Перейти до змісту

Про Жулю например


Javded

Recommended Posts

Вважатимемо даний приклад аналітики за "пробу для аналізу".

 

ПЕНСІЙНА РЕФОРМА

НЕПРАВДА

“Вони 1.35 коефіцієнт зменшили до 1 (йдеться про коефіцієнт трудового стажу за кожен рік роботи – прим. ред). І це означає, що ті пенсіонери, які вийдуть першого січня на пенсію, отримають на 35% менше пенсії, ніж вони отримали би без пенсійної реформи.” 13/10/2017, (29:43 – 30:21)

Зменшення коефіцієнту з 1,35 до 1 арифметично не призводить до зменшення на 35%, коефіцієнт зменшується на 26%. Крім того, пенсійна реформа дозволила подолати дисбаланси у нарахуванні пенсій шляхом підвищення показника середньої зарплати, який входить до формули розрахунку пенсії. А це автоматично збільшує пенсію для більшості людей.

 

100% дійсно складають 74% від 135%. Але з Юліним к=1,35 до стажу в нових пенсів вона таки реально виходила на 35% більшою за "реформовану"!

Далі про подолання дисбалансів "у нарахуванні пенсій шляхом підвищення показника середньої зарплати, який входить до формули розрахунку пенсії. А це автоматично збільшує пенсію для більшості людей" - це жирна маніпуляція самих експертів! Для старих пенсів дисбаланси дійсно нівелюються. Але "пенсійна реформа" абсолютно нічим не компенсує новим пенсам ліквідацію юлькіного коефіцієнта 1,35! А саме висловлювання про них наче аналізується.

Тобто, у даному конкретному випадку в експертів маніпуляції більше, ніж в піддослідної. А вже текст про подолання дисбалансів і гарні слова про пенсійну реформу взагалі видають ангажованість аналітиків.

Але ж як ретельно риють! Такого роду "брехні" набрати можна на будь-кого океан! Тільки жертву вкажіть. 

 

п.с. Особисто я б Юльку прибив за періодичні похибки, з яких юлефобство роздмухує юлькозраду здебільшого на рівному місці. А часто й використовуючи ще більші маніпуляції.

 

Щодо іншого.

Відео хуйла з оцього посту http://uapolitics.com/topic/22464-saakashviliada/page-216?do=findComment&comment=1024566просто змонтоване. Немає там безперервного ряду з "ценой вопроса". Воно відверто зліплене і як доведений факт ніяк розглядатися не може.

Щодо вартості земель в Тимошенко маніпуляція очевидна, але є питання про ціни з таблички http://www.afo.com.ua/ru/news/2/1152Якщо вони середні по країнах, то 70 тис. євро по окремих ділянках мусять траплятися. Принаймні цифри по Нідерландах не такі вже й далекі від озвученої. У такому випадку це не брехня, а маніпуляція з метою підсилення ефекту. І я своє ставлення до цього висловив.

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вважатимемо даний приклад аналітики за "пробу для аналізу".

 

О, привіт, юльок!

 

Тебе чекають тут:

http://uapolitics.com/topic/35677-brekhiulka-%D1%96-%D1%97%D1%97-pobrekhenk%D1%96/page-16?do=findComment&comment=1024570

B-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шо ви тут постите за фуєту фейсбучну. Ну був же стрім. 

Спочатку, за півгодини до розгону, приліз  Насіння, щось виніс звідти компрометуюче.

 

У таборі лишилося мінімум бомжів. Бомжі робили вигляд, шо опираються та мляво шептали: "Київ вставай" , поліція робила вигляд, що жорстоко розганяють.

Було кинуто пару  вибухових пакетів та шашок, після чого героїчно підпалили  залишки наметів.

Частина наметів вже була згорнута раніше під приводом того, що  у Раді прийнято закон про антикор.суд. 

 

Зробили для піару фотки зі свіженьким пакетом гранат (запали звісно окремо) та двох учбових (чорних) гранат, що валялися  у снігу.

Після таких "страшних злочинів" бомжів усіх відпустили.

 

Оцей  "кривавий розгін"  було погоджено з Насінням та Зіміним, які самі  вже замахалися годувати бомж-табір і вже мріяли його якось гарно здихатися.

Хитрий Саака зі своїми людьми забрався звідти ще під час кавомайдану.

 

Наразі усі  відчули полегшення, крім кількох бомжів, яким трохи постукали по голові.

 

Нівроку собі лагідно розганяли - порозбивали людям голови. А якщо мєнти вважають, що комусь можна розбити голову тому, що це "просто бомжі", а не важливі особи, то таких мєнтів треба топити як цуценят, але перед тим випустити кишки і відрізати яйця. Просто для виховного моменту.

 

Версія про полегшення Семену і Єгорію можлива, але нах таке полегшення Пєці і Авакяну? Вони звужують собі поле для маневру тільки до варіанту Овоч-2. Переконують незадоволених, що мітингувати тупо, тоді що - стріляти і палити?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Нівроку собі лагідно розганяли - порозбивали людям голови. А якщо мєнти вважають, що комусь можна розбити голову тому, що це "просто бомжі", а не важливі особи, то таких мєнтів треба топити як цуценят, але перед тим випустити кишки і відрізати яйця. Просто для виховного моменту.

 

Ті,і хто лишилися,  бачили до чого воно йде.

 

Версія про полегшення Семену і Єгорію можлива, але нах таке полегшення Пєці і Авакяну? Вони звужують собі поле для маневру тільки до варіанту Овоч-2. Переконують незадоволених, що мітингувати тупо, тоді що - стріляти і палити?

 

Кого вони переконують? Стрім  "кривавого розгону" дивилося   дуже мало людей. Бо усім  - ПОФУЙ.

Якби на форумах  про це не писали, я навіть й не згадав би зараз за них.

Саака та його РНС на своїх ФБ-сторінках мовчали до останнього (бо то ж не їх люди там).

Лише, коли вже усе закінчилось, вони "прокинулись" і почали гнівно шось там белькотіти.

 

І в принципі, після Майдану та АТО,  через  "просто розбиті голови" ніхто вже не обуриться та геть дупу з дивану не підніме.

 

Аваков за згодою Насіння нашвидкоруч прибрав незручний для усіх табір. 

 

Я там був раніше (грудень 2017). Там  лишився такий контингент, що реально стрьомно було витягувати дорогого смартфона та фоткати, хоч я й був не один.

Ми нашвидкоруч походили, зазирнули до білого закинутого намету та й звалили звідти. Бо агресивні маргінали, як алко-майдан весною 2014.

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Тролити юльків  - це свята  справа, але ж вони всі Дідусь-стайл, різного ступеню упоротості, а штабних сектантів тролити швидко набридає. Зараз переключуся на  місцевих порохоботів для рівноваги.

Юльки в принципі не несуть ніякого конструктиву та кайфу в дискусії. Вони як вірунці чи то сектанти - "Бог є Макака, а юльок - пророк її", чи то як кацапи.  В принципі й серед педротів  кількість навіжених зростає,  але  з тим ще  якось можна мати справу. :gigi:

Ух ти ж! Круто!  :tu: Ну ж бо, доведеш, що я сектант?!  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ух ти ж! Круто!  :tu: Ну ж бо, доведеш, що я сектант?!  :D

З приводу тебе трохи зарано стверджувати.

Але  твій "напарник" тутешній таки скотився до сектантського  "ви всьо врьотє!" і натягує будь-яку сову на глобус, в процесі свого заперечення.

Я думаю, що якщо тебе добре притиснути, ти також будеш вести себе як Дідусь, на диво навіть не сподіваюсь.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Богословська голосувала за Харківські угоди :td: І була в ПР, її не те що в другий тур, її до людей пускати не можна

Я не  пророчу,  щоб  вони  обидві  вийшли  у  другий тур,  не дай,  Боже,  але  щоб  десь  зчепилися  то  я  за  те.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

привіт, юльок!
А непогано тут виходить тролити групою. Ріспект!   :good:

думаю, що якщо тебе добре притиснути, ти також будеш вести себе як Дідусь, на диво навіть не сподіваюсь.

Скажи мені, шановний, чи я тебе десь образив? Чи збрехав? Чи не забагато узагальнень з беззаперечним переходом на особистість?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Свобода у нас в Київраді і роблять якісь реальні речі, тому сама здивувалась, але багато хто за них, просери вже не згадують, можливо у них правильна стратегія поки не висовуватись надто

Просто  час  настав  для  націоналістичних  рухів - без цього  країну  в  таких  умовах  не  збудуєш.

Link to comment
Share on other sites

А непогано тут виходить тролити групою. Ріспект!   :good:

Яка ще група? Це я так на пару годин з хФупу зазирнув. Скоро піду.

 

Скажи мені, шановний, чи я тебе десь образив? Чи збрехав? Чи не забагато узагальнень з беззаперечним переходом на особистість?

 

Ну по перше, ти ж сам запропонував довести "що ти сектант", я відповів тобі. Але оскільки точно поки що не можу довести - відповів узагальнено.

Якщо я якось образив тебе - вибачаюсь,  геть у думках не було тебе образити. 

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

я так на пару годин з хФупу зазирнув. Скоро піду.

А дарма. З ким же тоді обговорювати твої конкретні доводи про брехню Макакіну? На мій погляд, у даному випадку вони спростовані, проте доведена маніпуляція експертів http://uapolitics.com/topic/22464-saakashviliada/page-217?do=findComment&comment=1024662

Чи ні?

Змінено користувачем Euro
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А дарма. З ким же тоді обговорювати твої конкретні доводи про брехню Макакіну? На мій погляд, у даному випадку вони спростовані, проте доведена маніпуляція експертів http://uapolitics.com/topic/22464-saakashviliada/page-217?do=findComment&comment=1024662

Чи ні?

Особисто моя думка така.

Випадків, коли Макака тупо нахабно  бреше, вкрай мало, бо вона досвідчений політик, а не фуйзнашо. 

Вона маніпулює цифрами, гіпотетичними подіями з майбутнього, та такими подіями що "десь біля потрібної хати валяються".

І експерти чесно в статті про це вказали, що випадків  відвертої брехні - меншість.  Основна маса - маніпуляція.

Наприклад, у  лютому цього року за брехнею  Макаку обійшов Рабінович. 

 

Просто особисто для мене, будь-яка маніпуляція є або навмисною брехнею, або несвідомим викривленням фактів, що викликано зовнішніми факторами.

Ось, я бачу, де експерти не спеціально  маніпулюють, а роблять велике допущення, просто через те що нема більш актуальних даних.

Але і в Макаки нема більш актуальних даних, що не заважає їй впевнено стверджувати те, що вона хоче навішати на вуха пересічним.

 

Ну, от про "ціноутворення за європейськими протоколами" - то вона тупо прокололася. Може збрехала, а може й сама не знає шо то за протоколи такі. Головне -  гарно квакнути на телешоу, а "піпл схаває". 

 

І ще - будь-який політик БРЕШЕ. Казати що Макака/Пеця/Ісус не бреше, це потрібно бути або штабним ботом, або олігофреном.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Иисус не политик и никогда не имел ничего общего с ними.

как и с враньём. 

 

зы. апшто ето ведко?

пречьом туд саака?

 

Ісус політиком у сучасному розумінні не був, але брехунець був віртуозний. 

Можна останні пару сторінок про Макаку  перенести у  сусідню профільну гілку..)))

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну ж бо, доведеш, що я сектант?!

 

Так, бо Ви вважаєте Юлю непогрішимою. І підтримуєте все. Хоча задача активних виборців дрючити всіх політиків, щоб вони хоч трохи працювали на користь пересічного, а не розповідати, що це виборець має підлаштовуватись під політика.

Розумієте, я на виборах у ВР голосувала за юлька :weep: бо від Свободи був хтось незрозумілий по моєму округу, а від НФ відвертий бандюк, якого підозрюють в кілерстві. А от Ви, впевнена, за якогось порошка б ніколи не проголосували, навіть якби добре знали, що він близький до святості, Юля і партія понад усе :)

Змінено користувачем snowbird
Link to comment
Share on other sites

Я не  пророчу,  щоб  вони  обидві  вийшли  у  другий тур,  не дай,  Боже,  але  щоб  десь  зчепилися  то  я  за  те.

 

Та то нецікаво, я би краще напустив Жульку на Пєцю. Жулька хоч і дрібніша, але кілометрами бігає, тримає себе у формі, а ще бабська злоба, тому я ставлю на неї - видре Пєці очі как піть дать :tu:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

нед!

Ну нєд так нєд!

 

Ось шо пише Рух "Визволення"  на ФБ (уривок):

 

Одночасно ми не забудемо, як з політиків, які у тому числі називали себе співорганізаторами нашої 137-денної акції тиску під Парламентом задля ухвалення антикорупційних законів, у момент нападу ніхто не прийшов. Хоча ми з вечора попереджали багатьох, зокрема, керівництво Руху нових сил

 

 

Вони попереджали з вечора, усе вони знали, що вранці  їх придуть розганяти та "голови розбивати". Але "попередили", щоб кому треба усі забиралися звідти.  Цирк клоунів.

Змінено користувачем Птах Сорока
Link to comment
Share on other sites

Особисто моя думка така.

Випадків, коли Макака тупо нахабно  бреше, вкрай мало, бо вона досвідчений політик, а не фуйзнашо. 

Вона маніпулює цифрами, гіпотетичними подіями з майбутнього, та такими подіями що "десь біля потрібної хати валяються".

І експерти чесно в статті про це вказали, що випадків  відвертої брехні - меншість.  Основна маса - маніпуляція.

Наприклад, у  лютому цього року за брехнею  Макаку обійшов Рабінович. 

 

Просто особисто для мене, будь-яка маніпуляція є або навмисною брехнею, або несвідомим викривленням фактів, що викликано зовнішніми факторами.

Ось, я бачу, де експерти не спеціально  маніпулюють, а роблять велике допущення, просто через те що нема більш актуальних даних.

Але і в Макаки нема більш актуальних даних, що не заважає їй впевнено стверджувати те, що вона хоче навішати на вуха пересічним.

 

Ну, от про "ціноутворення за європейськими протоколами" - то вона тупо прокололася. Може збрехала, а може й сама не знає шо то за протоколи такі. Головне -  гарно квакнути на телешоу, а "піпл схаває". 

 

І ще - будь-який політик БРЕШЕ. Казати що Макака/Пеця/Ісус не бреше, це потрібно бути або штабним ботом, або олігофреном.

Святих нема. Ферштейн?

Яле я розібрав три закиди до гіпотетичної маніпуляції чи брехні Тимошенко, в яких міститься набагато більша маніпуляція з боку звинувачення. Тоді як, наприклад, з 35% втрати пенсії від коефіцієнту 1,35 вона практично була права.

Чи ні?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Святих нема. Ферштейн?

Яле я розібрав три закиди до гіпотетичної маніпуляції чи брехні Тимошенко, в яких міститься набагато більша маніпуляція з боку звинувачення. Тоді як, наприклад, з 35% втрати пенсії від коефіцієнту 1,35 вона практично була права.

Чи ні?

 

Ніфуя ти не розібрав. Ти  туди наляв води ще більше, аніж Макака та експерти разом узяті, і на підставі цього зробив свої висновки...)))

 

 

Ще раз повторюю - я б її вбив вже мільйон разів!

Не треба вбивати. Краще - посадити.

Кожен Президент України  має замутити боротьбу з корупцією, розпочати реформи та посадити Макаку.

Змінено користувачем Птах Сорока
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ще раз повторюю - я б її вбив вже мільйон разів!

Ну Ок, у Вас там явно від Батьківщини ще ті тіпочки лізли у депутати, чи синенькі чи червоненькі. ВИ хоч раз проголосували за когось не з Батьківщини? Хоча б у якусь місцеву раду?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...