Перейти до змісту

На начало июня в Турцию


кноп

Recommended Posts

Останній раз до турків я літала в Бодрум, вірніше село за ним, км 70. Орендували двоповерховий будиночок за 500 є тиждень.Було то років з 5 тому, не розумію навіщо ви пхаєтесь в ті звіринці з кацапами і болячками. Ще й маючи безвіз, ну таке , кожному своє
Link to comment
Share on other sites

Суки пока доехали до борисполя ещё на час перенесли вылет

Краще так, ніж проспати рейс як ми ))) була в Стамбулі пересадка на Барселону, можна було вибрати стиковку в пару годин, але ж ні, ми взяли на 12, щоб на шарову екскурсію поїхати, і взагалі, в Стамбулі готелі дешевші, виспимся і полетим (с) ага, так дорого я ще не спала, майже 500 у йо. Нові квитки + таксі з Ататюрка в Сабіху )

Link to comment
Share on other sites

Я в анталию в Глория верде отель..по кацапам...отпишусь уже с Турции :)

Ой сплюньте, турки минулого року коні мочили з розселенням, можуть і зараз. Готелі їхні понапродавали більше номерів ніж є в наявності, тепер селять кого хочуть, кацапи в приоритеті. Якщо таке буде, не погоджуєтесь їхати в інший готель, навіть на день. Пишіть скарги на всіх ( і нехай дають номер реєстрації скарги) маякуйте в туристичну поліцію, дрючіть оператора і ТА, відстоюйте свою бронь. Хоча не розумію напуркуа такий головняк за власні гроші

Link to comment
Share on other sites

Не...я в этих делах битый хлопець ,хер они угадали меня в другой отель отселить,п.с тем более я лечу так шо овербукинга у меня точно не будет.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ого дороговастенько однако

А то ))) це ж як можна було відриватися в Барселоні всю ніч на 500 )

Туркіші нам пропонували альтернативу , але на восьму вечора, а у нас лайнер відходив о сьомій, так що вийшло як вийшло, і так на регістрацію заскочили в останню хвилину

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Шото похожее было у моих родичей литевших в Лиссабон через Варшаву ,мау задержало рейс и они прилетели за 30 минут до вылета португальских авиалиний в Варшаве...людей бежали с чемодвнами по аэропорту :) и кричали дорогу :) забижали в самолёт и за ними сразу и дверь закрыли...повезло шо они уже в тунель забижали за минуту..если бы хотябы на пару минут опоздали..то все ..
Link to comment
Share on other sites

Ми приїхали за годину, там просто черги і пробки, була пройдена онлайн регістрація ще дома, але вона до сраки, бо у нас був багаж. І знову таки, якби одне нещастя не торгувало ліцом в черзі, нас би провели на посадку. Коротше, зірки так стали ) за ті гроші можна було сьют з власним дворецьким мати
Link to comment
Share on other sites

А я в прошлом году открыл для себя чудесное место - Чирали. Разеяне конечно есть, но мало, а природа, воздух и море зашибись!!! Пляжи огромные и местами абсолютно безлюдные, кругом сады: апельсиновые, лимонные, гранатовые деревья. Ну и опять же лишний раз походу посетить Стамбул, почему бы и нет! 

Link to comment
Share on other sites

Фома!!!

 

Нема в основном бритишь с Украины сказали есть чуток,а с рашки пока нету..но сказали до с рашки будет большой заезд через 2 недели вроде.

Link to comment
Share on other sites

Та я не бухаю,жинка уже накидалась винчика -были на анимации,а теперь перешли на живую музику..выступает какая-то группа м мадам жо..жо или до..до..но англичане уже возле бара пьяные в сраку :) наши как то по скромному,только какой-то кацап на анимации требовал дайте водки,а на баре было все но водки не было..короче засада :)...мадам жо..жо ..сделала перерыв...и как-то на русском без акцента грит небольшой перерыв..вот вам и мадам жо..жо :)
Link to comment
Share on other sites

Та я не бухаю,жинка уже накидалась винчика -были на анимации,а теперь перешли на живую музику..выступает какая-то группа м мадам жо..жо или до..до..но англичане уже возле бара пьяные в сраку :) наши как то по скромному,только какой-то кацап на анимации требовал дайте водки,а на баре было все но водки не было..короче засада :)...мадам жо..жо ..сделала перерыв...и как-то на русском без акцента грит небольшой перерыв..вот вам и мадам жо..жо :)

Жо-жо розкололи )))

А ми знову на річці, вино п'ємо і рибу ловим ) В місто багато студентів навезли на вихідні, дурдом Веселка

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...