Перейти до змісту

А хто вірить в зміни при ...


Elguider

Recommended Posts

Гриценко

Порошенко 

Тимошенко 

інший  президент з іншим  призвіщем 

 

?

 

Чи  будуть  зміни  після  зміни  очільника  Банкової ?

 

 На Вашу  думку  хто точно  буде ламати існуючий  порядок  в  системі  ,  хто поставить на місце кланову  майію і  олігархів .

 

На  мою думку  зміни будуть що при Гриценко  що при Тимошенко . Порошенко  міняти може  ліжка  виборделі  і  рокувати кумів  .

 

Link to comment
Share on other sites

У випадку, якщо у петрушкиної шобли "что-то пойдет не так", то вона може повторити фінт, який раніше провернули з Ющем, з обмеженням кучмівських повноважень до весільного генерала. А ВР нинішнього складу радісно підмахне такі зміни до КУ

Link to comment
Share on other sites

за  Гриценко  я  проголосую ,  він  дав  обіцянку  що Саакашвілі  отримає  чесний  суд і  повернеться  до України .

Який ви наївний, дятько ельгайда!!! Ви вірите ббесхребетному прапорщику? Толік вам шо хоч наобіцяє... Аби ви тільки слухали....

Тільки іноді струшуйте макарони з ваших вушей, ладно?

Link to comment
Share on other sites

Який ви наївний, дятько ельгайда!!! Ви вірите ббесхребетному прапорщику? Толік вам шо хоч наобіцяє... Аби ви тільки слухали....

Тільки іноді струшуйте макарони з ваших вушей, ладно?

ну  от тобі  не вірю  абсолютно , як  і  твоєму  месії порошенко .

Link to comment
Share on other sites

ну  от тобі  не вірю  абсолютно , як  і  твоєму  месії порошенко .

Мені і не мусите вірити, я ж не президент і їм скоріш не буду( плакаю тепер 8;-))

 

Порошенко не є і ніколи не буде ніяким месією, думаю, що в нього щодо цього немає хворих амбіцій.

 

Для мене він теж не є месією, як і ніхто інший. Звичайно, що до нього є питання... Але на сьогоднішній день він зробив для України багато того, що проштовхнуло її вперед. Він не є ідеал... Але на сьогодні він є гетьманом... За кого можна ще проголосувати? Я не знаю, бо не знаю всих кандидатів.

Link to comment
Share on other sites

ЯРОШ)))) А якже ЯРОШ? Або Білецький добровольчий корпус АЗОВ??? А Береза? 

 

Та який Ярош, на? Тільки Порошенко - наш залізний гетьманннн!!!

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Мені і не мусите вірити, я ж не президент і їм скоріш не буду( плакаю тепер 8;-))

 

Порошенко не є і ніколи не буде ніяким месією, думаю, що в нього щодо цього немає хворих амбіцій.

 

Для мене він теж не є месією, як і ніхто інший. Звичайно, що до нього є питання... Але на сьогоднішній день він зробив для України багато того, що проштовхнуло її вперед. Він не є ідеал... Але на сьогодні він є гетьманом... За кого можна ще проголосувати? Я не знаю, бо не знаю всих кандидатів.

Эпиграф. 

Что-то с памятью моёй стало. Всё, что было не со мной помню...

Вспомнилась фота из церквухи в маетке самизнаетекого. На которой  всё семейство выгуливаецца одетое в нимбы. Так шо амбиций ниразу нет, ага. Следующий этап - тайная вечеря, где рядом с апостолом Павлом сидит апостол Петр Алексеевич (не путать с апостолом просто Петром). Ну или вариант что он этим лохам рассказывает как жить дальше... Ну типа предвыборная речь. Или фота таки фотожаба? Ну  тоде ой...

Есть что сказать? :shuffle:

Змінено користувачем Ita
Link to comment
Share on other sites

він дав обіцянку що Саакашвілі

 

Тогда категорически нахрен этого борцуна с его кремлёвской шавкой с Кавказа.

 

 

Змінено користувачем Южанин
Link to comment
Share on other sites

Питання  лише  - які  зміни  будуть?  :shuffle: Втратити  державу - це  теж  зміна.

при  порошенко  ми її продовжуємо  втрачати ,  саме  українці  манюпас . І  ніколи  такої  слабкою державність ще  не була ,  бо  під імітацією реформи  пеця  лише  зміцнив  корупційне коло  ,  що  практично призвело до втрати ДОВІРИ     і  лигітимності  держ інститутів .

Мені і не мусите вірити, я ж не президент і їм скоріш не буду( плакаю тепер 8;-))

 

Порошенко не є і ніколи не буде ніяким месією, думаю, що в нього щодо цього немає хворих амбіцій.

 

Для мене він теж не є месією, як і ніхто інший. Звичайно, що до нього є питання... Але на сьогоднішній день він зробив для України багато того, що проштовхнуло її вперед. Він не є ідеал... Але на сьогодні він є гетьманом... За кого можна ще проголосувати? Я не знаю, бо не знаю всих кандидатів.

 

 на  маючню  і  відповідати не хочу , живіть чинуши в  своєму віртуалі

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Тогда категорически нахрен этого борцуна с его кремлёвской шавкой с Кавказа.

 

 

катєгорічєскі  обратісь к  друзям  порошенко   новінскому  ілі   мєдвєдчуку ,  оні  точно  нє крємльовскіє шавкі 

Змінено користувачем ElGuider
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 


при порошенко ми її продовжуємо втрачати ,

 

При Порошенок вражеское быдло не продвинулось ни на миллиметр вглубь территории Украины и меня это состояние очень устроит еще на пять лет ,  а эта косатая тварь сразу все сдаст Путлеру и наши жертвы были напрасными.

Link to comment
Share on other sites

Гриценко  доки  з  тих хто  йде  в  президенти найприйнятніший  .

Добре,  давайте  обговоримо  "созидание"  при  презові  Гриценку.

Чи  отримає  він  більшість  в  парламенті?  З  ким  піде  у  коаліцію?  На  кого  і  як !!"  поміняє  усе  теперішнє  кодло? Чи  вийде  у  нього співпраця  з  прем єром?  І  що  найголовніше - як  він  навчить  усіх  враз  не  красти?

Link to comment
Share on other sites

Добре,  давайте  обговоримо  "созидание"  при  презові  Гриценку.

Чи  отримає  він  більшість  в  парламенті?  З  ким  піде  у  коаліцію?  На  кого  і  як !!"  поміняє  усе  теперішнє  кодло? Чи  вийде  у  нього співпраця  з  прем єром?  І  що  найголовніше - як  він  навчить  усіх  враз  не  красти?

 та  хоч  буде  в  опозиції ,  головне  ламати  систему . Цьому  парламенту  й  так писець ,  тому  що  юридично коаліції  нема .

Link to comment
Share on other sites

 та  хоч  буде  в  опозиції ,  головне  ламати  систему . Цьому  парламенту  й  так писець ,  тому  що  юридично коаліції  нема .

Іншими  словами,  в  президента  Гриценка  Ви  самі  не  вірите. 

Link to comment
Share on other sites

Іншими  словами,  в  президента  Гриценка  Ви  самі  не  вірите. 

  у  вас  логіка  жєлєзна ,  ну  й  не дивно для  того хто  вірить  в  ющенка  месію   :weep:

 

самі  ляпнули самі  висновки зробили . Це писець . Та  вашого кондитера  в  лютому  нізто не бачив  і  прибиральником банкової ,  і  кононенки до сих пір в  команді  ,  інші - збірна ригів  всих мастей .

Link to comment
Share on other sites

Сподіваюсь, президентом нарешті стане не результуюча олгархічного консенсусу, а людина, що запропонує проект динамічно прогресуючої країни.

Першу частину одного з них нам учора презентували http://uapolitics.com/topic/36609-novij-kurs/?view=findpost&p=1058743

Чекаємо на решту і від решти.

Link to comment
Share on other sites

При Порошенок вражеское быдло не продвинулось ни на миллиметр вглубь территории Украины и меня это состояние очень устроит еще на пять лет ,  а эта косатая тварь сразу все сдаст Путлеру и наши жертвы были напрасными.

Когда был котел в Иловайске никто и не подумал помогать из Киева, в Киеве был парад. Поэтому прямо во время событий под Иловайском всю военную технику согнали в Киев на парад по случаю Дня независимости. 

https://golospravdy.com/prichina-ilovajskogo-kotla-vsyu-texniku-dlya-ato-sognali-v-kiev-na-parad-rassledovanie/

Дэбальцево сдали оккупантам, по сути Донецк, Горловку и Макеевку и Луганск тоже, и это все при Пеце. И это вы называете "При Порошенок вражеское быдло не продвинулось ни на миллиметр вглубь территории Украины".

Сейчас есть возможность окружить лугандон, но нет, петя сидит и говорит, что нельзя. Зато им будет можно после чемпионата.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

Сейчас есть возможность окружить лугандон, но нет, петя сидит и говорит, что нельзя.

 

Так тебя вЯликого вояку все ждут на передовой . Без тебя вЯликого стратега и военачальника ни как.  И в Иловайске и в Дебальцево ни тебя , ни твоей косатой Путлеровской твари замечено не было.

Змінено користувачем Южанин
Link to comment
Share on other sites

за  Гриценко  я  проголосую ,  він  дав  обіцянку  що Саакашвілі  отримає  чесний  суд і  повернеться  до України .

 

за  Гриценко  я  проголосую ,  він  дав  обіцянку  що Саакашвілі  отримає  чесний  суд і  повернеться  до України .

Они все  обещают .Нужно вводить уголовную отвестенность за обман избирателей.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...