Перейти до змісту

Recommended Posts

Сілентіо, ну Ви ж  себе позиціонуєте, як політтехнолог....  :fp1:

Правда тут і Євро винен, не повну цитату привів.

 

Тимошенко (-13%) - то не антирейтинг, а баланс між рейтингом і антирейтингом, тобто різниця між цими двома показниками!

Ви пані хоч самі зрозуміли, шо написали?????

Як ні. То краще жувать, ніж говорить....

 

А пан євро вже і й лайкнути поспішив, хоч сам здивувався від того брєду у власному ж посиланні :fp1:

 

Баланс...різниця...то речі безумовно синонімічні...прохфесіонали іпіомать

 

:weep:  :weep:  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 879
  • Created
  • Остання відповідь

Top Posters In This Topic

А юльки як були дрібними маніпуляторами, так і залишилися...Тьху на вас! Тому ваша мамка від тих кармових 13 відсотків нікуди на не дінеться хоч ви до них мінус, хоч плюс додайте  B-)

Link to comment
Share on other sites

Це ж пряма цитата з свіжого прес-релізу КМІС http://kiis.com.ua/?lang=ukr&cat=reports&id=898&page=1&fbclid=IwAR3VGhYvnZy1nywLrzvnl87EwZ7v8mKWRl0jywSz8B-oB_uEY1HfxvaO5kg

"...у жовтні 2019 на першому місці Зеленський (баланс +57%), Разумков (+19) і Вакарчук (-1%), далі йдуть Гончарук (-4%), Бойко (-9%),  Тимошенко (-13%), Порошенко (-54%)"

І принаймні з нього ніяк не випливає тотожність ставлення українців до Тимошенко і Порошенка, про яку ти стверджуєш.

 

e1ad411848a895f5b754bc942980523a.gif

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Євро не позорся... Я писав про антирейтинг Юльці, а ти замість посалання привів якусь цитату без посилання  про мінусь 13 відсотків, на шо я тобі вказав, шо то брєд сивої кобили. А потім пані томкет яка рада на впустити можливості кинути кскашку в мій бік починає розповідати про якийсь баланс, з очевидно відомого їй оригінального посилання, яке пан євро зрозумівши, шо обісрався чи мо в безнадійній спробі допомогти пані томкет кинути гиубку лайна на мій "світлий образ", витягнув оригінао того, що він написав спершу, стидливо випустивши слово "баланс"  :weep:  :weep:  :lol2::fp1:

Link to comment
Share on other sites

Сілентіо, слово "баланс" було присутнім вже у першому моєму повідомленні на тему в цій гілці https://uapolitics.com/index.php?/topic/37685-minsk-3/page-12&do=findComment&comment=1146618

В ньому я перепостив повідомлення Zzzz..., який першим процитував тут в іншій гілці учорашній КМІС https://uapolitics.com/index.php?/topic/14252-svezhie-rejtingi/page-3&do=findComment&comment=1146616

Усі посилання там на місці, ти був просто неуважним.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ок, я неуважний. Тіки пам'ять в мене працює краще за вас усіх. Питається нахєра ти взагалі привів ту цитату????

Я тобі написав антирейтинг бабці минус 70, навіть більше ... Як виявилося за вересень він був мінус 74!!! Я тобі написав, що з таким антирейтингом презами не стають і тут ти як аргумент, що він - антирейтинг менший наводиш цю обкоцану цитату виділивши БОЛДОМ минус 13... Розраховував на мою неуважність? Тобі вдалося, пан дрібний маніпулятор  :fp1:

Тіки карма 13 від того нікуди не ділася  B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

 

 

антирейтинг бабці минус 70, навіть більше ... Як виявилося за вересень він був мінус 74!!!
О.к., я маніпулятор :)  :fp1: хоча пруфи на джерела як правило наводжу. 

До тебе запитання - чому ти віриш за вересень у чиїсь мінус 74, а в 42 від КМІСу - ні? Якщо це інші соціологи, то чим вони кращі? І чому завжди під час різних ток-шоу підтримка Тимошенко публікою в студіях ніколи не натякає на "мінус 74%"?

Link to comment
Share on other sites

Все, до що треба знати про українську соціолохію...

 

У близької до Юльці Бєкєшкіної какашкіної "баланс" недовіри до Тимошенко мінус 13  :fp1:

У близького до Зеліпукіних Разумкова "баланс" недовіритдо Юльці мінус 54 з гаком  :fp1:

 

Який пляць серйозний фахівець буде взалі читати ту полову ????

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

74, євро, то наша власна соціологія, якій я довіряю набагто більше тих продажних шльондр, чиї "дані" я навів.

Ще раз кажу 13 то ваше, його у вас ніхто не відніме, що б там не писали вороги  :weep:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

До речі, в Разумкових інші формулювання в опитуванні. На відміну від КМІСу, де 3 варіанти - ставлення до політиків позитивне, нейтральне або негативне, в цих чотири варіанта довіра/не довіра до політика - повна або часткова. Різні запитання, Сілентіо! http://razumkov.org.ua/napriamky/sotsiologichni-doslidzhennia/otsinka-gromadianamy-sytuatsii-v-kraini-ta-diialnosti-vlady-riven-doviry-do-sotsialnykh-instytutiv-ta-politykiv

А ти кажеш антирейтинг і маніпуляції!  :nose3:

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Немає в Юлі наближених.

Це можна кому завгодно розказувати, але не мені

.КМІС давно і охоче видає бюту позитиівні результати опитань.

 

Звичайно не безкоштовно. Як інші українські стовпи соціолохіїї.

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Зрада відміняється, карочє. Зелені єбаньки-єрмаки, увімкнули задню, бо відчули. що припікає вже у дупу, мабуть  :gigi:

І виставили Хуйлу неприйнятні умови. Чи надовго їх вистачить?

 

Українська сторона наголосила, що виконання політичного блоку питань Мінських угод є можливим виключно за умови виконання наступних пунктів: розпуск квазіугруповань "Л/ДНР", повне припинення вогню; забезпечення ефективного моніторингу СММ ОБСЄ на всій території України; виведення з території України збройних формувань іноземних військ і військової техніки; розведення сил та засобів вздовж всієї лінії зіткнення; забезпечення роботи Центральної Виборчої Комісії України, українських політичних партій, ЗМІ та іноземних спостерігачів; встановлення контролю за непідконтрольною Україні ділянкою українсько-російського кордону та виконання інших пунктів, передбачених українським і міжнародним законодавством та Мінськими угодами.

 

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Я б не дуже поки радів. Хоча трохи люди їх підналякали.

 

Так і я про те. Вилізе чергова хуйня з черговою формулою, і всьо по-новій. Бо немає ж мінським альтернативи  :gigi:  

Link to comment
Share on other sites

Я не думаю, шо Зелька злякався того натовпу, наполовину організованого рошеном і гамняковим. У протестах взяли б участь набагато більше людей, якби там в перших рядах не було калірованих рошенівських порохоботів і шісток авакяна... Є інфа, що військові (командний склад) дуже невдоволені і начебто поставили Зельці мало не ультиматум, що відходити нікуди не будуть, бо не хочуть повторно проливати кров за вже один раз звільнені території  B-)

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

Я вибачаюсь, а пан Сітізен за цих єбанькіа-єрмаків голосував?

Краще, нехай будуть єбаньки, ніж рошенівські бляді, які є першоджерелом оцієї всієї мінської хуйні

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

У Путина заявили о приостановке подготовки нормандского саммита
Песков отметил, что одна из сторон "постоянно меняет позицию"
На сегодняшний день подготовка саммита "нормандской четверки" приостановилась из-за запросов одной из сторон. Об этом заявил пресс-секретарь президента России Дмитрий Песков, передают российские СМИ.
По его словам, на сегодня нет никаких обозначенных сроков проведения саммита "нормандской четверки".
"Вы знаете позицию президента РФ Владимира Путина, сначала должна быть подготовка, потом - саммит. В настоящий момент подготовка вестись не может, потому что постоянно меняется запросная позиция одной из сторон", - отметил Песков, не уточняя, какую именно сторону он имеет в виду.
Напомним, ранее сообщалось, что президент России Владимир Путин в ходе разговора с канцлером Германии Ангелой Меркель выдвинул ряд требований к саммиту "нормандской четверки". Российский лидер настаивает на имплементации "формулы Штайнмайера" в украинское законодательство, а также на разведении сил в Петровском и Золотом.
Кроме того, в России заявили, что требование Украины о роспуске самопровозглашенных Донецкой и Луганской "народных республик" оказалось неожиданным для участников нормандского формата.

Link to comment
Share on other sites

Среда, 23 октября 2019, 16:09 • Саша Картер • 615

Кучма рассказал заместителю Генсека Европейского Совета, когда в Минске перейдут к политическому блок

 

c046e11e8c23960b62e338b58880a5312bd729ca

Жан-Кристоф Бельярд и Леонид Кучма

 

КИЕВ. 23 октября. УНН. К политическому блоку в Минске можно переходить только после вопросов безопасности. Об этом заявил Леонид Кучма во время встречи с делегацией во главе с заместителем Генерального секретаря Европейского Совета Жаном-Кристофом Бельярдом, передает УНН со ссылкой на сообщение пресс-секретаря Кучмы Дарки Олифер.

"Особое внимание уделено Минскому процессу. Леонид Кучма подчеркнул: решение вопросов безопасности должно стоять на первом месте - речь идет о полном прекращении огня, выводе с территории Украины иностранных вооруженных формирований и военной техники, восстановление Украиной контроля над украинско-российской границей. Лишь после этого можно переходить к политическому блоку", - сообщила Олифер.

Сообщается, что на встрече были также обсуждены все составляющие двустороннего сотрудничества, в частности, работу соглашения об ассоциации между Украиной и Европейским Союзом и действие безвизового режима.

В переговорах также приняли участие Глава Представительства Европейского Союза в Украине Матти Маасикас и руководитель Группы поддержки Украины в Еврокомиссии Питер Вагнер.

Жан-Кристоф Бельярд отметил полную поддержку территориальной целостности и суверенитета Украины со стороны Европейского Союза.

Link to comment
Share on other sites

Йобана зелена неміч, навіть свої задекларовані умови про 7 діб тиші до розведення сил, похерила. Так нейметься єбанькам до Хуйла у Нормандію мотнутися на поклон. Будемо сподіватися, як поводять Вові куєм по губам європейські "партньори", разом з Хуйлом, то у нього ентузіазму трохи поменшає. А як ні, то поводять ще раз, але вже в Україні

 

Министр иностранных дел Украины Вадим Пристайко заявил о начале процесса разведения сил и средств в Золотом Луганской области во вторник, 29 октября.

"До самой встречи в "Нормандском формате" будет разведение на тех участках, которые мы согласовали. В Золотом разведение происходит прямо сейчас. Мы стартуем с сегодняшнего дня", - сказал Пристайко журналистам в Мариуполе во вторник.

 

По словам Пристайко, разведение в районе Петровского Донецкой области может начаться в ближайшие семь-десять дней.

"Если мы в Золотом разведем сегодня, завтра, послезавтра, то мы сможем перейти к Петровскому, когда наступит 7-й день. Я надеюсь 7-10 дней ", - цитирует министра "Громадське".

Разведение в районе Петровского и Золотого согласовано Трехсторонней контактной группой в Минске. Для старта процесса обстрелов на участке не должно быть минимум семь дней. Но 27 октября, как и в предыдущие дни, на участке разведения фиксировались обстрелы боевиков.

 

При этом сам министр ранее заявлял о том, что разведение сил в Донбассе не начнется без соблюдения режима "тишины". 

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites


×
×
  • Створити...