Перейти до змісту

Грося молодець!


OldBoy

Recommended Posts

знову заступився за народ

 

 

Прем'єр Володимир Гройсман заявив, що з появою в Україні 4G значно погіршився мобільний інтернет-зв'язок.

Про це він сказав під час засідання уряду у четвер.

"Ще одне питання в рамках приватизації 4G. У нас було 2G,3G, тепер 4G. Я думаю, що зі мною погодяться українці, що у багатьох містах у нас уже навіть і 3G перестало працювати. Так побігли за 4G, що 3G загубили десь по дорозі", - сказав Гройсман.

Він дав доручення  Національній комісії по регулюванню зв'язку провести заміри щодо роботи мобільних операторів у рамках доступу до інтернету.

"Нехай потім не ображаються. Ми будемо говорити правду. Гроші ж вони всі беруть чесно. Там же зразу з рахунку знімається. Але якість зв'язку значно погіршилася. І якщо хтось говорить, що це такий транзитний період з 3G до 4G, добре, я згоден. Але зробіть його безкоштовним", - заявив прем'єр.

Керівник уряду додав, що такі заміри будуть проведені у найближчий період і  результат буде повідомлено публічно.

Link to comment
Share on other sites

ага, "нова генерація" лайна.

ну. не тошо стара генерація лайна, яка була прем"єром стільки років і НІЧОГІСІНЬКО не зробила для інтеграції України в ЄС, не посприяла розвитку нових технологій, знищила армію і витратила ці дорогоцінні роки лише нікому не потрібні  :pleasant: разборки, пресконференції і ще більше зближення з

х :bluet: йлом. 

Link to comment
Share on other sites

я навіть боюсь подумати, хто ж це у нас насправді 

 

- посприяв розвитку нових технологій

 

і

 

- послідовно розбудував навіть залишки совкового озброєння на складах, щедро залишеного папєрєдніками 

Link to comment
Share on other sites



29595034_1617978811570488_62461671449624


 




 



Andriy Lyubka почувається бешкетним.
13 год · 
 











Учора в Ужгород прилітав Гройсман. До його приїзду полатали ями на дорогах, нанесли розсітку, помили мости (!), скосили траву, а в урнах на набережній вперше в історії з'явилися пакети для смітття.


І після цього - не те, щоб ми дуже любили Прем'єра, але подумали: може, хай він поживе тут трохи з нами? Або бодай приїжджає частіше?


Наостанок від себе особисто хочу запросити пана Гройсмана у моє рідне місто Виноградів. Просто дорога в цей райцентр така, що я за п’ять місяців цього року ще жодного разу не їздив до мами. А якщо там побуває прем’єр-міністр, то я впевнений: і асфальт з’явиться, і розмітка, і пакети для сміття в урнах.



Ласкаво просимо, пане Гройсман!


Радіо Свобода













 








  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

14 травня 2016 року прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що через 2-3 роки стан дорожнього господарства в Україні значно покращиться.
"Кабінет міністрів працює над тим, щоби створити окремий Дорожній фонд у складі державного бюджету України, куди будуть акумулюватися ресурси… Ви побачите, що за 2-3 роки ситуація із дорожнім господарством буде зовсім інша і якісно краща», — заявив він.

Гройсман наголосив, що декілька тижнів тому Кабмін розблокував фінансування усіх автодорожніх робіт. "Зараз ми розпочинаємо відроджувати дорожнє господарство України. За один день, тиждень, рік зробити це буде дуже важко. Але хочу підкреслити, що за декілька років ми зможемо привести до нормального стану українські дороги», — сказав він.

«Масштабне будівництво доріг дасть нам можливість покращити стан доріг, зробити його якісним. Нам потрібно буде побудувати транспортні коридори як наш потенціал транзитний. І навколо нього буде створено багато різних інфраструктур і робочих місць», — пообіцяв він.

Link to comment
Share on other sites

Кстате, подтверждаю! Говорил вчера с племяхой. (У нее Водафон) Гуляла со своим молодым человеком по Ботсаду на Печерске - сигнал отвратительный! Одно-два деления :weep: Причем даже звонки не проходили иногда.

Печерское население наверняка недовольно :fp1:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Кстате, подтверждаю! Говорил вчера с племяхой. (У нее Водафон) Гуляла со своим молодым человеком по Ботсаду на Печерске - сигнал отвратительный! Одно-два деления :weep: Причем даже звонки не проходили иногда.

Печерское население наверняка недовольно :fp1:

Подозреваю, у населения Печерска, в основном контрактные карты. С ними связь несколько получше. Что заметил - с появлением 4g, у всех операторов пропал интернет в 2g. А без него за пределами Киева, весьма грустно. Да и в Киеве покрытие оставляет желать лучшего.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ой, а шожтаке, куда подівся підвищений процент жирів у маслі? :consul: 

 

Володимир Гройсман прогнозує Україні дефолт в разі неотримання чергового траншу від МВФ ;o 
Україні необхідно зараз співпрацювати з Міжнародним валютним фондом, інакше їй загрожує дефолт, попередив прем'єр-міністр.
Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що невиплата зовнішніх боргів загрожує Україні дефолтом. Про це він у середу, 22 серпня, повідомив в своєму Twitter.
Зокрема, глава уряду наголосив, що Україні необхідно зараз співпрацювати з Міжнародним валютним фондом, інакше їй загрожує дефолт.
"А це зупинка виробництва, девальвація гривні, інфляція. Нам потрібно вберегти людей від цього негативу, тому нам і потрібні нові запозичення, щоб повернути старі. Далі - потрібно нарощувати економіку", - пояснив Гройсман.

2186667.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман просить не винити його в тому, що уряду доведеться підвищити ціни на газ. :fp1:  :D 
Про це він заявив на "годині запитань до уряду" у Верховній Раді в п'ятницю.
Прем'єр наголосив, що підвищення ціни на газ в Україні – це вимушений крок уряду, адже такі умови висуває Міжнародний валютний фонд для продовження кредитування України.
"Я розумію, що мої друзі і недруги будуть на мене кивати пальцями і показувати про те, що це начебто Гройсман. Але не тут-то було! Я вважаю, що це відповідальність перед державою і перед завтрашнім днем", - сказав він.
Гройсман пояснив, що підніме тариф на блакитне паливо, аби не допустити в країні дефолт і забезпечити стабільність. :lol2:

Link to comment
Share on other sites

та да

спочатку кажуть фонду звідки візьмуть гроші на повернення кредитів

потім роблять крайнім кредитора, шо він хоче назад свої гроші

а вони ні при чому

 

залишилось повернутись задом до заходу, а перьодом к востоку

Link to comment
Share on other sites

40% от роста ВВП мы будем отдавать кредиторам

 

https://www.youtube.com/watch?v=zv16MdSycdM&feature=youtu.be

 

Как раз тут Гройсман ни при чем. Так, завершая свою украинскую гастроль, договорилась Яресько. У кого еще не отшибло память, тот помнит, как восторгалось ею здешнее стадо баранов. Добавлю только, что с тех пор ума у баранов не прибавилось.

Link to comment
Share on other sites

Как раз тут Гройсман ни при чем. Так, завершая свою украинскую гастроль, договорилась Яресько. У кого еще не отшибло память, тот помнит, как восторгалось ею здешнее стадо баранов. Добавлю только, что с тех пор ума у баранов не прибавилось.

 

Ну, Грося подхватил упавшее знамя. И отряд не заметил потери бойца ...  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Интересные грядут выборы. На фоне полной жопы в экономике и галопирующей инфляции из зомбоящиков лохторату будут вещать меконги на прямых о ежедневных покращэннях. Исход выборов, по сути, зависит от победы в войне холодильника с телевизором.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...