Перейти до змісту

Фома а почему с суп не объединится?


Гість majesty

Recommended Posts

ты смеешься? Он там теперь стал глобал модератором и глав-членом.

Чупоман ненарадуется от подвалившего счастья :weep:

Тю,давненько я туда незаходил.:) Змінено користувачем кноп
Link to comment
Share on other sites

Cлаву нужен не СУП, а кнопка! Подсел он на это дело :lol2:

Два зависимых встретились:) хотя на фупе таки славко кацапов вроде держал в узде,а сейчас там кацаповатханалия..
Link to comment
Share on other sites

Вже було стільки спроб робити ту "альтернативу" і всі врешті решт мідним тазом накривалися

Тут цілком нормально. Усіляку скрєпну погань банять, решта якось співіснує

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Два зависимых встретились :) хотя на фупе таки славко кацапов вроде держал в узде,а сейчас там кацаповатханалия..

Цікаво, що найбанальніший "розводняк" тисячолітньої давнини типу "заведи козу - виведи козу" все ще діє безвідмовно :lol2:  а дехто каже, що людство змінилось  :weep: 

Link to comment
Share on other sites

:lol2:

Что вас зациклило на кацапах.Не уподобайтесь тернопольскому чебереку и его форумной  жене воровке Светы Б.Это у них было задание от порохоботов банить всех кто критикует шоколадный режим .Не кацапы разворовывают страну украли больше 10миллиардов долларов.Получается хрень кто то критикует режим за коррупцию а их начинают за это оскорблять.У кацапов есть своя вина война на Донбассе.отнятый Крым .мост .Сирия и не надо все мешать в одну кучу.

Link to comment
Share on other sites

А чё смешного он хоть и опездол,но реально пока кнопка у него была кацапского быдла на хфупе не было,вата сидела тихо и не отсвечивала.

   Та  ну  . Такі  як  півас-пастор і  ще  купа  ментальних  та  етнічних  кацапів  стрибала  ,  головне  за  рошен .

Link to comment
Share on other sites

Вона вже там адмін... Так що влади в неї ще більше...  :K

 

Я також дуже здивована поведінкою Дрейки, що вона такою агресивною порошенкоботницею виявилася, ніби її проплатили за ту писанину, чи мозок перепрограмували, ну ніби осліпла .... ще раніше, на ФУПі, до 2014 року у мене з нею ніколи не було ніяких розбіжностей в думках, майже в унісон мислили... а тепер прямо читати не можу її, аж вивертає

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Я також дуже здивована поведінкою Дрейки, що вона такою агресивною порошенкоботницею виявилася, ніби її проплатили за ту писанину, чи мозок перепрограмували, ну ніби осліпла .... ще раніше, на ФУПі, до 2014 року у мене з нею ніколи не було ніяких розбіжностей в думках, майже в унісон мислили... а тепер прямо читати не можу її, аж вивертає

Багато дивного сталося... Я в реалі не зустрічав таких ярих прихильників діючої влади як на ФУПі. Можливо вона отримала "надомну роботу"...

Link to comment
Share on other sites

   Та  ну  . Такі  як  півас-пастор і  ще  купа  ментальних  та  етнічних  кацапів  стрибала  ,  головне  за  рошен .

+100500 В бан летіли тільки ті хто щось писав проти "ріформ" діючої влади...

Link to comment
Share on other sites

ты смеешься? Он там теперь  стал глобал модератором и глав-членом.

Чупоман ненарадуется от подвалившего счастья  :weep:

Ну от і щастя Славу привалило. І форум із одних порохоботів є, зачищений від всіх інакомислячих, і кнопка на цьому форумі, що ще здавалося б для заспокоєння тре? Ні, повзе на хвуп і вимагає зробити так, як там.

Link to comment
Share on other sites

+100500 В бан летіли тільки ті хто щось писав проти "ріформ" діючої влади...

   та  будь що  проти петюні  і  його  кононенків .

 

Загалом  то  такі  як  Слав  втирали головне -  що  то і  є  фундамент України .

Link to comment
Share on other sites

объединить юзеров и сделать реальную альтернативу фупу

а в перспективе и потопить фуп 

А зачем принудительно объеденять юзеров? ;o Кто захочет, сам зарегестрируется на интересном для него форуме.

Про потопить ФУП вообще молчу, кому от этого польза? Чем больше площадок с альтернативными точками зрения, тем лучше!

Змінено користувачем Agh
Link to comment
Share on other sites

А чё смешного он хоть и опездол,но реально пока кнопка у него была кацапского быдла на хфупе не было,вата сидела тихо и не отсвечивала.

 

Ну і що залишилось в сухому залишку ?

Link to comment
Share on other sites

@Kumpel, здоров!!! Ты где пропадал??? 

Принимал гостей из Киева.

У меня были запеклі баталії в реале.

Хотя особо спорить не пришлось, взгляды сходятся почти во всем.

То что они еще и неплохо информированы придавало ситуации больше пессимизма...

Змінено користувачем Kumpel
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...