Перейти до змісту

Хто НЕ стане президентом


Recommended Posts

Саме це косата більше року тому озвучувала - їх ідеал 10-12 мільйонів батраків, решту нах - перекази з польщ надсилати додому.

Та-та. Бо у неї  з  Януковичем  були  інші  циферки,  коли  ділили  на  двох  країну:  23  і  22  млн  кріпосних.  І  тепер  так  переживає,  що  зубожіє.

Link to comment
Share on other sites

щаслива людина це пише, бо не довелось пережити шокову терапію польщі, балтійських країн, коли комуналку підняли до таких цін, що єдиний вихід був хіба на цвинтар, це не україна із своїм соціалізмом де держава кожному немічному дупу цілує, щоб людина мала змогу пережити цей складний період більш-менш комфортно...

Та  пенси  і  бюджетники  і  сьогодні  в  Польщі  виживають.  Бачила  я  їхні  очі,  коли  говорили  про  це.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Який період, яка "шокова терапія" в сраку? Зростання цін на комуналку в наших умовах є процес нескінченний. Останнє підвищення цін на газ обумовлене не ринком, а тим що грощі пацанам дуже потрібні були. Щоб закрити діру у бюджеті. щоб МВФ дав черговий транш для підтримки штанів.

дира тому що за манюпаса всі ці роки постійно хтось доплачував, поки споживачі не будуть платити повної вартості ринкової ціни за газ, доти будуть дири в бюджеті, корупція і зловживання...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

дира тому що за манюпаса всі ці роки постійно хтось доплачував, поки споживачі не будуть платити повної вартості ринкової ціни за газ, доти будуть дири в бюджеті, корупція і зловживання...

а  зп   ринкова  не  планується  ?

Link to comment
Share on other sites

@Elguider,

А  ви  думаєте,  що  хто-небудь  з  кандидатів  у  прези  змінить  кардинально  ситуацію  з  зарплатою  в  країні  і  молодь  перестане  виїжджати?

От  давайте  змоделюємо,  як  новий  през ( який  ніяким  боком до  зарплат)  змінить  щось  за  5  років?

Я  теж  хочу  (і  це  в  першу  чергу!!!),  щоб  зарплати  були  високі.  Я  хочу,  щоб  з  тих  високих  зарплат  платилися  податки.  Як  през  заставить  платити  зарплату  на  біло?

Link to comment
Share on other sites

дира тому що за манюпаса всі ці роки постійно хтось доплачував, поки споживачі не будуть платити повної вартості ринкової ціни за газ, доти будуть дири в бюджеті, корупція і зловживання...

 

Вопросы к вам как специалисту по рыночным ценам:

По какой причине долг за коммуналку за годы президентства Петра Алексеевича многократно вырос? Как государству получить с жадного манюпаса более 50 млрд. гривен, которые он задолжал? Согласны ли вы, что народной власти нужно незамедлительно организовать Минколлектор?

 

О том, какой вы видите рыночную цену на газ, я спрашивать не стану. Ибо вы ее не видите. Вы просто повторяете банальности - причем с вашей стороны это даже не манипуляция, это уровень (не)понимания усугубляющейся проблемы.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

а  зп   ринкова  не  планується  ?

а вона хіба не ринкова? відкинувши бюджетників, всі запрлати в приватному секторі сформовані наявним ринком, а якщо вони низькі, значить ринок такий, хто хоче вищих зарплат, або перекваліфіковується, або валить за кордон.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

а вона хіба не ринкова? відкинувши бюджетників, всі запрлати в приватному секторі сформовані наявним ринком, а якщо вони низькі, значить ринок такий, хто хоче вищих зарплат, або перекваліфіковується, або валить за кордон.

бггг 

Link to comment
Share on other sites

Мова  про  тих  бізнесюків,  що  не  мають  стриму  і  піднімають  ціни  нон-стоп. 

Угу! І їх призвища: потрох, грося, ахмєтка, Фірташ та всі інші олігархи! Під "дахом" потроха!

Link to comment
Share on other sites

а вона хіба не ринкова? відкинувши бюджетників, всі запрлати в приватному секторі сформовані наявним ринком, а якщо вони низькі, значить ринок такий, хто хоче вищих зарплат, або перекваліфіковується, або валить за кордон.

 

 

Если все, кто имеет руки и голову и при этом не удовлетворен рыночной - в вашем понимании - зарплатой , свалят за границу, то кто будет оплачивать субсидии миллионам манюпасов? - Еще одна серьезная проблема, которую вы не увидели.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

Вопросы к вам как специалисту по рыночным ценам:

По какой причине долг за коммуналку за годы президентства Петра Алексеевича многократно вырос? Как государству получить с жадного манюпаса более 50 млрд. гривен, которые он задолжал? Согласны ли вы, что народной власти нужно незамедлительно организовать Минколлектор?

 

О том, какой вы видите рыночную цену на газ, я спрашивать не стану. Ибо вы ее не видите. Вы просто повторяете банальности - причем с вашей стороны это даже не манипуляция, это уровень (не)понимания усугубляющейся проблемы.

 

знаєш як питання боргу вирішується на загниваючому заході? є борг, перше це відключення, друге це суд, не зможеш заплатити борг, заберуть квартиру, дім, чи опишуть майно, жорстко, і без жодних сентиментів.

українці просто уявити не можуть наскільки наша держава опікає манюпаса, інше питання за чий кошт, але факт є фактом.

 

а як я маю її бачити, держава дотує манюпасу ціну на газ? дотує, якщо хтось вважає, що ціна має бути по 50ть, які проблеми, але для цього тре знайти де купити хоча б по 30ть. хто знає такі місця?

Link to comment
Share on other sites

Якщо  ви  подумали,  що  ціни  піднімають  автомати  чи  механізми,  то  трудно.  Їх  піднімають  такі  самі  люди,  як  ми  з  вами.  А...  зрозуміла.  Юльки  переконані,  що  їх  піднімає  виключно  Порошенко  з  Гройсманом.  От  сидять  цілий  день  і  видають  нові  ціни.

Ціни на комуналку, монопольні, до речі, піднімала та піднімає державна монополія, яка керується шоколадним урядом та потрохом. Тому не бреши, брехуха!

Link to comment
Share on other sites

знаєш як питання боргу вирішується на загниваючому заході? є борг, перше це відключення, друге це суд, не зможеш заплатити борг, заберуть квартиру, дім, чи опишуть майно, жорстко, і без жодних сентиментів.

українці просто уявити не можуть наскільки наша держава опікає манюпаса, інше питання за чий кошт, але факт є фактом.

 

а як я маю її бачити, держава дотує манюпасу ціну на газ? дотує, якщо хтось вважає, що ціна має бути по 50ть, які проблеми, але для цього тре знайти де купити хоча б по 30ть. хто знає такі місця?

Українського газу вистачає для українців. Укргазвидобування продає його Нафтогазу по 1500 грн за 1000 кубів і має рентабельність вище 200%, тобто, собівартість газу менше 1000 грн за 1000 кубів. А споживачі отримують газ вже вище 10000 грн за 1000 кубів. І після цього хтось ще 3.14здить що газ у нас дотується?

Link to comment
Share on other sites

Вопросы к вам как специалисту по рыночным ценам:

По какой причине долг за коммуналку за годы президентства Петра Алексеевича многократно вырос? Как государству получить с жадного манюпаса более 50 млрд. гривен, которые он задолжал? Согласны ли вы, что народной власти нужно незамедлительно организовать Минколлектор?

 

О том, какой вы видите рыночную цену на газ, я спрашивать не стану. Ибо вы ее не видите. Вы просто повторяете банальности - причем с вашей стороны это даже не манипуляция, это уровень (не)понимания усугубляющейся проблемы.

Можна  я  у  вас  щось  запитаюся?  Сподіваюся  не  накинетеся  на  мене  так  скажено,  як  інші  собі  дозволяють.

Те,  що  багато  людей  не  має  гроші  на  комуналку,  то  усі  погоджуються.  Я  теж  вже  на  межі,  бо  лише  газ  виходив!!  понад  3  тисячі,  а  як  подорожає,  то  буде  понад  4.  І  це  при  тому,  що  в  квартирі 15-13  гр,  а  буває  нижче.

Так  що  розумієте,  мені  теж  не  солодко.

Але. 

Чому  напередодні  виборів, знаючи  про  ситуацію,  і  бажаючи  залишитися  при  владі  Гройсман  з  Порошенком  пішли  на  такий  непопулярний  крок  і  підвищили  ціну  на  газ,  мало  того  ще  й  попередили  про  наступне  підвищення?

Про  кредит  МВФ  я  знаю.  Можна  було  без  нього?  І  хто  винен,  що  маємо  так  багато  боргів?

До  цього  часу  ніхто  не  взяв  стільки  кредитів,  як  взяла  їх  Тимошенко. 

А  це  теж  привело  до  того,  що  наші  доходи  зменшилися  в  3  рази.

Свій  газ  -  це  добре,  але  тут  щось  теж  не  так.  Невже  так  просто  можна  вирішити  питання.  От  завтра  починаємо  добувати  газ  і  відразу  всі  збагатіли  і  країна  зажила.

Link to comment
Share on other sites

Українського газу вистачає для українців. Укргазвидобування продає його Нафтогазу по 1500 грн за 1000 кубів і має рентабельність вище 200%, тобто, собівартість газу менше 1000 грн за 1000 кубів. А споживачі отримують газ вже вище 10000 грн за 1000 кубів. І після цього хтось ще 3.14здить що газ у нас дотується?

ну ось в українців і є вибір, іти шляхом венесуели і щоб своя мадурівна віддавала ресурси плебесу задурно,

або шляхом норвегії, де держава за свої ж ресурси з манюпаса дере стільки ж як і будьяка інша країна яка імпортує цей самий газ з норвегії.

різницю між норвегією і венесуелою проводити будемо?

 

доречі відноситься будь якого кандидата, боріться з корупцією, а не обіцяйте популістьскі ціни на ресурси які дешевими просто не можуть бути, навіть якщо собівартісь їх видобутку копійчана.

Link to comment
Share on other sites

знаєш як питання боргу вирішується на загниваючому заході? є борг, перше це відключення, друге це суд, не зможеш заплатити борг, заберуть квартиру, дім, чи опишуть майно, жорстко, і без жодних сентиментів.

українці просто уявити не можуть наскільки наша держава опікає манюпаса, інше питання за чий кошт, але факт є фактом.

 

а як я маю її бачити, держава дотує манюпасу ціну на газ? дотує, якщо хтось вважає, що ціна має бути по 50ть, які проблеми, але для цього тре знайти де купити хоча б по 30ть. хто знає такі місця?

 

Еще раз: долг за коммуналку благодаря "рыночным" -  в вашем с Порошенко понимании - ценам растет бешеным темпом - за месяц на 7 млрд. Сейчас он БОЛЕЕ ПЯТИДЕСЯТИ МИЛЛИАРДОВ. Это значит, что ДОЛЖНИКОВ МИЛЛИОНЫ. Как вы с Порошенко собираетесь получить эти деньги? КАК?! Сразу оговорю, что я категорически против списания долгов (которое пока что, слава Богу, предлагают только партнеры ПА из ОП-за-Ж).

 

У вас не возникало мысли, что "рыночные" цены  со всякими немецкими хабами, с ахметовско-порошенковскими роттердамами, с витренковскими газодобытчиками из Люксембурга - совсем не рыночные? Никогда? Не?

 

Вам не приходило в голову, что если "рыночные" цены станут реально рыночными (где, кстати полюбоваться этим самым рынком?), то резко уменьшится число субсидиантов и намного меньше средств будет отбираться у тех, кто в состоянии создавать продукт в Украине, а вместо этого или бежит из страны, или готовится из нее бежать? Не приходило? Не?

Жаль. :( 

Link to comment
Share on other sites

дира тому що за манюпаса всі ці роки постійно хтось доплачував, поки споживачі не будуть платити повної вартості ринкової ціни за газ, доти будуть дири в бюджеті, корупція і зловживання...

 

Заєбца "ринкова" ціна рахується по ось такій формулі. Роттердам+, вид збоку. Український газ віртуально ганяють до хабу, і назад, а потім пиздять лохам про "ринкову  ціну" 

 

Для побутових споживачів ціна обчислюється у відповідності до наступної формули:

 

Цр = (Цопт+Вп+Тт+Тр) х Кпдв (гривень за 1000 куб. метрів),

 

 

де Цр - роздрібна ціна на природний газ для побутових споживачів або релігійних організацій (крім обсягів, що використовуються для провадження їх виробничо-комерційної діяльності);

 

Цопт - регульована оптова ціна на природний газ для вашого постачальника природного газу, що розраховується за такою формулою:

 

 

Цопт = {(ЦNCG x KGCV x Кєвро/дол.США) + (Сф x KGCV x Кєвро/дол.США) + + (ТВімп х KGCV х Кєвро/дол.США) + ТвхГТС} х Кдол.США (гривень за 1000 куб. метрів),

 

 

де ЦNCG - ціна імпортованого природного газу на німецькому газовому хабі (NCG), визначена згідно з даними агентства “Platts European Gas Daily”, розділ “Platts European assessments, NetConnect Germany”;

 

KGCV - коефіцієнт, який відображає значення співвідношень одиниць енергії (МВт•г) та об’єму (1000 куб. метрів) і визначається відповідно до інформації, наведеної на офіційному веб-сайті оператора газотранспортної системи Словаччини компанії “Eustream, a. s..

 

Кєвро/дол.США - крос-курс євро до долара США, за даними агентства “Bloomberg”;

 

Сф - прогнозна вартість транспортування природного газу від німецького газового хабу (NCG) до віртуальної торгової точки на території Словаччини, що визначається як найменша з двох величин: діючих тарифів європейських операторів газотранспортних систем або різниці в цінах на природний газ на віртуальній торговій точці на території Словаччини та на німецькому газовому хабі (NCG);

 

ТВімп - вартість транспортування природного газу від віртуальної торгової точки до західного кордону України (вартість “виходу” з газотранспортної системи Словаччини);

 

ТвхГТС - тариф на послуги з транспортування природного газу транскордонними газопроводами для точок входу в газотранспортну систему України, установлений НКРЕКП (без урахування податку на додану вартість);

 

Кдол.США - прогнозний обмінний курс гривні до долара США.

 

Вп – торгова націнка ТОВ «Укрнафтагазенерго»;

 

Тт - тариф на послуги з транспортування природного газу, установлений НКРЕКП (без урахування податку на додану вартість);

 

Тр - тариф на послуги з розподілу природного газу, установлений НКРЕКП (без урахування податку на додану вартість);

 

Кпдв - коефіцієнт, що враховує податок на додану вартість, визначений відповідно до Податкового кодексу України.

 

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Elguider,

А  ви  думаєте,  що  хто-небудь  з  кандидатів  у  прези  змінить  кардинально  ситуацію  з  зарплатою  в  країні  і  молодь  перестане  виїжджати?

От  давайте  змоделюємо,  як  новий  през ( який  ніяким  боком до  зарплат)  змінить  щось  за  5  років?

Я  теж  хочу  (і  це  в  першу  чергу!!!),  щоб  зарплати  були  високі.  Я  хочу,  щоб  з  тих  високих  зарплат  платилися  податки.  Як  през  заставить  платити  зарплату  на  біло?

 Петро  Олексійович  не  змінить  ,   я  в  любому  випадку  за  нього  не  голосуватиму  .  Все  інше  Вам  не  цікаво  ,  а  мені  ліньки  щось  писати  . 

Link to comment
Share on other sites

Еще раз: долг за коммуналку благодаря "рыночным" -  в вашем с Порошенко понимании - ценам растет бешеным темпом - за месяц на 7 млрд. Сейчас он БОЛЕЕ ПЯТИДЕСЯТИ МИЛЛИАРДОВ. Это значит, что ДОЛЖНИКОВ МИЛЛИОНЫ. Как вы с Порошенко собираетесь получить эти деньги? КАК?! Сразу оговорю, что я категорически против списания долгов (которое пока что, слава Богу, предлагают только партнеры ПА из ОП-за-Ж).

 

У вас не возникало мысли, что "рыночные" цены  со всякими немецкими хабами, с ахметовско-порошенковскими роттердамами, с витренковскими газодобытчиками из Люксембурга - совсем не рыночные? Никогда? Не?

 

Вам не приходило в голову, что если "рыночные" цены станут реально рыночными (где, кстати полюбоваться этим самым рынком?), то резко уменьшится число субсидиантов и намного меньше средств будет отбираться у тех, кто в состоянии создавать продукт в Украине, а вместо этого или бежит из страны, или готовится из нее бежать? Не приходило? Не?

Жаль. :(

 

питання з боргами надто складне, але справа в тому, що раніше борги покривала держава, беручи кредити в того ж мвф, тепер борги персоналізували і зробили індивідуальними, але як в першому так і в другому випадку, борг все одно був, тільки раніше держава платила за манюпаса з бюджету грошима всіх манюпасів, тепер прийшла черга манюпаса платити кожен за себе.

 

що таке ринова ціна, я відповів на прикладі норвегії і венесуели, кожна держава встановлює правила, щоб були на ресурси такі ціни які б сприяли безпеці держави, а не її руйнуванню.

Link to comment
Share on other sites

Можна  я  у  вас  щось  запитаюся?  Сподіваюся  не  накинетеся  на  мене  так  скажено,  як  інші  собі  дозволяють.

Те,  що  багато  людей  не  має  гроші  на  комуналку,  то  усі  погоджуються.  Я  теж  вже  на  межі,  бо  лише  газ  виходив!!  понад  3  тисячі,  а  як  подорожає,  то  буде  понад  4.  І  це  при  тому,  що  в  квартирі 15-13  гр,  а  буває  нижче.

Так  що  розумієте,  мені  теж  не  солодко.

Але. 

Чому  напередодні  виборів, знаючи  про  ситуацію,  і  бажаючи  залишитися  при  владі  Гройсман  з  Порошенком  пішли  на  такий  непопулярний  крок  і  підвищили  ціну  на  газ,  мало  того  ще  й  попередили  про  наступне  підвищення?

Про  кредит  МВФ  я  знаю.  Можна  було  без  нього?  І  хто  винен,  що  маємо  так  багато  боргів?

До  цього  часу  ніхто  не  взяв  стільки  кредитів,  як  взяла  їх  Тимошенко. 

А  це  теж  привело  до  того,  що  наші  доходи  зменшилися  в  3  рази.

Свій  газ  -  це  добре,  але  тут  щось  теж  не  так.  Невже  так  просто  можна  вирішити  питання.  От  завтра  починаємо  добувати  газ  і  відразу  всі  збагатіли  і  країна  зажила.

 

1. Им надо свести бюджет с заданным дефицитом. Никаких других источников, кроме как взять у простых людей, они не находят. Можно было бы побороться с воровством, но это значит взять у самих себя.

 

2. Про кредит МВФ. Только на днях читал какого-то видного политика из Латвии (должность не запомнил,, но большой начальник). Оказывается, они обошлись без МВФ. О Бендукидзе, который тоже не стал связываться с МВФ (посчитав их советы вредными) знают все. На самом деле МВФ, конечно, не зло - просто надо сопоставлять выгоды и потери (не только материальные) от сотрудничества с ними.

 

3. В темы пропаганды встревать не намерен. Меня от нее давно тошнит. Замечу только, что нынешняя власть взяла кредитов не меньше, уже больше (проверил) чем Тимошенко. Просто вы слепы на один глаз.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

питання з боргами надто складне, але справа в тому, що раніше борги покривала держава, беручи кредити в того ж мвф, тепер борги персоналізували і зробили індивідуальними, але як в першому так і в другому випадку, борг все одно був, тільки раніше держава платила за манюпаса з бюджету грошима всіх манюпасів, тепер прийшла черга манюпаса платити кожен за себе.

 

 

 

И сейчас платит. Субсидии берутся из бюджета, который наполняется трудоспособными манюпасами - теми самыми, которые теперь массово бегут из страны. Берутся, а потом плавно перетекают в карманы ахметовых, кобелевых&Co, а также их партнеров по роттердамам и немецким хабам.

Змінено користувачем mick
  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

И сейчас платит. Субсидии берутся из бюджета, который наполняется трудоспособными манюпасами - теми самыми, которые теперь массово бегут из страны. Берутся, а потом плавно перетекают в карманы ахметовых, кобелевых&Co, а также их партнеров по роттердамам и немецким хабам.

я ж не заперечую факту зловживання, просто підходи по вирішенню проблеми які пропонують деякі кандидати принесуть більше шкоди аніж користі.

замість того щоб пофіксити проблему олігархів, корупції, різних цінових схем, обіцяють газ по собівартості, в кінцевому результаті залишать країну коло розбитого корита, а самі хто на мальдіви, хто в ростов, хто в лондон...

Link to comment
Share on other sites

я ж не заперечую факту зловживання, просто підходи по вирішенню проблеми які пропонують деякі кандидати принесуть більше шкоди аніж користі.

замість того щоб пофіксити проблему олігархів, корупції, різних цінових схем, обіцяють газ по собівартості, в кінцевому результаті залишать країну коло розбитого корита, а самі хто на мальдіви, хто в ростов, хто в лондон...

 

Газ по себестоимости обещает Кошулинский. Тупой стеб кретина Каплина в расчет не берем.

Проблема олигархов, коррупции, схем - одна из ключевых в программах сразу нескольких кандидатов (но не Порошенко). Более того, она прямо увязывается с тарифами: "Уберем коррупцию - и это отразится на тарифах".

Link to comment
Share on other sites

Вже було.

 

Міністерство

зборів і

доходів

 

Не совсем то.

В связи с огромной суммой задолженности и фантастическим числом лохов недобросовестных плательщиков я предлагаю учредить узкопрофильное министерство, спортивные пацаны высококвалифицированные сотрудники которого будут выбивать бабки из несчастных должников и возвращать их Петру с Ринатом достойным людям.

Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...