Перейти до змісту

Скучили?


Via

Recommended Posts

Можна всіх, крім українців :) ,

 

 

 

Тягнибока теж можеш ганьбити

 

1. І це правильно.

2. Нізащо - він молодець.

 

Не можу розбити цитати, де можна теги вставити, навчіть.

Link to comment
Share on other sites

Вія вітаю !

А що це правда про суп і жидів ??! :)

Ти впевнена ?

 

Ще невпевнена, але побачила хренову тенденцію. Гнобила прихильників Порошенка - фактами і в міру виважено. Забанили на добу. Сумно.

Link to comment
Share on other sites

На Супе кацапоботов прихлопывают мгновенно, там с этим делом получше, чем здесь. Но там такая зашкаливающая юлефобия и юлеконспирология, что читать вообще невозможно.

Здесь временные администраторы просто супер. Я не знаю, зачем еще кого-то выбирают, я в те темы, где выбирают, даже не захожу. Для меня теперешняя модерация просто идеальна. нужно упать в ноги Фоме и MG42 и попросить их ничего не менять))

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вія, будеш нам доповідати як справи на на виборах на вашій дільниці будуть. Хто і як і скіко за кого?)))

Так сказати -з перших рук...

Ми чекатимемо.

 

В мене не одна дільниця - а територіальна виборча дільниця Оболонського району Києва, пару сотень дільниць і шість мажоритарних округів,  будуть нам звозити бюлетені з понеділка. Буду інформувати, звісно.

Link to comment
Share on other sites

На Супе кацапоботов прихлопывают мгновенно, там с этим делом получше, чем здесь. Но там такая зашкаливающая юлефобия и юлеконспирология, что читать вообще невозможно.

Здесь временные администраторы просто супер. Я не знаю, зачем еще кого-то выбирают, я в те темы, где выбирают, даже не захожу. Для меня теперешняя модерация просто идеальна. нужно упать в ноги Фоме и MG42 и попросить их ничего не менять))

 

Це добре, що все добре :)

 

Link to comment
Share on other sites

Тягнибок - молодец? А аргументы? Только без голословных утверждений....

 

Аргументів безліч - але найбільшими є фракція у ВР і півмільона членів партії по всій Україні. Подібне притягує подібне - всі найкращі люди у Свободі.

Link to comment
Share on other sites

Аргументів безліч - але найбільшими є фракція у ВР і півмільона членів партії по всій Україні. Подібне притягує подібне - всі найкращі люди у Свободі.

самий вдалий самопіар за останню годину...  :K

Link to comment
Share on other sites

В мене не одна дільниця - а територіальна виборча дільниця Оболонського району Києва, пару сотень дільниць і шість мажоритарних округів,  будуть нам звозити бюлетені з понеділка. Буду інформувати, звісно.

о, йой, то ти той.. начальник? Вітаю)).

Вія, так в тебе ж інфи буде ого-го.

Об'єктивно зможеш розказати суть справ по ітогах?

Link to comment
Share on other sites

Аргументів безліч - але найбільшими є фракція у ВР і півмільона членів партії по всій Україні. Подібне притягує подібне - всі найкращі люди у Свободі.

 

Фракция - не его заслуга, а тех, кто его спонсировал начиная с 2005-2006. Этта раз. Когда за дело брался лично он - выходил сплошной косяк - два. В партии полный набор маргиналов - три. Полмиллиона... Что смогла сделать Свобода в Крыму? А на Донбассе? Ноль целых хрен десятых - или еще меньше - я ничего не напутал? Это четыре. 

  • Upvote 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

о, йой, то ти той.. начальник? Вітаю)).

Вія, так в тебе ж інфи буде ого-го.

Об'єктивно зможеш розказати суть справ по ітогах?

 

Само мобою - після виборів ретельно оповім про все побачене. А дивитися я вмію - миша не проскочить :)

Голова нашої ТВК - регіонал, але кручений якийсь і каже, що від різних політсил раніше працював,, від БЮТу член комісії взагалі дивний - Юльку гнобить прилюдно, одним словом, там повно заробітчан неясного гатунку.

Link to comment
Share on other sites

Фракция - не его заслуга, а тех, кто его спонсировал начиная с 2005-2006. Этта раз. Когда за дело брался лично он - выходил сплошной косяк - два. В партии полный набор маргиналов - три. Полмиллиона... Что смогла сделать Свобода в Крыму? А на Донбассе? Ноль целых хрен десятых - или еще меньше - я ничего не напутал? Это четыре. 

 

В Криму могли дати москалям по зубах, але сцикливий Турчинов паралізував армію. Тут Свобода винна лише в тому, що спікером став юлькін посіпака, а не Кошулинський, як мало бути згідно регламенту.

Link to comment
Share on other sites

Запросто. Бо без модерства життя нема все одно - оно на СУПі жиди модерацію захопили, жалко форум, здохне :(

4. Ксенофобія, антисемітизм на цьому форумі карається

 

http://fupogolic.com/topic/2035-pravila-moderatc%D1%96%D1%97-golosuvannia/

Link to comment
Share on other sites

В Криму могли дати москалям по зубах, але сцикливий Турчинов паралізував армію. Тут Свобода винна лише в тому, що спікером став юлькін посіпака, а не Кошулинський, як мало бути згідно регламенту.

 

Вия, при чем тут Турчинов? Я тебя спрашиваю - что сделала Свобода в Крыму. Все ее пол-миллиона членов. Что? Организованное сопротивление окупации? Агитация - эффективная - а не топорная? Листовки там клеить, флаги по ночам вывешивать... Диверсии против оккупантов? Ну хоть что то??? 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Вия, при чем тут Турчинов? Я тебя спрашиваю - что сделала Свобода в Крыму. Все ее пол-миллиона членов. Что? Организованное сопротивление окупации? Агитация - эффективная - а не топорная? Листовки там клеить, флаги по ночам вывешивать... Диверсии против оккупантов? Ну хоть что то??? 

 

Турчинов во Президента і війсковокомандувач у випадку війни. Оголосити війну він засцяв, Крим задв (або продав).

Листівки по ночам - до сраки карі очі.

Link to comment
Share on other sites

Само мобою - після виборів ретельно оповім про все побачене. А дивитися я вмію - миша не проскочить :)

 

 

Голова нашої ТВК - регіонал, але кручений якийсь і каже, що від різних політсил раніше працював,, від БЮТу член комісії взагалі дивний - Юльку гнобить прилюдно, одним словом, там повно заробітчан неясного гатунку.

1. Чекаємо.

2 А оце ппць якийсь... :(

Link to comment
Share on other sites

4. Ксенофобія, антисемітизм на цьому форумі карається

 

http://fupogolic.com/topic/2035-pravila-moderatc%D1%96%D1%97-golosuvannia/

 

 

Почитала посилання - круто наворотили, без пляшки не розберешся :)

 

А щодо антисемітізму - то я сіоністка, а не антисемітка :)

1. Чекаємо.

2 А оце ппць якийсь... :(

 

2. Та отож. Це й тобі до відома - Юльку вже зливають навіть на рівні виборчих комісій. Мені байдуже, а тобі має бути цікаво.

Link to comment
Share on other sites

 

 


О, дякую, спрацювало!!! А чого така дивна назва кнопки?

 

Тому що якщо є просто бажання вставити ім'я, як от @Via, то теж на неї тицьнути. Головне щоб при цьому нічого виділенного не було.

Link to comment
Share on other sites

Аргументів безліч - але найбільшими є фракція у ВР і півмільона членів партії по всій Україні. Подібне притягує подібне - всі найкращі люди у Свободі.

 

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Ти ж на СУПі тільки що, у відповідь на бездіяльність Свободи, виправдовувала Їх тим, що фракція у ВР маленька, тому нічого зробити не можуть. А тепер це вже офігенне досягнення. :weep: :weep: :weep:

Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2:

 

Ти ж на СУПі тільки що, у відповідь на бездіяльність Свободи, виправдовувала Їх тим, що фракція у ВР маленька, тому нічого зробити не можуть. А тепер це вже офігенне досягнення. :weep: :weep: :weep:

 

Так, це досягнення. Так, поки що невеличке. Далі буде.

А СУП навіть читати не можу - забанили по ІР, уроди :(

Link to comment
Share on other sites

Добралася таки й сюди, нинішні розклади з Фупоголіком мені подобаються, ви стали незалежними, подейкують?

А на СУПі мене забанили за нелюбов до Петі. Отаке.

 

Що тут нині з модерацією - Петю ганьбити можна? А Юлю? А комуняк? Поділіться враженнями.

а за нелюбовь к дрищу на супе просто аннигилируют.

это типа люстрации только без наркоза.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...