Перейти до змісту

Их нравьі


coolzak

Recommended Posts

Флейк решил и вашим и нашим подиграть

Проголосовал за продвижение в Сенат но просит не голосовать в Сенате пока ФБР не проведёт расследование

Пошлют его нах и завтра проголосуют, и он будет «за»

Link to comment
Share on other sites

Сенаторша Мурковская и Коллинз сказали что голосование в Сенате нужно отложить на неделю для того что бы у ФБР было время расследовать это дело.

Уже что то...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А от що зміниться. якщо жінок, чи то пак, феміноканадок (щоб не дай боже, не образити))) буде у владних кріслах 100%?

Хто був на  зборах жіночих колективів, той знає відповідь. 

Link to comment
Share on other sites

достаточно посмотреть, что сделали с армиями ключевых стран Евросоюза женщины-  министры обороны:) В Германии меньше 100та танков способны завестись и ехать

Link to comment
Share on other sites

Жіночу роль, даровану їй природою, не зміниш.

За крок до перемоги здається на милість супротивника, і щаслива з того, без міри.  

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Абсолютно вірно. 

Навіть не повна зміна ролей, а лише часткова їх деградація - вже вбивча для виду. 

Що ми наразі й спостерігаємо. 

 

Хто не в курсі - штудієйте предмет "екологія людини". 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Новини лібералізму(північноамериканського)

В поліції нехватка кадрів то хочуть понизити фізичні стандарти,відмінити вхідні тести і дозволити приймати людей з уголовкою в минулому.А все чому .А тому що вирішили обовязково мати певну пропорцію чорних,жовтних,жінок,гомо і тд.А основна кількість бажаючих це білі ,То тепер як хтось кольоровий і з криміналом то ок а білий без не підходить

Link to comment
Share on other sites

В поліції нехватка кадрів то хочуть понизити фізичні стандарти,відмінити вхідні тести і дозволити приймати людей з уголовкою в минулому.А все чому .А тому що вирішили обовязково мати певну пропорцію чорних,жовтних,жінок,гомо і тд.А основна кількість бажаючих це білі ,То тепер як хтось кольоровий і з криміналом то ок а білий без не підходить

Цікаво, що було б, наприклад з  математикою, якби пару сторіч в ній  притримувались строго гєндєрного співідношення науковців. 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Звичайно може, але краще коли порядок забезпечують люди, які близькі ментально та культурно до тих чий порядок вони забезпечують.....

Та чи той це буде порядок?

Коли чорний колишній зек буде при погонах і зброї?

Чи все-таки треба констатувати сегрегаційну різницю в ментальності і культурі?

 

А де золоте правило західної культури приймати працівниа на роботу виключно за професійними ознаками?

Втопили в дрисні лібералізму?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Був час коли бандитів наймали в шерифи, бо вони розуміли що треба робити щоб зменьшити бандитизм....

То вперед, в минуле, зразка 19 століття? "Димок із ствола - 2"?

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Пресс-секретарь Пентагона Дана Уайт ушла в отставку из-за скандала с колготками.
Журналисты узнали через утечку информации о том, что она злоупотребляла своим положением: заставляла подчинённых покупать ей колготки, бегать за справками об ипотеке и разбираться с её личными делами во время рабочего дня.

49124931_1135520336633408_63095579600077

Link to comment
Share on other sites

Метафора для Америки: 700 фунтів чоловік планує їсти і грати у відеоігри, хоча голий, поки він не вмирає

 

 

34-річний Кейсі Кінг настільки страждає ожирінням, що не може працювати, він повинен купатися назовні в жолобі, як свиня, і він повинен покладатися на свого батька, щоб постійно піклуватися про нього. Зараз він важить більше 700 фунтів, але він просто продовжує їсти величезну кількість нездорової їжі. Так само, як і Америка в цілому, він не має абсолютно ніякої самодисципліни і абсолютно не бажає обертатися своїм життям. На певному рівні він розуміє, що він буквально вбиває себе своєю деструктивною поведінкою, але у нього немає бажання змінитися. Замість цього, він сказав TLC, що він "буде просто їсти, поки я не помру" ...

 

Виступаючи в телесеріалі TLC під назвою «Родина тоном», Кейсі сказав: «Я просто поїду, поки не помру.

 

"Я прокидаюся навколо 12, з'ясовую щось я збираюся з'їсти негайно [тоді це] ТЕЛЕБАЧЕННЯ, відеоігри, кровать - це - не дуже багато діяльності."

 

Через спекотну погоду в Грузії він вважає за краще пропускати одяг, носити тільки гарнітуру, через яку він використовує для спілкування з іншими геймерами, граючи онлайн.

 

Легко критикувати Кейсі за відсутність активності, але він насправді не дуже відрізняється від більшості інших американців.

 

Як я вже писав про це, середній американець витрачає приблизно п'ять годин на день на телевізор. Ми охоче підключаємося до «пропагандистської матриці» протягом тисяч і тисяч годин, і, звичайно, це значною мірою вплине на наш погляд на життя і те, як ми бачимо світ.

 

Але, звичайно, більшість американців не дивляться телевізор і грають у відеоігри, коли голі. Але для Кейсі одяг став занадто обмежувальним і тому він просто сидить на ліжку цілий день ...

 

"В Грузії жарко, і все моє одяг обмежується і туго, тому я просто сиджу там голий, вільний, як може бути, і ніхто мене не турбує - двері закриті, ми добре", - пояснив він.

 

Ігрове співтовариство стало для нього безпечним місцем, оскільки дозволяє йому уникнути свого повсякденного життя.

 

"Я прийнятий у всіх тих світах віртуальної реальності і в ігровому світі, в якому я перебуваю", - сказав він. - Ніхто мене не бачить. Це моя зовні. Це мій світ, що я можу бути Кейсі, я хочу бути, але не буду судити про свою вагу.

 

Єдина причина, чому Кейсі може жити таким способом життя, це тому, що його батько піклується про нього і оплачує всі рахунки.

 

І в набагато більшому масштабі, чи не перетворюється на нашу країну? Молоді люди стикаються в соціалістичні ідеї, тому що вони хочуть, щоб держава-няня піклувалася про них від колиски до могили і давала їм все безкоштовно.

 

У 34-річному віці Кейсі повинен бути у розквіті свого життя, але замість цього він повністю залежить від свого батька, коли він чекає, щоб померти. Йому потрібен привід , а зараз він його не має. Зрештою, це не те, як він очікував, що його життя вийде …

 

"Я ніколи б не подумав, що я буду жити з батьком, і я б не мав роботи, не маю реальних грошей, і просто граю у відеоігри весь день і їм", - сказав він.

 

Було б дуже просто дивитися вниз на Кейсі, але правда в тому, що наша нація так само схожа на нього в багатьох відношеннях.

 

На цьому етапі ми - нація, якій не вистачає самодисципліни. Ожиріння в Сполучених Штатах є найвищим у світі, мільйони людей залежні від легальних та незаконних наркотиків, у нас одна з найвищих показників алкоголізму на планеті, 37% всіх американців з'їли фаст-фуд протягом останніх 24 годин, і CDC каже, що 110 мільйонів американців в даний час мають захворювання, що передається статевим шляхом.

 

Але коли я вперше дізнався про Кейсі, я не думав ні про одне з цих речей.

 

Замість цього, я подумав про нашу вибухаючу гору боргів. Як і Кейсі, ми просто не можемо зупинити себе, щоб повернутися назад. Ми знаходимося на найбільшому борговому вибуху в історії світу, але наш голод просто зростає.

 

За лічені дні державний борг США досягне позначки в 22 трильйони доларів , але ніхто у Вашингтоні, схоже, не піклується. Але якщо б вам довелося посидіти і поговорити з більшістю наших політиків, вони б, нарешті, визнали, що весь цей борг є екзистенційною загрозою для нашої нації. Просто вони повністю позбавлені сили волі, щоб зробити що-небудь з цього приводу.

 

Ми знаємо, що те, що ми робимо, безумовно, вб'є нас, але ми не хочемо змінюватися.

 

Тим часом рівень державного та місцевого бюджету на рівні рекордно високих, державні та приватні пенсії не фінансуються трильйонами на трильйони доларів. абсолютно стрімко зростає, а заборгованість студентських позик протягом останнього десятиліття приблизно збільшилася втричі.

 

Тому, будь ласка, не критикуйте Кейсі, тому що правда полягає в тому, що він зробив би ідеальним хлопчиком для плакатів за те, що ми стали нацією.

 

Коли люди вказують на скромно хороший короткостроковий економічний номер як якусь «перемогу», я просто сміюся, бо правда полягає в тому, що всі ці цифри підживлюються рекордними сумами боргу.

 

Протягом 2018 року ми додали близько 1,4 трлн дол. Якби всі ці гроші були витягнуті з економіки, і ми витрачали тільки те, що ми приносили, ми були б у найгіршій депресії в американській історії прямо зараз.

 

Єдиний спосіб, яким ми можемо зберегти наш економічний фасад - це нескінченне привласнення боргом, але в процесі ми буквально руйнуємо світле майбутнє, яке повинні були мати наші діти і наші онуки.

 

У кінцевому рахунку, те, що ми робимо для себе як нація, робить Кейсі Кінг схожим на різкого, дисциплінованого, спортивного юнака в порівнянні.

 

Якщо ми будемо робити це собі, у нас немає майбутнього, і ніхто не може сперечатися з цим.

 

Link to comment
Share on other sites

 

 

Через спекотну погоду в Грузії він вважає за краще пропускати одяг, носити тільки гарнітуру, через яку він використовує для спілкування з іншими геймерами, граючи онлайн.

 

:fp1:

гугл такой классный переводчик

или это яндекс? :)

Змінено користувачем Папа_Карлос
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...