Перейти до змісту

, Та что смерть с косой заявила


Recommended Posts

В.о. глави МОЗ Уляна Супрун зазначила, що через відсутність культури взаємовідносин між пацієнтами та сімейними лікарями, існує міф, що краще звертатися до вузьких спеціалістів за потреби. Внаслідок чого, на своїй сторінці у Facebook, вона вирішила зруйнувати цей міф й розповіла, навіщо українцям потрібен власний лікар.


 



 

"Найважливішим моментом є не спеціалізація, а рівень довіри між лікарем і пацієнтом. Доволі часто трапляється – люди думають, що їм краще йти до вузьких спеціалістів, натомість дуже часто повертаються до свого сімейного лікаря", – зауважено у повідомленні.


Супрун наголошує, що сімейний лікар – це менеджер людини у заплутаній і непростій системі охорони здоров'я.


"Коли людина налагоджує стосунки зі своїм довіреним лікарем, то зазвичай починає радитися і щодо своїх подальших дій навіть вже на вторинному рівні надання медичної допомоги, хоч це здавалося б, вже не є в компетенції сімейного лікаря", – додала виконувач обов'язків глави МОЗ.


За повідомленням, одна з цілей кампанії з вибору лікарів – сформувати довірені відносини між сімейними лікарями (терапевтими або педіатрами) та пацієнтами. Для того, щоб кожен мав свого лікаря, регулярно з ним спілкувався не займався самолікуванням та менше хворів. 


"Дослідження свідчать, що люди справді живуть довше і здоровіше, якщо мають свого лікаря... Обирайте своїх лікарів! Не переймайтеся, що підпис декларації з вашим лікарем зобов'яже вас ходити до нього все життя – ви завжди можете змінити лікаря", – наголосила Супрун.


Як повідомляв 5.UA, з 1 липня вводиться новий список послуг, які українцям мають надавати сімейні лікарі, терапевти та педіатри.


Украинцам нужна новая честная власть которая поборет коррупцию и  проведен народные  реформы ! развела сучка коррупцию давно уже бы закрыла ферофанию чтобы гниды режима лечились как все в обычных больницах 


Link to comment
Share on other sites

Уляна Супрун як завжди права. Молодчинка!

 

Нічого, згодом люди це зрозуміють, що спочатку йдеш до сімейного лікаря, а потім, якщо треба то він дає направлення, чи як там, до вузького спеціаліста.

Уявіть собі, що у гейропейці саме так. Головне обрати знаю чого, з досвідом сімейного лікаря. До таких будуть черги і вони зароблятимуть більше.

Конкуренція породжує якість . Отакої.

 

Так, хто сьодня відповідальний у цій гілці з зраду?

Налітай!!!

;-)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Конституція України


Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.


Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.


Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.


Держава дбає про розвиток фізичної культури і спорту, забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.


 


Если Вы с Супрун так легко подтираетесь Конституцией то почему я и все остальные не могут легко и справедливо подтираться Вашим мнением?


Link to comment
Share on other sites

 

Конституція України

Стаття 49. Кожен має право на охорону здоров'я, медичну допомогу та медичне страхування.

Охорона здоров'я забезпечується державним фінансуванням відповідних соціально-економічних, медико-санітарних і оздоровчо-профілактичних програм.

Держава створює умови для ефективного і доступного для всіх громадян медичного обслуговування. У державних і комунальних закладах охорони здоров'я медична допомога надається безоплатно; існуюча мережа таких закладів не може бути скорочена. Держава сприяє розвиткові лікувальних закладів усіх форм власності.

Держава дбає про розвиток фізичної культури і спорту, забезпечує санітарно-епідемічне благополуччя.

 

Если Вы с Супрун так легко подтираетесь Конституцией то почему я и все остальные не могут легко и справедливо подтираться Вашим мнением?

 

другий вже :fp1:  :fp1:  :fp1:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Бахтеева - душка!

 

EN1h5ecWoAY156O.jpg

 

.............

Ustinova Alexandra зробила опис кандидатів http://bit.ly/2uxfzs2 Тут є і колишній регіонал, і тренер, який на запрошення Тодурова вчив колектив Інституту серця, прикривати злочинців, і люди без досвіду роботи у сфері охорони здоров’я, які подаються на всі державні посади, без розбору.

.............

 

Please wait.. Loading

 

 

Даёшь трамадол в массы!

 

ЗЕ!дегенераты за ЭТО проголосовали 21 апреля 2019 года!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Кабмин вернул закупку лекарств за бюджетные средства предприятию Минздрава.

 

censor_news_big3.jpg

 

Госпредприятие "Медицинские закупки Украины" начнет закупку лекарств и медицинских изделий за бюджетные средства до конца 2020 года.

Как сообщает пресс-служба Минздрава, соответствующее постановление Кабмина №1172 от 27 ноября 2019 года обнародовано на сайте правительства, передает БизнесЦензор.

 

Документом утвержден "Порядок использования средств, предусмотренных в государственном бюджете для выполнения программ и осуществления централизованных мероприятий по охране здоровья".

 

Указанным порядком предусмотрено привлечение ГП "Медицинские закупки Украины" к закупкам медицинских товаров за средства государственного бюджета и предоставления ему статуса получателя бюджетных средств.

 

"Уже в 2020 году государственное предприятие начнет выполнять эту функцию, постепенно беря на себя закупки от специализированных организаций (UNDP, UNICEF, Crown Agents), которые закупают лекарства и медицинские изделия для Украины с 2015 года", – отмечается в сообщении.

.......................

 

Источник: https://biz.censor.net.ua/n3171587

Змінено користувачем Йожин з бажин
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...