Перейти до змісту

Купила курячі яйця


Гість shpylka

Recommended Posts

такі  як  в ... короч  величезні.  Казала  цьоця, що їх  продавала,  що  мають  по  2-3 жовтки,  тому  такі  великі.  Я  і  звабилася.  А  тепер  думаю,  чи  їх можна  їсти,  може  кури  годовані  якимись  таблетками  гормональними  і  я  теж  ще  виросту? :shuffle:

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

От 10-ка ничего не будет. Лучше поинтересуйтесь чем пичкают курицу, говядину и свинину, которую вы годами употребляете. А также из чего сахар сделан и все остальные продукты на нем, и какие Е-ки содержатся во всех остальных продуктах.

Link to comment
Share on other sites

такі  як  в ... короч  величезні.  Казала  цьоця, що їх  продавала,  що  мають  по  2-3 жовтки,  тому  такі  великі.  Я  і  звабилася.  А  тепер  думаю,  чи  їх можна  їсти,  може  кури  годовані  якимись  таблетками  гормональними  і  я  теж  ще  виросту? :shuffle:

Якщо це курячі такі великі і ще по два жовтки, то це аномалія.

Мені шкода тих курей, яких так годують гормонами, то є знущання над тваринами.

 

Я не знаю точно..., але є сорт курей , вони є дуже великі, колись давно бачила, ще не було гормонів.

 

В нас на дачі у сусідів колись були. Ті курі з голими шия ми і вони не бігали , а ходили. Півень у них був такий, що страшенно бився, але дуже гарний був. Хто йшов подорозі міг наплигнути і шпротами міг поранити.

Link to comment
Share on other sites

такі  як  в ... короч  величезні.  Казала  цьоця, що їх  продавала,  що  мають  по  2-3 жовтки,  тому  такі  великі

 Цьоця мабуть "забула" сказати, що ті "кури" по воді плавають. )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 Цьоця мабуть "забула" сказати, що ті "кури" по воді плавають. )))

Нє,  я  перепитувала.  Качині  мають інше  забарвлення.  Я  вже  раніше  бачила  яйця  з  двома  жовтками,  вони  були  трохи  більші (довші),  але  не  такі  великі.  Отож  мені  цікаво,  чи  то  така  порода  кур,  чи  з  чимось  то  пов язано.  Тітка  про  породу  кур  нічого  не  казала.  "Отакі  несуть  яйця" - це  її  слова.

Link to comment
Share on other sites

такі  як  в ... короч  величезні.  Казала  цьоця, що їх  продавала,  що  мають  по  2-3 жовтки,  тому  такі  великі.  Я  і  звабилася.  А  тепер  думаю,  чи  їх можна  їсти,  може  кури  годовані  якимись  таблетками  гормональними  і  я  теж  ще  виросту? :shuffle:

Їсти можна, там не гормони а фізичне знущання над птахами. Я коли взнав перестав купувати, переповідати небуду

Link to comment
Share on other sites

 

 


а фізичне знущання над птахами.

Закрите приміщення. Виключно штучне освітлення. Вкорочують регулюванням освітлення курям добу в два рази. Несуться в два рази частіше.

Link to comment
Share on other sites

Вас бы в зону АТО, там бы вы узнали, чем кормят украинских бойцов и можно ли такое вообще есть.

це писав баєц, який повоював на фронті :fp1: Змінено користувачем honey flower
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

У  мене  ще  одна  аномалія  виявилася. 

Посіяла  буряк.  Виріс  такий  гарний  великий.  Кульки  червоні,  а  всередині - білий-білісінький,  як  сніг.  І  що  то  має  бути?  Перерила  весь  нет - нічого  з ясувати  не  можу.

То  мені  в  магазині  якусь,  видать,  кацапську  пакість  підсунули,  бо  на  пачці  написано  Свекла  борщовая.  На  смак  ще  не  пробувала,  чесно  кажучи.  Руки (зуби)  не  дійшли.  Чи  воно  солодке,  чи  ні.

Але  ні  на  кормовий,  ні  на  цукровий  не  схоже. :shuffle:

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

, скиньте, будь ласка,  фотку зрізу того чуда. 

 

Цікаво ви влетіли, зразу по кільком харчовим позиціям,

То "чорноквадратні" яйця, тіпа курячих,  то цибуля з пером згорнутим стрічкою Мебіуса, то буряк в розрізі як редиска. 

І куди світ котиться? )))

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

, скиньте, будь ласка,  фотку зрізу того чуда. 

 

Цікаво ви влетіли, зразу по кільком харчовим позиціям,

То "чорноквадратні" яйця, тіпа курячих,  то цибуля з пером згорнутим стрічкою Мебіуса, то буряк в розрізі як редиска. 

І куди світ котиться? )))

О,  точно!  це  мабуть  буряк  з  редискою  схрестили.  Я  те  чудо  лишила  в  селі,  бо  і  так  тягнула  забагато.  Але  постараюся  сфоткати.

А  цибуля  це  не  моє.  У  мене  цибуля така  як  в  людей.  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Яке полегшення, що з цибулькою у вас все гаразд. 

Насмілюсь спитати про часничок - з ним теж все добре? Не червоний у розрізі?

Жартую.

 

Місяць тому побачив і попробував цибулечасник. Гарна штука. 

І здоровенний, і смак своєрідний. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...