Перейти до змісту

Брехюлька і її побрехенькі


snow_bird

Recommended Posts

Після 4 років керівництва Пороха президент США днями резюмував - безнадійно корумпована злиденна Україна не варта жертв цивілізованого світу. 

Послу, мінінсправ, президенту, всій мафіозній системі на це пох. Примудряються періодично ще в топку підкидати, як з фальсифікацією в законі про антикорсуд.

Але не чіпайте наших хлопців! В усьому винна косата брєхюлька!

Link to comment
Share on other sites

 

 


Після 4 років керівництва Пороха президент США днями резюмував - безнадійно корумпована злиденна Україна не варта жертв цивілізованого світу. 

 

Дай ссылку на надежный источник на языке оригинала.  

 

Бо репутацые у тебя  куевое.  брехулькины слуги достойны своей вагиньи.  :pardon:

Link to comment
Share on other sites

Захід розсварився через санкції за нас - це з надійних джерел. І нам це коштуватиме дорого. 

Так от, ключ від абсолютно іншого вектору розвитку подій, що призвели до сьогоднішнього стану, ми 4 роки тому віддали порошенку, традиційно за нав'язливою пропозицією мафії. А він той ключ викинув, бо з заводами в хуйла на території він не стикувався.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ссылки не будет, одно голое пропагандонство? 

 

Я понимаю, что оно тебя кормит в твоем депрессивном районе, но не верю,  что  тебе самому не бывает противно от собственной брехни...

 

 

 

Захід розсварився через санкції за нас - це з надійних джерел. І нам це коштуватиме дорого. 

Так от, ключ від абсолютно іншого вектору розвитку подій, що призвели до сьогоднішнього стану, ми 4 роки тому віддали порошенку, традиційно за нав'язливою пропозицією мафії. А він той ключ викинув, бо з заводами в хуйла на території він не стикувався.

Link to comment
Share on other sites

Адекватним людям зрозуміло, що це не брехня. 

 

Адекватные в твоем понимании - это те, кто за кусок булки даже не с икрой, а просто с маргарином,  согласны пропагандонить? Понятно.

 

Тойсть ты полностью в сабже - брехулёк и его побрехеньки на тему иностранных дел.   :)

Link to comment
Share on other sites

Теж подивився. Тупі тут хтось інші.

До речі. Шустер без грошей пішов, Батьківщину за бігборди до цього форуму полощуть - звідки гроші?! А до щурів з бігусами, що в етері цілодобово, запитань жодних.

Link to comment
Share on other sites

Теж подивився. Тупі тут хтось інші.

До речі. Шустер без грошей пішов, Батьківщину за бігборди до цього форуму полощуть - звідки гроші?! А до щурів з бігусами, що в етері цілодобово, запитань жодних.

Я  на  Щура  не  звертала  увагу (ніколи  його  не  дивилася).  Слухала  оті  фрагменти  з  мамкою:  що  вона  верзла  і  в  який  спосіб.

Її  електорат -  це  прості  убогі  люди.  А  Юлька  хоче  допригнути  нібито  інтелектом  до  вищих  верств?  Викликає  лише  іронічну  усмішку.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Я  на  Щура  не  звертала  увагу (ніколи  його  не  дивилася).  Слухала  оті  фрагменти  з  мамкою:  що  вона  верзла  і  в  який  спосіб.

Її  електорат -  це  прості  убогі  люди.  А  Юлька  хоче  допригнути  нібито  інтелектом  до  вищих  верств?  Викликає  лише  іронічну  усмішку.

і в розмові використовує сленг

Link to comment
Share on other sites

Я еще хочу сказать, что если Петя просто говорит и ничего не делает, то Юля обычно на 100% выполняет обещанное и даже больше.

Почему не делает? Не надо на Петра наговаривать. Он делает наоборот, такой себе человек-оборотень.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Подивилася. 

Юльки, невже  ви  не  бачите,  яка  вона  глупа? Боже, не  кари.

 

Так тупа і безпринципна курка. До того ж ще стара і одержима владою.

Боже храни Україну..

Link to comment
Share on other sites

Подивилася. 

Юльки, невже  ви  не  бачите,  яка  вона  глупа? Боже, не  кари.

Это вас уже зазомбировал Петя, глупые люди не руководят крупными ФПГ и кабмином.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...