Перейти до змісту

А Юлька пролетіла закордоном як фанера


Гість shpylka

Recommended Posts

В  Рашці  не  голосували,  отож  - біда.  В  першій  п ятірці  її  нема.  І  Бойка  нема.

Зато  є  Кошулинський.

Недаром  українці  усердно  вичекали  на  дільницях  навіть  після  20-ї (у  Варшаві).

Молодці  українці.  Порошенко -  38 з  гаком. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ті, що втекли, бачать Україну через деформовану призму "віри, мови, армії". Немає нічого дивного, що вони там не відчувають реального стану справ тут. Навіть велика частина аборигенів на правду буття добровільно заплющує очі. Але ж тим пох, а ці відгребуть.

Link to comment
Share on other sites

Сбежавшие, хотят задницы для Украины, что-бы оправдать себя.

Для  нашої,  української  України  ми  не  хочемо  більше  впливу  Рашки.  Вашої  омріяної  країни  нам  не  треба.

А,  ще.  В  Галичині  -  найбільша  явка  і  переміг  Порошенко.  То  не  галицькі  кацапи  так  зробили.  то  ми (  б юся  в  груди). :)

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

Очередная полуправда от уважаемой Шпильки.

Петр Алексеевич занял первое место не только заграницей, но также в тюрьмах и психбольницах.

Именно там содержатся главные ценители его политики. (Есть еще немного на этом форуме - но это явление временное, промежуточный этап перед отправкой в тюрьму или психушку.)

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Очередная полуправда от уважаемой Шпильки.

Петр Алексеевич занял первое место не только заграницей, но также в тюрьмах и психбольницах.

Именно там содержатся главные ценители его политики. (Есть еще немного на этом форуме - но это явление временное, промежуточный этап перед отправкой в тюрьму или психушку.)

Ці  заклади  завжди  голосують  за  чинну  владу  і  до  моїх  посилів  не  мають  відношення.

Я  цільово  писала  про  українців  закордоном.  Приємно  вражена.

Link to comment
Share on other sites

Ці  заклади  завжди  голосують  за  чинну  владу  і  до  моїх  посилів  не  мають  відношення.

Я  цільово  писала  про  українців  закордоном.  Приємно  вражена.

А за кого ще голосувати посольским та консульским працівникам? :) Заробітчани голосу не мають, бо не стоять на обліку, а більшості легалів начхати на ті вибори.

Link to comment
Share on other sites

В Лондоні Вілкул набрав 20 голосів  :fp1:

А мені сподобалось як Вілкул тримається. Наприклад за Порошенка він набагато кращий. Про його команду не знаю. Але команду Порошенка ми уже за 5 років побачили, краще не буде. а тільки гірше.

Link to comment
Share on other sites

По закордонним участкам, де голосували заробітчани - думаю був дикий вкид "за петра". Бо зріз голосів заробітчан (з усієї України) не може кардинально відрізянтися від такого ж зрізу всередині країни.

Не зрозумілий склад комісій і наявність в них, та в якості спостерігачів - представників від різних кандидатів в президенти.

Ну і не забуваймо, що кнур закінчував КІМО. Там багато його однокашників.

Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома ти мене питаєш? Ти ж не Слав, мене Слав вже перевірив. Чи ти запитуєш, що на це питання Вілкул відповів?

Питаю тебе, а шо? Бачу ти за Вілкула топиш, сам з Москви.  Щось пазл паганий 

Link to comment
Share on other sites

Питаю тебе, а шо? Бачу ти за Вілкула топиш, сам з Москви.  Щось пазл паганий 

Взагалі то я з Вінниці. Крим наш! То я просто на заробітках. Мене вже Алі розкрив тут, що я ковбасник. :(

І я не за Вілкула, а проти Педри, Бені та Юлі. Я За Кошулинського, Смішка, Мураєва та Вілкула як заміну старої колоди на нову. Але я бачу, що це ще не на часі. Перемагає поки що Беня. Лютує Петро. Подивимось - цікаво чим це завершиться (мумурандумом чи буде такий мир, що камінця на камінці...)

VPN-ом принципово не користуюсь, щоб не звинуватили, що маскуюсь.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Усі притомні в 2014 повернулись домів. 

В мене тут дружина (москалька) й діти та робота. Я наймит, а не якийсь бізнесмен, щоб так просто туди-сюди шастати.

До речі я коли виїхав в 2008-у році, то на моє місце прийняли вінничанина на 1000 баксів зарплати. Так що я звільнив хороше робоче місце для якоїсь патріотичної сімї, а тут відібрав робоче місце в якогось москаля. Так що одна користь! :tu:

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Для нашої, української України ми не хочемо більше впливу Рашки. Вашої омріяної країни нам не треба.

А, ще. В Галичині - найбільша явка і переміг Порошенко. То не галицькі кацапи так зробили. то ми ( б юся в груди). :)

Вы хотите развалить Украину, что-бы присоединиться к какой Венгрии.

Такую задницу, что отъела макака в период войны и зубожиння, они просто не прокормят. Реалисты.

На Рошен хватает же.
Link to comment
Share on other sites

А за кого ще голосувати посольским та консульским працівникам? :) Заробітчани голосу не мають, бо не стоять на обліку, а більшості легалів начхати на ті вибори.

Ви  чергу  у  Варшаві  бачили?  Продовжили  голосування  після  20-ї,  бо  не  встигали  проголосувати.

Закордоном  проголосувало  4  млн.  виборців. 

Скільки  є  посольських  працівників?

Link to comment
Share on other sites

А мені сподобалось як Вілкул тримається. Наприклад за Порошенка він набагато кращий. Про його команду не знаю. Але команду Порошенка ми уже за 5 років побачили, краще не буде. а тільки гірше.

Це  ви  серйозно  написали?  :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

 

 


По закордонним участкам, де голосували заробітчани - думаю був дикий вкид "за петра"

Ключове  слово "Думаю".  :lol2:

Ви  ще  писали,  що Порошенко  постріляє.  Теж  собі  подумали.  Напишіть,  що  голосували  під  дулом.  Так  собі  подумали.

Link to comment
Share on other sites

Ви  чергу  у  Варшаві  бачили?  Продовжили  голосування  після  20-ї,  бо  не  встигали  проголосувати.

Закордоном  проголосувало  4  млн.  виборців. 

Скільки  є  посольських  працівників?

 

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні 53 126

 

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp314pt001f01=719.html

Link to comment
Share on other sites

Кількість виборців, які взяли участь у голосуванні 53 126

 

https://www.cvk.gov.ua/pls/vp2019/wp314pt001f01=719.html

Сьогодні  чула  по  ТБ.  Сказано  було,  що  дільницями  охоплено  4  млн,  а  3  млн  не  охоплено.  Може  я  не  так  зрозуміла,  але  там  голосували  прості  люди:  студенти,  заробітчани.

 

В  тій  табличці  написано,  що  в  Польщі (цілій!!!)  проголосувало  7  тис.  ;o

Щось  ніяк  не  вірю.

Link to comment
Share on other sites

Ото  ряд!  Ви  Кошулинського  з  нього  приберіть,  щоб  не  висмарувався. 

Я й так прбрав вже Пороха,Юлку, ЗЕ, Б, Г та багато інших. Не буде ж він сам один в списку.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...