Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

У відео ніхто не брехав на Тимошенко. Вона сама зманіпулювала, про що я й кажу.  Карта у звіті не зони конфлікту, а всієї України, де кольорами різними виділено "ступінь голодування". Якщо ви дивилися звіт  - ви її бачили, не клейте дурня.

слушай, я ведь не только картинко посмотрел, но и прочитал. Данные отчета НИКАК не относятся ко всей территории Украины, да ты и сам это писал выше

Чому Макака  використовуючи цифри з зони конфлікту, говорить за клептократів та злидарів усієї України?  Поки ми не прояснимо це питання маніпуляції, усе інше  є риторика другорядна, яку я буду просто ігнорувати.

может потому, что других данных нет, тебе приходила такая мысль в голову? Есть только очень общая оценка, исходя из ВВП на душу. Клептократы не дают денег на исследование, скольких людей они сожрали. На свой вопрос я ответа не дождусь, это уже понятно. Так кто манипулирует?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

слушай, я ведь не только картинко посмотрел, но и прочитал. Данные отчета НИКАК не относятся ко всей территории Украины, да ты и сам это писал выше

может потому, что других данных нет, тебе приходила такая мысль в голову? Есть только очень общая оценка, исходя из ВВП на душу. Клептократы не дают денег на исследование, скольких людей они сожрали. На свой вопрос я ответа не дождусь, это уже понятно. Так кто манипулирует?

 

Це вже хоч шось.

Але ж вона в принципі не згадує про війну, як про причину утворення цифри 1,2 мільйони.  Вона просто прикривається назвою звіту і екстраполює що 1,2 мільйони це результат геноцидної політики уряду по всій Україні.  Якщо це не маніпуляція, то я  юльок.

 

То, якщо існує  "дуже загальна оцінка  виходячи з ВВП на душу", чому б її не привести у розмові?  До речі, а хто проводив цю оцінку, де можна ознайомитись?

 

Бо вже була побрехенька про "60% українців за межою бідності" - яка виявилася  просто перекручуванням цитати однієї людини і не підтвердилась жодними міжнародними даними. B-)

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Це вже хоч шось.

Але ж вона в принципі не згадує про війну, як про причину утворення цифри 1,2 мільйони.  Вона просто прикривається назвою звіту і екстраполює що 1,2 мільйони це результат геноцидної політики уряду по всій Україні.  Якщо це не маніпуляція, то я  юльок.

 

То, якщо існує  "дуже загальна оцінка  виходячи з ВВП на душу", чому б її не привести у розмові?  До речі, а хто проводив цю оцінку, де можна ознайомитись?

 

Бо вже була побрехенька про "60% українців за межою бідності" - яка виявилася  просто перекручуванням цитати однієї людини і не підтвердилась жодними міжнародними даними. B-)

разве она назвала этот отчет? Возможно, прослушал. А теперь смотри. 1,2 млн в зоне конфликта. Это отчет. А это мой вопрос - сколько миллионов голодает по всей Украине на минималку И МЕНЬШЕ? Заметь, ответ должен включать 1,2 млн из отчета, то есть никак не может быть меньше. А на сколько минималка меньше биологически-прожиточного минимума, который, как сказал Гройсман, в прошлом году был 3200 НА ОДНОГО? Сколько процентов за этой чертой, включая их детей?

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

КИЇВ. 30 березня <2017>. УНН. На сьогоднішні в Україні 60% населення живуть за межею бідності. Про це на сьогоднішній прес-конференції повідомив координатор системи ООН в Україні, постійний представник програми розвитку ООН в Україні Ніл Вокер, передає кореспондент УНН.


“Стосовно України, ми говоримо про 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, 2,8 млн людей з інвалідністю, 60% населення знаходяться нижче межі бідності”, — сказав він.


http://www.unn.com.ua/uk/news/1655369-v-oon-zayavili-scho-70-ukrayintsiv-perebuvayut-za-mezheyu-bidnosti


Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

От я ж і кажу - "брехюлька" занадто до банди поблажлива. 

 

Але за великим рахунком, картина українського світу від неї виходить такою, що дійсності відповідає. Те ж в Міхо, наприклад. Хоча обоє припускаються періодично помилок, як і усі наші політики. А в Пєті-Гросі вона викривлена до невпізнаності через тотальну системну брехню з використанням усіх пропагандонських ресурсів системи. Одначе для експертів з вимірювання брехні вони найправдивіші.  ;o

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А это мой вопрос - сколько миллионов голодает по всей Украине на минималку И МЕНЬШЕ? Заметь, ответ должен включать 1,2 млн из отчета, то есть никак не может быть меньше. А на сколько минималка меньше биологически-прожиточного минимума, который, как сказал Гройсман, в прошлом году был 3200 НА ОДНОГО? Сколько процентов за этой чертой, включая их детей?

 

Ну Макака ж розказувала про голодуючих людей, через "геноцидну політику уряду". Вона ж готувалася до передачі, то нехай би навела цифри у пару мільйонів. 

В принципі за твоєю логікою можна  приблизно вирахувати. Але вона цього не зробила Чому не зробила? Бо розуміє, що нормальні експерти просто змішають з лайном її цифри  і  їй буде трохи незручно.   Краще вчергове зманіпулювати. То  може в тебе є цифри?  Бо я дослідження не проводив, а Макака у передачі чогось "занижує", береже рейтинг Гройсмана мабуть.

 

“Стосовно України, ми говоримо про 1,7 млн внутрішньо переміщених осіб, 2,8 млн людей з інвалідністю, 60% населення знаходяться нижче межі бідності”, — сказав він.

 

 

Ця цитата була озвучена на презентації звіту ПроООН, який я звісно прочитав,  як і звіт міжнародного банку. Там і близько нема такої цифри.  Міжнародні джерела видають цю цифру 60%,  лише у англомовних  кацапських  та деяких наших виданнях. Звісно я можу навести показники  населення нижче межі бідності по Україні зі звітів ПроООН  з тієї презентації та міжнародного банку, але за умови  що  ви обидва самозабанитесь, якщо там не буде 60%.   :gigi:  Бо я тут дуже нечастий гість.

 

 

 

 

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну Макака ж розказувала про голодуючих людей, через "геноцидну політику уряду". Вона ж готувалася до передачі, то нехай би навела цифри у пару мільйонів. 

В принципі за твоєю логікою можна  приблизно вирахувати. Але вона цього не зробила Чому не зробила? Бо розуміє, що нормальні експерти просто змішають з лайном її цифри  і  їй буде трохи незручно.   Краще вчергове зманіпулювати. То  може в тебе є цифри?  Бо я дослідження не проводив, а Макака у передачі чогось "занижує", береже рейтинг Гройсмана мабуть.

Нормальные эксперты это типо из брехливого псевдовокса, живущие на донаты за свои "экспертные" "анализы"?weep%20(1).gif Я вижу только одну причину, почему она не привела других цифр - из нет. Клептократы-людоеды очень заботятся, чтоб они и не появились

Ця цитата була озвучена на презентації звіту ПроООН, який я звісно прочитав,  як і звіт міжнародного банку. Там і близько нема такої цифри.  Міжнародні джерела видають цю цифру 60%,  лише у англомовних  кацапських  та деяких наших виданнях. Звісно я можу навести показники  населення нижче межі бідності по Україні зі звітів ПроООН  з тієї презентації та міжнародного банку, але за умови  що  ви обидва самозабанитесь, якщо там не буде 60%.   :gigi:  Бо я тут дуже нечастий гість.

свои претензии не к тем цифрам ты легко можешь отправить сюда http://www.unn.com.ua/uk/contacts. Да даже в суд подать с требованиями опровержения и компенсации душевных страданий

а отчет вот http://hdr.undp.org/en/countries/profiles/UKR

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Нормальные эксперты это типо из брехливого псевдовокса, живущие на донаты за свои "экспертные" "анализы"?weep%20(1).gif Я вижу только одну причину, почему она не привела других цифр - из нет. Клептократы-людоеды очень заботятся, чтоб они и не появились

 

"На нет и суда нет". Якщо людина шось звиздить авторитетно про те, чого в неї нема, ще й підставляє те що стосується дуже опосередковано предмету питання,  то це не людина, а лайно. Якщо цивілізовано - маніпулятор.

 

 

свои претензии не к тем цифрам ты легко можешь отправить сюда http://www.unn.com.ua/uk/contacts

 

Мені то нафуй не потрібно, я один раз перевірив, зайвий раз переконався, що наші журналізди тупо передруковують одну й ту саму "гарячу" новину, навіть не перевіряючи, чи так воно чи ні.  То й фуй на них. Але ж лошари ведуться.

 

 

То це ще не все. Але показники також там є. Ми точно не знаємо, який саме індекс малося на увазі в тієї побрехеньці, тому даю усі, можеш пошукати там  60%

 

Population in multidimensional poverty, headcount (%)   -  0.4
Population in multidimensional poverty, intensity of deprivation (%) - 34.5
Working poor at PPP$3.10 a day (% of total employment)   -  1.9

 

 

Якщо проаналізуєш графіки Міжнародного банку - там буде ще менше відсотків..)) :gigi:

 

Пізніше продовжимо, надобраніч...)))

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"На нет и суда нет". Якщо людина шось звиздить авторитетно про те, чого в неї нема, ще й підставляє те що стосується дуже опосередковано предмету питання,  то це не людина, а лайно. Якщо цивілізовано - маніпулятор.

если твои претензии к Тимошенко вмещаются в две обсужденные цифры, значит ее ожидает беатификация

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Треба писати "секта антисектантів".

 

ми не можемо апрірі бути сектою, з причини, що ми не є угрупуванням осіб, що замкнулася в своїх вузьких інтересах, вживаючи для їх просунення різні методи: брехня, маніпулювання, махінації , політичне шахрайство тощо. ми спільнота небайдужих людей, яка викриває сектантів на чолі з їх об'єктом захоплення, поклоніння, обожнювання тобто божком Брехулькою та її посіпаками :)

 

скажімо разом - Вождизму - ні! :nose3:

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

ми не можемо апрірі бути сектою, з причини, що ми не є угрупуванням осіб, що замкнулася в своїх вузьких інтересах, вживаючи для їх просунення різні методи: брехня, маніпулювання, махінації , політичне шахрайство тощо. ми спільнота небайдужих людей, яка викриває сектантів на чолі з їх об'єктом захоплення, поклоніння, обожнювання тобто божком Брехулькою та її посіпаками :)

 

скажімо разом - Вождизму - ні! :nose3:

:lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

:lol2:

 

Вождизм — політика, направлена на затвердження однієї людини в ролі незаперечного керівника. Для вождизма характерна особиста відданість одній людині — вождю, визнаному ідейному керівнику у жорстко централізованих структурах (державі, партії :love: ).

 

PS

 

Брехулька (великий керманич, богіня, качанівський ідол піде на пенсію, БЮТ развалиться за тиждень B-)  робимо ставки? :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юлія Тимошенко :girl_crazy: найняла колишнього помічника Дональда Трампа лобіста Барі Беннетта. 

 

Про це повідомляє Bloomberg."Компанія Беннетта Avenue Strategies Global LLC надасть послуги з урядових відносин, піару та стратегічного консультування, включно з контактами з членами адміністрації Трампа та Конгресу від імені Тимошенко, яка була прем'єр-міністром України у 2005 році та з 2007 року по 2010", - зазначає видання. Згідно з поданим контрактом до Департаменту юстиції США, Тимошенко :love:  щомісяця платитиме 65 тисяч доларів за послуги лобіста Барі Беннетта. Відповідно, за рік вона заплатить 720 тисяч доларів. Як свідчить оприлюднений документ, замовником послуг для Тимошенко стала не вона сама, а компанія Two Paths LLC, зареєстрована у США. В інтерв’ю Беннетт заявляв, що Тимошенко є реформатором, якого підтримує Захід. "Пол (Манафорт – УП) працював на проросійських (політиків – УП)… "Ми працюємо на проамериканських", - сказав він. Беннетт пояснив, що його компанія "допомагає їй (Тимошенко – УП) організувати поїздки в США, щоб зустрітися з керівництвом уряду і так далі :weep: ". Лобіст додав, що його компанія представляє Тимошенко, як окрему особу. У випадку, якщо вона знову працюватиме на державній посаді, його компанія зазначить її партію як клієнта. У 2016 році Беннетт був старшим радником президентської кампанії Трампа.

 

65 тис. в місяць на тусовки. два-три рази за рік в коридорі побелькотіти і там-сям про те-се з Беннеттом та "весільним генералами" :66: хлопці з Вашингтону вміють бізнес робити  :tu: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


компанія представляє Тимошенко, як окрему особу. У випадку, якщо вона знову працюватиме на державній посаді
это как? нардеп это уже ниочем? а вот эти вот руководители уряду Гамерики будут просто как мимопроходящей встречаться или все-таки как с представителем законодательной власти Украины?
Link to comment
Share on other sites

 

 


65 тис. в місяць на тусовки. два-три рази за рік в коридорі побелькотіти і там-сям про те-се з Беннеттом та "весільним генералами" :66: хлопці з Вашингтону вміють бізнес робити :tu:

І  звідки  у  церковної  миші  такі  гроші? Вау!  3/4  мільйона  зелених  на  рік!  Тільки  на  те,  щоб  один  раз  з  Трампом  не  біля  туалету  зустрітися.  :lol2:

Юльки, агов!  Який  там  темник  з  Турівської  вдогонку?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Темник такий: зроблено офіційно за поточними американськими розцінками. Тобто, зроблене правильно. Найбільша і найрейтинговіша в країні партія так і мусить робити. А не через амбарну книгу.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Темник такий: зроблено офіційно за поточними американськими розцінками. Тобто, зроблене правильно. Найбільша і найрейтинговіша в країні партія так і мусить робити. А не через амбарну книгу.

Може викладеш декларацію. Бо в багіні щось дуже сутожно з доходами було. За чий рахунок п'янка?

Link to comment
Share on other sites

Тимошенко не зобов'язана сплачувати такі витрати з власної особистої кишені. А на життя в неї більш ніж достатньо - офіційно.

А из каких денег она оплачивает эти расходы?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Юлія Тимошенко :girl_crazy: найняла колишнього помічника Дональда Трампа лобіста Барі Беннетта. Про це повідомляє Bloomberg

 

https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-03-15/former-trump-adviser-lobbying-for-opponent-of-manafort-client

 

Там і фото є..

1200x-1.jpg

Змінено користувачем Ведмедик
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Це до штабу. Напевно щось скажуть, хоча інфа про фірму-платника, зареєстровану в США, і так є.

 

штаб секти :D та куди там телефонувати, якийсь умовний штабний Дідусь обматюкає і все. :weep:

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...