Перейти до змісту

Сабатажна зубажиня


honey flower

Recommended Posts

Найстрашніший жах мафії з її посіпаками - прийде Юлька і в неї вийде втілити задекларовану програму.

іди шукай собі жінку

запишись в якийсь кружок " за інтєрєсами"

ну, наприклад іноземних мов, або хор

там люди більш інтелектуальні збіраються

 

на кружок по моделюванню авто, або літачків, я б на твому місті не записувалась, бо якщо там і будуть жіночки 9 А ВОНИ ТАМ БУДУТЬ), то тебе  в кращому випадку просто переламають через коліно,

 

в гіршому, не помітять

 

іди туди. де більше жінок і менше чоловіків. на шиття і в"язання не йди

 

а йди краще у спортзал. тільки не здумай надівати обтягуючі штани, ти ж не конкурувати прийдеш з жінками, а їх завойовувати

 

надінь краще такі просторі штани

 

і шоб два раза не вставать

ще кілька порад...

 

*нігті і руки повинні бути в порядку, щоб не погризані якіто там, а просто акуратненько підстрижені і чистенькі

 

*взуття ---- чисте, від слова "завжди"

 

*якщо в тебе починає пролізати лисина. то нічого, жінки лисих люблять. то символ maskulinum ( ти поняв), головне. щоб коси були підстрижені і чисті

 

*якщо тобі зразу скажуть "НІ". то це не означає остаточно "НІ", то означає "так. загравай ще, я подИвлюся". то вже за інтонацією жінки відчуєш. що то дійсно "НІ", чи може бути продовження. не бійся зразу почути "нІ", наполягай М"ЯКО. невимушено, ми це любемо. нам це подобаєцці

 

* головне --- будь собою і не притворяйся.

 

*паганих слів не використовуй. це тобі не форум...

 

і запам2ятай на завжди   " на кожний баняк знайдеться кришка"

 

я це тобі написала з добрими побажаннями. не дивлячись ні на що, хоча й дізлайків тобі, як виховний момент. тож натикала...

 

 

ааааааа.... ще трохи не забула.... не кажи. що ти юльок. бо то рівноцінно лузер для нормальної жінки.

потім. як уже її погляди розпізнаєш. можеш так сказати. ... і то не сильно ...

 

 

ну всьо... біжи чисть взуття і руки. завтра до перукаря....

 

і ГЕЙ, ДО ДІВОК

 

шо забула . допишу...

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

:fp1:  B-)

нічьо, користуйся і не плакай

 

благадаріть ненада

 

знаю, шо корсні поради

 

так шо спрямовуй свою енергію не на зло. а на завойовування дівчини якоїсь там

 

бо ми тюфяків не любемо

ми цінимо завойовників :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

:fp1:  B-)

а, ше шось забула...

 

ми любемо, коли пахне чистим тілом

 

це вже пізніше приходить цікавість і залежність від ЛЕГКОГО запаху пОту коханого чоловіка

 

але тобі до цього ще далеко

спочатку опануй програму №1

Link to comment
Share on other sites

Шмаль, гриби, чи ще шось накрило нашу Хоню?  :D

і шо було неправильно написано?

 

я знаю, шо ви прочитали і на вус намотали

ічітєсь, студєнти

 

ви ше нічьо не вмієте і не знаєте про нас, дєвочок

 

отакот :shuffle:

 

шукаєм для євро дівчИну. шоб він не був такий злий і закомплексований

 

потом для шуркіна 

єстлі він буде себе харашо поводити :nose3:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

і шо було неправильно написано?

 

я знаю, шо ви прочитали і на вус намотали

ічітєсь, студєнти

 

ви ше нічьо не вмієте і не знаєте про нас, дєвочок

 

отакот :shuffle:

 

шукаєм для євро дівчМну. шоб він не був такий злий і закомплексований

 

потом для шуркіна 

єстлі він буде себе харашо поводити :nose3:

 

Мбгг, яйця курку вчать  :lol2:

Link to comment
Share on other sites

Нема там ніяких яєць -

 

так, перехідна фаза з великою вірогідністю невдачі.

 

Бо смердить в процесі аномально.

я ж знала, шо в тебе яєць нема

і цюцюрка, як у Альфа ніс :D

тому й сказала тобі просторіші штани до спортзалу одягати, шоб ніхто не здогадався :nose3:

 

я і так знаю, що ти не віриш в успіх

це для мене не є дивно

 

про чистоту я тобі писала, тому що побачивши твої фото. я вже бачила, як ти можеш пахнути

 

бачиш, я всьо вгадала

 

будеш лягати спати і БУДЕШ ДУМАТИ над тим, що я написала :nose3:

Змінено користувачем honey flower
Link to comment
Share on other sites

і шо було неправильно написано?

 

я знаю, шо ви прочитали і на вус намотали

ічітєсь, студєнти

 

ви ше нічьо не вмієте і не знаєте про нас, дєвочок

 

отакот :shuffle:

 

шукаєм для євро дівчИну. шоб він не був такий злий і закомплексований

 

потом для шуркіна

єстлі він буде себе харашо поводити :nose3:

Думаю жена будет возражать :)
Link to comment
Share on other sites

Було  б  добре,  якби  такі  Дульські  по  селах  і  малих  містечках  поїздили  та  тими  самими  фразами  поспілкувалися  з  лохторатом.  Бо  в  неті  сидять  люди  трохи  з  мізками,  а  ті,  що  без  мізків - юлькороботи,  то  їх  хіба  могила  виправить.

Цікаво,  чи  хтось  з  психологів-психіатрів  проаналізував  цей  тип  людини - юлька?

Link to comment
Share on other sites

Цікаво,  чи  хтось  з  психологів-психіатрів  проаналізував  цей  тип  людини - юлька?

Скоріш за все це різновид хамовито-тупуватого бидла. Декласований і денаціоналізований елемент. 

Та його частина, котра була оброблена соковою пропагандою, сприйняла її, тепер зависла в павутині кацапської пропаганди. 

Принципово не сприймають і не знають наввіть новітньої історії. 

Якийсь шанс вижити в них є тільки з окупацією України кацапією, або в Україні зразка 90-х. 

В розвиненій країні їм робити нічого, от і тягнуть колесо історії назад. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

 

 


Та його частина, котра була оброблена соковою пропагандою,

Проблема не в них, а в тому, що ота пропаганда нікуди не зникла. :pleasant:

Бо владу у нас з самого початку захопила комуняцька партноменклатура, просто з остраху, щоб не винесли на цвинтар. Потім, коли манюпас схавав і купонну девальвацію, і прихватизацію за безцінь, вони просто виростили нащадків та передали їм владу за умови, що вони не будуть їх чіпати.

Нащадкам також передали перевірені методи та засоби керування та втримання влади.

 

Так що ви уважно роздивіться, з якого боку пропаганди ви наразі знаходитеся.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Так що ви уважно роздивіться, з якого боку пропаганди ви наразі знаходитеся.

За мене не турбуйтесь. 

Чітко знаю, з якого боку знаходжусь, що робиться, і що треба робити.  :)

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Проблема не в них, а в тому, що ота пропаганда нікуди не зникла. :pleasant:

Бо владу у нас з самого початку захопила комуняцька партноменклатура, просто з остраху, щоб не винесли на цвинтар. Потім, коли манюпас схавав і купонну девальвацію, і прихватизацію за безцінь, вони просто виростили нащадків та передали їм владу за умови, що вони не будуть їх чіпати.

Нащадкам також передали перевірені методи та засоби керування та втримання влади.

 

Так що ви уважно роздивіться, з якого боку пропаганди ви наразі знаходитеся.

Усім  та  партноменклатура  і  різного  роду  нувориші  кісткою  поперек  горла.  Українцям  завжди  впарювали,  що  вони  мають  бути  бідні,  що  це  чеснота  і  як  результат  повна  пасивність  щодо  влади  у  часи  виживання.

Але  вижили.  Хто  хотів.  Це  вже  позитив. 

Не  пропало  бажання  мати  свою  державу,  але  шлях  до цього  у  дійсних  реаліях  не  такий  простий.  Оце  і  все.

Змінено користувачем shpylka
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Не знаю прикладів, коли б перехід від феодалізма до капіталізма проходив без революцій.

Не  порівнюйте  стан  речей (убогості)  ще  100  років  назад  і  тепер.  Це  сьогодні  не  є  причиною  братися  за  зброю.  Єдиною  причиною  для цього  могла  б  бути  втрата  держави.

Link to comment
Share on other sites

Не порівнюйте стан речей (убогості) ще 100 років назад і тепер. Це сьогодні не є причиною братися за зброю. Єдиною причиною для цього могла б бути втрата держави.

Сенс не в убогості. Сенс , як це не дивно, у класових відносинах. При корупції та тотальному рєшалові на користь "своїх пацанів" ми вище сировинно-аграрної держави не виліземо.

Безвіз? Ви думаєте, це вони нам краще зробили? Це вони собі краще зробили.

Клапан для спуску пари. Суха кістка, аби щелепи були чимось зайняті. Щоб манюпас змотався за бугор, заробив копійчину та виплатив комунальний оброк, а не здіймав бучу на майдані та заважав будувати та юзати схемки та схеми.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

Сенс не в убогості. Сенс , як це не дивно, у класових відносинах. При корупції та тотальному рєшалові на користь "своїх пацанів" ми вище сировинно-аграрної держави не виліземо.

Безвіз? Ви думаєте, це вони нам краще зробили? Це вони собі краще зробили.

Клапан для спуску пари. Суха кістка, аби щелепи були чимось зайняті. Щоб манюпас змотався за бугор, заробив копійчину та виплатив комунальний оброк, а не здіймав бучу на майдані та заважав будувати та юзати схемки та схеми.

Це  все  зрозуміло.  Плебсу  дають  стільки,  скільки  досить,  щоб  той не  взявся  за  зброю. Як  палочка-виручалочка - безвіз  і  він  найбільш  незадоволеного  рятує.

Але  ще  більш  зрозумілим  є  те,  що  може  бути  значно  гірше.  Не  знаю,  чи  ви  жили  у  совдепії,  коли  прав  не  було  зовсім,  навіть  той  закордон  побачити.  Хоча  ковбаса  у  моєму  дитинстві  була.  Пізніше  і  її  не  було.

Link to comment
Share on other sites

Не знаю, чи ви жили у совдепії,

Вистачило настільки, щоб туди не хотілося в жодному випадку. І я якраз саме про те пишу. Совок по факту нікуди не подівся, просто троха змінилися його цілі.

Зара не треба кувати зброю комунізму для всесвітньої революції та бути попереду усієї планети, зара просто лишилося "не заважайте пиздити". Звідси маємо те, що маємо. Активний манюпас тіко на шкоду - є можливість його випхати деінде ще й за його рахунок - чудово.

 

А все інше лишилося тим самим під новими вивісками.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites

А все інше лишилося тим самим під новими вивісками.

Не все. Чимало кануло в небуття. 

Чимало є нового. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Не все. Чимало кануло в небуття.

Це все обумовлено секвестром цілей. Власне, тому и рабів тре меньше.

 

 

Чимало є нового.

Лише те, що не входить в протиріччя з цілями.

Змінено користувачем Jinx
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...