Перейти до змісту

Прощаюся з Волею


Гість shpylka

Recommended Posts

з  провайдером,  ясна  річ.  Маю  велику  до  них  відразу,  не  переходила  на  цифрове  ТБ,  а  зараз  відключають  анаплогове   і  нарешті  то  станеться.  Накопаю  ту  Волю  з  її  наглістю.

Питання  до  дописувачів.  Може  хтось  має  сателітарне  і  щось  порадить.

Я  вже  тиждень  колупаюся  в неті,  відвідала  кілька  фірм,  що  ставлять  тарілки  і  все  одно не  можу  дізнатися,  що  в  результаті  отримаю.

В  ідеалі  мені  треба  було б   українські  канали,  якісь  польські,  англійські,  німецькі,  французьки  хоча  б  по одному.  Можна  просто  навчальні. 

Не  треба  арабських,  італійських  і  ще  якихось  навіть  безкоштовних.

Обійдуся  і  без  російських.  Хочу  канал  з  фільмами  на  зразок  ХХІ,  але  він  ніби  тільки  кабельний.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Може  хтось  має  сателітарне  і  щось  порадить.

 

Есть пакеты от Мегого поинтересуйтесь, там вроде всё проще, правда телики нужны относительно свежие.

Link to comment
Share on other sites

Не дивлюсь телебачення вже років 10 взагалі, іноді футбол, але по онлайн сервісам.

А  я  під  телевізор  гарно  засинаю.  :shuffle: Якось  так  є. 

Але  час  від  часу  якісь  програми  на  зразок  "Танці  з  зірками"  чи  "Голос  країни"  дивлюся.  І  хоч  би  раз-два  на  тиждень  хочу  подивитися  якийсь  фільм  і  в  лежачому  положенні. 

Щодня,  як  не  смішно,  включаю  Ньюзван.  Але  мені  підходить їхній  формат  і  я  часом  дивлюсь  якісь  інтерв ю  заради  інфи.

Link to comment
Share on other sites

Не дивлюсь телебачення вже років 10 взагалі, іноді футбол, але по онлайн сервісам.

Не представляю как можно жить без тв без дискавери и спорта.и иных каналов.Фома есть в Англии каналы качества  4к?

Змінено користувачем Юрий с ФУП
Link to comment
Share on other sites

Це  я  знаю.  Т2  можна  приймати  і  на  кімнатну  антену,  але  вже  вирішила  ставити  тарілку,  щоб  мати  ще  щось:  фільми  та  іноземні  канали,  але  "специ" пояснюють  мені  якось  дуже  поверхово.  Може  зустрінуся  наступного  тижня  з  майстром  і  у  нього  щось  вивідаю.  Але  надія  невелика,  бо  зараз  бум  на  встановлення  супутникового  ТБ  і  майстрам  заморочки  з  такими  як  я  не  потрібні.  Їм  треба,  щоб  усі  під  одну  "гребёнку"  і  пошвидше.

Link to comment
Share on other sites

Как по мне, для новостей и фонового шума, Т2 за глаза. Все остальное есть в интернете.

Тирнет  є  лише  на  стаціонарному  компі.  Зараз  усе  буду  "влаштовувати"  на  ноуті,  але  то  все  одно  лише  для  роботи,  а  не  для  передсонного  перегляду.

Link to comment
Share on other sites

 

 


але  вже  вирішила  ставити  тарілку,  щоб  мати  ще  щось:  фільми  та  іноземні  канали, 

 

Да нет в этом сейчас смысла как на меня. Всё есть в интерактивной форме, нужен всего лишь нормальный интернет. Я в новую квартиру ставить тарелку точно не буду.

Link to comment
Share on other sites

Тирнет є лише на стаціонарному компі. Зараз усе буду "влаштовувати" на ноуті, але то все одно лише для роботи, а не для передсонного перегляду.

Ставишь роутер и по вайфаю получаешь тырнет на всем. Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.

 

Дублировать хорошо, но можно просто смарт купить..

Link to comment
Share on other sites

Дублировать хорошо, но можно просто смарт купить..

Можно. Но пользоваться смартфоном или планшетом несколько удобней, чем пультом смарт-карт приставки. К тому же оно все так быстро устаревает, что обновлять одно устройство, проще чем десяток. Ещё есть небольшое удобство - можно легко переходить от телевизора к телевизору со своим фильмом и продолжать его смотреть с того же места.
Link to comment
Share on other sites

Да нет в этом сейчас смысла как на меня. Всё есть в интерактивной форме, нужен всего лишь нормальный интернет. Я в новую квартиру ставить тарелку точно не буду.

А  як  нема  інтернету,  то  ще  і  без  ТБ  залишитися?  А  таке  вже  було.  На  кілька  днів  мені  відключили.

Тому  хай  будуть  в  автономі.  Ноут  на  колінах  в  ліжку - це  я  його  просто  розіб ю,  бо  засну.  А так  грає  собі  телевізор,  серед  ночі  виключаю  і  так  живу.  Минулися  часи,  коли  вмів  себе  регулювати:  або  вчасно  засинати,  або  відчути  момент,  коли  засинаєш.

Link to comment
Share on other sites

Ставишь роутер и по вайфаю получаешь тырнет на всем. Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.

Я  то  трохи  чула,  але  для  мене  то  ще  вища  математика,  маю  на  увазі  смарти.  Роутер (так  думаю)  мушу  ставити,  бо  ноут  не  тягне  по  вайфаю - завелика  квартира.  Ноут (трансформер  якраз  купила,  але  покищо  не  хочу  на нього  впроваджувати  різні  нетівські  штучки - фільми  тощо.  Він  мені  потрібен  для  серйознішої  роботи  і  я  боюся  вірусів.  У мене  вже стаціонарний  ледве  дише.

Link to comment
Share on other sites

Ставишь роутер и по вайфаю получаешь тырнет на всем. Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.

Щ

 

Ставишь роутер и по вайфаю получаешь тырнет на всем. Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.

 

Ставишь роутер и по вайфаю получаешь тырнет на всем. Для ящика, в Китае есть чудные смарт-приставки. Есть и ещё интересней девайсы, позволяющие по вайфаю дублировать экран смартфона или планшета на телевизор.

Для смарт тв нужно прямой кабель и скоростной интернет по вф будет слегка томозить...

Link to comment
Share on other sites

Я купив смарт тєлік з нетфліксом і ютубом. Дивись що хочеш.

Оце  мені  цікаво,  але  наразі нічого  не  тямлю.  Пориюся  в  неті,  може  щось  зрозумію.

Форум - велике  діло,  коли  без  лайна. :)

Link to comment
Share on other sites

 

 


Я  то  трохи  чула,  але  для  мене  то  ще  вища  математика,  маю  на  увазі  смарти.

 

Там ничего сложного нет...


 

 


Для смарт тв нужно прямой кабель и скоростной интернет по вф будет слегка томозить...

 

Нифига не будет, всё летает...

Link to comment
Share on other sites

Смарт то дерев'яшка в порівнянні за приставкою за 35$.

Треба або Android TV або приставка. Смарти то гівно маркетингове... АЄОА без смарту не купиш зараз нормальної матриці :(

Link to comment
Share on other sites

@Ruza, а ну давай поподробней, у меня тоже такая проблема на носу. Я хотел Мегого себе купить, телик смарт у меня вроде неплохой, хотя не сильно свежий, но годится или лучше какой то другой вариант посмотреть?

Link to comment
Share on other sites

Смарт то дерев'яшка в порівнянні за приставкою за 35$.

Треба або Android TV або приставка. Смарти то гівно маркетингове... АЄОА без смарту не купиш зараз нормальної матриці :(

 

Приставки читав, що туплять. Смарт тв достаньо. Хіба що на тв приймачі без смарта ті приставки тре

Link to comment
Share on other sites

@Ruza, а ну давай поподробней, у меня тоже такая проблема на носу. Я хотел Мегого себе купить, телик смарт у меня вроде неплохой, хотя не сильно свежий, но годится или лучше какой то другой вариант посмотреть?

Ну ось дивись в мене LG 2017року WebOS всє дела. Начебто не погана штука є додатки різні ще й ForkPlayer прикручений. Тобто дивитися можна... Але не вистачає керованості типу зурочно дадати плейліст або подивитися кіно з компа... Воно наче б то і не важко але треба щось мудрити на ПК або з лістами.

Я ото мудохався-мудохався і купив приставку BeeLink GT1 Ultimate (зараз не рекомендую купувати таку бо там щось хєрово за пам'яттю)

 

Тому з огляду на власний досвід рекомендую купляти або тєлєк на Android або приставку.

Змінено користувачем Ruza
Link to comment
Share on other sites

Ну ось дивись в мене LG 2017року WebOS всє дела. Начебто не погана штука є додатки різні ще й ForkPlayer прикручений. Тобто дивитися можна... Але не вистачає керованості типу зурочно дадати плейліст або подивитися кіно з компа... Воно наче б то і не важко але треба щось мудрити на ПК або з лістами.

Я ото мудохався-мудохався і купив приставку BeeLink GT1 Ultimate (зараз не рекомендую купувати таку бо там щось хєрово за пам'яттю)

 

Тому з огляду на власний досвід рекомендую купляти або тєлєк на Android або приставку.

 

Samsung smart тв рулить. А LG, Sony в плані смарта - гівно повне

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...