Перейти до змісту

Японський спосіб приготування кави


Uki

Recommended Posts

В Японії немає кавових традицій. Тому вони йдуть лісом до степу на могилу.

 

Японці колись також не мали автомобільних традицій та традицій масової продукції..... 

 

Особливість японців в тому що вони за що б не взялись - все доведуть до досконалості.... 

Link to comment
Share on other sites

Японці колись також не мали автомобільних традицій та традицій масової продукції..... 

 

Особливість японців в тому що вони за що б не взялись - все доведуть до досконалості.... 

:tu:

трошки пофлудю...

в них один масаж обличчя чого вартий...

робиться просто і швидко (рекомендую) :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Японці колись також не мали автомобільних традицій та традицій масової продукції..... 

 

Особливість японців в тому що вони за що б не взялись - все доведуть до досконалості.... 

знов пофлудю :shuffle:

ось дивилась якось це доку...

хлопець кажись з України...

Link to comment
Share on other sites

Японці колись також не мали автомобільних традицій та традицій масової продукції..... 

 

Особливість японців в тому що вони за що б не взялись - все доведуть до досконалості....

+1 щодо японів щодо їх майстерності, вірю, що й каву вони готують дуже добру.

Але я особисто в нею не повірю, й буду пити нашу традиційну.

Sorry.

Link to comment
Share on other sites

ХЗ... Кажуть шо це ідеальний кут для правильної циркуляції води і повітря під час приготування кави

+==========================================================================+

М"яко кажучі - неправда. При куті 60 градусів дуже просто скласти фільтр таким чином, щоб 

він прилягав до стінки. Цьому навчають на лабораторках з аналітичної хімії. Хоче є більш

прогресивні методи. Бо в запропонованому майже не працює 3/4 площі фільтру.

Link to comment
Share on other sites

Просто я вдома рідко роблю каву. Лише коли хтось в гості приїзджа. Стояла у мене якась еспрессо машина. Не торкався її більше року. А тут треба було. Увімкнув - гуде, а кава не ллється. То я її викинув нах, розчарований..... 

А тут мені показали цей дивовижний японський спосіб. І громіздкої машини не треба тримати на кухні, і кава виходить шикарна, і обломів подібних ніколи не буде.

Link to comment
Share on other sites

Просто я вдома рідко роблю каву. Лише коли хтось в гості приїзджа. Стояла у мене якась еспрессо машина. Не торкався її більше року. А тут треба було. Увімкнув - гуде, а кава не ллється. То я її викинув нах, розчарований..... 

А тут мені показали цей дивовижний японський спосіб. І громіздкої машини не треба тримати на кухні, і кава виходить шикарна, і обломів подібних ніколи не буде.

Дуже прошу мене не закидати сцяними тряпками, але ота японска кава -- гівно.

Пробачте.

Змінено користувачем Кость
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

5 лет уже юзаю отэтот девайс.

Доволен.

 

До этого была "ручная" кофемашина.

 

А до нее гейзерная итальянская кофеварка взорвалась на плите так, что крышкой вывернуло алюминиевую сетку-фильтр в колпаке вытяжки. Жена что-то там неправильно намудрила.

 

71niFGW6PwL._SL1350_.jpg

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Щодо японського методу, мені трохи незрозуміло, чим він відрізняється від звичайної машини для кави з фільтром? Ну, окрім того що автоматичні дії замінюються мануальними (типу воду зігріти окремо, власноруч наливати, оце усе).

Link to comment
Share on other sites

Щодо японського методу, мені трохи незрозуміло, чим він відрізняється від звичайної машини для кави з фільтром? Ну, окрім того що автоматичні дії замінюються мануальними (типу воду зігріти окремо, власноруч наливати, оце усе).

 

у мене теж саме таке відчуття. може таким чином можна насолоджуватися процесом назагал чайної церемонії?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


у мене теж саме таке відчуття. може таким чином можна насолоджуватися процесом назагал чайної церемонії?

Теж про це подумалося. Взагалі-то це умовно корисна річ, порівняно з автоматикою: руки працюють, забагато кави не випити (бо це ж готувати кожного разу  :D )

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

5 лет уже юзаю отэтот девайс.

Доволен.

 

До этого была "ручная" кофемашина.

 

А до нее гейзерная итальянская кофеварка взорвалась на плите так, что крышкой вывернуло алюминиевую сетку-фильтр в колпаке вытяжки. Жена что-то там неправильно намудрила.

 

71niFGW6PwL._SL1350_.jpg

 

От не люблю я ці одоробла на кухні. Стоїть заважає, а коли треба то або ламається або вибухає  :weep:

Link to comment
Share on other sites

Щодо японського методу, мені трохи незрозуміло, чим він відрізняється від звичайної машини для кави з фільтром? Ну, окрім того що автоматичні дії замінюються мануальними (типу воду зігріти окремо, власноруч наливати, оце усе).

 

Відсутністю цієї машини відрізняється. :gigi:

Єдинний інший безмашинний нормальний спосіб приготування я знаю це 

41joivamdTL._SL500_AC_SS350_.jpg

але японський мені більше подобається чомусь

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...