Перейти до змісту

Трохи моря вам


Гість Хома

Recommended Posts

O, і ми з чоловіком плануємо цього року в липні на днів 10 на Мадейру, без дітей, так побродити подивитись що там до чого..... але не знаю, чи не дуже жарко там в липні? І взагалі, що там такого цікавого, є сенс туди взагалі летіти? Може краще в Прибалтику на днів 10, я там ще ніколи не була? Цікавить не пляжний відпочинок, а скоріше щось нове дізнатись/побачити... де не сильно жарко в липні для такої , так би мовити "культурної" відпустки? Змінено користувачем ценительница алей
Link to comment
Share on other sites

Люфтами куда-нибудь в Германию, а там евров за 35 лоукостом.

та можно понятно..шо можно..

но лучше как по мне через туроператора ехать...и чартером лететь.

Link to comment
Share on other sites

та можно понятно..шо можно..

но лучше как по мне через туроператора ехать...и чартером лететь.

 

Дело вкуса, конечно удобней без пересадки, но регулярка все-таки имеет лучше самолеты. Да и поселится где угодно тоже чего-то стоит, хотя и не всегда выгодней :)

Link to comment
Share on other sites

кноп в порутгалии лучше

там кошерно ...

реально кошерно...

кто несколько раз там бывал..тот потихоньку в эту страну влюбляется..

там все неплохо..

и цены на проживание..

и много нашего народа...

и местные знают где Украина...и что это не Россия...

плюс местные 99% очень хорошо относятся к Украинцам..

 

нормальная страна..

с нормальными местами для отдыха.

Link to comment
Share on other sites

Дело вкуса, конечно удобней без пересадки, но регулярка все-таки имеет лучше самолеты. Да и поселится где угодно тоже чего-то стоит, хотя и не всегда выгодней :)

кстати 

фома для меня открыл это место..шото я тоже загорелся когда нибуть туда попасть.

Link to comment
Share on other sites

O, і ми з чоловіком плануємо цього року в липні на днів 10 на Мадейру, без дітей, так побродити подивитись що там до чого..... але не знаю, чи не дуже жарко там в липні? І взагалі, що там такого цікавого, є сенс туди взагалі летіти? Може краще в Прибалтику на днів 10, я там ще ніколи не була? Цікавить не пляжний відпочинок, а скоріше щось нове дізнатись/побачити... де не сильно жарко в липні для такої , так би мовити "культурної" відпустки?

Ну вы сравнили архитектуру с природой, это разный вид туризма. В Швеции не жарко, в Дании, Великобритании, Финляндии, что там еще рядом... ну и в Прибалтике тоже.

В Африку на природу лучше не летом лететь.

Змінено користувачем Patriot
Link to comment
Share on other sites

@ценительница алей, машину брати на весь час точно не треба  бо вино :(

Ну мадеру та інші вина ми пити будемо, але ж вечорами... а цілими днями що робити...? Я б хотіла покататись, подивитись там на все... що нема на що і дивитись особливо?

Link to comment
Share on other sites

Ну вы сравнили архитектуру с природой, это разный вид туризма. В Швеции не жарко, в Дании, Великобритании, Финляндии, что там еще рядом... ну и в Прибалтике тоже.

В Африку на природу лучше не летом лететь.

В Африку і не збираюсь... мені Африки вже і в Німеччині досить))

От ще Шотландія чи Ісландія цікавлять, не жарко там зараз, є що подивитися... одне тільки погано, ми всі тури автобусом там прогавили, тепер тільки самим на машині там кататися... але трохи моторошно, бо у них же там лівосторонній рух, хоч би ще в аварію з незвички не попасти?

У кого є досвід отакого раптового переключення з правостороннього руху на лівосторонній? Бо ми ось прийшли з танцкурсу, де сьогодні вальс "вліво" розучували, то це було щось з чимось, всі постійно збивалися... але це ж просто танець, а тут машина все таки....

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...