Перейти до змісту

Тимошенко пообіцяла Порошенку "політичний кінець"


Agh

Recommended Posts

Довели бабцю до істерики! :lol2: 

 

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко впевнена, що вибори президента стануть "політичним кінцем" для нинішнього президента Петра Порошенка і його партії.

Про це вона заявила в понеділок на погоджувальній раді у парламенті.

"Вам, шановні друзі, через 6 місяців політичний кінець", - заявила вона, звертаючись до голови фракції БПП Артура Герасимова.

Це була її реакція на його виступ, в якому Герасимов вчергове звинуватив Тимошенко у підтримці інтересів Кремля в Україні.

Зокрема, лідер фракції БПП пригадав, як Тимошенко заявляла про намір ліквідувати "Нафтогаз України", і пояснив, що це робиться в угоду російській владі, адже українська компанія судиться з "Газпромом".

Крім того, Герасимов звинуватив голову "Батьківщини" в тому, що вона намагається заблокувати переговори України з ЄС, аби Росія виграла час для будівництва газопроводу "Північний потік 2".

Тимошенко назвала цей виступ темником від президента.

"Це говорить про те, що Порошенко визначився, хто його головний опонент на президентських виборах", - заявила вона.

Тимошенко також висунула звинувачення Герасимову у відповідь. Вона розповіла, що його радник Ігор Безлер "не просто злочинець, а людина, яка вбиває українців".

"І Артур Герасимов буде нас вчити, як любити Україну разом із Порошенком, який торгує з Росією і який служить Росії і прикривається фальшивим патріотизмом", - наголосила вона.

Link to comment
Share on other sites

Хочу бачити Порося со товаріщі на нарах, а не тільки якийсь ефемерний "політичний кінець". Бо через півроку перефабуються, з'вляться нові договорняки із чинною владою, поділяться напиздженим за 5 років баблом, і заживьом

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Интересно какого нового хозяина себе найдут    порохоботы , на кого нового молится будут из чьих рук будут кормится  ? У нас есть пример Черновила такой патриот перекрасился стал работать на \януковича потом на  новую  власть .

Link to comment
Share on other sites

 

 


У нас есть пример Черновила

Чорновіл  привселюдно  покаявся, що  пішов  від  Ющенка.  Сказав,  що  то  була  його  велика  помилка.

Українці  вміють  визнавати  свої  помилки.  А  чи  покаються  кацапи?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Чорновіл  привселюдно  покаявся, що  пішов  від  Ющенка.  Сказав,  що  то  була  його  велика  помилка.

Українці  вміють  визнавати  свої  помилки.  А  чи  покаються  кацапи?

 

А що від Януковича пішов, вже покаявся? Я от дєдушкі ушол, я от бабушкі ушол ... Важка доля у політичної шалави   :D

Link to comment
Share on other sites

Український патріот сам собі хазяїн. Де б він не був, і чим би не займався.

 Це вам, скрєпним шавкам,  без собачої зграї - нікуди. 

Ты московский патриот работаешь на врагов защищаешь  воров и коррупционеров  которые грабят страну и народ !  Ты соучастник преступления !

Link to comment
Share on other sites

А що від Януковича пішов, вже покаявся? Я от дєдушкі ушол, я от бабушкі ушол ... Важка доля у політичної шалави   :D

Сейчас руководит "патриот "  порохоботами  типа  местного  Славика  . :D

Link to comment
Share on other sites

Український патріот сам собі хазяїн. Де б він не був, і чим би не займався.

 Це вам, скрєпним шавкам,  без собачої зграї - нікуди. 

+======================================================+

І потрої є типовим прикладом такого укрпатрійота, тобто патрійота 

власного капшука. На українців їм насрати, аби бабло крапало...

Link to comment
Share on other sites

Чоновіл молодший, той шморгоносик, те ще нещастя, політичне.

 

Але нічого, він дає цікаві прогнози, він потрібен і працює проти крємлядєй

 

Нам вигідно, і це є ГУТ:-)

Link to comment
Share on other sites

+======================================================+

І потрої є типовим прикладом такого укрпатрійота, тобто патрійота 

власного капшука. На українців їм насрати, аби бабло крапало...

Дуже правильна думка відносно вашої партії ,, родіна" з турівськоі

:-)))))

Link to comment
Share on other sites

Від хвойди можуть бути тільки одні точні прогнози. Про те, коли в борделі ліжка переставляти будуть.

Ну в тебе і напрямок думок, jinx....

Лисиця б в цьому випадку сказала б... Я худєю...

 

Дядечко Фройд підсміховується ;-))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

 

 


Ну в тебе і напрямок думок, jinx.... Лисиця б в цьому випадку сказала б... Я худєю... Дядечко Фройд підсміховується ;-))))))))))))))))

Щодо тарасика той напрямок може бути лише одним, відповідно до того, ким тарасик є.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...