Перейти до змісту

На ізраіловкі протести арабів проти амерського посольства, 30+ загиблих


Lellard

Recommended Posts

Ну теперь-то Нобелевка за мир уже точно у Додика в кармане! Бес писты!

Немає різниці як для України. Евреї і араби нам аж ніяк не друзі, і ніяких стратегічних інтересів у нашої країни там немає. Я б навіть намагався уникнути занадто тісних стосунків і з першими, і з другими - ненадійні вони і зрадливі. А торгувати їхні бійки нам не заважають.

Link to comment
Share on other sites

Пишуть що вже 44 загиблих та 2000 поранених.

Я вот никак в толк не возьму - 2000 , это таки раненых или все же пострадавших. Это ведь две совершенно разные разницы. Почему ни кто не говорит, что делали эти палестинцы перед тем, как их убили-пострадали? Мне интересно, это жидовская хунта тупа людей на улицах расстреливает или эти палестинцы что-то необычное делают?

Link to comment
Share on other sites

Я вот никак в толк не возьму - 2000 , это таки раненых или все же пострадавших. Это ведь две совершенно разные разницы. Почему ни кто не говорит, что делали эти палестинцы перед тем, как их убили-пострадали? Мне интересно, это жидовская хунта тупа людей на улицах расстреливает или эти палестинцы что-то необычное делают?

А это уже не важно... Кусок говна, уже было изрядно засохший, теперь, благодаря очередному гениальному ходу Додика на международной арене, будет благоухать с новой силой! Говорят не только наши из Госдепа, но и некоторые израильские офишиалз просили Рыжего остолопа не педалировать тему с переносом посольства...

Link to comment
Share on other sites

А это уже не важно... Кусок говна, уже было изрядно засохший, теперь, благодаря очередному гениальному ходу Додика на международной арене, будет благоухать с новой силой! Говорят не только наши из Госдепа, но и некоторые израильские офишиалз просили Рыжего остолопа не педалировать тему с переносом посольства...

Та яка різниця, і хоча ізлаїльтяне самі ще ті провокатори, але жертви палестинців у даному випадку виключно на їхніх так званих "лідерах", які абсолютно свідомо й спровокували ці жертви у власних інтересах. А перенос посольства це лише підходящий для корумпованих і криміналізованих палестинських очільників привід. Не готові палестинці до власної держави, виглядають дикунами, та й ізраїльтяне усіляко сприяють тому, щоб вони дикунами і залишились.

Link to comment
Share on other sites

Ну да. Осиное гнездо. Трамп туда палку сунул и поковырял.  ИНтересно, это многоходовочка? Какая идея за этим шагом стояла? Не надо быть супер аналитиком, чтобы понять, что за этим решением последует. Я все-таки надеюсь, это сделано не просто так а с какой-то стратегической целью.

Link to comment
Share on other sites

Ну да. Осиное гнездо. Трамп туда палку сунул и поковырял.  ИНтересно, это многоходовочка? Какая идея за этим шагом стояла? Не надо быть супер аналитиком, чтобы понять, что за этим решением последует. Я все-таки надеюсь, это сделано не просто так а с какой-то стратегической целью.

Не порушуй принцип леза Окама. Це просто тупість.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ну да. Осиное гнездо. Трамп туда палку сунул и поковырял.  ИНтересно, это многоходовочка? Какая идея за этим шагом стояла? Не надо быть супер аналитиком, чтобы понять, что за этим решением последует. Я все-таки надеюсь, это сделано не просто так а с какой-то стратегической целью.

Та да, "хітрий план, мнагахадовочка". Попрохала діаспора через зятя Кушніра, й усі діла, чому б і не посприяти рідні, тим більше це неодмінно призведе до зростання цін на нафту, а це те, що треба для іншого лоббі, нафтовидобувного.  На жаль, по відношенню до Трампа саме таке припущення щодо джерела подій є цілком допустимим і вірогідним.

Link to comment
Share on other sites

Я вот никак в толк не возьму - 2000 , это таки раненых или все же пострадавших. Это ведь две совершенно разные разницы. Почему ни кто не говорит, что делали эти палестинцы перед тем, как их убили-пострадали? Мне интересно, это жидовская хунта тупа людей на улицах расстреливает или эти палестинцы что-то необычное делают?

Та що вони роблять незвичайного з їх рівнем технологічності. Камені кидають ?

Просто їх до хєра , а у їзраільтян якраз є технології щоб їх було менше.

Ось вона це і роблять. Але це все наслідки. Наслідки тупого рішення однієї

людини. Ну може ще зять пан Кушнер при справах як блискучий порадник.

От тільки чим це закінчиться для Близького Сходу і того ж Їзраілю ?

Link to comment
Share on other sites

Да! Эта многоходовочка идиота... Теперь среди сотен точек повышенной террористической угрозы на картах наших спецслужб почвилась еще одна - жирная! Могу токо тпожелать Додику побывать разок в шкуре наших дипломатов, которые теперь даже в клозет выходить будут оглядываясь... Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Какая идея за этим шагом стояла?

 

Я расскажу какая идея стояла... Однажды утром Додик просто вызвал там, скажем, Помпео и сказал - а чиво й та  эта все (почти) мои предшественники от ГОП токо обицялы перенести посольство в Джерузалайм и никто ни фига не сделал. (Де ему с его уровнем понять, что обещать и не делать быват весомее, чем сделать и поттом долго и нудно выгребать говно) А я вот пацан конкретный  - Я сделаю! :fp1: И шо оставалось ранее Тирэксу, а теперь Помпео и прочая... Урезонить в этот раз не получилось...

Link to comment
Share on other sites

Да! Эта многоходовочка идиота... Теперь среди сотен точек повышенной террористической угрозы на картах наших спецслужб почвилась еще одна - жирная! Могу токо пожелать Додику разок побывадминистрации десятки леташих дипломатов, которые теперь даже в клозет выходить будут оглядываясь...

Та не робіть трагедії там, де її немає. На Близькому Сході величезний надлишок людей, яких банально неможливо прогодувати без зовнішньої допомоги. За це авторів безоплатної харчової і медицинскої допомоги ООН бідним країнам і різних подібних "благодійників" треба проклясти на віки вічні, бо, "врятувавши" десятки мільйонів від природної смерті, вони виштовхали їх на невідворотню війну.  Далеко не Трамп є генератором подій, навіть не модератором, протиріччя, що закладались дебілами-глобалістами на протязі півстоліття, без великої війни вже не вирішити. То яка різниця, коли вона почнеться? Це майже те саме, що маємо у випадку війни Росії проти України - вона була невідворотня, і я особисто, наприклад, казав це починаючи від здобуття незалежності. А ось те, якими ми вступили у війну, це мінімум наполовину страшна провина тих же США, що настирливо спонукали нас одностороннє роззброїтись, і заради надприбутків (як і німці) власними руками випанькали нового світового агресора і нового фюрера, при тому що цей агресор має можливість вразити їхню територію, чого в сорокові не було. Ось де дебілізм, від Буша Першого до Обами, та можна й з Ніксона з Картером розпочати, а Ви все "Трамп, Трамп"...

Link to comment
Share on other sites

Та що вони роблять незвичайного з їх рівнем технологічності. Камені кидають ?

 

В Израиле они еще и работают... Причем везде... Пару-тройка новых тератктов в бусах и ресторанах...Делов-то...

А виноваты будут как всгеда Штаты...

Link to comment
Share on other sites

Та не робіть трагедії там, де її немає. На Близькому Сході величезний надлишок людей, яких банально неможливо прогодувати без зовнішньої допомоги. За це авторів безоплатної харчової і медицинскої допомоги ООН бідним країнам і різних подібних "благодійників" треба проклясти на віки вічні, бо, "врятувавши" десятки мільйонів від природної смерті, вони виштовхали їх на невідворотню війну.  Далеко не Трамп є генератором подій, навіть не модератором, протиріччя, що закладались дебілами-глобалістами на протязі півстоліття, без великої війни вже не вирішити. То яка різниця, коли вона почнеться? Це майже те саме, що маємо у випадку війни Росії проти України - вона була невідворотня, і я особисто, наприклад, казав це починаючи від здобуття незалежності. А ось те, якими ми вступили у війну, це мінімум наполовину страшна провина тих же США, що настирливо спонукали нас одностороннє роззброїтись, і заради надприбутків (як і німці) власними руками випанькали нового світового агресора і нового фюрера, при тому що цей агресор має можливість вразити їхню територію, чого в сорокові не було. Ось де дебілізм, від Буша Першого до Обами, та можна й з Ніксона з Картером розпочати, а Ви все "Трамп, Трамп"...

 

Спасибо! Вы открыли мне глаза. Теперь я буду знать как все у нас с Трампом происходит  :weep:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Спасибо! Вы открыли мне глаза. Теперь я буду знать как все у нас с Трампом происходжит  :weep:

Немає за що  B-)  А то вигадують усіляку зарозумілу фігню, а все набагато простіше - як завжди.

Link to comment
Share on other sites

Уже больше полусотни трупов...

 

WP

Israelis kill more than 50 Palestinians in Gaza protests, health officials say

 

Loveday Morris, Hazem Balousha
18 mins ago

 

 

https://www.msn.com/en-us/news/world/israelis-kill-more-than-50-palestinians-in-gaza-protests-health-officials-say/ar-AAxeQWn?ocid=spartanntp

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...