Перейти до змісту

Дрищам: Таємний указ: Янукович віддячив Ющенку за перемогу у 2010 пожиттєвою державною дачею і обслугою


vkhavr2

Recommended Posts

https://24tv.ua/tayemniy_ukaz_yanukovich_viddyachiv_yushhenku_za_peremogu_u_2010_pozhittyevoyu_derzhavnoyu_dacheyu_i_obslugoyu_n1108068   Таємний указ: Янукович віддячив Ющенку за перемогу у 2010 пожиттєвою державною дачею і обслугою

 

1108068.jpg?201902145237

 

Віктор Янукович одним із своїх перших таємних указів забезпечив своєму попереднику Віктору Ющенку довічну державну дачу, охорону, водіїв, покоївок і грошове утримання.

Відповідний указ опублікував на своїй сторінці у Facebook народний депутат "Батьківщини" Сергій Власенко.

З документа випливає, що вже через 2 тижні після набуття повноважень президента, 12 березня 2010 року Віктор Янукович видав указ під грифом "таємно", який складався з 6 пунктів. Своєму попереднику Віктору Ющенку Янукович виділив пожиттєве грошове утримання в розмірі актуальної президентської зарплати. Також Ющенку виділили 1 радника, 2 помічників, 2 автомобілі, 4 водіїв, 1 кухара, 2 покоївок, 2 офіціантів і охорону за державний рахунок. А ще  дачу в елітній Конча-Заспі у довічне користування з утриманням за рахунок держави.

"Ось за що продав Україну Віктор Ющенко",  прокоментував публікацію Сергій Власенко.

Нагадаємо, у 2010 році Віктор Янукович переміг свого конкурента Юлію Тимошенко з перевагою лише у 2%. Чинний тоді президент Віктор Ющенко напередодні 2 туру виборів закликав голосувати "проти всіх", чим, на думку експертів і політиків, фактично привів до влади Януковича.

 

Тобто, дрищ - запроданець! Продав Україну за дачку!

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шпільок то не переконає

Але надасть можливість затикати їх брєд що дрища не вибрали в 2010 через Тимошенко. Вже тоді стало ясно переважній більшості хто такий дрищ: зрадник! Ну, а деяка частина адептів так і буде на нього молитися. Ну, це відомий факт - ідіотів достатньо. Маю можливість таке спостерігати: на фазенді на сусідній вулиці є один таки, що й досі вважає що живе в російській кацапській імперії, а очолює все це цар Микола-ІІ.

Link to comment
Share on other sites

Многие забывают ещё про его банковскую аферу, на которой по-издержавшиеся на частых перевыборах рыги, нормально бабла подняли на избирательную компанию и подкуп. Ахмет так вообще джек-пот сорвал.
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Политика

(1 сентября 2011, 08:40)

 

Экс-президент и его семья покидают Кончу-Заспу

 

Экс-президент Виктор Ющенко вместе с семьей переезжает из

государственной дачи в Конча-Заспе в новый дом.

Об этом рассказала его супруга Екатерина Ющенко, сообщает ТСН.

- Мы сейчас переезжаем в новый дом, и там очень много работы. Я,

разумеется, оставляю мужу все по техническим вопросам, по улице.

А все по дизайну, по кухне, я пытаюсь сама решить, - сказала она.

По ее словам, они переезжают "немножко с опозданием".

- По некоторым причинам, включая пожар и другие причины,

немножко опоздали, но не можем дождаться, когда переедем в свой

дом, - рассказала Екатерина Ющенко.

Как известно, после того, как Ющенко покинул пост президента в

2010 году он остался жить в государственной резиденции в Конча-

Заспе.

Как заявляла его пресс-секретарь Ирина Ванникова, он будет жить

там до тех пор, пока его собственный дом в Новых Безрадичах

"проходит необходимую реконструкцию".

Весной 2010 года в доме Ющенко в Новых Безрадичах произошел

пожар - загорелась часть кровли.

 

https://kp.ua/politics/298911-yuschenko-pereezzhaet-s-hosdachy

Link to comment
Share on other sites

— Вы заявили, что Ющенко, Балога и Ульянченко получили миллиард

долларов от Партии регионов за сдачу власти Виктору Януковичу…

 

— А вы считаете, что они ее сдали бесплатно?

 

— Это точная цифра — миллиард долларов?

 

— Эту цифру мне озвучили… 16 января 2014 года Верховная Рада

приняла диктаторские законы. Позже я возглавил временную

комиссию (временная парламентская комиссия по расследованию

расстрела людей на Майдане. — Авт .) … Я не мог начать

расследование, не зная обстоятельств…

 

— Итак — миллиард. Кто им его дал?

 

— Я поехал в Москву, тогда еще не было такого запрета, меня еще

приглашали на телеканалы как политика… И там я встретился

с одним из приближенных президента Януковича. Фамилию

называть не буду. Я спросил: «Ребята, что же вы — так просто

забрали власть?»…

 

— И он сказал, что дали миллиард?

 

— Он говорит: «Ющенко, Балога, Ульянченко получили миллиард

на троих». Насколько я знаю, Балога положил деньги в какой-то

швейцарский банк, этот банк выкупила Россия. Деньги не отдают,

потому что нужно предоставить отчет об их происхождении. Ющенко

сделал послом в Швейцарии некоего Дира… Они постоянно ездили

туда отдыхать. Потом кто-то из швейцарских передал мне,

поскольку я этим очень интересовался, как в Новый год они

в Швейцарии напились и сожгли там целое шале… Часть большой

суммы осела в швейцарском банке — у меня есть его название.

Но там Балоге сказали: «Покажите источник законного

происхождения этих денег».

 

— Пока не покажете, не отдадим?...

 

— …пока не напишете, что Партия регионов дала… (Усмехается)

 

https://fakty.ua/233808-gennadij-moskal-za-sdachu-vlasti-yanukovichu-yucshenko-baloga-i-ulyanchenko-poluchili-milliard-dollarov-na-troih

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Москаль, падло, пішов служити Пороху наразі. Губернаторські справи пов'язали по руках-ногах, напевно.

шо ти так переживаєш

цей ходячий матюк

єстлі шо, то перебіжить під друге крило, де тепліше

буде прислуговувати при любій владі

як баба шура моршинська

а потім поливати брудом папірєдніків

 

:corn:

Link to comment
Share on other sites

надаумєтьжить ПО ЗАКОНУ !

Різницю відчуваєте між "домовився", "указ президента"

та

"крала", "брехала", "зраджувала державі" 

 

Отож. Багіня хитросракості. Нє, ВеликоХитросракості.

Link to comment
Share on other sites

надаумєтьжить ПО ЗАКОНУ !

Різницю відчуваєте між "домовився", "указ президента"

та

"крала", "брехала", "зраджувала державі" 

 

Отож. Багіня хитросракості. Нє, ВеликоХитросракості.

У цьому суть дрищизму: пропагандонити ЗРАДУ як видатну ПІРІМОГУ! Он дрищ ЗРАДИВ Майдан, уклавши мумурандум з хряком і повернувши його в політику -видають дрищі за ПІРІМОГУ. Поматросив всю Україну коаліціадою 2006-го і передав владу хряку напісявши універсал - знову ПІРІМОГА! Ну, і отримав своїх трицять срібляників, яу Іуда, в 2010-му. А після цього адепти дрища ще й 3.14здять про дрища як видатного патрійота! І тепер за рошенки випускають на ТВ  по3.14здіти! Фу, бля!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ви бачите події 2004-2010 років з позиції сьогодніього стану держави, просто прийміть, ідеального нічого не має, чимось іноді приходиться жертвувати, якби тоді президентом став овоч все було б набагато гірше, тому що путлєр і молодший кущ  співпрацювали в бізнесі вуглеводнями.

Link to comment
Share on other sites

Ви бачите події 2004-2010 років з позиції сьогодніього стану держави, просто прийміть, ідеального нічого не має, чимось іноді приходиться жертвувати, якби тоді президентом став овоч все було б набагато гірше, тому що путлєр і молодший кущ співпрацювали в бізнесі вуглеводнями.

Дык Янык и стал президентом. Только чуть позже. Как минимум, если бы тогда стал Янык, некому было бы развязать газовую войну и проворачивать банковскую аферу на уровне государства. А все остальное про Яныка известно.
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Тіки дішло? А за міністра з уряду азірова та холопа хуйла?

 

за холопів хуйлівських голосувати не буду точно і за холопок також.

за пороха - можу, теоретично можу навіть за гриця, і за кловуна, якщо буде зовсім поганий настрій :gigi:

а от за мадурівну - ніяк не можу, бо "хі-хі", нічого тут не зробиш B-)

Link to comment
Share on other sites

за холопів хуйлівських голосувати не буду точно і за холопок також.

за пороха - можу, теоретично можу навіть за гриця, і за кловуна, якщо буде зовсім поганий настрій :gigi:

а от за мадурівну - ніяк не можу, бо "хі-хі", нічого тут не зробиш B-)

Ясно. Азарівський міністр та холоп хуйла тобі ближче. Ну-ну...

Link to comment
Share on other sites

Дык Янык и стал президентом. Только чуть позже. Как минимум, если бы тогда стал Янык, некому было бы развязать газовую войну и проворачивать банковскую аферу на уровне государства. А все остальное про Яныка известно.

 

Тоді б Україна була продана по білоруському сценарію.

Link to comment
Share on other sites

можеш  ще сотню раз повторити, але "хі-хі" бачили всі, не відмиєтесь ніколи :gigi:

"Хі-хі" нікому не нашкодили, а ось зради дрища та потроха принесли на Україну війну. Різницю бачиш? Чи як???

Link to comment
Share on other sites

"Хі-хі" нікому не нашкодили, а ось зради дрища та потроха принесли на Україну війну. Різницю бачиш? Чи як???

Україні нашкодили ваші "Хі-хі".

Вам за це хуйло медальку дав ?

Link to comment
Share on other sites

Україні нашкодили ваші "Хі-хі".

Вам за це хуйло медальку дав ?

Україна в результаті дрищової зради отримала війну, де вже загинуло більше 10 000 українців. І гинуть далі. 

А те "хі-хі" було про дебілізм дрища, який вкрав літак прем"єр-міністра щоб та не змогла вилітіти на заплановану зустріч. Але дрищева підлість не вдалася. Ось над цим і хіхікають. І я - також! А дрищам, дрищихам та потрошкам всюди вдається хуйло. Самі його приманюєте сюди своєю недолугою політикою та поведінкою. І щоден дрищ, дрищиха чи потрошок так і не дав відповіді на питання цієї гілки! Бо не здатні визнати свого ідіотизму у лизанні дупи дрища та потроха!

Link to comment
Share on other sites

як відомо

Ющ - падлюка, а Юля - сука

але

падлючість настільки перевершила сучість, шо жодні хіхоньки цьому не зарадять

хоча й даремно Юлька тоді хіхікала

вважаю це ознакою хуторянськості всієї нашої бидлоеліти, як же - на прийомі у самого царя...

Link to comment
Share on other sites

Україна в результаті дрищової зради отримала війну, де вже загинуло більше 10 000 українців. І гинуть далі. 

А те "хі-хі" було про дебілізм дрища, який вкрав літак прем"єр-міністра щоб та не змогла вилітіти на заплановану зустріч. Але дрищева підлість не вдалася. Ось над цим і хіхікають. І я - також! А дрищам, дрищихам та потрошкам всюди вдається хуйло. Самі його приманюєте сюди своєю недолугою політикою та поведінкою. І щоден дрищ, дрищиха чи потрошок так і не дав відповіді на питання цієї гілки! Бо не здатні визнати свого ідіотизму у лизанні дупи дрища та потроха!

Від Ющенка ніякої зради не було.

Просто в умовах, в яких він опинився (Янек і Юлька - однакові вороги України),

він прийняв геніальне рішення:  мочити їх по черзі.

Ну, почав з "дами".   Вам не подобається, але тому Ви й не президент. B-)

А мені подобається. Зрадниця всередині - гірше ворога. І Вана це вже довела.

Сухарі вже суше чи будете їй передавать?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...