Перейти до змісту

Українці, котрі дбають за національні інтереси


Jinx

Recommended Posts

Не знаю жодного діючого політика України, хто б ставив національні інтереси вище власної кишені. 

А потрібно саме це. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Пані Шпилько, прошу озвучити перелік цих осіб. Весь перелік, власне, не вимагаю. Просто вкажіть "найінтересніших".

Який  би  то  я мала  список  озвучити,  тобто  скласти?  Чи  Ви  не  припускаєте,  що  такі  існують?

Не  про форум  йдеться  і  не  про  конкретних  відомих  осіб.

Але  якщо  вже  так  хочете.  то  я  можу  назвати  з  форумчан  себе.  Я  українка,  виросла  і  перебуваю  в  національному  середовищі  і  отримала  відповідне  виховання.  Моє  прагнення - мати  свою  державу,  національну,  україномовну,  українокультурну.  Для мене  Україна  -  понад  усе.  Фальш  чую  за  кілометр,  бо  мене  того  навчили.

Зовсім  не  заперечую  присутність  інших  мов  та  інших  культур  у  моїй  державі.

Я  хочу,  щоб  при  владі  були  ж  такі  люди,  які  б  не  зраджували  національні  інтереси,  які  б  усе  робили  во  ім я  такої  держави.

Хто  хоче  долучитися  до  списку - прошу.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

, то їх справа. 

Мав колись нагоду сфоткатись з ще чистообличним Ющенком. та чомусь не став. 

І не жалкую. 

 

Політика ще те  лайно. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Та якби час повернувся назад, в ті часи,  то знову попу рвав би  за нього.

 

Это объяснимо. Тогда был реальный выбор - или он, или Янукович. И никаких третьих кандидатур. Даже зная, что Ющенко далеко не конфетка, деваться было некуда. (Я, кстати, голосовал за него, наивно не предполагая, какой силы разочарование меня ждет уже через полгода.)

Можно было, конечно, попротывсихствовать - но тогда бы мы получили Януковича. Хотя мы все равно его получили - только на 5 лет позже и при содействии Ющенко.

Змінено користувачем mick
Link to comment
Share on other sites

 

 

Тогда был реальный выбор - или он, или Янукович.
Був, і я голосував. Але кучманоїди його переформатували ще тоді, коли люди з Майдану не розійшлися.
Link to comment
Share on other sites

Був, і я голосував. Але кучманоїди його переформатували ще тоді, коли люди з Майдану не розійшлися.

 

Кто тогда об этом знал? Если бы до инаугурации или даже вскоре после нее нам об этом рассказали, вы бы поверили? Я - нет.

Link to comment
Share on other sites

Який би то я мала список озвучити, тобто скласти? Чи Ви не припускаєте, що такі існують?

Не про форум йдеться і не про конкретних відомих осіб.

Але якщо вже так хочете. то я можу назвати з форумчан себе. Я українка, виросла і перебуваю в національному середовищі і отримала відповідне виховання. Моє прагнення - мати свою державу, національну, україномовну, українокультурну. Для мене Україна - понад усе. Фальш чую за кілометр, бо мене того навчили.

Зовсім не заперечую присутність інших мов та інших культур у моїй державі.

Я хочу, щоб при владі були ж такі люди, які б не зраджували національні інтереси, які б усе робили во ім я такої держави.

Хто хоче долучитися до списку - прошу.

Чего только в книжка не напридумывают.
Link to comment
Share on other sites

Який  би  то  я мала  список  озвучити,  тобто  скласти?  Чи  Ви  не  припускаєте,  що  такі  існують?

Не  про форум  йдеться  і  не  про  конкретних  відомих  осіб.

Але  якщо  вже  так  хочете.  то  я  можу  назвати  з  форумчан  себе.  Я  українка,  виросла  і  перебуваю  в  національному  середовищі  і  отримала  відповідне  виховання.  Моє  прагнення - мати  свою  державу,  національну,  україномовну,  українокультурну.  Для мене  Україна  -  понад  усе.  Фальш  чую  за  кілометр,  бо  мене  того  навчили.

Зовсім  не  заперечую  присутність  інших  мов  та  інших  культур  у  моїй  державі.

Я  хочу,  щоб  при  владі  були  ж  такі  люди,  які  б  не  зраджували  національні  інтереси,  які  б  усе  робили  во  ім я  такої  держави.

Хто  хоче  долучитися  до  списку - прошу.

Нажаль. При владі таких людей немає.

Link to comment
Share on other sites

Нажаль. При владі таких людей немає.

Думаю,  сподіваюся,  що  Вакарчук  таким  би  міг  стати.  Іншим.  Такі  як  він - по  духу.  Проголосувала б  за  Михальчишина.

Може  через  5 років  стануть  реальними  кандидатурами.  Такі  не  зрадять  і  не  продадуть.

Питання  лише,  як  там  вціліти,  втриматися  в  тій  системі,  вникнути  в  неї,  щоб  потім  порозганяти.

Link to comment
Share on other sites

1. Віктор Ющенко

Прочитала,  лайкнула.  Думаю  відразу,  а  кажани  де? 

 

@Святослав_, а кажани з тобою не погодяться

Ye-е-s,  є.  Всьо  на  місці.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

 

 


Який би то я мала список озвучити, тобто скласти? Чи Ви не припускаєте, що такі існують?

Назва теми цілковито належить вашому авторству. Я припускаю, що такі існують. І якщо ви чуєте фальш за кілометр, то "національні інтереси" ви повинні відчувати на неменшій відстані.

 

Отже, дуже прошу. Хоч одне ім'я та прізвище.

Link to comment
Share on other sites

Назва теми цілковито належить вашому авторству. Я припускаю, що такі існують. І якщо ви чуєте фальш за кілометр, то "національні інтереси" ви повинні відчувати на неменшій відстані.

 

Отже, дуже прошу. Хоч одне ім'я та прізвище.

Тоже мне секрет Полишинеля - Ющенко.
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...