Перейти до змісту

Хто НЕ стане президентом


Recommended Posts

Можна я у вас щось запитаюся? Сподіваюся не накинетеся на мене так скажено, як інші собі дозволяють.

Те, що багато людей не має гроші на комуналку, то усі погоджуються. Я теж вже на межі, бо лише газ виходив!! понад 3 тисячі, а як подорожає, то буде понад 4. І це при тому, що в квартирі 15-13 гр, а буває нижче.

Так що розумієте, мені теж не солодко.

Але.

Чому напередодні виборів, знаючи про ситуацію, і бажаючи залишитися при владі Гройсман з Порошенком пішли на такий непопулярний крок і підвищили ціну на газ, мало того ще й попередили про наступне підвищення?

Про кредит МВФ я знаю. Можна було без нього? І хто винен, що маємо так багато боргів?

До цього часу ніхто не взяв стільки кредитів, як взяла їх Тимошенко.

А це теж привело до того, що наші доходи зменшилися в 3 рази.

Свій газ - це добре, але тут щось теж не так. Невже так просто можна вирішити питання. От завтра починаємо добувати газ і відразу всі збагатіли і країна зажила.

1. Жадность.

2. Глупость.

3. Уверенность, что народ сглотнет фальсификацию выборов.

Link to comment
Share on other sites

Газ по себестоимости обещает Кошулинский. Тупой стеб кретина Каплина в расчет не берем.

Проблема олигархов, коррупции, схем - одна из ключевых в программах сразу нескольких кандидатов (но не Порошенко). Более того, она прямо увязывается с тарифами: "Уберем коррупцию - и это отразится на тарифах".

Петяпутина в прошлом году обещала убрать коррупцию из цены на газ и снизить стоимость минимум в два раза. Правда он обещальщик ещё тот.
  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Им надо свести бюджет с заданным дефицитом. Никаких других источников, кроме как взять у простых людей, они не находят. Можно было бы побороться с воровством, но это значит взять у самих себя.

Так  виглядає,  що  це  відповідь  на  моє  запитання.  Не  дуже  я  з  того  зрозуміла,  навіщо  саме  зараз  перед  виборами  зробили  такий  крок. 

Як на  мене,  можна  було  зачекати  ще  3  місяці,  а  там ...або - або.  Або  знову  при  владі  і  надолужуємо,  або  "гори  оно  всё..."

 

Щодо  кредитів.  Можете  дати  посилання,  бо  я  бачила  лише  такі  цифри.

Тимошенко - 26

Азаров - десь  16-18 (менше  20)

Яценюк+Гройсман - 5.

 

Зважте,  що  Тимошенко  набирала,  коли  не  було  війни  зовсім,  а  Єхануров  в  той  же  час  не  взяв  ні  копійки.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Так  виглядає,  що  це  відповідь  на  моє  запитання.  Не  дуже  я  з  того  зрозуміла,  навіщо  саме  зараз  перед  виборами  зробили  такий  крок. 

Як на  мене,  можна  було  зачекати  ще  3  місяці,  а  там ...або - або.  Або  знову  при  владі  і  надолужуємо,  або  "гори  оно  всё..."

 

Щодо  кредитів.  Можете  дати  посилання,  бо  я  бачила  лише  такі  цифри.

Тимошенко - 26

Азаров - десь  16-18 (менше  20)

Яценюк+Гройсман - 5.

 

Зважте,  що  Тимошенко  набирала,  коли  не  було  війни  зовсім,  а  Єхануров  в  той  же  час  не  взяв  ні  копійки.

 

1. Ждать они не могли. Бюджет сводился под кредит МВФ. Без приемлемого уровня дефицита кредит не был бы получен. Остальное объяснил в предыдущем посте.

 

2. Кредиты МВФ - за все годы всеми правительствами порядка 33 млрд.

Тимошенко. Первое премьерство - ноль. Второе - три транша на общую сумму 10.6 млрд.

Яценюк + Гройсман - суммарно 7 траншей. 13 млрд. - первые шесть в сумме, седьмой - недавно (по памяти, порядка миллиарда, лень смотреть).

https://gordonua.com/publications/s-nachala-nezavisimosti-ukraina-poluchila-ot-mvf-313-mlrd-istoriya-otnosheniy-181984.html(это 2017 год, тут не учтен последний, недавний, транш).

Плюс надо помнить о размещении ценных бумаг. Их тоже придется выкупать. В этом случае нынешние обошли Тимошенко на порядок - мало того, что суммы большие, так еще и проценты беспрецедентно жестокие (хуже, чем для африканских стран).

 

 

https://media.slovoidilo.ua/media/infographics/7/62870/62870-1_ru_normal.png

62870-1_ru_normal.png

Змінено користувачем mick
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

ну ось в українців і є вибір, іти шляхом венесуели і щоб своя мадурівна віддавала ресурси плебесу задурно,

або шляхом норвегії, де держава за свої ж ресурси з манюпаса дере стільки ж як і будьяка інша країна яка імпортує цей самий газ з норвегії.

різницю між норвегією і венесуелою проводити будемо?

 

доречі відноситься будь якого кандидата, боріться з корупцією, а не обіцяйте популістьскі ціни на ресурси які дешевими просто не можуть бути, навіть якщо собівартісь їх видобутку копійчана.

Будемо! Я був у Норвегї декілька разів і знаю від мешканців що у них НЕМА мізерних зарплат які не дозволяли б жити, не жебракувати. Підняли ціни на комуналку - хай піднімають в стлькі-ж разів прибутки: зарплати та пенсії.

 Чи тарифний грабунок - це правильно? Сума боргів за комуналку вже перевищує 50 ярдів і стрімко зростає. У людей вибір: чи платити комуналку та смоктати лапу, чи купувати їдло та хоч трохи виживати!  І що їм пропонують потрошки: затягнути паски та животіти(с) Шпилька. 

А відсутність внутрішнього платоспроможного попиту вбиває власну промисловість не гірше військових дій. Результат: кожен рік шоколадного режиму з Укравїни виїзджає мільон українців. Вони голосують нагами ПРОТИ шоколадного режиму!

Link to comment
Share on other sites

питання з боргами надто складне, але справа в тому, що раніше борги покривала держава, беручи кредити в того ж мвф, тепер борги персоналізували і зробили індивідуальними, але як в першому так і в другому випадку, борг все одно був, тільки раніше держава платила за манюпаса з бюджету грошима всіх манюпасів, тепер прийшла черга манюпаса платити кожен за себе.

 

що таке ринова ціна, я відповів на прикладі норвегії і венесуели, кожна держава встановлює правила, щоб були на ресурси такі ціни які б сприяли безпеці держави, а не її руйнуванню.

При спробі держбандитів примусово стягувати борги буду відповідати зрозумілою бандюкам мовою - буду стріляти. Бо для мене нема різниці: чи це шоколадний держбандит, чи кацапський окупант. Вони бажають мене пограбувати і я зобов"язаний їх знищити!

Link to comment
Share on other sites

Якщо  ви  подумали,  що  ціни  піднімають  автомати  чи  механізми,  то  трудно.  Їх  піднімають  такі  самі  люди,  як  ми  з  вами.  А...  зрозуміла.  Юльки  переконані,  що  їх  піднімає  виключно  Порошенко  з  Гройсманом.  От  сидять  цілий  день  і  видають  нові  ціни.

 Боже ж ти мій!  :fp1::grandma:Шкода немає смайлика "дитячий садочок"!

 

Вкажи ПРЯМЕ посилання

B-)  не для тебе - для Шпильки!

https://ba.org.ua/yuliya-timoshenko-reformi-vladi-ce-strategiya-likvidaci%D1%97-ukra%D1%97nsko%D1%97-naci%D1%97/

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Кредити  бралися  не лише  від  МВФ.

Може розкладеш нам всі Юліни 26 ярдів? Починаючи з 10,6 від МВФ, з яких більша частина була просто зарахована до роздерибанених мафією ЗВР Стельмаха-Ющенка.

Link to comment
Share on other sites

Так  виглядає,  що  це  відповідь  на  моє  запитання.  Не  дуже  я  з  того  зрозуміла,  навіщо  саме  зараз  перед  виборами  зробили  такий  крок. 

Як на  мене,  можна  було  зачекати  ще  3  місяці,  а  там ...або - або.  Або  знову  при  владі  і  надолужуємо,  або  "гори  оно  всё..."

 

Щодо  кредитів.  Можете  дати  посилання,  бо  я  бачила  лише  такі  цифри.

Тимошенко - 26

Азаров - десь  16-18 (менше  20)

Яценюк+Гройсман - 5.

 

Зважте,  що  Тимошенко  набирала,  коли  не  було  війни  зовсім,  а  Єхануров  в  той  же  час  не  взяв  ні  копійки.

Ось і результат! Чи педротики будуть знову патякати що то "путінські агенти?

 

Отримали шалені рахунки за тепло: на Херсонщині люди вийшли на протести

 

https://24tv.ua/otrimali_shaleni_rahunki_za_teplo_na_hersonshhini_lyudi_viyshli_na_protesti_n1106542

Link to comment
Share on other sites

:tu:  за обсяг виконаних робіт!  :D

чого ти сюди зайшов без грахвіків?

ану, бистро погнав приніс купу грахвіків

чи тебе вже з патужнай каманди вигнали? :nose3:

 

шото твая люля з цією історією з кіборгами так жидєнько-жидєнько обдєлалась

коли вана ізвіняцца буде? :nose3:

Змінено користувачем honey flower
  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...