Перейти до змісту

а якщо дострокові вибори?


OldBoy

Recommended Posts

Alexandr Kochetkov

ПОРОШЕНКО НЕ ОТБРОСИЛ ИДЕЮ ДОСРОЧНЫХ ВЫБОРОВ
Текущую социологию читают не только в АП. Ее внимательно изучает лично Петр Порошенко. И отводимое ему четвертое место его просто выводит из себя.
Основанием для такого вывода стала команда силовикам, подконтрольным ПАПу, срочно отыскать какой-то весомый компромат против Анатолия Гриценко. Этот компромат должен позволить не зарегистрировать Анатолия Степановича на выборы — вот зачем нам подконтрольная ПАПу, потому что просроченная, как простокваша, ЦИК!
Разумеется, ПАП с превеликим удовольствием не пустил бы на выборы и Юлию Тимошенко. Но за ней стоят «боги Олимпа» — Ангела Меркель и Дональд Трамп. А компроматное поле настолько отутюжено еще комбайнами Виктора Януковича, что Петру Порошенко ни одного колоска собрать не удается.
Поэтому тема выглядит следующим образом: убрать с выборов Гриценко и прочих несистемных, зафиксировать подчиненное положение Олега Ляшко, Юрия Бойко и подобных и внезапно объявить досрочные президентские выборы в надежде, что ЮВТ окажется к ним не готова.
Решение не принято, но вариант прорабатывается.
И в связи с этим принципиальным оказывается, получит ли Анатолий Гриценко действенную поддержку от остальных противников ПАПа, позволяющую ему выстоять против наезда президентской силовой машины. Поскольку «договор о ненападении» у них действует по факту, а вот «договора о взаимопомощи» пока не существует.
Напомню, что Михеил Саакашвили такой действенной поддержки в полном объеме так не получил.

 

Link to comment
Share on other sites

Віктор Трепак

В Україні де-факто вже розпочалась президентська виборча кампанія, яка плавно переходить у «гарячу» фазу. Усе вказує на те, що Банкова не має наміру змінювати господаря, а це означає, що за усталеними в нашій державі традиціями вона «нищитиме» реальних опонентів на пост президента. І робитиме це усіма наявними у неї засобами, у т.ч. з використанням можливостей силових структур.
Так, Банкова завчасно «спрацювала» по меру Львова Андрію Садовому, розробивши та реалізувавши спецоперацію «Сміття» (про неї я у свій час детально писав).
Наразі ж основна увага Банкової прикута до іншого можливого кандидата в президенти – лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка. Владу неабияк стурбували останні результати соціологічних досліджень, які стабільно фіксують досить високий особистий рейтинг цього політика, а головне – зростання його електоральних симпатій. Провладні політтехнологи добре розуміють, що якщо так буде продовжуватись, то А.Гриценко цілком може вийти на перші позиції президентських перегонів.
Відтак прийнято рішення – нанести якомога сильний удар по лідеру «Громадянської позиції». За наявною інформацією, уже сплановано відповідну спецоперацію. В основу дискредитації А.Гриценка буде покладено кримінальне провадження стосовно нього з повідомленням підозри у вчиненні корисливих посадових зловживань на посаді Міністра оборони (2005-2007 рр.). Підготовча робота вже проведена, зокрема «опрацьовано» майнові військові об’єкти (один з них – на Сході України), до яких буде зроблено прив’язку відповідних дій (рішень) А.Гриценка як очільника Міноборони. І хоча по його діяльності у цій частині вже не один раз проходилися різні правоохоронні органи з метою знайти бодай щось, на цей раз потрібне буде «знайдено».
За планом першим має включитися профільний комітет ВР, який опікується питаннями оборони і безпеки, – на нього покладається функція ініціювання відповідних перевірок «за зверненнями» з використанням депутатських та парламентських можливостей. Використовуючи у такий спосіб парламентський комітет, Банкова таким чином намагатиметься приховати свою ключову роль у цій операції. А далі за роботу візьмуться контрольовані правоохоронні органи. Уся ця діяльність супроводжуватиметься широким інформаційним висвітленням з потрібними акцентами, які розставлятимуть відомі провладні спікери (наразі вони визначені).
Реалізація цієї спецоперації з дискредитації А.Гриценка розпочнеться найближчим часом.
Link to comment
Share on other sites

Петро Олексійович Порошенко нагородив званням "Заслужений діяч науки" рідну сестру своєї дружини Зернецьку А.А.

http://www.president.gov.ua/documents/1352018-24174

 

 

Потихоньку отчаливаем в правильном направлении  ©

Link to comment
Share on other sites

Ця опція з достроковими виборами  фактично  єдина залишилась у ПОПа легитимною. .  Ще дві це херити вибори військовим станом або тікати.

Все. Список закінчився. Якщо він буде чекати чергових виборів та ще й і після наступної зими з цінами на газ та бензин як мінімум вдвічі більшими,

то він піде на вибори з рейтингом 0. Ніякий Охендовський не допоможе.

 

Зараз в нього аж 5.  :) 

 

 

Ще сподівається.  Але він політичний труп. Вже. Сумно. Ще й країну за собою тягне.

А у відставку йти момент він вже прогавив. Свої ж закопають. Ті які йому зараз сраку лижуть.

Link to comment
Share on other sites

Тоже думаю, что Порох справится с задачкой. Не знаю как именно, но что-то придумает.

 

Что ? 

Реальных конкурентов не вижу.

 

З рейтингом 5 % як у Пороха  ?  

 

Як гівна за фермою.

Змінено користувачем Людас
Link to comment
Share on other sites

Реальных конкурентов не вижу.

 

Конкурентов в чем? В пиздинге бюджета, договорняках, вранье и византийщине? 

 

зы

так одобряешь, или осуждаешь?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Може  краще  обговорити  фразу-бомбу:

Но за ней стоят «боги Олимпа» — Ангела Меркель и Дональд Трамп. (Тобто  за  спиною  у  Тимошенко)

:lol2: :lol2: :lol2:

Це  може  тому,  що  біля  туалету  постояла?

Юльки,  вони  такі  юльки,  такі  комедійники.

Link to comment
Share on other sites

Конкурентов в чем? В пиздинге бюджета, договорняках, вранье и византийщине? 

 

зы

так одобряешь, или осуждаешь?

Кому что. Я вижу безвиз, бан кацапских соцсетей, работу СБУ на 5, стабилизацию экономики, внешнюю политику на лучшем уровне за лет 500, реальная перспектива маргинализации МП. Это факты.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Педро виграє в другому турі у синяка

 

Бугога!!!! Петро, уже остывает.....


 

 


Если Гриценко уберут так же как и садового спецом проголосую за какого-то сука Вакарчука или зеленского только не за этого уепана пороха

 

Так не ты один йопт!!! Петушка такой финт нихрена не спасёт....

Link to comment
Share on other sites

Кому что. Я вижу безвиз, бан кацапских соцсетей, работу СБУ на 5, стабилизацию экономики, внешнюю политику на лучшем уровне за лет 500, реальная перспектива маргинализации МП. Это факты.

 

 

1. Безвіз:

 

    Правда на три роки пізніше обіцяного. Але обіцяного так чекають. Нехай буде ОК.

 

2. Бан кацапських соцсєтєй:

 

    Лише де-юре. Де-факто користуються як і раніше. 

   Зате в країні на всю працюють легальні як великі так і маленькі прокацапські ЗМІ,  Один лише Інтер та "Україна" Ахмєтова 

    чого варті. Зате по каналу одіозного олігарха показує фітнес жінка президента.

 

3. Стабілізація економіки:

 

    Неможливо стабілізувати те чого не існує. Особливо коли більша половина в тіні. Включно з бізнесом самого президента.

    Одні офшори, сліпі трасти і платня в конверта на 5 каналі чого варта.

 

4.  внешнюю политику на лучшем уровне за лет 500:

 

   Повний провал. За 4 роки від виступу на трибуні ООН до межі санкцій треба постаратись.

   Україна так і не стала суб*єктом політики. Нею грає хто захоче. Волкери, Суркови, Путіни, Меркелі. Хто завгодно..

   Без України.

 

5. реальная перспектива маргинализации МП

 

  Для початку пан президент мусить хоча б його залишити . Разом з саном диякона.

 

15.06.09 15:36

 Порошенко стал диаконом Московского Патриархата и принял участие в крестном ходе. ФОТОрепортаж.

 

original.jpg

 

https://censor.net.ua/photo_news/93228/poroshenko_stal_diakonom_moskovskogo_patriarhata_i_prinyal_uchastie_v_krestnom_hode_fotoreportaj

Змінено користувачем Людас
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Что придумает? Не знаю. Самому интересно.

 

Да! Это действительно интересно и 100% что петруша что то придумает, он сука очень хитрая и подлючая истота я думаю, что план будет и план будет очень коварным и циничным, но лично я уверен на 100%, что это ему уже никак не поможет...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Если Гриценко уберут так же как и садового спецом проголосую за какого-то сука Вакарчука или зеленского только не за этого уепана пороха

 

якщо грицуй раптом зникає з політичного поля з будь-якої причини, то  нічого не змінюється. толік просто боїться, що з нього спитають за розпродаж зброї під час його головування в МО

Link to comment
Share on other sites

Да! Это действительно интересно и 100% что петруша что то придумает, он сука очень хитрая и подлючая истота я думаю, что план будет и план будет очень коварным и циничным, но лично я уверен на 100%, что это ему уже никак не поможет...

 

Аналогічно. 

якщо грицуй раптом зникає з політичного поля з будь-якої причини, то  нічого не змінюється. толік просто боїться, що з нього спитають за розпродаж зброї під час його головування в МО

 

Пашьол пєрвий наброс ! 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Кому что. Я вижу безвиз, бан кацапских соцсетей, работу СБУ на 5, стабилизацию экономики, внешнюю политику на лучшем уровне за лет 500, реальная перспектива маргинализации МП. Это факты.

 

А я например вижу чудовищную миграцию какой никогда не было и как следствие сильную деградацию общества (уезжают далеко не худшие), я вижу чудовищные дороги таких точно никогда не было, я вижу наркотики, которыми по прежнему торгуют в том числе и возле школ, вижу пиво и слабоалкоголку которые по прежнему пью дети, вижу отсутствие милиции и взятки которые по прежнему берут даи, вижу бюрократию, которая никуда не исчезла но кажется стала ещё сильнее, вижу чудовищную налоговую политику государства по отношению к малому бизнесу, вижу кредиты по 22-35% годовых да и ещё дофига чего вижу.

Тут наверное важно с какой точки зрения смотреть..

Link to comment
Share on other sites

А я например вижу чудовищную миграцию какой никогда не было и как следствие сильную деградацию общества (уезжают далеко не худшие), я вижу чудовищные дороги таких точно никогда не было, я вижу наркотики, которыми по прежнему торгуют в том числе и возле школ, вижу пиво и слабоалкоголку которые по прежнему пью дети, вижу отсутствие милиции и взятки которые по прежнему берут даи, вижу бюрократию, которая никуда не исчезла но кажется стала ещё сильнее, вижу чудовищную налоговую политику государства по отношению к малому бизнесу, вижу кредиты по 22-35% годовых да и ещё дофига чего вижу.

Тут наверное важно с какой точки зрения смотреть..

 

 

Точніше з чиєї..

Link to comment
Share on other sites

Да! Это действительно интересно и 100% что петруша что то придумает, он сука очень хитрая и подлючая истота я думаю, что план будет и план будет очень коварным и циничным, но лично я уверен на 100%, что это ему уже никак не поможет...

 

та всі давно вже в курсі - військовий стан і всіх юльок, садових, і грицев у тюрьму. розгніваний народ виходить на Майдан і достроково позбавляє пороха табуретки, прямо за два місяці до виборів. в другий тур виходить юлька і зеленський, народ масово голосує за автора "сватів". юлька з розпачу відрубає косу лабутеном. порох тікає в Білорусь, а його шоколадну імперію купує "95 квартал", ну і т.д.

Link to comment
Share on other sites

А я например вижу чудовищную миграцию какой никогда не было и как следствие сильную деградацию общества (уезжают далеко не худшие), я вижу чудовищные дороги таких точно никогда не было, я вижу наркотики, которыми по прежнему торгуют в том числе и возле школ, вижу пиво и слабоалкоголку которые по прежнему пью дети, вижу отсутствие милиции и взятки которые по прежнему берут даи, вижу бюрократию, которая никуда не исчезла но кажется стала ещё сильнее, вижу чудовищную налоговую политику государства по отношению к малому бизнесу, вижу кредиты по 22-35% годовых да и ещё дофига чего вижу.

Тут наверное важно с какой точки зрения смотреть..

уезжают далеко не худшие

Спасибо за комплимент.  :smiley15:

 

Проблем много, никто не спорит. Причем многие появлились больше 10 лет назад (наркотики, взятки), а некоторые так спокон веков (алкоголь, дороги). Тут глупо винить вл всем Пэдро.

 

По налоговой, с кем общаюсь в Украине, ни у кого претензий за последние 3 года нет. С азировщиной не сравнить.

 

Касательно тебя лично, Порох много обещает нашим еврогейским партнерам по рынку земли и кругляка, но по факту делает все, чтобы контроль уставался у украинских газд типа тебя. Цени это!

Link to comment
Share on other sites

Кому что. Я вижу безвиз, бан кацапских соцсетей, работу СБУ на 5, стабилизацию экономики, внешнюю политику на лучшем уровне за лет 500, реальная перспектива маргинализации МП. Это факты.

 

Ахуеть! Понимите ему веки!  :D

якщо грицуй раптом зникає з політичного поля з будь-якої причини, то  нічого не змінюється. толік просто боїться, що з нього спитають за розпродаж зброї під час його головування в МО

 

О, перший пішов!  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

та всі давно вже в курсі - військовий стан і всіх юльок, садових, і грицев у тюрьму. розгніваний народ виходить на Майдан і достроково позбавляє пороха табуретки, прямо за два місяці до виборів. в другий тур виходить юлька і зеленський, народ масово голосує за автора "сватів". юлька з розпачу відрубає косу лабутеном. порох тікає в Білорусь, а його шоколадну імперію купує "95 квартал", ну і т.д.

 

Вторая лапата пашла на вєнтілятор !  :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...