Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Що  це?  Що  за  погані  слова?  Вам,  EURO,  то  не  пасує.  Досить  того,  що  ви  лайкнули,  коли  ваш  друг  написав,  що  я  п яна.

Шановна пані Шпилько! Якщо Ви вважаєте гарними словами "штабні юльки", і регулярно прямо стверджуєте, що ми тут усі на зарплатні, то чим гірша моя усього лише дзеркальна відповідь?! Тим більш, я ніколи не натякаю на з/п не лише на Вашу адресу, а взагалі намагаюся цього не робити.

 

Іди вже до школи, нещасне:

http://pidruchniki.com/19570411/statistika/vidnosni_pokazniki_vidi_formi

Підказка -  останній стовпчик Табл. №9 (Цех 3) такий самий випадок, як те що тут маніпулюєш.  За твоєї макаківською  логікою темп зростання там має бути  136,2%, а за арифметичною  - 73,4% відповідно різниця 36,2% проти 26,6%. Нормальні люди використовують арифметичну.

 

Юлькізм виїдає мозок.  З кожним роком хвороба в сектантів прогресує  :)

От хто взірець толерантності, так це Птах Сорока! Плюс ума. Якщо вам додали 35%, а потім цю надбавку скасували, то казати про втрату 35% означає брехати. І це буде занесено на графіки і розповсюджено у якості неупередженої експертної оцінки "макакі".

Констатую пАтужне  :love:  підсилення секти антисектантів!  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще трохи допоможемо юлькам потанцювати:

Юлия Тимошенко в очередной раз в прямом эфире обманула своих избирателей по государственному долгу. Об этом в своем блоге пишет политолог Владимир Горковенко. По его словам, конечно же, может сложится впечатление, что советники и пиарщики Тимошенко просто подставляют ее, подсовывая ей неправдивую информацию и диаграммы или, может, Юлия Владимировна отчетливо понимает и лжет.

 

Юлия Тимошенко сказала, что за последние четыре года государственный долг страны вырос в 14,5 раза. Но на принесенной лидером «Батькивщины» «документе», на котором специально сфокусировалась камера, четко указано, что долг вырос за десять лет. То есть, Юлия Тимошенко скромно промолчала, что долг рос и при ее премьерстве. Это еще раз подтверждает, что операторы на телевидении играют огромнейшую роль, могут раскрыть все карты манипулятора.

 

 

 

:girl_crazy:Манупуляторство – ненасытный паук, накинувший сети своей паутины на абсолютно все стороны человеческой жизни и эксплуатирующий практически все качества личности, как недостатки, так и достоинства. Обладатель данного качества личности успешно манипулирует сознанием жертвы, заранее программируя ее действия и поступки.  :love:

 

:girl_crazy: Большой урожай манипуляторство собирает от манупуляций с информацией, применяя такие способы, как умолчание, селекцию, передергивание, искажение, переворачивание и конструирование. Первый способ состоит в утаивании информации от ее получателя, второй – в ее фильтрации и избирательной подаче, третий – в сознательном подчеркивании и выпячивании только выгодных для манипулятора фактов, четвертый – в искажении, то есть преуменьшении, преувеличении и нарушении пропорций, в пятом – происходит подмена черного белым, а в шестом – манипулятор сам является автором лживых сведений. :love: 

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

В макакі і каманда така ж брехлива, як вана.

06.03.18 16:53 "Нам удалось обмануть оккупантов": Сенченко рассказал о перекрытии подачи воды в Крым

censor_news_big3.jpg

Временную плотину для перекрытия подачи воды в оккупированный Россией Крым строили из больших мешков, наполненных смесью песка и глины.

Об этом в интервью Цензор.НЕТ рассказал бывший замглавы АП Андрей Сенченко.
Он рассказал о том, как принимал решение о перекрытии подачи воды в оккупированный Россией Крым:
"По сути, я самостоятельно принимал это решение. Я был уже заместителем главы администрации президента (11 марта 2014 года был назначен врио заместителя главы Администрации Президента Украины. - Ред.), я пригласил к себе Сташука Василия Андреевича, он возглавлял тогда Водное агентство Украины. (...) Он говорит: "Есть проблемы". Если бы мы просто перекрыли на головном сооружении (там, где из Каховского водохранилища вода поступает в канал), то в этом случае все поливные земли Херсонской области остались бы без этой воды. (...) Мы со Сташуком нашли техническое решение: построить подпорную плотину ниже этого последнего Херсонского водозабора на 91-м километре канала. Плотина - переливная, то есть она поднимает уровень, через нее вода идет, но чуть-чуть. Рассчитали высоту плотины так, чтобы Херсон по двум отводным каналам смог взять воду. Я попытался подергать Яценюка, чтоб денег дал, но их не было. Тогда, скажу честно, пришлось пошантажировать рисоводов Херсонщины. Мы им говорим: "Ребят, идет война, мы не должны давать воду в Крым. Есть два варианта: или мы перекрываем, и воды нет и у вас, или вы скидываетесь деньгами, и мы строим плотину". Ну, они подумали, покряхтели, но деньги дали. И водники во главе со Сташуком эту плотину чудом построили".

По словам Сенченко, плотину строили из больших мешков для химических удобрений, наполняя их смесью песка и глины и укладывая поперек русла канала пирамидальной конструкцией. "Мешковая" плотина, по его словам, простояла 3 года, пока не построили постоянную.
"Ну а как за 2 миллиона гривен построить такое сооружение? Было очень сложно. Денег вообще не было. На самом деле, это огромное сооружение: мешки метр на метр на метр, в основание поперек русла укладывалась полоса из 10 мешков, потом 8, потом 6, - получилась пирамида. И она выстояла. Но была очень серьезная опасность прорыва со стороны Крыма российских войск для обеспечения подачи воды в Крым. (...) Они могли зайти на Херсонщину, взорвать плотину и захватить головное сооружение на Каховском водохранилище! Ко мне раз 20 приезжал и звонил губернатор тогдашний Херсонской области Одарченко (Юрий Одарченко, тогда был председателем Херсонской облгосадминистрации. - Ред.) и говорил: "Ты тут спровоцируешь прорыв, у нас пол-Херсонщины захватят!" А я уже рассказал Турчинову (Александр Турчинов, тогда был и.о. Президента. - Ред.), тот сказал: "Делай". И что я придумал? Сказал Сташуку: "Давайте повесим плакат, который на любой стройке висит: такой-то объект, подрядчик такой-то, название объекта, срок сдачи и так далее". Мы на этом плакате написали: "Строительство узла учета подачи воды". После этого все оккупационные СМИ начали орать о том, что "хохлы решили продавать воду втридорога, такие сволочи, но свобода дороже, черт с ними!" То есть они решили, что мы делаем плотину с большим счетчиком и собираемся торговать водой. Нам удалось их обмануть".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

І ще за воду

06.03.18 15:47 "Это моя трагическая ошибка, я никогда в жизни больше никаких таких протоколов подписывать не буду!", - Сенченко рассказал, как Гройсман пытался дать воду в Крым в 2014 году

 

С момента перекрытия подачи воды в оккупированный Крым было две попытки подать воду по Северо-Крымскому каналу.

Об этом в интервью Цензор.НЕТ рассказал бывший замглавы АП Андрей Сенченко.

Он рассказал о том, что после перекрытия подачи воды в оккупированный РФ Крым к нему приезжали многочисленные делегации с просьбами и различными предложениями.

"Тут многие хороводы водили. Приезжали ко мне разные крымские делегации, уговаривали открыть воду. Я отказался, потому что надо не слезы проливать, а Крым возвращать", - говорит он.

 

Также Сенченко рассказал о неком "украинском олигархе, не самого верхнего уровня, но и не последнего", который, пригласив Сенченко к себе, свел его со своим знакомым - зампредом бюджетного комитета Госдумы Российской Федерации членом фракции "Единой России", Глебом Хором.

Последний, по словам Сенченко, пытался решить вопрос подачи воды в Крым с помощью 20 миллионов долларов. А на полученный отказ заявил: "Ну, вы ж понимаете, если мы с вами не договоримся, мы договоримся с кем-то другим".

"Я понимал, что они пойдут по другим кабинетам, поэтому в тот же день я, будучи в эфире у Савика Шустера, вышел и сказал: по Киеву носят торбы с двадцатью миллионами долларов за подачу воды в Крым и, если кто-то в любом властном кабинете будет пытаться продавить это решение, знайте, что он эту торбу взял", - рассказал Сенченко.

На вопрос, ктоже все-таки взял деньги, он ответил: "Взял – не взял, но две попытки подать воду в оккупированный Крым были. Первая была в апреле 2014. Гройсман (Владимир Гройсман, в апреле 2014 занимал должность вице-премьер-министра - министра регионального развития, строительства и жилищно-коммунального хозяйства. - Ред.) подписал протокол совещания, где он раздает поручения Водному агентству и другим органам, требует немедленно обеспечить подачу воды в Крым. Когда мне принесли этот протокол, я набрал Гройсмана и так открыл рот, что тот присел на задние ноги и затараторил: "Не-не-не, все это моя трагическая ошибка, я никогда в жизни больше никаких таких протоколов подписывать не буду!"

 

"Я думаю, что тогда его только шатали. Вторая попытка - в мае появляется другой документ, более веселый, и уже за подписью Арсения Петровича (Арсений Яценюк, тогда занимал должность премьер-министра Украины. - Ред.). Премьер дает поручение тому, тому и тому проработать вопрос создания акционерного общества на базе Северо-Крымского канала. По моей информации, предполагалось, что с одной стороны этим будет заниматься кто-то из окружения Яценюка, а с другой - непосредственно Аксенов (Сергей Аксенов, на тот момент уже глава оккупационного правительства Крыма, - ред.). (...) Канал - это государственное предприятие, а у них была идея создать акционерное общество. И они смогли бы торговать водой с Крымом. Это аналог того, что потом делал Петр Алексеевич Порошенко с Григоришиным (Константин Григоришин – российско-украинский бизнесмен. - Ред.), занимаясь продажей электроэнергии в Крым. Ну, я тогда повторно вышел на все эфиры, открыл рот, ну и, конечно, отпугнул их от этой затеи", - рассказал Сенченко.

 

Полный текст второй части интервью с Андреем Сенченко читайте ЗДЕСЬ.

Первую часть интервью читайте ЗДЕСЬ.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В макакі і каманда така ж брехлива, як вана.

Ставити на один щабель  військову хитрість щодо  кацапів - зовнішнього ворога, до  маніпуляцій, які наливає політик у вуха виборцям  задля власної користі, це  оригінально..)) Чисто по педроботські -  "нейтралізуємо зраду перемогою". :gigi:

 

До речі, розберемо ще одну маніпуляцію від Макаки:

 

http://intvua.com/news/politics/1518598233-yuliya-timoshenko-vlada-generue-politiku-nesumisnu-z-zhittyam.html

 

«Ця триєдність - президент, НБУ та уряд - генерують політику, яка несумісна з життям людей», - переконана Юлія Тимошенко.
«Так, як ми, не живе жодна країна світу. Та політика, яка здійснюється владою проти кожного українця останні 4 роки, є смертельно небезпечною. Вона має на меті одне - зменшити кількість населення», - сказала вона.
 
Лідер партії навела дані ООН, згідно з якими 1 млн 200 тис. людей в Україні голодує.
«Ми - аграрна, заможна, розвинена країна. Такі речі не можуть робитися випадково», - обурилася парламентарій.

 

 

Цифра правильна,  але зманіпульована так, щоб у пересічного склалося враження, що  по всій країні народ голодує, через геноцидно-економічну політику уряду. 

Ідемо дивитися звіт: Отут:

http://www.fao.org/3/I8386EN/i8386en.pdf

 

про Україну  на стор. 36. Дивимося, де ж знаходяться усі ці нещасні.  А у звіті написано, що то на неконтрольованих територіях Лугандону  800 тис. людей недоїдає (food insecure),  в тому числі 150 тис. людей  - severely food insecure  (майже голодує). На контрольованих районах   Лугандону -  410 тис. людей недоїдає, в тому числі  26 тис. людей -  severely food insecure.

 

Таким чином, якщо дуже притягнути за вуха, то можна звинуватити уряд у тому що голодує  26 тис. людей у Донецькій та Луганській областях, а загалом  там 410 тис. мають проблеми з забезпеченням їжею. І де тепер тут голодомор 1,21 мільйонів по всій країні?

 

Ще й Макака натякає, що то спеціально робиться: "Такі речі не можуть робитися випадково", тобто  влада зацікавлена щоб  більше мільйонна людей померли з голоду. І про війну навіть не згадує у своїй маніпуляції.

 

B-)

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у тебя сколько ежемесячный доход? Меня не интересует цифра, а только возможность сравнения. Посчитай сам, голодует ли пенсионер на минимальную пенсию - по всей территории Украины - и вспомни, сколько таких миллионов. Для вас зубожіння это повод похохмить, а для них, этих миллионов, существование на грани выживания

Link to comment
Share on other sites

Ставити на один щабель  військову хитрість щодо  кацапів - зовнішнього ворога, до  маніпуляцій, які наливає політик у вуха виборцям  задля власної користі, це  оригінально..))

про какую конкретно корысть ты говоришь? Избирательный рейтинг?

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

у тебя сколько ежемесячный доход? Меня не интересует цифра, а только возможность сравнения. Посчитай сам, голодует ли пенсионер на минимальную пенсию - по всей территории Украины - и вспомни, сколько таких миллионов. Для вас зубожіння это повод похохмить, а для них, этих миллионов, существование на грани выживания

 

"Голодує" - це означає небезпека  сконати від голодної смерті.   

Я навів приклад  чергової маніпуляції з цифрами конкретних джерел. В тебе є що сказати саме по вищенаведеній маніпуляції?

 

про какую конкретно корысть ты говоришь? Избирательный рейтинг?

Ну Макака ж прийшла на телеканал не просто ж  ні про що безкорисно потриндіти, правда?

Link to comment
Share on other sites

"Голодує" - це означає небезпека  сконати від голодної смерті.

это значит недоедает до биологической нормы. Не нагнетай

Ну Макака ж прийшла на телеканал не просто ж  ні про що безкорисно потриндіти, правда?

корысть в чем?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

это значит недоедает до биологической нормы. 

 

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

 

Голодування (англ. starvation) - це критична форма недоїдання, загрозливий дефіцит споживання калорійпотрібних для підтримки життя організму.

 

B-)

Якби йшлося просто про недоїдання, Макака тоді б не використовувала вираз : "зменшити кількість населення» та «такі речі не можуть робитися випадково» такий собі завуальований геноцид.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F

 

B-)

Якби йшлося просто про недоїдання, Макака тоді б не використовувала вираз : "зменшити кількість населення» та «такі речі не можуть робитися випадково» такий собі завуальований геноцид.

во первых, где по ссылке про "небезпеку сконати від голодної смерті"? Во вторых, ты в курсе нашего демографического баланса? Это не противоречащие один другому вопросы, я подчеркиваю

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

во первых, где по ссылке про "небезпеку сконати від голодної смерті"? Во вторых, ты в курсе нашего демографического баланса? Это не противоречащие один другому вопросы, я подчеркиваю

 

Замість того, щоб щось сказати по конкретній маніпуляції Макаки, ти спеціально уводиш тему нафуй в бік демографічного балансу, недоїдання, пенсіонерів ще щось...

То була "геноцидна" маніпуляція від Макаки за допомогою цифр звіту ООН чи ні?

Ні ну, якщо в тебе є інші дані про голодування 1,2 мільйона - давай лінк, обговоримо...))

Link to comment
Share on other sites

Замість того, щоб щось сказати по конкретній маніпуляції Макаки, ти спеціально уводиш тему нафуй в бік демографічного балансу, недоїдання, пенсіонерів ще щось...

То була "геноцидна" маніпуляція від Макаки за допомогою цифр звіту ООН чи ні?

Ні ну, якщо в тебе є інші дані про голодування 1,2 мільйона - давай лінк, обговоримо...))

не было и ни в какую сторону я не увожу, а как раз раскрываю суть вопроса. Переходим дальше?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не было и ни в какую сторону я не увожу, а как раз раскрываю суть вопроса. Переходим дальше?

 

Суть питання проста, як двері.

 

Макака цинічно зманіпулювала цифрами звіту ООН з приводу недоїдання різного ступеню мешканців Луганської та Донецької областей, забувши  сказати про війну, та "розтягнула" цих мешканців на усю Україну, ще й  натякнула на звинувачення уряду у прихованому геноциді.  То навіщо вона таке зробила?  B-)

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Суть питання проста, як двері.

 

Макака цинічно зманіпулювала цифрами звіту ООН з приводу недоїдання різного ступеню мешканців Луганської та Донецької областей, забувши  сказати про війну, та "розтягнула" цих мешканців на усю Україну, ще й  натякнула на звинувачення уряду у прихованому геноциді.  То навіщо вона таке зробила?  B-)

ты манипулируешь. Повторно - сколько миллионов людей голодают по всей Украине из за нищенского соцобеспечения?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Шановна пані Шпилько! Якщо Ви вважаєте гарними словами "штабні юльки", і регулярно прямо стверджуєте, що ми тут усі на зарплатні, то чим гірша моя усього лише дзеркальна відповідь?! Тим більш, я ніколи не натякаю на з/п не лише на Вашу адресу, а взагалі намагаюся цього не робити.

Шановний  пане  EURO.  Порівнюєте  непорівнюване.  Я  погані  слова  не  говорю  взагалі,  а  ваша  Турівська  на  кожного  конкурента  заготувала  ниці  слова  і  через  вас,  юльків,  розповсюджує  по  країні.

Я  можу  написати  Юлька,  мамка,  але  те,  що  пишете  ви,  то  нижче  плінтуса.  Чи  Ви  до  такого  звикли?

Link to comment
Share on other sites

ты манипулируешь. Повторно - сколько миллионов людей голодают по всей Украине из за нищенского соцобеспечения?

Я навів дані звіту ООН де є цифра 1,21 млн.осіб. 

На стор. 37-38 документу   є аналіз причин недоїдання, в т.ч. й економічні причини, безробіття наприклад.

Звіт ООН не підтверджує  вашу тезу про те що  "миллионов людей голодают по всей Украине".

 

Коли  я почую відповідь, чого Макака маніпулює цифрами звіту, можемо обговорити якісь інші джерела, що можуть підтвердити вашу тезу. :)

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Шановний  пане  EURO.  Порівнюєте  непорівнюване.  Я  погані  слова  не  говорю  взагалі,  а  ваша  Турівська  на  кожного  конкурента  заготувала  ниці  слова  і  через  вас,  юльків,  розповсюджує  по  країні.

Я  можу  написати  Юлька,  мамка,  але  те,  що  пишете  ви,  то  нижче  плінтуса.  Чи  Ви  до  такого  звикли?

Процент  недалеких  примітивних  людей  невеликий.

Link to comment
Share on other sites

Я навів дані звіту ООН де є цифра 1,21 млн.осіб.

да  при чем тут отчет ООН о гуманитарной ситуации на... как они ее там толерантно называют, чтоб хуйлу не уронить морды лица? Ты на мой вопрос ответишь? Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Шановний  пане  EURO.  Порівнюєте  непорівнюване.  Я  погані  слова  не  говорю  взагалі,  а  ваша  Турівська  на  кожного  конкурента  заготувала  ниці  слова  і  через  вас,  юльків,  розповсюджує  по  країні.

Я  можу  написати  Юлька,  мамка,  але  те,  що  пишете  ви,  то  нижче  плінтуса.  Чи  Ви  до  такого  звикли?

Як не звикнути? І Ви ж теж звикли, сприймаєте і не маєте зауважень до "макаки", наприклад? Чи сектантів? Щось не чув від Вас відповідних зауважень!

В мене ніякої Турівської нема. Я не є членом Батьківщини і ніяким чином з нею не співпрацюю. А про секту і проплачені штабні функції Турівської базар фільтрую з розумінням. Бо ставлюся до носіїв такої лексики як до трохи хворих.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

да  при чем тут отчет ООН о гуманитарной ситуации на... как они ее там толерантно называют, чтоб хуйлу не уронить морды лица? Ты на мой вопрос ответишь?

 

На жаль просто "А поговорить?" не вийде, бо тут гілка про брехню та маніпуляцію Макаки. 

Відповідно обговорення того що, я навів вище, є пріоритетним.. Питання про маніпуляцію було піднято раніше.

Якщо  є більш надійні джерела, аніж звіт ООН що "береже хуйлу фейс",  чого Макака тоді  маніпулятивно використовує той звіт  замість більш надійних джерел?

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

На жаль просто "А поговорить?" не вийде, бо тут гілка про брехню та маніпуляцію Макаки. 

Відповідно обговорення того що, я навів вище, є пріоритетним.. Питання про маніпуляцію було піднято раніше.

Якщо  є більш надійні джерела, аніж звіт ООН що "береже хуйлу фейс",  чого Макака тоді  маніпулятивно використовує той звіт  замість більш надійних джерел?

так кто манипулирует, ты или Тимошенко? ООН проводила исследование, сколько голодающих по всей Украине?!

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

На жаль просто "А поговорить?" не вийде, бо тут гілка про брехню та маніпуляцію Макаки. 

Відповідно обговорення того що, я навів вище, є пріоритетним.. Питання про маніпуляцію було піднято раніше.

Якщо  є більш надійні джерела, аніж звіт ООН що "береже хуйлу фейс",  чого Макака тоді  маніпулятивно використовує той звіт  замість більш надійних джерел?

 

Макака ще занадто поблажлива. 2.608.533 людей в нас точно не доїдають, а ще з 3.945.130 принаймні половина також. Бо як прожити+пролікуватися+прогодуватися на кілька десятків доларів за місяць?

http://www.pfu.gov.ua/pfu/control/uk/publish/article;jsessionid=829946E35892CEBCCC1C23DF03926775.app2?art_id=310042&cat_id=95533

http://picua.org/img/2018-03/07/p6jgjlrpwz9bj8fs04qmlbg8z.png

Link to comment
Share on other sites

так кто манипулирует, ты или Тимошенко? 

 

Я досліджую питання, чого маніпулює Макака. Така тема гілки.

 

ООН проводила исследование, сколько голодающих по всей Украине?

 

Україну занесено до переліку країн, де є населення що недоїдає, через конфлікти. Відповідно у звіті зображено карта, згідно якої  візуально видно що "голодаючі" зосереджені на території Донецької та Луганської областей. Якщо у вас є інші дані - давайте їх сюди. Забагато риторичних питань задаєте, які не стосуються конкретної маніпуляції B-)

 

Макака ще занадто поблажлива. 2.608.533 людей в нас точно не доїдають, а ще з 3.945.130 принаймні половина також. Бо як прожити+пролікуватися+прогодуватися на кілька десятків доларів за місяць?

 

Макака навела конкретну цифру з посиланнями на джерело дослідження - усе решта то ваші припущення "як прожити", "де прожити". Вони не стосуються конкретно її маніпуляції з фактами. 

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я досліджую питання, чого маніпулює Макака. Така тема гілки.

 

 

Україну занесено до переліку країн, де є населення що недоїдає, через конфлікти. Відповідно у звіті зображено карта, згідно якої  візуально видно що "голодаючі" зосереджені на території Донецької та Луганської областей. Якщо у вас є інші дані - давайте їх сюди. Забагато риторичних питань задаєте, які не стосуються конкретної маніпуляції B-)

твоей манипуляции. Тема как раз о манипуляциях и просто откровенной лжи вокруг Тимошенко. Теперь ты это понял. Отчет о зоне конфликта, карта зоны конфликта, цифры из зоны конфликта. Вопрос - сколько миллионов людей голодает по всей Украине от того, что верхушка нашей клептократии их сделала нищими?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

твоей манипуляции. Тема как раз о манипуляциях и просто откровенной лжи вокруг Тимошенко. Теперь ты это понял. Отчет о зоне конфликта, карта зоны конфликта, цифры из зоны конфликта. Вопрос - сколько миллионов людей голодает по всей Украине от того, что верхушка нашей клептократии их сделала нищими?

 

У відео ніхто не брехав на Тимошенко. Вона сама зманіпулювала, про що я й кажу.  Карта у звіті не зони конфлікту, а всієї України, де кольорами різними виділено "ступінь голодування". Якщо ви дивилися звіт  - ви її бачили, не клейте дурня. Чому Макака  використовуючи цифри з зони конфлікту, говорить за клептократів та злидарів усієї України?  Поки ми не прояснимо це питання маніпуляції, усе інше  є риторика другорядна, яку я буду просто ігнорувати.

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...