Перейти до змісту

Форум Демократичних Сил(Гриценко,Катеринчук,Найем и др.)


кноп

Recommended Posts

Хоню, культурнее надо. И скромнее. Сцуко, ели ели прохожу чтобы не прокомментить... :weep: :weep: :nose3:

Даніличь, скромніше і культурніше  ніж я ---НЕМАЄ :shuffle:

 

...і цікавіщої ніж я 

 

тож немає

 

тому ти і не можеш пройти :nose3:

 

а я в твоїх каментах і не нуждаюсь :D

B-)

Link to comment
Share on other sites

У Гриценка заявили про обстріл машини його соратників

10382 перегляди
Понеділок, 14 січня 2019, 16:55
 

Невідомі обстріляли автомобіль двох працівників Центрального штабу кандидата у президенти Анатолія Гриценка у Києві.

Про це повідомила керівник прес-служби Гриценка Христина Бондаренко у Facebook.

"У ніч з 13 на 14 січня невідомі обстріляли автомобіль двох працівників Центрального штабу Анатолія Гриценка – прес-секретаря Європейської партії України Юлії Підкурганної та головного редактора партійної газети Вячеслава Калугіна. Юлія та В’ячеслав подружня пара і обоє працюють у штабі", - написала Бондаренко. 

 

За її словами, зловмисники зробили 10 пострілів у лобове скло та кузов автомобіля, пробили колесо. 

84589ad-grytsenko3.jpg

Обстріл авто відбувся біля будинку подружжя на житловому масиві Троєщина.

"Ми пов’язуємо це безпосередньо із роботою постраждалих у виборчому штабі", - написала Бондаренко.

 

P.S. Ну я ж казав, будуть натягувати рейтинг Толіку безкінечними "замахами" і "обстрілами" :lol2:  Я б на місці Гриця був дууууже обережний, бо ті, хто намагається вивести його в другий тур з пріпіздєнтом, можуть і діоксинчику сипонути, навкруги Мостового зараз суцільні "потрошки"-нунсята, катеринчуки-огризки (саме так) з давнішньої "обойми" сучого Потроха  B-) і політтехнологи звідти ж.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

P.S. Ну я ж казав, будуть натягувати рейтинг Толіку безкінечними "замахами" і "обстрілами" :lol2:  Я б на місці Гриця був дууууже обережний, бо ті, хто намагається вивести його в другий тур з пріпіздєнтом, можуть і діоксинчику сипонути, навкруги Мостового зараз суцільні "потрошки"-нунсята, катеринчуки-огризки (саме так) з давнішньої "обойми" сучого Потроха  B-)

 

Не сцо! Такої купи виблядків і моральних покидьків, кого за собою Тимоха у політику привела - Грицу і двох термінів на то не вистачить  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

Не сцо! Такої купи виблядків і моральних покидьків, кого за собою Тимоха у політику привела - Грицу і двох термінів на то не вистачить  :gigi:

:weep:   смішно до нестями. Наче Мостовий не з  "купи виблядків і моральних покидьків", а з іншої планети, і привів його в політику не сучий Потрох, а сам святий Петро :lol2:

Link to comment
Share on other sites

:weep:   смішно до нестями. Наче Мостовий не з  "купи виблядків і моральних покидьків", а з іншої планети, і привів його в політику не сучий Потрох, а сам святий Петро :lol2:

 

Коли це він Грица у політику привів?

Link to comment
Share on other sites

Коли це він Грица у політику привів?

Йоооооо..... Увесь НУНС - це люди Порошенка, майже без виключення, і у виключення потрапляють лише другорядні персони, що з'явились на політичній арені пізніше 2005-го року, як той Балога, шо просто працював на Порошенка, але не є його людиноюНіяких "людей Ющенка" в природі не існує, тому що сам Ющенко - людина Порошенка. Що і бачимо в нинішій "каманді" пріпіздєнта, де "любі друзі" рясно репрезентовані на найважливіших посадах.  І в оточенні Гриця ті самі мордяки. Розумна людина вже б давно зробила висновок, а не ставила запитання... це все наслідки "кухонної політології", коли на політику звертають увагу виключно під час виборів. Саме тут коріння перманентних "помилок" лохтората, і , як наслідок, завжди поганого пріпіздєнтства.

 

P.S. Можна, звичайно, розписати весь життєвий шлях Мостового, і показати купу перетинань з Порошенком, починаючи просто з "перехресного" кумівства, подання Потрохом Гриця на міністра, "відмазування" Потрохим Мостового від кримінальної справи у часи Януковича, і ще, ще, ще - але то невдячна праця, хто хоче, знайде сам. Та й який сенс розжовувати, коли давній тісний зв'язок Гриця і Потроха просто на поверхні...?

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Йоооооо..... Увесь НУНС - це люди Порошенка, майже без виключення, і у виключення потрапляють лише другорядні персони, що з'явились на політичній арені пізніше 2005-го року, як той Балога, шо просто працював на Порошенка, але не є його людиною.  Ніяких "людей Ющенка" в природі не існує, тому що сам Ющенко - людина Порошенка. Що і бачимо в нинішій "каманді" пріпіздєнта, де "любі друзі" рясно репрезентовані на найважливіших посадах.  І в оточенні Гриця ті самі мордяки. Розумна людина вже б давно зробила висновок, а не ставила запитання... це все наслідки "кухонної політології", коли на політику звертають увагу виключно під час виборів. Саме тут коріння перманентних "помилок" лохтората, і , як наслідок, завжди поганого пріпіздєнтства.

 

P.S. Можна, звичайно, розписати весь життєвий шлях Мостового, і показати купу перетинань з Порошенком, починаючи просто з "перехресного" кумівства, подання Потрохом Гриця на міністра, "відмазування" Потрохим Мостового від кримінальної справи у часи Януковича, і ще, ще, ще - але то невдячна праця, хто хоче, знайде сам. Та й який сенс розжовувати, коли давній тісний зв'язок Гриця і Потроха просто на поверхні...?

 

ОМГ, ну ти й напиздів 7 мішків гречаної вовни! Ащо ж Ющ кинув свого патрона Рошена з прем'єрством? "Перехресне кумівство", ахаха!   :lol2:

Link to comment
Share on other sites

ОМГ, ну ти й напиздів 7 мішків гречаної вовни! Ащо ж Ющ кинув свого патрона Рошена з прем'єрством? "Перехресне кумівство", ахаха!   :lol2:

Кинув з прем'єрством? Перл на перлі :lol2: Скоріше вбалакав трохи почекати, ніж починати "відбивати витрати", тобто безбожно красти. Відправив Юльку розгрібати кучмівське лайно, щоб вона на цьому й погоріла, а кума пристроїв на РНБО гадити їй нишком. Але вона впоралась, і навіть більше, продемонструвала темпи розвитку на рівні китайських, аж до світової кризи. Отоді і зняв за порадою кума, а, скоріше за все, "соплі і воплі" то була комедія, і зняв по прямому наказу агента Лоліти, що вже тоді був Лолітою.  Ну а про кумівство теж не таємниця - Педро кум Юща, Ющ кум Гриця.  Але це не кримінал, просто вони давно і близько знайомі :)

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Кинув з прем'єрством? Перл на перлі :lol2: Скоріше вбалакав трохи почекати, ніж починати "відбивати витрати", тобто безбожно красти. Відправив Юльку розгрібати кучмівське лайно, щоб вона на цьому й погоріла, а кума пристроїв на РНБО гадити їй нишком. Але вона впоралась, і навіть більше, продемонструвала темпи розвитку на рівні китайських, аж до світової кризи. Отоді і зняв за порадою кума, а, скоріше за все, "соплі і воплі" то була комедія, і зняв по прямому наказу агента Лоліти, що вже тоді був Лолітою.  Ну а про кумівство теж не таємниця - Педро кум Юща, Ющ кум Гриця.  Але це не кримінал, просто вони давно і близько знайомі :)

 

Заїбали вже твої недолугі хвантазії, які ти видаєш за сочну онолітегу. Тобі би романи писати на політичну тематику, закопуєш талант  :gigi:

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Заїбали вже твої недолугі хвантазії, які ти видаєш за сочну онолітегу. Тобі би романи писати на політичну тематику, закопуєш талант  :gigi:

Та не треба так нервово реагувати, треба просто навчитись розкривати оченята, а то як сліпе кошеня, куди кішка потягла, там і кубло B-)

Link to comment
Share on other sites

Та не треба так нервово реагувати, треба просто навчитись розкривати оченята, а то як сліпе кошеня, куди кішка потягла, там і кубло B-)

 

Та я не нервую, а регочу з твох хвантазій. Ось наприклад: "Відправив Юльку розгрібати кучмівське лайно, щоб вона на цьому й погоріла:D  Як то він її "відправив" бідосю? Мабуть довго їй пальці у двері встромляв... Та вона з трусів вистрибувала за то прем'єрство!  

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Та я не нервую, а регочу з твох хвантазій. Ось наприклад: "Відправив Юльку розгрібати кучмівське лайно, щоб вона на цьому й погоріла:D  Як то він її "відправив" бідосю? Мабуть довго їй пальці у двері встромляв... Та вона з трусів вистрибувала за то прем'єрство!  

Це смішно? Дивно... У людини існують лише два мотиваційних чинника лізти на якомога вищу посаду - 1) проявити себе як спеціаліста, і за труди отримати або гроші, або визнання, а декому треба славу 2) отримати доступ до грошей одразу, насравши на працю, визнання і славу - тобто красти. Звичайно бабця прагнула прем'єрства, і вища посада дає, безумовано, й вищі можливості, але точно не красти. А от що хтів Потрох, зрозуміло і довбню.

 

P.S. Мені навіть якось навіть невдобно пояснювати Вам, наче школяру, цілком елементарні речі.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Це смішно? Дивно... У людини існують лише два мотиваційних чинника лізти на якомога вищу посаду - 1) проявити себе як спеціаліста, і за труди отримати або гроші, або визнання, а декому треба славу 2) отримати доступ до грошей одразу, насравши на працю, визнання і славу - тобто красти. Звичайно бабця прагнула прем'єрства, і вища посада дає, безумовано, й вищі можливості, але точно не красти. А от що хтів Потрох, зрозуміло і довбню.

 

P.S. Мені навіть якось навіть невдобно пояснювати Вам, наче школяру, цілком елементарні речі.

 

От пля! Таки прагнула бабця, а ти постом вище писав, що ющ її підставив бідосю, прямо таки заставив розгрібати лайно Кучма. Досі стоїть Тимоха у мене перед очима з ящиком "Таміфлю". Не можу без сліз оту картину згадувати  :weep:

Но то фігня, ось свіжина про поповнення рядів борцунів з олігархатом у її рядах. Кажуть Піня вже обома руками і ногами за "Новий курс"

 

пресс-служба «Батькивщины» сегодня сообщила, что Юлия Тимошенко примет вечером участие в программе «Свобода слова» на телеканале ICTV, которая начнется в 22.30.

 

:K

Please wait.. Loading
Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Виктор Пинчук уже не имеет мощной политической

составляющей в парламенте, кроме только нескольких

депутатов. А потому не может считаться олигархом, который

благодаря политическому влиянию и государственных средств

приобретает свой капитал.

Такое мнение высказал лидер партии «Гражданская позиция»

Анатолий Гриценко в эфире программы FACE 2 FACE с Татьяной

Даниленко на телеканале ZIK.

«Возможно, я сейчас обижу Виктора Пинчука, но в моем

понимании он не является олигархом. Он уже не имеет мощной

политической составляющей в парламенте, кроме только

нескольких депутатов. То есть, его влияние является

несопоставимым с влиянием олигархов Ахметова, Коломойского

или Фирташа», – считает Анатолий Гриценко.

Link to comment
Share on other sites

 

Please wait.. Loading
И про "Беню":

 

-----

 

 

Коломойский: Скажи мне, я тебе говорил, что они подонки?

Бродский: Да .

Коломойский: Я тебе говорил, что этот взяточник Гриценко у меня

п’ять миллионов просил?

Бродский: Ну.

Коломойский: говорил тебе об этом ?!

Бродский: Да, да .

 

https://golos.ua/i/634640

 

------------

 

 

 

 

 

:K

Link to comment
Share on other sites

Но то фігня, ось свіжина про поповнення рядів борцунів з олігархатом у її рядах. Кажуть Піня вже обома руками і ногами за "Новий курс"

 

:K

Please wait.. Loading

Пропорошенківський Рінатка - кровопивця №1 не дуже вписується в Новий курс. Як і Фірташ.

Link to comment
Share on other sites

Пропорошенківський Рінатка - кровопивця №1 не дуже вписується в Новий курс. Як і Фірташ.

 

Юля його піріваспітає

 

зі

Здоров був! Де пропадав?

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

та ладно вам, "не вписується"...

 

Таков наш примар. С нами габузиться для вашего оглода не сростно. По габарям?

    — По габарям, — решительно сказал министр охраны короны.

    — И пей круг, — произнес Вага, поднимаясь.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...