Перейти до змісту

Японський спосіб приготування кави


Uki

Recommended Posts

Останнім часом набирає популярності спосіб приготування кави, який в англомовних країнах назвали pour over. Придумали цей спосіб в японії. Для нього не треба ніяких дорогих здоровенних каво-еспресо-машин.... А лише декілька дуже простих та елегантних дівайсів......

Link to comment
Share on other sites

 

 


лише декілька дуже простих та елегантних дівайсів......

 

Дівайс 1. Керамічна конусна чаша-дріппер. Конус повинен бути рівно 60 градусів. Внизу посередині дірочка

 

26ace972-f83e-4138-a77c-cbf9830b40b2.jpg

 

 

ага, у нас етих дрипперов - целая дрипперная фабрега 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

при приготуванні кави має значення температура і прес

 

як в італійських машинах

 

s-l300.jpg

 

решта - розведене лайно (кава американо так само)

Змінено користувачем Dilbert
  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

при приготуванні кави має значення температура і прес

 

як в італійських машинах

 

s-l300.jpg

 

решта - розведене лайно (кава американо так само)

 

Нах ці машини здорові, складні та дорогі. Блю Боттл робить найкращу каву саме цим простим японським способом

Змінено користувачем Uki
Link to comment
Share on other sites

Кава,  як  постоїть  трішечки  у  кавнику,  дійсно  має  приємний  смак.  У  нас  так  пили  каву (приймали  гостей)  від  Адама  і  Єви.

У  Львові  раніше  наливали  каву  з  імбриків.  Як  вони  виглядали - не  знаю.  Може  хтось  знає?  Це  щось  таке  як  кавник.

Link to comment
Share on other sites

Нах ці машини здорові, складні та дорогі. Блю Боттл робить найкращу каву саме цим простим японським способом

Я випробував багато машин та технологій приготування кави. Тепер у мене є два:

1) Espresso machine італійського типу;

2) Джезва на піску і турецька кава з кардамоном.

 

btw: в McDonalds McCaffe готують дуже хорошу каву. Starbucks (в америках -- гівно by default) відпочиває.

Link to comment
Share on other sites

Я випробував багато машин та технологій приготування кави. Тепер у мене є два:

1) Espresso machine італійського типу;

2) Джезва на піску і турецька кава з кардамоном.

 

btw: в McDonalds McCaffe готують дуже хорошу каву. Starbucks (в америках -- гівно by default) відпочиває.

 

Цю японську теж? 

Link to comment
Share on other sites

Кава,  як  постоїть  трішечки  у  кавнику,  дійсно  має  приємний  смак.  У  нас  так  пили  каву (приймали  гостей)  від  Адама  і  Єви.

У  Львові  раніше  наливали  каву  з  імбриків.  Як  вони  виглядали - не  знаю.  Може  хтось  знає?  Це  щось  таке  як  кавник.

Вогонь бліками грає на червоних фезах, осяває смаглі обличчя. Мідяний імбрик [Казанок (татар.)] сичить на вогні, далеке море ритмічно бухає… Та ось кава запарувала у малих філіжанках в руках гостей — і софта почав. Він говорив тихо, скрипучим монотонним голосом, квітисто і довго. Він почав від Адама.

http://ukrlit.org/kotsiubynskyi_mykhailo_mykhailovych/v_putakh_shaitana/4

Link to comment
Share on other sites

Дівайс 1. Керамічна конусна чаша-дріппер. Конус повинен бути рівно 60 градусів. Внизу посередині дірочка

 

26ace972-f83e-4138-a77c-cbf9830b40b2.jpg

:tu:  :tu:  :tu:

шкода, шо не можу плюсануть... дуже цікава інфо...

взагалі все, що пов"язано з Японією дуже цікаво...

у мене є таке, тільки на жаль не з кераміки...

 я не кавоман, вже й забула коли пила каву...

пю чяй з пряниками... :shuffle:

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

Это надо уметь ценить. Я к примеру на кофе как на игле сижу и каждый день по-разному готовлю и давно уже потерял ощущение, что лучше. Главное, чтобы кофе был хороший, тогда его испортить способом приготовления практически не получится.

 

Интересно, а есть ли в Украине хоть он традиционный Киссатэн, чтобы все по правилам, да еще и чтобы по-японски кофе там подавали ?

Змінено користувачем Вуйко_З_Онтарио
Link to comment
Share on other sites

 

 


Мідяний імбрик [Казанок (татар.)]

Дякую  за  знимку.  Є  дійсно  такі  татарські  "девайси",  але  у  Львові  то  було  щось  таке  вишукане,  бо  є  описи  вітрин,  де  постійно  з  імбрика  наливалася  кава.  Як  я  розумію,  то  був  якийсь  такий  мідний  кавничок  з  тоненьким  довгим  носиком.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...