Перейти до змісту

Як один літак весь турбіз ушатав


SvitLana

Recommended Posts

 

 


От як це зробити в Україні ? 

Я думаю, що якраз таку фігню як строховку пакетних турів верховна рада може голоснути легко. Може є сенс написати діджею Насті щоб вона чоловіку передала? 

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, що якраз таку фігню як строховку пакетних турів верховна рада може голоснути легко. Може є сенс написати діджею Насті щоб вона чоловіку передала? 

 

Фома, ти таки трохи відірвався від наших реалій. Депутати голосують тільки за те що їм капне в кишеню. Що їм від цієї страховки ? 

Link to comment
Share on other sites

Фома, ти таки трохи відірвався від наших реалій. Депутати голосують тільки за те що їм капне в кишеню. Що їм від цієї страховки ? 

 

Тю, там шо владельцев страховых в депутатах нет? Или страховые в убытки будут страховать? :)

 

Мне как-то главбухгалтер одной из крупных страховых рассказывал как у них замечательно идет бизнес: "Да, все нормально,  XXХ YYY (владелец) отлично работает на расширение, вот сейчас через Раду проведем закон о обязательном страховании арендованной собственности и вообще будет все супер!"

 

Ну надо сказать, что XXX YYY вскоре догнала карма, но то такое.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Тю, там шо владельцев страховых в депутатах нет? Или страховые в убытки будут страховать?

Отож. Скільки там пакетників щодня? З кожного по 2-3 бакси, а там копієчка до копієчки!

Link to comment
Share on other sites

Отож. Скільки там пакетників щодня? З кожного по 2-3 бакси, а там копієчка до копієчки!

 

Я можу помилятись , але починати треба таки з системи правосуддя. Бо без неї суперечки з туроператорм чи  потім зі страхової до сраки, пардон.

 

А так разок вставив суд туроператору по самі гланди , щоб власник і труси сво власні продав для покриття втрат клієнтів,

і все. Всі інші як лялі. А страхові компанії в наших умовах теж різновид кидалова.Ну так історично склаллося. 

 

* Мав власний досвід.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я можу помилятись , але починати треба таки з системи правосуддя. Бо без неї суперечки з туроператорм чи  потім зі страхової до сраки, пардон.

Та ладно, страховка - це дуже дешевий варіант пофіксати проблему.  Під шумок можна ще й з кантор бабла зняти.

Link to comment
Share on other sites

Та ладно, страховка - це дуже дешевий варіант пофіксати проблему.  Під шумок можна ще й з кантор бабла зняти.

 

It depends.  Основная задача украинской страховой - собрать премии и отбивать страховые случаи до последнего клиента :)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

It depends.  Основная задача украинской страховой - собрать премии и отбивать страховые случаи до последнего клиента :)

 

Факт.

 

Пів-року доводим одній нашій страховій , що травма була. І це притому що був на стаціонарі і мав всі виписки на руках.

Треба відати належне нашим лікарям. Повністю підтримали у боротьби проти страхової. Документами теж.

Але морока та ще була.   

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У нас теж страхують, а толку ? )

П.с. не в обов'язковому порядку

А був ще такий застрахований Проланд, поцікавитеся його долею і історією виплат після банкрутства

Безкарність породжує безвідповідальність

і так по колу

Змінено користувачем SvitLana
Link to comment
Share on other sites

Отож. Скільки там пакетників щодня? З кожного по 2-3 бакси, а там копієчка до копієчки!

Так  це  ж  знову  таки  за  рахунок  клієнта.  А  треба  стягнути  з  нерадивого  оператора,  а  то  він  тільки  разово  заставу  10  тис. євриків  лишає  при  отриманні  ліцензії.

Link to comment
Share on other sites

Так  це  ж  знову  таки  за  рахунок  клієнта.  А  треба  стягнути  з  нерадивого  оператора,  а  то  він  тільки  разово  заставу  10  тис. євриків  лишає  при  отриманні  ліцензії.

 

10 тис. якщо для внутрішнього і в'їздного туризму, якщо ж закордон відправляють, то 20 тис. євро мінімум для туроператора

Link to comment
Share on other sites

Я думаю, що якраз таку фігню як строховку пакетних турів верховна рада може голоснути легко. Може є сенс написати діджею Насті щоб вона чоловіку передала?

Ага, они уже проголосовали автогражданку. Узаконенное вымогательство получилось. Ты им неси бапки, а они тебе дулю, ну может пару копеек кинут для близиру. Мне различные страховые, несколько килобаксов должны. Выбивать смысла нет. Зато всю полицию натравили, на поиск народа без страховок. Главное у евробляхамухеров полицаи зелёную карту не требуют, собаки женского рода.
Link to comment
Share on other sites

10 тис. якщо для внутрішнього і в'їздного туризму, якщо ж закордон відправляють, то 20 тис. євро мінімум для туроператора

Так,  правильно,  забула.  Але  то  все  одно  недостатньо.  З  другого  боку  ця  сума  для  нормального  трудяги-власника  немаленька.  От  і   маємо:  туристичний  бізнес  в  руках  "проходимцев",  ті  набирають  молодих  за  копійки,  котрі  вічно  щось  наплутають,  забудуть...

Link to comment
Share on other sites

Так,  правильно,  забула.  Але  то  все  одно  недостатньо.  З  другого  боку  ця  сума  для  нормального  трудяги-власника  немаленька.  От  і   маємо:  туристичний  бізнес  в  руках  "проходимцев",  ті  набирають  молодих  за  копійки,  котрі  вічно  щось  наплутають,  забудуть...

Зараз ви сплутали туроператора з турагентом ) банкротять не через плутанину ))

Здається Наталі Турс теж всьо, Браво там нідочого, навернулась московська мамка

Link to comment
Share on other sites

Ну вже всі знають хто зірка нинішнього сезону

Оазис

ха..ха..ха..

пиздят как дышут..

 

кто брал у оазиса тур..оказались в аэропорту..

 

кто летел например от ТУИ сейчас живут в отелях и просто ждут вылета.

Link to comment
Share on other sites

Зараз ви сплутали туроператора з турагентом ) банкротять не через плутанину ))

Здається Наталі Турс теж всьо, Браво там нідочого, навернулась московська мамка

Натали тур вроде ещё раньше навернулось от Оазиса??

 

как по мне лучше брать тур от известного туроператора ....а не всякие натали туры и оазисы.....

в том году кстати идриска навернулась.

Link to comment
Share on other sites

Натали тур вроде ещё раньше навернулось от Оазиса??

 

как по мне лучше брать тур от известного туроператора ....а не всякие натали туры и оазисы.....в том году кстати идриска навернулась.

Вони обоє відомі, Туніс це був профільний напрямок саме Оазиса.

Наталі сьогодні, кацапи стогнуть ) наші в шоці

Про Ідріску тут вже було )

post-6869-0-22274400-1530567643_thumb.png

Link to comment
Share on other sites

Тепер розказую як це було перед вихідними, люди вже в четвер штурмували офіс, викликали поліцію. Мояноваполіція відмовила, повідомивши що ніякого складу злочину поки що немає. Оазис валив все на Браво, мовляв у них заборгованості перед аеропортом Тунісу , Браво в свою чергу валили на ТО, мовляв не платять. В результаті забрехався таки оператор, тому що Браво в Туніс літає.

Люди вже майже тиждень хто вилетіти, хто повернутися не може, і тут нарешті проснувся Омелян, пообіцяв нараду, потім, попізже

 

вот тут я на стороне омельяна..шо он должен был сделать??

 

повторяю..кто не пожалел лишних 50-100 баксов при покупке не напрямую у оазиса,а например взять тоже самое у ТУИ(а они уже у оазиса купили на офсорсинге-вроде так они делают. и так оно называется...) напрмер...так туевские в аэропорту не живут.... а сидят сейчас в гостишках..и с питанием..

как они потом разбираются с оазисом только одному турисическому богу известно..но факт есть факт..например туевские сидят по гостиницам...и дальше ходят по пляжам...и ждут вылета..а не тусуют в аэропорту.

Link to comment
Share on other sites

Вони обоє відомі, Туніс це був профільний напрямок саме Оазиса.

Наталі сьогодні, кацапи стогнуть ) наші в шоці

Про Ідріску тут вже було )

яж и говорю..

Оазис это небольшая компания которая только тунисом и занималась...

 

повторяю..кто через аутсорцинг взял туры у туи....сейчас в шоколаде в тунисе(ну если это можно назвать)...

 

туевских даже после трех суток невыгоняют с гостишек(или предоставляют жилье от имени туи в других местах)

Link to comment
Share on other sites

Кноп, ніяк, за свій рахунок Туї покривають, і не лише вони. Але це не означає що в один чудовий день, Туї не стануть Оазісом чи Наталі Турс

Щодо Омеляна, з 26 го числа люди по суті кинуті напризволяще, а нарада буде завтра, це нормально ? Не думаю

Link to comment
Share on other sites

кноп, я вижу ты спец, а ТУИ в Украине это настоящий ТУИ или просто вывеска? То, что они купили тут сеть "Галопом по Европам" я еще помню.

настоящая...

 

понятно що большинство персонала Украинцы в Украине(работающие в этом мировом бренде)

 

но Украинская ТУИ принадлежит  Германской альфа матери-это факт.

Link to comment
Share on other sites

яж и говорю..

Оазис это небольшая компания которая только тунисом и занималась...

 

повторяю..кто через аутсорцинг взял туры у туи....сейчас в шоколаде в тунисе(ну если это можно назвать)...

 

туевских даже после трех суток невыгоняют с гостишек(или предоставляют жилье от имени туи в других местах)

Взагалі то логічно бронювати напрямок саме в профільного оператора

І я повторюсь, Туї теж до пори до часу, ніколи не вгадаєш хто наступний, не маючи доступу до інфи про розрахунки оператора з партнерами

Link to comment
Share on other sites

Кноп, ніяк, за свій рахунок Туї покривають, і не лише вони. Але це не означає що в один чудовий день, Туї не стануть Оазісом чи Наталі Турс

Щодо Омеляна, з 26 го числа люди по суті кинуті напризволяще, а нарада буде завтра, це нормально ? Не думаю

я не собираюсь делать..рекламму туи украина...

но повторяю..

 

знаю людей которые сейчас в тунисе..

 

те шо брали через оазис..сидят в аэропорту...

те шо брали через туи ...жвут в гостишке..

 

понятно шо те и другие мучаются но туевские мучаются меньше...

 

и да уже начали чартерами отправлять людей в Украину..

 

думаю за пару дней там все устаканется...

 

вопрос в другом...

 

сядут ли хозяева оазиса например..в тюрьму...или не сядут..(меня это больше интересует)

 

ибо если они избежат..то через год откроют очереднуй оазис 2 и все будет по новой наделают долгов..всех кинут..сами бабло выведут на кайманы..а туристы будут опять в аэропортах сидеть.

 

п.с.

моё мнение на Омельяна тут гнать не стоит.

 

Тут надо гнать на луцика и всех этих набушников..вот кто должен оазисс и их хозяев взъебать.

Link to comment
Share on other sites

Взагалі то логічно бронювати напрямок саме в профільного оператора

І я повторюсь, Туї теж до пори до часу, ніколи не вгадаєш хто наступний, не маючи доступу до інфи про розрахунки оператора з партнерами

та я не спорю..

но получается напрямую на 50-100 баксов дешевле...

но почемуто если оазисс наделал долгов..то их люди сидят в аэропорту...а туевские в гостишках..

повторяю..я не собираюсь тут делать рекламму туи..

но почемуто у них к своим клиентам отношение как к клиентам..а не быдлу.

Link to comment
Share on other sites

Кноп, ніяк, за свій рахунок Туї покривають, і не лише вони. Але це не означає що в один чудовий день, Туї не стануть Оазісом чи Наталі Турс

Щодо Омеляна, з 26 го числа люди по суті кинуті напризволяще, а нарада буде завтра, це нормально ? Не думаю

скажу даже больше..

 

браво должно начать летать только с 12 числа..

вопрос кто сейчас начал забирать людей чартерами ???

може ОМЕЛЬЯН????

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...