Перейти до змісту

Дрищам: Таємний указ: Янукович віддячив Ющенку за перемогу у 2010 пожиттєвою державною дачею і обслугою


vkhavr2

Recommended Posts

    помиляєшся  ,  автобуси  з   мусорами  горіли  раніше  ніж  вони  знялися  з  постів  .   Одного  спалили  прямо  в  Борисполі .

І одним з тих, хто це зробив - був мій сусід по фазенді якраз у Борисполі. Він потім показував файні фотки цього процесу. А ввечері, коли беркута та інша мерзота тікали через сусідне село, то була спроба з боку беркутів "трошки" пограбувати селян. З боку селян було троє поранених, а що з мусанею - не знаю. Але стрільбу чергами з "Укорота" мусарського 5.45 і у відповідь - з АКМ 7.62 я чув дуже добре. Звук від них зовсім різний.

Link to comment
Share on other sites

Не Майдан, а антиукраїнські елементи! 

Цитата:

 

Так вот, дочь, запомни - людей убивать нельзя! Можно только врагов и мерзавцев. (Величко. Дядя Жора-7)

 

 

Не будете ворогами України - вас ніхто не чіпатиме! А будете знову пхати Україну в шоколадну кабалу та під хуйла, то хто вам доктор Гільотен?!

Це товста вірменська срака буде вирішувати ХТО у нас антиукраїнські елементи?

Ах ти ж сучечка !

Link to comment
Share on other sites

Це товста вірменська срака буде вирішувати ХТО у нас антиукраїнські елементи?

Ах ти ж сучечка !

Ага! А ти що, вважала що це право дрища та дрищих?! Ги-ги! Право у того, у кого ствол довший та стріляє першим, влучніше та частіше!  :K  :pleasant:  :K  :zrada:

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...