Перейти до змісту

Год безвизу


Гість majesty

Recommended Posts

Об этом украинцы даже мечтать не могли

теперь это реальность :tu:

И курс евро за 30 тоже реальность, сильно поездишь по такому курсу? А курс такой, потому что Петя так работает, к примеру в той же раше курс упал всего лишь в 2 раза, а не в 3 как при Пете.

Link to comment
Share on other sites

От планую на тиждень. Десь виходить під 3к фунтів на родину, що не дешево.

Та  Ви  якісь  палаци  вибираєте?

Мої  оце  з  двома  дітьми  поїхали  в  Хорватію.  Замовили  собі  віллу.  По  дорозі  ще  заїдуть  в  Італію  і  я  не  думаю,  щоб  їм  усе  обійшлося  дорожче  тисячі.  Хай  півтори  на  ве-про-все.  Євриків  звісно.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Та які палаци, 4 зірки на тиждень. 

Це  такі  накрути,  якщо  через  фірму,  чи  самі  замовляєте?  Мої  поїхали  на  2  тижні.  Очевидно,  що  бронювали  самі,  вже  не  вперше.

Греція  не  така  дорога.  Зв яжіться  з  нашими  фірмами  у  Львові.  Хай  Вам  забронюють  щось  бюджетне  в  Італії,  Франції.  У  них  є  свої  вже  заброньовані  готелі. 

Албанія  (південь)  зовсім  доступна.  Дешево  і  гарно.

Замовляйте  собі  апартготелі,  де  є  сніданки  і  вечері  і  кухня,  щоб  можна  було  собі  краба  свіжого  зварити.  :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Албанія  (південь)  зовсім  доступна.  Дешево  і  гарно.

Та не буде дешево.  Рахуйте самі:

1) 4 квитки на літак в сезон буде 250х4=1000 фунтів

2) Доба готелю буде під 200 євро, за тиждень це 1400 євро або 1200 фунтів. 

3) Харчування 100 фунтів на добу - легко

 

Ну ось і вся математика.  Звісно можна трохи зекономити на житлі і жити десь далеко від моря або в якомусь ноунейм селі, але я не хочу.

 

 

 


забронюють  щось  бюджетне  в  Італії,  Франції.

Бюджетно поїсти у Франції 1 раз =  100 євро ;)

Link to comment
Share on other sites

Бюджетно поїсти у Франції 1 раз =  100 євро ;)

 

Я в Каннах прямо на набережной обедал за 8 евро.

Салат, основное блюдо, десерт.

Естественно через дорогу можно было поесть и за 100, а если поискать то можно и за 200...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


Я в Каннах прямо на набережной обедал за 8 евро.

Ну от множимо на 4, вже 32. І це було явно не увечері.  Тобто навіть при супер економії в 100 євро на добу не вкластись. 

Link to comment
Share on other sites

Макаковец, а ты куда за год по безвизу съездил?

 

Я успел пока  в Тайланд, Мьянму, Камбоджу и Румынию, полагаю что ещё куда то успею или в Албанию, или в Италию, или в Турцию, а может и всё вместе, как карта ляжет...

Link to comment
Share on other sites

Ну от множимо на 4, вже 32. І це було явно не увечері.  Тобто навіть при супер економії в 100 євро на добу не вкластись. 

а, ты 100 на 4 считал?

Это да, еще побробуй влезь, потому что нужно ж еще воду-сок-пиво посчитать.

А пару бокалов вина. А дети - фрукты, мороженое.

 

Надо снимать квартиру и тариться в супермаркете...

Link to comment
Share on other sites

 

 


а, ты 100 на 4 считал?

Ага, на 4х. Ще й не влізеш.

 

 

 


Фома, едь в Кривой Рог отдыхать, будет бюджетно и пляж тут если чё есть (бывший песчаный карьер)!

Дорого, квитки знову ж таки кілофунт!


 

 


Надо снимать квартиру и тариться в супермаркете...

Ага, я їду на 1 тиждень тому не хочу цього гемору. 

Link to comment
Share on other sites

 

 


Надо снимать квартиру и тариться в супермаркете...

О-о!  Найкращий варіант.  Їш  те,  що  хочеш  і  коли  хочеш.  У  тій  самій  Ніцці  можна  прохарчуватися  зовсім  бюджетно.

Біля  Барселони  по  обидва  боки  маленькі  містечка,  електричкою  до  Барси  в  межах  години. 

Одним  словом,  зовсім  вистачає  3-х  зіркового  готелю,  щоб  тільки  холодильник  був  і  супермаркет  поблизу. 

Я  витрачаю  на  своє  харчування  не  більше  100  євро  на  10-12  днів.  Сніданки  маю,  а  решта  як  вийде.  При  тому  завжди  чимось  ласую  в  ресторанах.

 

Коли  я  гуглила  Албанію,  то  мені  відразу  висипались  дорогі  варіанти.  Пізніше  реклама  пролізала  у  всі  шпарки,  а  ціни  все  нижчі  і  нижчі.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ага, на 4х. Ще й не влізеш.

 

 

 

Дорого, квитки знову ж таки кілофунт!

 

 

Ага, я їду на 1 тиждень тому не хочу цього гемору. 

Та  в  Італії  в  супермаркетах  очі  розбігаються.  Таке  м ясиво,  сири,  усілякі  напівфабрикати,  риба...

Link to comment
Share on other sites

 

 


Та  в  Італії  в  супермаркетах  очі  розбігаються.  Таке  м ясиво,  сири,  усілякі  напівфабрикати,  риба...

Які супермаркети? Я їду на відпочинок з дітьми, я не маю часу їздити в супермаркети і щось шукати. 

 

 

 


Одним  словом,  зовсім  вистачає  3-х  зіркового  готелю,  щоб  тільки  холодильник  був  і  супермаркет  поблизу. 

І він буде десь у 3 лінії і потім ще півгодини скакати по сходах до пляжу

Link to comment
Share on other sites

Фома, неделя конечно это мало, но и на это время можно снять приличное жилье.

Какое нибудь бунгало и уже куча плюсов.

В той же Италии или Испании, едешь на рынок покупаешь свежей рыбы и прочих морских гадов, рядом овощи фермерские свежие и ужинаешь по кролевски, не за 200 евро на семью, а примерно за 50.

 

Но есть и доля головняка - найти приличный вариант, добраться и т.д.

 

И все равно меня все эти инклюзивы не греют никак.

Помню в Испании под Барсой отдыхали в отеле 2 недели. Все круто - бассейны, сауны, теннис, гольф.

Но за все время пару раз только посидели в городе в баре с коктейлем, потому что постоянно надо в ресторан - не успел позавтракать, уже надо на обед, а вот уже и ужин. А ну еще в Барсу на день сбежали и в аквапарк. И то сухпай с собой всунули в отеле.

 

После этого я на такое не подписуюсь...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


И все равно меня все эти инклюзивы не греют никак.

Я тільки коли з дітьми їду в інклузів, бо це майже єдиний варіант. Коли сам, то звісно ніяких інклузівів мені не треба. 

Link to comment
Share on other sites

Я тільки коли з дітьми їду в інклузів, бо це майже єдиний варіант. Коли сам, то звісно ніяких інклузівів мені не треба. 

 

да, с детьми это решает сразу кучу проблем.

Отельный семейный отдых на море в Европе в последние пару лет по ценам попадает в категорию "Все ебанулись".

У меня друзья держат бюро туристическое, показывали мне цены за последние пять лет на одни и теже отели.

2-3 раза вверх по некоторым местам...

Link to comment
Share on other sites

Це - фантастика. 10 євро на добу - це смішно для європи. 

Я  не  переїдаюся.  :)   Вино,  оливки,  сир,  фрукти,  м ясна  нарізка.  Це  все  копійки.  Гроші  витрачаю  на  те,  щоб  щось  побачити,  а  не  поїсти.  Дасть  Бог,  в  цьому  році  поїду  на  Корфу.  Хочу  щодня  купатися  в  іншому  місці,  щоб  подивитися  усі  пляжі  острова.

Link to comment
Share on other sites

Но есть и доля головняка - найти приличный вариант, добраться и т.д.

 

Відпочивала  в  Салоу  під  Барсою.  Апарт-готель в  центрі.  Сніданки  і  вечері  зовсім  не  погані.  На  рибному  базарі  купляли  усе  морське  свіже  і  на  пательню.  Що  ще  треба?

Пляжі  піщані,  широкі.  До  моря  йшли  хвилин  5,  ну  і  що?  Ми  там  тільки  зранку.   А  далі  сів  на  поїзд - і в Барселону.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...