Перейти до змісту

Меркель збирається на футбол


SvitLana

Recommended Posts

Український художник змусив російських дипломатів і адмінів Facebook прикусити губу... А українські громадські активісти Польщі, Чехії, Нідерландів і Бельгії спричинили міжнародний скандал.

Про це пише навіть найвпливовіше проросійське видання Нідерландів NOS: https://nos.nl/…/2236367-postnl-betreurt-postzegel-die-naar…

Хто сказав, що громадьські організації і журналісти - це таке собі, ніяке? Попри те, що "криваві постери" українського художника Андрія Єрмоленка про ЧС - 2018 заборонені в РФ і на прохання Російського МЗС забанені у Facebook, громадські діячі України в Польщі, Чехії, Бельгії, Нідерландах... таки домоглись свого. Пошта Нідерландів (PostNL) видрукувала пречудову марку-ілюстрацію про ЧС - 2018 в Росії, яка навіває на думки про злочини керівництва Росії проти людяності.

Зокрема йдеться про збиття російськими військовими малайзійського цивільного літака МН17 з окупованої теритрії України. Одним пострілом майже 300 невинних жертв. І цей безпрецедентний злочин проти людяності Facebook немає права приховувати!

P.S. Я попрохав моїх друзів у Нідерландах придбати таких марок. Я їх наклею на конвертах листів, які я збираюсь надіслати пані Ангелі Меркель перед її поїздкою в Росію на ЧС - 2018.

Непогано було б, якби такі поштові марки виготовила б і Пошта України!

P.S. Наразі дуже дякую друзям (подругам 1f609.png;) ) з Польщі, Чехії, Нідерландів, Бельгії. Скандал вийшов на міжнародний рівень вже!

 


35350082_1358529367624399_30322735483631

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ти щось багато ресурсах окупанта сидиш... В Німеччині  вона сказала що подумає над підтримкоую власної збірної... Ще немає підтвердження що візьме більше у відкритті презів ніж є пресрелізі.... 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ти щось багато ресурсах окупанта сидиш... В Німеччині  вона сказала що подумає над підтримкоую власної збірної... Ще немає підтвердження що візьме більше у відкритті презів ніж є пресрелізі....

 

Фб ресурс окупанта ? На нас омєріга напала , а Демчук агєнткрємля ? Ти нічого не переплутав ? Домашку про Голубана зробив ?
Link to comment
Share on other sites

Не думаю что ей сейчас до футбола, удержаться бы в кресле.

Хотя может быть, что кроме футбола уже и делать будет нечего.

Вряд ли так быстро, но к этому видимо идет...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не думаю что ей сейчас до футбола, удержаться бы в кресле.

Хотя может быть, что кроме футбола уже и делать будет нечего.

Вряд ли так быстро, но к этому видимо идет...

Ну так, сільний ход (с) поїхати до кацапів, пересічні німці люблять свою колонію, багато спільного в минулому їх пов'язує, газ знову таки

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

а шо сі трапило?

 

Восстание, йопт.

Сначала министр МВД поставил условия по вопросу беженцев. А она типа так не пойдет.

Ну и теперь в самой своей партии практически не имеет поддержки, из руководства пара человек всего осталось группе поддержки.

Начинает потихоньку предлагать уступки, но думаю кое кто вошел во вкус.

Короче дави их Бавария! Тем более, что выборы тут на носу...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

опа

так її ж обрали недавно

і вже спеклась?

швидко

никто ее не выбирал, она просто кандидат CDU на пост канцлера.

А так как лидером коалиции и есть CDU то она канцлер.

Но никто не мешает самой партии ее оттуда убрать. Вопрос о доверии на съезде, отсутствие поддержки и привет пенсия.

 

Что касается простого избирателя то он жалеет, что не может по всей Германии избирать CSU.

 

А тут еще пара происшествий подкинула дровишек в костер. Иракец убил девченку, после этого с семьей уехал назад в Ирак. Правда его тум шустро поймали и на днях привезли в кандалах сюда.

А в Баварии один нигериец, которого пришли депортировать начал стрелять в полицейских. Шеф полиции сказал, что терпение на исходе.

Ну а вчера еще и тунисца взяли в Кельне, который дома решил собрать бомбу и пытлася начинить ее рицином.

 

И главное, в прессе заметно поменялся тон, все чаще ситация описывается прямым текстом.

А ессли медиа начнут в этом вопросе гнуть свою линию, то никакая Меркель уже не усидит...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

никто ее не выбирал, она просто кандидат CDU на пост канцлера.

А так как лидером коалиции и есть CDU то она канцлер.

Но никто не мешает самой партии ее оттуда убрать. Вопрос о доверии на съезде, отсутствие поддержки и привет пенсия.

 

Что касается простого избирателя то он жалеет, что не может по всей Германии избирать CSU.

 

А тут еще пара происшествий подкинула дровишек в костер. Иракец убил девченку, после этого с семьей уехал назад в Ирак. Правда его тум шустро поймали и на днях привезли в кандалах сюда.

А в Баварии один нигериец, которого пришли депортировать начал стрелять в полицейских. Шеф полиции сказал, что терпение на исходе.

Ну а вчера еще и тунисца взяли в Кельне, который дома решил собрать бомбу и пытлася начинить ее рицином.

 

И главное, в прессе заметно поменялся тон, все чаще ситация описывается прямым текстом.

А ессли медиа начнут в этом вопросе гнуть свою линию, то никакая Меркель уже не усидит...

В мене сестра давно живе там, теж жалілась , не те щоб дуже кіпішувала, але роздратування присутнє. Каже задовбали вже тими бандюками і ледарями 

  • Опублікувати
 
 
 
 

Депутати Європарламенту закликають канцлера Німеччини Ангелу Меркель та інших державних діячів не їхати в Росію на ЧС - 2018

Навіть не знаю. Часто думаю, що німецький політик Ребека Хармс є більшим патріотом України, ніж Німеччини. Саме вона ініціювала написання і ухвалення Європарламентом резолюції щодо порушення прав людини у Росії. У документі згадується поіменно 70 українців, які зараз перебувають в ув'язненні на території Росії.

Резолюція, яку у ці хвилини обговорює ЄП у Страсбурзі, закликає засудити порушеня прав людини у Росії, які Кремль намагається приховати за ширмою Чемпіонату світу з футболу і негайно звільнити Олега Сенцова та інших українських політв'язнів.

Ребека Хармс у своєму виступі наголосила, що сьогодні в день відкриття Чемпіонату виповнюється рівно місяць, як Олег Сенцов розпочав голодування і потрапив у реанімацію.

Євродепутат Ребекка Хармс заявила, що з часу Олімпійських ігор у Сочі Путін не зробив нічого для миру, лише навпаки. Тому вона закликала Ангелу Меркель не їхати на ЧС - 2018, мовляв, аби зустрічатися з Путіним заодно, а якщо і їхати в Росію, то не на Чемпіонат з футболу, а відвідати ув'язнененого Олега Сенцоа та інших політичних бранців.

У найближчу годину тут, у будівлі Європарламенту відбудеться флешмоб на підтримку Олега Сенцова, який організовують працівники європейських інституцій та автор цих рядків.

  • Опублікувати
 
 
 
 
 
 
 
Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Резолюція Європейського Парламенту щодо Росії, зокрема, у справі українського політичного в'язня Олега Сенцова, ухвалена!

Cтислий аналіз резолюції (на основі тексту, внесеного в зал для голосування)

1. Олег Сенцов

Ухвалення термінової резолюції є свого роду реакцією на оголошене Олегом голодування. Тому закономірно, що йому присвячено найбільше уваги в тексті. Йдеться про примусове надання російського громадянства (звідси акцент на “українського” у назві документу), про застосування тортур, що так і лишилися нерозслідуваними, про незаконний вирок суду, який ЄС не визнає, та суворе 20-річне ув’язнення у найпівнічнішій колонії Росії.

2. #СписокСенцова

Дуже важливо, що в тексті резолюції чітко зазначено, що за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму за гратами опинилися не менше 70 людей. Даний перелік усіх 70-ти із окремим акцентом на тому, що і він далеко неповний.

Окремо згаданий російський правозахисник Оюб Тітієв, товариш вбитої Наталії Естімірової, проти якого за правозахисну роботу в Чечні порушили кримінальну справу.

На відміну від адміністрації кримського СІЗО, яка вважає, що кисіль є замінником їжі, європарламентарі окремо згадали і про голодування кримського фермера Володимира Балуха, який тримає його аж із 19 березня.

У тексті документу кілька разів підкреслюється поширеність практики застосування тортур до ув’язнених, на прикладі Миколи Карпюка, Євгена Панова та інших.

3. Крим

Питання щодо окупованого Криму є одним із центрових у резолюції. Згадується і про примусове запровадження репресивного російського законодавства, і про мілітаризацію Криму, що є загрозою для регіональної системи безпеки, і про масові порушення прав людини на півострові, зокрема щодо етнічних українців та кримських татар.

І після вітальних реляцій з нагоди звільнення Ахтема Чийгоза та Ільмі Умерова, європарламентарі відразу ж говорять про атаку на інститут громадянської журналістики на прикладі Нарімана Мемедемінова, про незаконний арешт координатора Кримської солідарності Сервера Мустафаєва та переслідування за релігійною ознакою.

4. Політика ЄС щодо Росії

Із прихованих акцентів - це пункт про невідповідність Росії взятим на себе міжнародним зобов’язанням, зокрема, і стандартам Ради Європи (привіт проросійським лобістам, які проштовхують зняття санкцій в ПАРЄ).

Важливо. ЄП прямо зазначив, що не визнає юрисдикцію російських судів поза межами російської території, відтак усі рішення окупаційних судів Криму автоматично є нелегітимними.

5. Рекомендації

Недарма ці тижні ми проводили непублічну адвокаційну роботу. Величезна подяка усім, хто нам допомагав. До тексту документу увійшла значна частина наших рекомендацій.

Від Росії вимагають:

1. звільнити Олега Сенцова та 70 ув’язнених за політичними мотивами в Росії та окупованому Криму,
2. забезпечити умови утримання ув’язнених у відповідності до міжнародних стандартів, вільний доступ до них консулів, адвокатів та рідних,
3. надавати належну медичну допомогу (за цими сухими словами стоять страждання Бекіра Дегерменджи, Узеіра Абдуллаєва, Станіслава Клиха, інших людей та біль їхніх рідних),
4. надати доступ міжнародним моніторинговим місіям до окупованого півострову (тут варто нагадати, що Росія проводить політику ізоляції та не пускає на півострів нікого, окрім куплених Кремлем європейців та місії Штудмана)

Від структур ЄС:
1. продовжити моніторинг ЄС та посольств країн-членів над судами у справах правозахисників,
2. пролонгувати санкції ЄС проти Росії та запровадити індивідуальні заходи проти осіб, які причетні до фабрикації кримінальних справ,
3. закликати спецпредставника ЄС з прав людини звернути увагу на ситуацію в Криму та непідконтрольній уряду частині східної України (нарешті згадали про Донбас та хоча б так провели зв’язок із Кримом)

Ну і не забули привітати Путіна із відкриттям #WorldCup. Цитата: Calls on the EU to make a statement to condemn human rights violations in Russia and the attempt to hide them under the cover of the FIFA World Cup.

Частина наших рекомендацій так і не увішла до фінального тексту. Зокрема, я не побачила в тексті нічого про допуск незалежних лікарів до політв’язнів, про необхідність моніторингу усіх судових засідань, а не тільки у справах людей, які займаються правозахисною роботою, про призначення спецдоповідача ЄС з питань окупованого Криму і Донбасу, щоб це питання завжди було в фокусі ЄС.

Ну що ж будемо працювати далі. І над закріплення цих положень на рівні документів. І над тиском на Росію, аби вони не лишилися просто на папері.

Я теж не можу обійти увагою відкриття чемпіонату світу з футболу в Росії. Тому запощу цю прекрасну картинку. Путін отримав перший гол!


35300547_10155552986057304_2526944725861

Link to comment
Share on other sites

В мене сестра давно живе там, теж жалілась , не те щоб дуже кіпішувала, але роздратування присутнє. Каже задовбали вже тими бандюками і 

ваша сестра --- дура!!!! Чому вона там живе? І ще одне... Ростислав Демчук через кілька днів матиме зовсім іншу думку, може навіть і протилежну... Тим він і славиться, хоча іноді пише цікаві речі... Іноді. Це саме було і з Савченко і ще з кількома персонажами, він не вміє далеко думати.... Це його мінус, дуже емоційний і не має балансу... В нього завжди перемагають почуття, а це nicht gut!

;-) :D 

:nose3:  :shuffle: 

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

ваша сестра --- дура!!!! Чому вона там живе? І ще одне... Ростислав Демчук через кілька днів матиме зовсім іншу думку, може навіть і протилежну... Тим він і славиться, хоча іноді пише цікаві речі... Іноді. Це саме було і з Савченко і ще з кількома персонажами, він не вміє далеко думати.... Це його мінус, дуже емоційний і не має балансу... В нього завжди перемагають почуття, а це nicht gut!

;-) :D

:nose3:  :shuffle:

Дура це ви, закарбуйте собі на носі, невихована, тупа,  курка несучка , хоча НЕ , тут зайве

Стосовно  Савченко, яка була така і є, змінилася палітіка партії щодо неї, не вона. Баранів (с) погнали в іншу сторону, вони задерли голову й побігли . 

По Демчуку все те ж, не вам про нього кавкать 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Дура це ви, закарбуйте собі на носі, невихована, тупа,  курка несучка , хоча НЕ , тут зайве

Стосовно  Савченко, яка була така і є, змінилася палітіка партії щодо неї, не вона. Баранів (с) погнали в іншу сторону, вони задерли голову й побігли . 

По Демчуку все те ж, не вам про нього кавкать 

:D  :lol2:

ви знаєте, я ніколи не розуміла значення слова " КУГУТСТВО"

а от коли ви з2явились на нашому форумі з вашими тупимикоментами і гілками, мені зразу стало зрозуміле значення цього неприємного слова.

Коли десь попадається ваш комент, то я просто ігнорую його... знаєте, щоб не вступити в л*йно...

Коли прочитала про Демчука ( доречі, я його вже давненько знаю, на відміну від вас :shuffle: ) і 

ТОМУ СПРОВОКУВАЛА ЦЮ СИТУАЦІЮ, щоб вам це сказати :D  :D  :D , і моя далекозорість мене не підвела :tu:   :lol2: , ви зразу вилили відро вашого любимого л*йна... :tu:  :lol2:  ;)

 

Мій розрахунок мене не підвів,... та і значення цього  слова КУГУТСТВО  підтвердилось :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

...соррі, що я мусила вам це написати, ви ж звичайно це прочитаєте, але 

НЕ МУСИТЕ відповідати... B-)

 

...та, і ще ..., щоб два раза не вставати... копіпастити, не прочитавши (це я про нашого міністра іноземних справ, Клімкіна, який  :tu: отакий міністр для України, але  зрадо*обамцього ніколи не зрозуміти..., вони не здатні думати, вони просто ТУПІ, мадам, :D  і тому розносять  інфу вирвану з контексту), є ознака немудрості дописувача) ;)

 

Дякую! Насолоджуйтесь вечором! Всього найкращого!!! ;)

Link to comment
Share on other sites

То что меркельша агент кремля мне понятно, они и северный поток 2 проталкивает. Но вот почему запад проводит ЧМ в рашке, это уже говорит о 2-ных стандартах. Сами проводят, и сами же осуждают за участие. 

Link to comment
Share on other sites

:D  :lol2:

ви знаєте, я ніколи не розуміла значення слова " КУГУТСТВО"

а от коли ви з2явились на нашому форумі з вашими тупимикоментами і гілками, мені зразу стало зрозуміле значення цього неприємного слова.

Коли десь попадається ваш комент, то я просто ігнорую його... знаєте, щоб не вступити в л*йно...

Коли прочитала про Демчука ( доречі, я його вже давненько знаю, на відміну від вас :shuffle: ) і 

ТОМУ СПРОВОКУВАЛА ЦЮ СИТУАЦІЮ, щоб вам це сказати :D  :D  :D , і моя далекозорість мене не підвела :tu:   :lol2: , ви зразу вилили відро вашого любимого л*йна... :tu:  :lol2:  ;)

 

Мій розрахунок мене не підвів,... та і значення цього  слова КУГУТСТВО  підтвердилось :lol2:  :lol2:  :lol2:

 

...соррі, що я мусила вам це написати, ви ж звичайно це прочитаєте, але 

НЕ МУСИТЕ відповідати... B-)

 

...та, і ще ..., щоб два раза не вставати... копіпастити, не прочитавши (це я про нашого міністра іноземних справ, Клімкіна, який  :tu: отакий міністр для України, але  зрадо*обамцього ніколи не зрозуміти..., вони не здатні думати, вони просто ТУПІ, мадам, :D  і тому розносять  інфу вирвану з контексту), є ознака немудрості дописувача) ;)

 

Дякую! Насолоджуйтесь вечором! Всього найкращого!!! ;)

чеши городами ТПшка брехлива, спровокувала вона, за такі "провокації" по правилам банять, там де вони існують,  твій - бруд,  в тебе під нігтями. Не НЕ ЧИТАЛА, а не вчитувалась в зайвий текст, вибрала головне, але кому я пишу

Питання як і до такого як ти , чого пхаєшся в мою "тупу гілку" ? риторичне, єслі шо 

апд. воно ще й ясновидиця, знає як давно я знаю ) демчука, афігєть , довбешка )

п.с. я  ще знаю де ігнор, але є одна темка де я не відповіла, тому побовтаєшся поки що на очах, недовго 

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

То что меркельша агент кремля мне понятно, они и северный поток 2 проталкивает. Но вот почему запад проводит ЧМ в рашке, это уже говорит о 2-ных стандартах. Сами проводят, и сами же осуждают за участие. 

Петро вимагає від Заходу санкцій, а сам торгує ) таке )

Link to comment
Share on other sites

Петро вимагає від Заходу санкцій, а сам торгує ) таке )

Думаю Трамп расставил точки назвал украинскую власть самой  коррумпированной  а Крым Российским , значит  нужно ждать отмену санкций и    новые но в отношении  украинских коррупционеров  .Отношение  к украинской  власти поменялось в США очень   не любят коррупционеров кто бы не был у власти 

Link to comment
Share on other sites

ну про відміни ви поспішили, поживем - побачим 

 

а поки що таке 

 

На відкритті ЧС-2018 у Росії розгорнули прапор України

відео https://24tv.ua/na_vidkritti_chs_2018_u_rosiyi_rozgornuli_prapor_ukrayini_zyavilos_video_n983828

Link to comment
Share on other sites

чеши городами ТПшка брехлива, спровокувала вона, за такі "провокації" по правилам банять, там де вони існують,  твій - бруд,  в тебе під нігтями. Не НЕ ЧИТАЛА, а не вчитувалась в зайвий текст, вибрала головне, але кому я пишу

Питання як і до такого як ти , чого пхаєшся в мою "тупу гілку" ? риторичне, єслі шо 

апд. воно ще й ясновидиця, знає як давно я знаю ) демчука, афігєть , довбешка )

п.с. я  ще знаю де ігнор, але є одна темка де я не відповіла, тому побовтаєшся поки що на очах, недовго 

:D  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

ну, це вже добре, що ти виправдовуєшся... :tu:

надіюсь, ти не забула ще поклонитися? ;)

B-)

Ти знаєш, як ми тебе тут чекали? :fp1:

Була у нас тут одна... Аліє ...щось такі подібні коменти тут віджигала, шо ойойой :fp1: ... ми думали, що то вже ДНО....

...ан нЄт :fp1: ти пробила всяке дно :tu:  :tu:  :tu:

такого домішку тупості, вульгарщини, лайки і кугутства ще ніколи не читала...

я НІКОЛИ тебе не забаню і не поставлю в ігнор. НІ КО ЛИ !!! :D

залишитись без амнізанту ... НЄ!!!

..жгі ісчьо!!!

в тебе дуже великий потенціал --- просто ТАЛАНТ-ТАЛАНТ-ТАЛАНТІЩЕ!!!

:)  :nose3:

Link to comment
Share on other sites

:D  :lol2:  :lol2:  :lol2:  :lol2:

ну, це вже добре, що ти виправдовуєшся... :tu:

надіюсь, ти не забула ще поклонитися? ;)

B-)

Ти знаєш, як ми тебе тут чекали? :fp1:

Була у нас тут одна... Аліє ...щось такі подібні коменти тут віджигала, шо ойойой :fp1: ... ми думали, що то вже ДНО....

...ан нЄт :fp1: ти пробила всяке дно :tu:  :tu:  :tu:

такого домішку тупості, вульгарщини, лайки і кугутства ще ніколи не читала...

я НІКОЛИ тебе не забаню і не поставлю в ігнор. НІ КО ЛИ !!! :D

залишитись без амнізанту ... НЄ!!!

..жгі ісчьо!!!

в тебе дуже великий потенціал --- просто ТАЛАНТ-ТАЛАНТ-ТАЛАНТІЩЕ!!!

:)  :nose3:

не виправдовуєшся, а ловлю ТПшку на брехні 

ви з акваріусом ? ну дочекались, я вас ощасливила 

ТПшка і є ТПшка ))  мені достатньо того що я тебе заігнорю, як сказала вже трохи пізніше , не за тупість, дуреп в інтернеті хоч греблю гати,  за гниле нутро. Завжди нудило від скотів які користуються тим,  що людина їм не відповість :bluet:  а саме так ти гниль вчинила дорубавшись навіть до моїх родичів які тобі нічого поганого не зробили 

Два ідіота бігають по моїх гілках і розказують як їм нецікаво )))) П - послідовність ) 

 

п.с. 

...та, і ще ..., щоб два раза не вставати... копіпастити, не прочитавши (це я про нашого міністра іноземних справ, Клімкіна, який   :tu:отакий міністр для України, але  зрадо*обамцього ніколи не зрозуміти..., вони не здатні думати, вони просто ТУПІ, мадам,  :D  і тому розносять  інфу вирвану з контексту), є ознака немудрості дописувача)  ;)

 

 

що вирвано з контексту довбо ? )  :fp1: біографія того лантуха курського ?  :mskl2: чи питання в перекладі було ? ) знову таки риторичне, але ти личинку все одно відкладеш )

Link to comment
Share on other sites

не виправдовуєшся, а ловлю ТПшку на брехні 

ви з акваріусом ? ну дочекались, я вас ощасливила 

ТПшка і є ТПшка ))  мені достатньо того що я тебе заігнорю, як сказала вже трохи пізніше , не за тупість, дуреп в інтернеті хоч греблю гати,  за гниле нутро. Завжди нудило від скотів які користуються тим,  що людина їм не відповість :bluet:  а саме так ти гниль вчинила дорубавшись навіть до моїх родичів які тобі нічого поганого не зробили 

Два ідіота бігають по моїх гілках і розказують як їм нецікаво )))) П - послідовність ) 

 

п.с. 

 

що вирвано з контексту довбо ? )  :fp1: біографія того лантуха курського ?  :mskl2: чи питання в перекладі було ? ) знову таки риторичне, але ти личинку все одно відкладеш )

:fp1:

а я думаю, чому мій моні з середини обляпаний лайном...не смердить... бо з середини...

а це мені оказуєцця  :pleasant: коментар залишили...

:lol2:  :lol2:  :lol2:

ось  :pleasant: рівень дописувачки...заміть! я не використовую, на відміну від тебе  ЖОДНОГО лайливого слова...

 

:nose3:

Link to comment
Share on other sites

 

ось  :pleasant: рівень дописувачки...заміть! я не використовую, на відміну від тебе  ЖОДНОГО лайливого слова...

Немає кореляції між "вихований" та "розумний", бо першого можна досягти вихованням (тобто, фактично, дресуванням), а друге дається від природи. Цілком можна бути вихованою людиною (чи вважати себе такою, що ближче до правди), і одночасно тупою, як пробка, що і маємо невелике "задоволення" бачити наочно.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...