Перейти до змісту

Дрищам: Таємний указ: Янукович віддячив Ющенку за перемогу у 2010 пожиттєвою державною дачею і обслугою


vkhavr2

Recommended Posts

Від Ющенка ніякої зради не було.

Просто в умовах, в яких він опинився (Янек і Юлька - однакові вороги України),

він прийняв геніальне рішення:  мочити їх по черзі.

Ну, почав з "дами".   Вам не подобається, але тому Ви й не президент. B-)

А мені подобається. Зрадниця всередині - гірше ворога. І Вана це вже довела.

Сухарі вже суше чи будете їй передавать?

 

Наслідком того "геніального рішення" Дрища, топити за Зека, був Майдан, анексія Криму і війна. Ще одне-два таких "геніальних" рішення і від держави Україна нічого не лишиться

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Від Ющенка ніякої зради не було.

Просто в умовах, в яких він опинився (Янек і Юлька - однакові вороги України),

він прийняв геніальне рішення:  мочити їх по черзі.

Ну, почав з "дами".   Вам не подобається, але тому Ви й не президент. B-)

А мені подобається. Зрадниця всередині - гірше ворога. І Вана це вже довела.

Сухарі вже суше чи будете їй передавать?

 

Треба так розуміти, що ви, як прихильник Ющенка, у 2010-му голосували у другому турі за Януковича?

А зараз, як пишуть ваші ФУПівські колеги у другому турі з пари Зе-Юля будете обирать Зе?

Link to comment
Share on other sites

Треба так розуміти, що ви, як прихильник Ющенка, у 2010-му голосували у другому турі за Януковича?

А зараз, як пишуть ваші ФУПівські колеги у другому турі з пари Зе-Юля будете обирать Зе?

У другому турі 2010 не пішла голосувать.

Пара Зе-бздЮля нехай іпеться де хоче, а я буду голосувать тільки за нормальних кандидатів.

Link to comment
Share on other sites

отже в 2010-му допомогли Януковичу (разом з Ющенко, як той і заповів)

і зараз не підете, значить допоможете Зе повзти до кацапів на колінах за прощенням

Змінено користувачем Миклован
Link to comment
Share on other sites

Від Ющенка ніякої зради не було.

Просто в умовах, в яких він опинився (Янек і Юлька - однакові вороги України),

він прийняв геніальне рішення:  мочити їх по черзі.

Ну, почав з "дами".   Вам не подобається, але тому Ви й не президент. B-)

А мені подобається. Зрадниця всередині - гірше ворога. І Вана це вже довела.

Сухарі вже суше чи будете їй передавать?

Ну, якщо мумурандум, коаліціада, хряк-прем"єр разом з універсалом, а в кінці продаж України за дачку - це не зрада, то хто вам дохтур Гільотен? Нічого, народ розібрасвя з дрищем, а потрох своїми "рехформами" успішно переконує українців що він падло, не краще дрища! Менше двох місяців залишилося щоб це стало ясно усім без виключення

Link to comment
Share on other sites

Наслідком того "геніального рішення" Дрища, топити за Зека, був Майдан, анексія Криму і війна. Ще одне-два таких "геніальних" рішення і від держави Україна нічого не лишиться

Дрищам насрати на Україну: якщо Україна не визнає дрища "геніальним патрійотом", то дрищам така Україна не потрібна.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

не вийдете

ні ви, ні я

майданів більше не буде

Якщо потрох буде фальшувати вибори на 40% і знову обіцяти "пакращання" вигляді зростання цін на газ на 25 та 13%, то буде щось схоже на Майдан. Правда, почнеться він зразу-ж зі збройного протистояння, тобто того, чим завершився Майдан-2.

Link to comment
Share on other sites

Ага-ага, в 2004-му теж здавалося, що майданів більше не буде.

Доки будуть Януковичи, Тимошенниці, Зєлєнські - будуть і майдани.

Джерелом Майданів була дебільна політика чучми та хряка. Зараз таку-ж антиукраїнську політику проводять олігархи під проводом потроха. Так що Майдан, якщо буде, то буде антиолігірхічний, антикорупційний, тобто - анти потрошковий!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Ага-ага, в 2004-му теж здавалося, що майданів більше не буде.

Доки будуть Януковичи, Тимошенниці, Зєлєнські - будуть і майдани.

 

побачимо, звісно

та краще було б не доводити до них

та й толку нуль, хіба що в мінус...

Link to comment
Share on other sites

Від Ющенка ніякої зради не було.

Просто в умовах, в яких він опинився (Янек і Юлька - однакові вороги України),

він прийняв геніальне рішення: мочити їх по черзі.

Ну, почав з "дами". Вам не подобається, але тому Ви й не президент. B-)

А мені подобається. Зрадниця всередині - гірше ворога. І Вана це вже довела.

Сухарі вже суше чи будете їй передавать?

Плохому президенту и Юля мешает.
Link to comment
Share on other sites

не вийдете

ні ви, ні я

майданів більше не буде

После десятого, тоже все говорили -майданов не будет. Пока всякие Петяпутины грабят страну и народ живёт за чертой бедности, революции будут. Каждая последующая более кровавая.
Link to comment
Share on other sites

Юлька забздить прийти подивитись скільки нас буде. B-)

 

Чи вже має бронєкаляску інвалідну? :D

Когда народ бучу устраивал за транспортный сбор, она не побоялась выйти к народу. Замечу без сопровождения армии охраны и без подготовки. Это вам не Петяпутина, которая боится собственной тени.
Link to comment
Share on other sites

побачимо, звісно

та краще було б не доводити до них

та й толку нуль, хіба що в мінус...

Франція, перед тим як стати більш-менш придатною для нормального життя, пройшла через три фронди та п"ять революцій. Майдани - це найкраща школа навчання всього народу. Практика Майданів показала що олігархам віри нема! Потрібен постійний контроль влади!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

Когда народ бучу устраивал за транспортный сбор, она не побоялась выйти к народу. Замечу без сопровождения армии охраны и без подготовки. Это вам не Петяпутина, которая боится собственной тени.

Не побоялась? Надо же. Я за мелкими событиями не слежу.

А чего ей сейчас бояться? Ботоксное чучело ни за что не отвечает, работу прогуливает, акции дебильные поддерживает. Развлекается короче на своем уровне.

Link to comment
Share on other sites

Не побоялась? Надо же. Я за мелкими событиями не слежу.

А чего ей сейчас бояться? Ботоксное чучело ни за что не отвечает, работу прогуливает, акции дебильные поддерживает. Развлекается короче на своем уровне.

Зате шоколадна свиня краде, краде і збирається красти ще п"ять років! А ось людей таки боїться, бо наказує охороні: "гражданских - отсечь!", коли був у томос-турах. 

Link to comment
Share on other sites

Не побоялась? Надо же. Я за мелкими событиями не слежу.

А чего ей сейчас бояться? Ботоксное чучело ни за что не отвечает, работу прогуливает, акции дебильные поддерживает. Развлекается короче на своем уровне.

Мелкие события? События были в полный рост и результат. В дамских журналах конечно об этом не писали.
Link to comment
Share on other sites

І ми підтягнемося... При потребі - зі зброєю...

 

   от  уяви що  рошенобабулі  й  цей  вікенд ,  хоч і  той десяток рахуючи  з  ними , зберуться  на  чергове  паті  #fuckтимошенко ,  а  ти  зі  зброєю  прийдеш .  Це злочин  й  недоречно . 

 

Загалом  тиск  на  владу  в  законний  спосіб  набагато  ефективніший  ,  в  Україні  так  було  й  повинно  бути .

Link to comment
Share on other sites

Майдан розстрілювать?

Не Майдан, а антиукраїнські елементи! 

Цитата:

 

Так вот, дочь, запомни - людей убивать нельзя! Можно только врагов и мерзавцев. (Величко. Дядя Жора-7)

 

 

Не будете ворогами України - вас ніхто не чіпатиме! А будете знову пхати Україну в шоколадну кабалу та під хуйла, то хто вам доктор Гільотен?!

Змінено користувачем vkhavr2
Link to comment
Share on other sites

   от  уяви що  рошенобабулі  й  цей  вікенд ,  хоч і  той десяток рахуючи  з  ними , зберуться  на  чергове  паті  #fuckтимошенко ,  а  ти  зі  зброєю  прийдеш .  Це злочин  й  недоречно . 

 

Загалом  тиск  на  владу  в  законний  спосіб  набагато  ефективніший  ,  в  Україні  так  було  й  повинно  бути .

Так десяток і прикладами розігнати можно, але я добре знаю що після того як наша Асоціація зняла заборону на використання зброї на Майдані, про що повідомили мусарню о 3=00, то вже о 8=00 ми з старшим їздили на розвідку мусарських блок-постів по Бориспільській трасі. ВСІ вони були вже порожні! Я ще з вікна автівки зробив декілька кліпів, які були відправлені наверх, бо нашим словам просто не повірили. А потім беркутня та інші бандити почали тікати з Києва. І на декілька днів Київ залишився без мусарні на вулицях! Якось дивно було спостерігати зовсім покинуті двоповерхові пости при виїзді з Києва по Броварському та Бориспільському шосе. За мої 67 років це було в перший та останній раз...

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...