Перейти до змісту

It isn't the question "if", the only question is "when".


Recommended Posts

Ещё не вечер. Їх там не просто так культивують.

Совдепія всю дорогу чудила з маріонетковою владою під час своїх загарбницьких вибриків. Я навіть виключення по пам'яті не наведу. Будь-де були тіпа місцеві, яких вона підтримувала.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Остання відповідь

Совдепія всю дорогу чудила з маріонетковою владою під час своїх загарбницьких вибриків. Я навіть виключення по пам'яті не наведу. Будь-де були тіпа місцеві, яких вона підтримувала.

Тих  же  муслімів  можуть  нацьковувати,  як  треба  буде,  а  самі  будуть  на  гармошці грати.

Link to comment
Share on other sites

 

 


как по твоему, что делать с тем что уже натащили ?

Вытаскивать по такому же беспределу, по какому натащили.

:)

Ну, на самом деле для начала нужно просто прекратить играть в гражданства и пересечения границ по принципу "ващет вам низя, но если очень хочется - то можно". С малого начать.

 

 


У Брейвіка таки є всі шанси бути канонізованим.

За вбивство норвежців?

Бревік абсолютно не борець з муслімами. Борець з муслімами - це як не дивно Ремув Кебаб, кому подобається - той може канонізувати 

Link to comment
Share on other sites

За вбивство норвежців?

Щоб було зрозуміліше, я виправдовую не методи, а цілі Брейвіка. Він побачив проблему, побачив причину (саме так - причину, бо оті теракти на вантажівках вже наслідок, а не причина), і намагався ту причину прибрати.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Что известно о плдозреваемом?

 

Задержанного зовут Алек Минасян. Ему 25 лет.По словам Сондерса, задержанный ранее не попадал в поле зрения полиции и, насколько известно, не был связан с какими-либо террористическими группировками. Подозреваемый жил в пригороде Ричмонд-Хилл на севере Торонто.В прошлом он ходил в спецшколу для детей с проблемами в развитии, говорят его бывшие одноклассники. В средней школе Торнли он часто ходил повесив голову и крепко сжав руки в замок, а также издавал мяукающие звуки, сказала в интервью агентству Рейтер его бывшая одноклассница Ширин Чами. Но при это он, по ее словам, не проявлял склонности к насилию. "Он мало с кем общался, но, насколько я помню, он был совершенно безобидным", - добавляет она.  Ари Блафф, который также учился вместе с Минасяном, говорит, что у того было мало друзей. "Я помню, что он ходил по коридорам в одиночестве или же сидел в столовой сам по себе", - сказал Блафф в интервью Си-би-си. После школы Минасян учился в колледже Сенека, на севере Торонто, неподалеку от того места, где он в понедельник убил 10 человек.

 

https://www.bbc.com/russian/news-43878057

 

и как таких вычислишь ? "ходил по коридорам в одиночестве или же сидел в столовой сам по себе" так таких каждый третий/четвертый, зависит от города, страны ... а "вирус" запущен.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Щоб було зрозуміліше, я виправдовую не методи, а цілі Брейвіка.

Щоб було зрозуміліше, цілі бревіка не мають нічого спільного з антимуслізмом. Ціль бревіка - увага до себе.

Методи ми б могли обговорювати, коли б бревік підірвав бомбу біля бустерміналу Осло.

А обговорювати бревіка в контексті антимуслімства - це як обговорювати ахметова в контексті патріотизму.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ппро Брейвіка може я неправильно читав але там було що він вбивав молодіжку правлячої партії яка відкрила двері муслімам .Бо мусліми в його розумінні це лише опортуністи які використовують шанс наданий ліваками.Зло первинне це ті зто їм позволив приїхати і оселятись Змінено користувачем coolzak
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Ппро Брейвіка може я неправильно читав але там було що він вбивав молодіжку правлячої партії яка відкрила двері муслімам

Типу того, щоб не вдаватися у подробиці. Тому питання, хтось з присутніх обговорював би на повному серйозі боротьбу з кацапами умовного Брейвенко, який (для боротьби з кацапами) повбивав 70 українських дітей яким партія БПП влаштувала літній табір на Хортиці?

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Тому питання, хтось з присутніх обговорював би на повному серйозі боротьбу з кацапами умовного Брейвенко, який (для боротьби з кацапами) повбивав 70 українських дітей яким партія БПП влаштувала літній табір на Хортиці?

В тому то і контекст. Брейвік не боровся з муслімоемігами напряму, а з тими, завдяки кому вони з'являються в його країні.
 

В СМИ особо подчёркивается, что Андерс был убеждённым сторонником консервативных взглядов и выражал свой протест против увеличения числа мигрантов[10][30]

 

он вступил в молодёжное крыло праволиберальной Партии прогресса, которая в настоящее время выступает за ограничение внешней иммиграции.

 

Брейвик заявил, что теракты были «предупреждением для государственных изменников»

 

 

З вікі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Брейвік святий :fp1: Це дно..... :weep:

Укі, щось тебе шатає з одних крайнощів в інші. То тобі все пофігу і готовий померти, то тебе не влаштовує, що хтось щось має проти засилля мультикультуралізму.

І ще шось кажеш про дно.

Втратив здатність приміряти ситуацію на себе?

А ну як твоїх рідних чи близьких розчавить якийсь шахід на вантажівці? Тобі так само буде пофігу, як і до свого життя?

 

Кого підеш товкти пику після такого - першому зустрічному арабу чи чинушам, які імпортували нецивілізованого лайна до тебе на вулицю?

Link to comment
Share on other sites

Укі, щось тебе шатає з одних крайнощів в інші. То тобі все пофігу і готовий померти, то тебе не влаштовує, що хтось щось має проти засилля мультикультуралізму.

І ще шось кажеш про дно.

Втратив здатність приміряти ситуацію на себе?

А ну як твоїх рідних чи близьких розчавить якийсь шахід на вантажівці? Тобі так само буде пофігу, як і до свого життя?

 

Кого підеш товкти пику після такого - першому зустрічному арабу чи чинушам, які імпортували нецивілізованого лайна до тебе на вулицю?

 

Ну ти ж сам сказав - готовність це не обов'язково бажання. Здоровий глузд мене все ще цікавить, а його зникнення навколо трохи бентежить.... От наприклад поясни мені чим Брейвік кращий за ісламістів що давлять людей вантажівками?

Link to comment
Share on other sites

Це просто як якийсь серіал. Пишуть, що профіль у Фейсбуку був не цього Аліка, і що його пост про інселів був теж фейковий. Фейсбук підтвердив, що пост був, але чи послав його сам Алек. невідомо.

 

Reload Page to see tweet..Link..

Link to comment
Share on other sites

От наприклад поясни мені чим Брейвік кращий за ісламістів що давлять людей вантажівками?

Де я казав, що він кращий за когось? Я просто сказав, що він угледів проблему і її причину ще до того, як чавити нонкомбатантів вантажівками стало мейнстрімом.

 

Я не виправдовую його, я намагаюся зрозуміти логіку та мотивацію його дій. Хлоп дійшов якогось висновку, з якихось причин вирішив діяти так, як діяв. Його посадили.

Але пройшли роки, накопичилася кривава статистика, яка свідчить про те, що Брейвік принаймні у висновках не помилявся.

Може статися і так, що через декілька років стріляти ліберастів, які імпортують нецивілізоване лайно прямо під бік платникам податків за їх жеж гроші, стане мейнстрімом.

 

Легше всього заховати голову в пісок і втішати себе, що з вами такого не станеться. Як хочете. Тільки не забувайте, що дупа ваша все одно назовні.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Де я казав, що він кращий за когось? Я просто сказав, що він угледів проблему і її причину ще до того, як чавити нонкомбатантів вантажівками стало мейнстрімом.

 

Я не виправдовую його, я намагаюся зрозуміти логіку та мотивацію його дій. Хлоп дійшов якогось висновку, з якихось причин вирішив діяти так, як діяв. Його посадили.

Але пройшли роки, накопичилася кривава статистика, яка свідчить про те, що Брейвік принаймні у висновках не помилявся.

Може статися і так, що через декілька років стріляти ліберастів, які імпортують нецивілізоване лайно прямо під бік платникам податків за їх жеж гроші, стане мейнстрімом.

 

Легше всього заховати голову в пісок і втішати себе, що з вами такого не станеться. Як хочете. Тільки не забувайте, що дупа ваша все одно назовні.

 

Крайні наці та расисти всякі завжди бачили цю проблему, навіть ще до її виникнення :D .... Логіка його дій дуже проста, треба почати серйозний замєс, а то сцуко чурки закабалять.... 

Link to comment
Share on other sites

Крайні наці та расисти всякі завжди бачили цю проблему, навіть ще до її виникнення :D .... Логіка його дій дуже проста, треба почати серйозний замєс, а то сцуко чурки закабалять.... 

Який в дупу нацизм чи расизм, якщо межа проходить в релігійній площині?

Link to comment
Share on other sites

 

 


В тому то і контекст. Брейвік не боровся з муслімоемігами напряму, а з тими, завдяки кому вони з'являються в його країні.

Це не контекст, це просто брехня бревіка.

Сприймати це серйозно - це як сприймати серйозно тезу, що ворог не в Кремлі, й найбільший патріот не той, хто в АТО, а той хто підірве АП.

Якщо я завтра піду підірву дитячий садок у Києві, а потім розповім що це я таким хитрим чином, многоходовочкой, борюся проти русифікації - то сподіваюся ви мене будете не як взірець патриотизму розглядати, а як чергову хвору істоту :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Це не контекст, це просто брехня бревіка.

Пофігу. Забудьте про Брейвіка та скажіть глобально по вже накопиченій статистиці - хто винний у всіх отих випадках "вантажівка в скупчення людей" ?

Чи ви думаєте, що родичі жертв не ставлять такі питання?

Link to comment
Share on other sites

 

 


хто винний у всіх отих випадках "вантажівка в скупчення людей" ?

Мусліми онлі. Це працює тільки тому, що мусліми знайшли ефективно працюючий метод обійти інстинкт самозбереження заради абсолютно ніякої цілі.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Сприймати це серйозно - це як сприймати серйозно тезу,

Була це гра на публіку чи справжня мотивація Брейвіка - принципового значення не має. Проблема існує незалежно від Брейвіка.

Link to comment
Share on other sites

Тобто, ні для кого з присутніх не є новиною те, що ми усі живі тільки тому, що нас ніхто не хоче вбити на рівні "за будь-яку ціну". Бо ціною власного життя можна реально вбити будь-яку звичайну пересічну людину.

Таким чином, це перетворюється в питання ціни. Ціна - життя. Віддати життя можна, це доведено поколіннями воїнів. Але постає питання, заради чого.

Так приходимо до цілі. У цивілізованому світі це у 99% випадків завжди був захист чогось. Сім'ї, країни, честі, віри.

Тепер маємо відсоток довбнів, котрі собі роблять аллах-бабах (вантажівка - просто поліпшена версія) атакуючи невірних. Жоден пілот-камікадзе себе б не розмазав по бруківці заради того, щоб вбити кількох цивільних гайдзинів (не кажу вже про те, що тактика камікадзе взагалі була вже захисною). А тут - та будьласочка, й сорок гурій

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...