Перейти до змісту

Кто ты тварь дрожащая, или право имеешь...


хозяин

Recommended Posts

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман проігнорував питання про майбутнє підвищення цін на газ.

На питання УП в кулуарах конференції YES-2018 про перспективу підвищення ціни газу для населення Гройсман заявив: "Моя б воля, я б нічого не піднімав".

 

А вот интересно мне, как это премьер министр может делать что то вопреки своей воле, кто он после этого? Неужели премьер или просто чья то марионетка?

Как на меня ответ очевиден, но вот удивляет уровень тупости премьеров, которые могут делать подобные заявления.. 

Link to comment
Share on other sites

Он пытается себя представить жертвой обстоятельств непреодолимой силы. Типа, когда шел учить управлять страной, то не думал, что все тах хуйово и запущено Кролем. Форсмажор!  :gigi:  

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

На этой конференции Вакарчук сказал, что политики все ворюги и намекнул что пойдет на выборы, типа это интрига так и сказал.

Скорее всего это делается для того, чтобы оттянуть электорат от Юли, и Вакарчук играет на стороне бандитов, воров и олигархов сейчас, т.к. прекрасно понимает что с него президент как с говна пуля.

Змінено користувачем Patriot
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

 

 

пытается себя представить жертвой обстоятельств непреодолимой силы
Винайшли своєю мафією механізм вичавлювання останніх соків з манюпаса. В цьому механізмі гроші від газових цін є замінником раніше вичавленої крові. А тепер механізм вже не справляється - замінника не вистачає! А так - дійсно, винуватий МВФ, що на це вказує.
Link to comment
Share on other sites

Винайшли своєю мафією механізм вичавлювання останніх соків з манюпаса. В цьому механізмі гроші від газових цін є замінником раніше вичавленої крові. А тепер механізм вже не справляється - замінника не вистачає! А так - дійсно, винуватий МВФ, що на це вказує.

 

Манюпас на голці субсидій, "держава платить"©, йому пох. Поки що...

Link to comment
Share on other sites

А как вообще эти субсидии контролируются, кто-нибудь их получает?

Як ти сюди взагалі приблудився. "грамотію"?  Де мешкаєш?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Субсидії цього опальювального сезону злітають з більшості. 

А опалення злітає догори відсотків на 40. Буде дуже весело.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Буде дуже весело.

Та отож. В передвиборчий зимовий  період точно скучати  не доведеться. 

А ще ціну на газ задеруть в кілька разів. Ще та веселуха буде. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Чтобы говорить о подняти цены на газ для отопления нужно прекратить его бадяжить и тем самым обманывать граждан.Если сейчас газовые барыги продавая газ иметт более 600 процентов прибыли  плюс то что набадяжат в трубе то после подорожания будут иметь до 1000 продавая украинский газ как импортный.Когда на кону маячат шальные деньги можно пойти на все.

Link to comment
Share on other sites

А как вообще эти субсидии контролируются, кто-нибудь их получает? Всех членов семьи шмонают?

Наверняка и в этой теме нужно разбираться НАБУ у нас там где крутяися бюджетные деньги обязательно воруют такие шоколадные времена.

Link to comment
Share on other sites

Ким?

Чула  таке,  не  можу  дати  посилання.  Зараз  оголошене  підняття  ціни  на  газ  на  23%,  у  2019 - ще  на  15.

Думаю,  що  трохи  занизять  проценти  (по  домовленості  з  МВФ)  і  це  вже  буде  трохи  "перемоги".

 

До речі,  чула  недавно  від  Гриценка,  що  МВФ  зовсім  не  вимагає  підвищення  ціни  на  газ,  а  лише  вирівняти  обивательську  ціну  до ціни  для  промисловості. 

Якщо  б  була  така  можливість (питання?!),  який  сенс  владі  зараз  валити  собі  рейтинг?  Гройсман  звісно  буде  намагатися  компенсувати  підвищенням  пенсій  і  зарплат,  бо  йому  найбільш  не  вигідно.  Йому  треба  завести  своїх до  ВР.

Link to comment
Share on other sites

Чула  таке,  не  можу  дати  посилання.  Зараз  оголошене  підняття  ціни  на  газ  на  23%,  у  2019 - ще  на  15.

Думаю,  що  трохи  занизять  проценти  (по  домовленості  з  МВФ)  і  це  вже  буде  трохи  "перемоги".

 

До речі,  чула  недавно  від  Гриценка,  що  МВФ  зовсім  не  вимагає  підвищення  ціни  на  газ,  а  лише  вирівняти  обивательську  ціну  до ціни  для  промисловості. 

Якщо  б  була  така  можливість (питання?!),  який  сенс  владі  зараз  валити  собі  рейтинг?  Гройсман  звісно  буде  намагатися  компенсувати  підвищенням  пенсій  і  зарплат,  бо  йому  найбільш  не  вигідно.  Йому  треба  завести  своїх до  ВР.

 

Все, що потрібно МВФ - збалансований бюджет. А за рахунок чого, то їм пох. Але не пох нашим буратінкам. Отже, буде як в тому анекдоті, де папа каже дитині, що вона буде меньше їсти, бо горілка здорожчала, а не він меньше пити. За все заплатить манюпас з власних кишень, облиште свої ілюзії

Link to comment
Share on other sites

 

 


Все, що потрібно МВФ - збалансований бюджет.

Це  зрозуміло.  Їм  би  лише,  щоб  борг  повернули.  Але  навіщо  Гриценко  розповідав  про  ціни  на  газ  для  посполитих  і  промисловості?  Оце  дивно. 

Я  б  ввела  штрафи  на  матюки - держава  вмить  би  випригнула  з  боргів. :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Це  зрозуміло.  Їм  би  лише,  щоб  борг  повернули.  Але  навіщо  Гриценко  розповідав  про  ціни  на  газ  для  посполитих  і  промисловості?  Оце  дивно. 

Я  б  ввела  штрафи  на  матюки - держава  вмить  би  випригнула  з  боргів. :shuffle:

 

Ціни можна балансувати по-різному. Як в строрну підвищення, так і навпаки. І звести до якоїсь середньзважної реальної величини, як для промисловвості, так і для населення. А не висмоктувати її з чергових роттердамів

Link to comment
Share on other sites

Якщо  б  була  така  можливість (питання?!),  який  сенс  владі  зараз  валити  собі  рейтинг? 

Цікаве питання. Скоріш за все набивають бабла на вибори. 

Перед виборчими компаніями завжди вигрібають, витискають звідки вдасться. 

 

Я  б  ввела  штрафи  на  матюки - держава  вмить  би  випригнула  з  боргів.

Взагалі, побільше б штрафів різних-всяких замість відсидок в буцегарнях. За нетяжкі злочини, звісно. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Ціни можна балансувати по-різному. Як в строрну підвищення, так і навпаки. І звести до якоїсь середньзважної реальної величини, як для промисловвості, так і для населення. А не висмоктувати її з чергових роттердамів

Якщо  МВФ  цікавить  лише  повернення  боргу,  то  газ  узагалі  можна  не  чіпати,  а  вчепитися  до  чогось  іншого.  Так  за  моєю  логікою.

Link to comment
Share on other sites

Якщо  МВФ  цікавить  лише  повернення  боргу,  то  газ  узагалі  можна  не  чіпати,  а  вчепитися  до  чогось  іншого.  Так  за  моєю  логікою.

 

Тю, а буратінкам на карман де брати? Субсидії з бюджету транзитом Ахметову (Поросяті) в кишеню падають

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...