорєбріково зло нам не завалити", то можна й взагалі не напружуватися. Україна та Запоребрик - взаємовиключні явища.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мріяти про палаючий кремль не є продуктивним. Треба напружуватися там, де є перспектива досягти мети. Достатньо розірвати ланцюжок хуйло-олігархи. Балтія зробила ПТН-ПНХ! і обійшла сраних сировинних донорів. А коли Україна візьме курс на приєднання до, принаймні, литовців, ще й потягне за собою Грузію, тут ввх і зіжруть його ж вірнопіддані.

 

http://picua.org/img/2018-01/18/0s0ja3bh1k53wbxfpr1ezad7i.gif

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...