Перейти до змісту

Лише один з десяти українців є суспільно активним


costashu

Recommended Posts

У всьому світі це так працює.

 

У нас же лідери призначаються наперед. Наприклад, чому партія "Батьківщина" не робить таких чесних та відкритих виборів, а суне одну ту ж саму Юльку? або партія "Свобода" (про яку я чула, що там багато хороших людей і справжніх патріотів" суне давно скомпроментованого Тягнибока? от і маємо те, що маємо.

не во всём, а там, где нет клептократии, как у нас. У нас нет еще ни одной партии, соответствующей требованиям демократии. Как и самой демократии

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 252
  • Created
  • Остання відповідь

 

 


Це ж просто вау! всіх цих жінок треба просити йти в народні депутати. Якщо хоч одна зголоситься, то вже перемога. Це тільки один приклад.

"Одурманенные рокеры, прорвавшись туда

Растворяются как в водке ключевая вода..."

 

(Це)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не во всём, а там, где нет клептократии, как у нас. У нас нет еще ни одной партии, соответствующей требованиям демократии. Как и самой демократии

 

:fp1:Почитайте про скандали, пов"язані з Нетаньяху, Блером, Клінтонами, Берлусконі, Саркозі і т.п. У порівнянні з деякими Порошенко - просто ангелок з крильцями. Демократії у чистому вигляді нема ніде, навіть у Штатах. За неї потрібно постійно боротись, і це починається саме з кожної людини. Хочете демократії - не відсижуйтеся, а йдіть голосувати, не беріть хабарі гречкою, а голосуйте по совісті, не закривайте очі, як можновладець порушує закон, а повідомляйте і сигналізуйте, кому треба. Що в Україні вже почало відбуватися, якщо дивитись на соціальні мережі і т.п. І не бійтеся самі брати відповідальність і висуватися та вибиратися!

Link to comment
Share on other sites

:fp1:Почитайте про скандали, пов"язані з Нетаньяху, Блером, Клінтонами, Берлусконі, Саркозі і т.п. У порівнянні з деякими Порошенко - просто ангелок з крильцями.

это ваше мнение, а мне кондитер ближе, чем ваш премьер

Демократії у чистому вигляді нема ніде, навіть у Штатах. За неї потрібно постійно боротись, і це починається саме з кожної людини. Хочете демократії - не відсижуйтеся, а йдіть голосувати, не беріть хабарі гречкою, а голосуйте по совісті, не закривайте очі, як можновладець порушує закон, а повідомляйте і сигналізуйте, кому треба. Що в Україні вже почало відбуватися, якщо дивитись на соціальні мережі і т.п. І не бійтеся самі брати відповідальність і висуватися та вибиратися!

у нас в чистом виде ее отсутствие. Видите разницу?

Link to comment
Share on other sites

это ваше мнение, а мне кондитер ближе, чем ваш премьер

у нас в чистом виде ее отсутствие. Видите разницу?

Я розумію, що ти солодке полюбляєш, але не тобі з твоїм суб'єктивізмом вирішувати проблеми з демократією.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я розумію, що ти солодке полюбляєш, але не тобі з твоїм суб'єктивізмом вирішувати проблеми з демократією.

мне

у нас нет проблем с демократией, у нас проблема с ее отсутствием

Змінено користувачем costashu
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

угу, именно поетому ты здесь, и не только здесь, и пишеш

што попало - сплошной тоталитаризьм и утыски...  

вы мне напомнили анекдот, грузинский, про ленина - а мог бы и зарэзать!

))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У тебе в твітері дофіга анекдотів, може давай всім форумом посміємось  :pleasant:  

так и быть, я скажу тебе. У меня мало того, что нет ни одного, повторяю - НИ ОДНОГО - твита, так я еще и много лет назад закрыл учетку, заспамили. Копай дальше, Алик))

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

Там що трояна якого запропонують, чи ще яку гидоту?

:weep:

вот еще очень познавательный ресурс http://www.mdcclxxvi.net/. Баисся?

Змінено користувачем costashu
Link to comment
Share on other sites

DX39JwBWAAA9ec9.jpg

Як ці педролюби хочуть всіх замазати шоколадом...  :fp1: Смєшалісь в кучу коні люді...  :weep: А шо ж ця блядь Маліновська мовчить що головнокомандувач під час Іловайську офшорив на повну 

Змінено користувачем Ruza
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Як ці педролюби хочуть всіх замазати шоколадом...  :fp1: Смєшалісь в кучу коні люді...  :weep: А шо ж ця блядь Маліновська мовчить що головнокомандувач під час Іловайську офшорив на повну 

 

Ось така дупа що хз кому вірити

Link to comment
Share on other sites

87% громадян України під час опитування заявили, що не долучаються до громадської діяльності.

 

далі https://www.pravda.com.ua/news/2018/03/7/7173919/

но это как раз классическая цифра - 13% активистов

+============================================================================+

Можна сміятися, але саме така кількість "13% активистов" дорослих україців має легальну зброю. 

"Совпадение? Не думаю!"(с)

Link to comment
Share on other sites

+============================================================================+

Можна сміятися, але саме така кількість "13% активистов" дорослих україців має легальну зброю. 

"Совпадение? Не думаю!"(с)

интересная корреляция)) Но что совершенно точно - далеко не все из 13% активных имеют оружие

Link to comment
Share on other sites

интересная корреляция)) Но что совершенно точно - далеко не все из 13% активных имеют оружие

+==================================================================+

Так! Не всі активні мають зброю, але ті хто мають зброю - активні. Бо протистояти 

активнодебільному пацифізму - треба бути активному. Але кожен проявляє свою 

активність згідно своїм переконанням. А володіння зброєю вимагає розсудливості та 

стриманності.

Link to comment
Share on other sites

+============================================================================+

Можна сміятися, але саме така кількість "13% активистов" дорослих україців має легальну зброю. 

"Совпадение? Не думаю!"(с)

Тут пару днів тому одного такого активіста павязалі волкі пазорниє.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

DX8N8ztXUAAttyt.jpg

 

Чергова сова на глобус. Хай пройдеться по історії декларацій. Порошенко що, бомжом став президентом? Чи він був людиною зі статками? 

І до речі:

Reload Page to see tweet..Link..

Змінено користувачем DA'
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...