Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Нафуй мені твої калькулятори, я просто вдень подзвонив юристу з пенсійних питань, який займався моєю судовою тяганиною і навів йому цей приклад: "А правда, что, ...бла-бла-бла?"

Він кілька секунд не міг вдуплити, що ще за 35% при коефіцієнті  страхового стажу. А після того пояснив, на пальцях, що на той приклад що ти привів  як і на тезу Макаки: "..могут повестить только недалекие и доверчивые люди...".  Його пояснення займало набагато більше тексту, аніж я вище написав. 

 

П.С.  А скільки ще маніпуляцій лляє Макака в вуха,  абсолютно правильно розраховуючи на те, що фуй хто буде перевіряти, шо вона звиздить  по зомбоящику сцуко... В принципі всі таке роблять, "а  той, хто не робить - дурний" (с)

А нафуй практикуючому пенсіонеру юрист, аби порахувати елементарні речі для 3 класу загальноосвітньої школи? Так і передай юристу з пенсійних питань - до кінця минулого року коефіцієнт 1,35 новим пенсам додавався, а тепер ні!

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

О, як юльки  танцюють. Зараз зробимо музику голосніше:

 

Повна пенсійна формула  виглядає отак: 

 П = ЗС х КЗ х КС х 1,35%

 

де,

 П - розмір пенсії.

ЗС - середня місячна заробітна плата в Україні за останні 3 роки (зараз 3764 грн.)

КЗ - коефіцієнт заробітної плати (співвідношення розрахункової зарплати  пенсіонера та середньомісячної зарплати ЗС)

КС – стаж

 

Подивимось, яка ж потрібна зарплата  Х при стажі 40 років. (маленьке уточнення №1: мало хто працював 40 років, а якщо менше 25 років – фуй вам, а не пенсія) щоб вийти на пенсію ну нехай не на 13,5 а на 10 штук:

 

10000 = 3764* (Х: 3764)*40*0,0135

 

Тоді Х =  18,519 тис.грн. (маленьке уточнення №2 : щоб вийти  прямо зараз на  розрахункову зарплату пенсіонера 18,5 тис.штук  через суму помісячних коефіцієнтів страхового стажу та іншої трихомудії,  потрібно щоб  хоча б останні півроку офіційно було конкретно більше за 18,5. «Абсолютно НЕреальні речі» для більшості нових пенсів - 2018).  

На скільки ж дискримінують пенсів у цьому сферичному прикладі? За новою формулою буде так:

 П = ЗС х КЗ х КС х 1,0%

 

Лишаємо усі величини, крім пенсії, незмінними і розраховуємо. Отримуємо:

 

7408 = 3764* (18519:3764)*40*0,01

 

По приколу порахуємо, на скільки відсотків «дискримінували» порівняно з «дореформеною» величиною:

 

Базисні  10 000 гривень  це - 100%, тоді  «нові» 7408 гривень, це 74% від базової величини, відповідно «дискримінація» становить 26%. Тепер дивимося, що пишуть нам «проплачені експерти» з Вокса - «Зменшення коефіцієнта з 1,35 до 1 арифметично не призводить до зниження на 35%, коефіцієнт падає на 26%». Ти диви, точно! Базис 1,35 це - 100%, то арифметично 1,0 буде становити – 74% від базової величини. 

 

Хтось ще не зрозумів, звідки ростуть ноги у юльківської  маніпулятивної побрехеньки про 35%? 

А  просто  юльки порівнюють не з базовим періодом, як  би зробили люди, що пам'ятають арифметику (базисний темп приросту у %, ага), а навпаки  - через дупу.  Рахують, що 7408 грн. це 100%, тоді звісно що 10000 це буде 135%. А 1,35 же більше на 35%, аніж 1,0. Математична макаківська статистика детектед. Так само рахують  «незаангажовані» експерти зі «Страна-UA». "Совпаденіє? - Нє думайу."

 

Навіть  кацапи з «Комсомольскої правди-UA», на диво, порахували правильно – 26%, не захотіли так тупо  ганьбитися.  І саме головне, як було зазначено вище, насправді такого сферичного прикладу-порівняння не може бути, бо ще є купа  додаткових перемінних величин, хоча б те саме підняття мінімалки та щомісячні темпи зростання зарплати робітника.  Якщо реально заганяти дані в програму розрахунку з місяцями, то воно не буде таке точно, аж ніяк.  

 

Канєшно-канєшно….. «нема жодної маніпуляції»… «свята Макака»…….  «Зубожіння – 35%». Але ж скільки їпаньків на це ведуться…)))

 

P.S. І до речі, про «25 тисяч зарплати» вище,  я не помилявся, ви вийдете точно на цю суму  за умови стажу 40 років та пенсії 13500 грн. про які казав Euro, за «старою» формулою. 

 

P.S.2.  В принципі можна було не рахувати величину зарплати та пенсії, але на компі прога це зробила за секунду, це ж не калькулятор.

P.S.3. І ці юлькі - сектанти розказують нам про "олігархічну мафію", йопт, а самі шарять в арифметиці на рівні 3-го класу школи. :)

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Повна пенсійна формула  виглядає отак: 

 П = ЗС х КЗ х КС х 1,35%
За новою формулою буде так:
 П = ЗС х КЗ х КС х 1,0%

от Тимошенко брехулька наврала про снижение коэффициента с 1,35% до 1,0%

:lol2: 

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

от Тимошенко брехулька наврала про снижение коэффициента с 1,35% до 1,0%

:lol2: 

Ні про 1,35% я й не сперечався, вона збрехала  в відео про ось це, на що й вказали ВОКСи:

 

І це означає, що ті пенсіонери, які вийдуть 1 січня на пенсію, отримають на 35% менше пенсії, ніж вони отримали би без пенсійної реформи».

 

 

А захотів я, наприклад вийти на пенсію, нарахував собі 10 тисяч, а чую шо Макака каже шо капець зараз пенсія зменшиться на 35%. Ось беру я і забираю 3500 і  гадаю що то 6500 . А насправді не 6500 а 7408 - на 26% зменшиться. Взагалі то різниця 9 % це, любі мої,   - практично 9 років стажу страхового, 9 років життя йопт. Був би я старий пердунець - міг би інфаркта схопити. А так просто буде неприємно. 

 

І то фуєта. Тому що коефіцієнт цей розраховується як середньоарифметична сума щомісячних коефіцієнтів страхового стажу,  тобто фуй його знає шо там буде + різні доплати.  А якщо стажу менше 25 -  взагалі давайдосвиданья. 

 

Ви звинуватили Воксів що вони збрехали про 26%, а самі влізли в макакине лайно. З чим я вас й вітаю  :)  Інакше й бути не могло.

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Базисні  10 000 гривень  це - 100%, тоді  «нові» 7408 гривень, це 74% від базової величини, відповідно «дискримінація» становить 26%.

В мінстеців навіть калькулятор тримають іншим боком.

 

До реформи пенс за його персональними даними отримав би, наприклад, 13,5 тисяч., а тепер лише 10 тис., або на 3,5 тис. менше. Це ж як треба бажати запудрити мозок лохторату і собі самим, щоб нарахувати у цьому виипадку втрату для нього лише на 26%. Тобто, в 2008 році новим пенсам при виході додали 35%, а після рефоми їх скасували, що означає -26%. Хто зпетропиздив 35-26=9%?  :rotate:  І таку юхню ЕКСПЕРТИ викладають за доказ брехні!

 

маленьке уточнення №1: мало хто працював 40 років

Я працював більше. І вже наводив приклад знайомої людини з коефіцієнтом стажу 0,98. Що є еквівалентом 98 років трудового стажу. В нас тут багато людей з Кс > 0,5 оскільки працювали в шкідливих умовах, які дають додаткові коефіцієнти до Кс.

 

Канєшно-канєшно….. «нема жодної маніпуляції»… «свята Макака»…….  «Зубожіння – 35%». Але ж скільки їпаньків на це ведуться…)))  

P.S. І до речі, про «25 тисяч зарплати» вище,  я не помилявся, ви вийдете точно на цю суму  за умови стажу 40 років та пенсії 13500 грн. про які казав Euro, за «старою» формулою.   

P.S.2.  В принципі можна було не рахувати величину зарплати та пенсії, але на компі прога це зробила за секунду, це ж не калькулятор.

P.S.3. І ці юлькі - сектанти розказують нам про "олігархічну мафію", йопт, а самі шарять в арифметиці на рівні 3-го класу школи.

Як тут у наближених до вас колах кажуть, натягувати сову на глобус варто спокійніше. І маніпулювати не так нахабно!  :)

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тимошенко ДОВЕРЯЕТ 17+% населения!

8682a1e-1.png

 

КМІС — це приватна українська компанія KIIS !!!!!!!!!!!!!!  :D  грыцько немыря занес бабла в пакетие :love:  луи витон , и 17% а почему не 117% ?

таких картинок можна наштамповать 1 млн +1 (P) 

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  Недовіряю  аж  61%!  Ось  головне.  Процент  недалеких  примітивних  людей  невеликий.  Додаються  лише  штабні  юльки.  Їх  багато.

Решта  людей - притомні  і  це  радує.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

І мінусуються штабні дрищі? Так!?  :)

Що  це?  Що  за  погані  слова?  Вам,  EURO,  то  не  пасує.  Досить  того,  що  ви  лайкнули,  коли  ваш  друг  написав,  що  я  п яна.

Link to comment
Share on other sites

Але  ж  Недовіряю  аж  61%!  Ось  головне.  Процент  недалеких  примітивних  людей  невеликий.  Додаються  лише  штабні  юльки.  Їх  багато.

Решта  людей - притомні  і  це  радує.

 

якби добродій грицько немиря заніс більш, було б ... хм... 92% "довіри", приватна компанія надає послуги (там так написано) а клієт завжди правий, у цьому випадку добродій грицько немиря (P)

Link to comment
Share on other sites

Що  це?  Що  за  погані  слова?  Вам,  EURO,  то  не  пасує.  Досить  того,  що  ви  лайкнули,  коли  ваш  друг  написав,  що  я  п яна.

 

не думав, що і EURO так опустився :( недарма пишуть, що секта, скажуть і вони стрибнуть з даху заради Брехульки :consul: 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

В мінстеців навіть калькулятор тримають іншим боком.

 

До реформи пенс за його персональними даними отримав би, наприклад, 13,5 тисяч., а тепер лише 10 тис., або на 3,5 тис. менше. Це ж як треба бажати запудрити мозок лохторату і собі самим, щоб нарахувати у цьому виипадку втрату для нього лише на 26%. Тобто, в 2008 році новим пенсам при виході додали 35%, а після рефоми їх скасували, що означає -26%. Хто зпетропиздив 35-26=9%?  :rotate:  І таку юхню ЕКСПЕРТИ викладають за доказ брехні!

 

Іди вже до школи, нещасне:

http://pidruchniki.com/19570411/statistika/vidnosni_pokazniki_vidi_formi

Підказка -  останній стовпчик Табл. №9 (Цех 3) такий самий випадок, як те що тут маніпулюєш.  За твоєї макаківською  логікою темп зростання там має бути  136,2%, а за арифметичною  - 73,4% відповідно різниця 36,2% проти 26,6%. Нормальні люди використовують арифметичну.

 

не думав, що і EURO так опустився :( недарма пишуть, що секта, скажуть і вони стрибнуть з даху заради Брехульки :consul:

 

Юлькізм виїдає мозок.  З кожним роком хвороба в сектантів прогресує  :)

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

КМІС — це приватна українська компанія KIIS !!!!!!!!!!!!!!  :D  грыцько немыря занес бабла в пакетие :love:  луи витон , и 17% а почему не 117% ?

таких картинок можна наштамповать 1 млн +1 (P)

в отличие от приведенной они будут фейками. Ну да обплевывателям Тимошенко к этому не привыкать

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Але  ж  Недовіряю  аж  61%!  Ось  головне.  Процент  недалеких  примітивних  людей  невеликий... Решта  людей - притомні  і  це  радує.

% доверия к кондитеру сообщить? ))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ще трохи допоможемо юлькам потанцювати:

 

 

Юлия Тимошенко в очередной раз в прямом эфире обманула своих избирателей по государственному долгу. Об этом в своем блоге пишет политолог Владимир Горковенко. По его словам, конечно же, может сложится впечатление, что советники и пиарщики Тимошенко просто подставляют ее, подсовывая ей неправдивую информацию и диаграммы или, может, Юлия Владимировна отчетливо понимает и лжет.
 
Юлия Тимошенко сказала, что за последние четыре года государственный долг страны вырос в 14,5 раза. Но на принесенной лидером «Батькивщины» «документе», на котором специально сфокусировалась камера, четко указано, что долг вырос за десять лет. То есть, Юлия Тимошенко скромно промолчала, что долг рос и при ее премьерстве. Это еще раз подтверждает, что операторы на телевидении играют огромнейшую роль, могут раскрыть все карты манипулятора.

 

 

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Ще трохи допоможемо юлькам потанцювати:

20 Лютого 2018. Державний гарантований борг України становить вже 2 трильйони 100 млрд гривень. Про це заявила під час звіту голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз. [/size]https://ukr.segodnya.ua/economics/enews/gosdolg-ukrainy-perevalil-za-dva-trilliona-griven-1116105.html Если не нравится источник, спроси у самой Слюз. По данным https://uk.wikipedia.org/wiki/Державний_борг_України четыре года назад,  28 лютого 2014  р., госдолг был 585,298 млрд ₴. Калькулятор есть?

 

пс. Начинай вести счет, потому что брехни на Тимошенко со времен чучмы воры накидали 100500 раз по 100500 штук, а я здесь не работаю, чтоб каждую чушь опровергать. Фактами!

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

20 Лютого 2018. Державний гарантований борг України становить вже 2 трильйони 100 млрд гривень. Про це заявила під час звіту голова Державної казначейської служби Тетяна Слюз. [/size]https://ukr.segodnya.ua/economics/enews/gosdolg-ukrainy-perevalil-za-dva-trilliona-griven-1116105.html Если не нравится источник, спроси у самой Слюз. По данным https://uk.wikipedia.org/wiki/Державний_борг_України четыре года назад,  28 лютого 2014  р., госдолг был 585,298 млрд ₴. Калькулятор есть?

 

"Конешно есть калкулятор, дарагой"   Беремо твої дані.

 

1.  4 роки тому  -    585,3. млрд. грн.

2.  на  2018 рік   - 2100,0 млрд.грн. 

3  Ділимо друге на перше і отримуємо   збільшення  в 3,6 разів.

 

Ой, а Макака  чомусь каже про збільшення  в 14,5 разів за 4 роки.

 

Я бачу, в  окремих юльків проблеми не лише з арифметикою порівняння базово-звітних показників, але й з простими діями на кшталт поділити-помножити. :D  Тут ти навіть Euro перевершив.

 

 а я здесь не работаю, чтоб каждую чушь опровергать. Фактами!

 

То де  саме фуйня, у тому графіку що вона тримає на відео, чи те що вона говорить? Ну щось одне з них то точно фуйня  :D

Link to comment
Share on other sites

"Конешно есть калкулятор, дарагой"   Беремо твої дані.

 

1.  4 роки тому  -    585,3. млрд. грн.

2.  на  2018 рік   - 2100,0 млрд.грн. 

3  Ділимо друге на перше і отримуємо   збільшення  в 3,6 разів.

 

Ой, а Макака  чомусь каже про збільшення  в 14,5 разів за 4 роки.

 

Я бачу, в  окремих юльків проблеми не лише з арифметикою порівняння базово-звітних показників, але й з простими діями на кшталт поділити-помножити. :D  Тут ти навіть Euro перевершив.

 

 

То де  саме фуйня, у тому графіку що вона тримає на відео, чи те що вона говорить? Ну щось одне з них то точно фуйня  :D

ты промахнулся, я, в отличие от тебя, не склонен к отрицанию действительности в угоду политическому моменту. Так что про счет?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 я, в отличие от тебя, не склонен к отрицанию действительности в угоду политическому моменту. 

То ти погоджуєшся, що Макака на відео збрехала про  "14,5 разів  за 4 роки", в "угоду политическому моменту"?

Link to comment
Share on other sites

То ти погоджуєшся, що Макака на відео збрехала про  "14,5 разів  за 4 роки", в "угоду политическому моменту"?

капец. Спроси еще, отрицаю ли я, что 2+2=4

или что Тимошенко  - бахиня (с) :lol2:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

капец. Спроси еще, отрицаю ли я, что 2+2=4

или что Тимошенко  - бахиня (с) :lol2:

 

Я так і не зрозумів, ти погоджуєшся з тим шо Макака збрехала на відео про "14,5 разів" чи ні?  B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...