Перейти до змісту

А ведь ему придется открыть рот рано или поздно


Ali(UA)

Recommended Posts

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков заявив, що Кремль готовий пояснювати будь-якому політикові свою позицію щодо Донбасу і вважає, що не підлягає обговоренню тема приналежності анексованого Криму.

 

Про це він сказав у понеділок журналістам, коментуючи висловлювання кандидата в президенти України Володимира Зеленського, який заявив, що в разі зустрічі з Володимиром Путіним він має намір вимагати від нього повернення територій і виплати компенсацій Україні за їхнє захоплення, передає російський "Інтерфакс".

 

Він вкотре заявив, що Росія нібито не окуповує "ніяких українських територій".

 

Повідомляється, що з приводу анексованого Криму Пєсков заявив, що ця тема не підлягає обговоренню і "закрита раз і назавжди".

 

При цьому слова "окупація" і "анексія" прес-секретар Путіна назвав "абсолютно такими, що не застосовуються до Криму ні де-факто, ні де-юре".

Link to comment
Share on other sites

Это было обращение к вашему чуваку личное. Или вы за пороха будете еще два года прятатся.

Чувак не мой ;) Но справедливости ради, Песков сказал это на личной встрече с Зе или просто журналистам в широком кругу?

 

Link to comment
Share on other sites

Мені пох на Пєскова, і на те, що він там пиздить. А Зе буде ретранслювати те, що йому скажуть старшиє товаріщі. Він просто дресирована мавпа. Але навіть дресирована мавпа то є кращий варіант, аніж Підр-мініхуйло. З чим вас всіх і поздоровляю, петяраси. Здобули! Разом з вашим фюрером-невдахою, Підром I :D Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Овоч теж був дресированою мавпою.

Він був дресированою мавпою Хуйла, за ним стояв Лугандон. І де той овоч зараз разом з Лугандоном? У Зе виборець переважно молодь. Там пріоритети протилежні тим, що сповідують совки і лугандонська вата. Почне творити хуйню, то швидко втратить все.

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Что вы молчите миклованы и ситизены? Где ответ вашего кумира?

Не кіпішуй.

Що ти спішиш.

ЗЕ ще не президент.

Порох весь перший срок за папередніків ховався і нічого, а до нього Януковоч за папередніків все парив нам мізки.

Так що не мельтеши.

Змінено користувачем Ash
Link to comment
Share on other sites

Чувак не мой ;) Но справедливости ради, Песков сказал это на личной встрече с Зе или просто журналистам в широком кругу?

 

началось бля я не я и хата не моя  :fp1: это ваш #абынепетро

Link to comment
Share on other sites

началось бля я не я и хата не моя  :fp1: это ваш #абынепетро

Порошки, молчите уже! Про хату, это к Пете, он вам щеку подставит!

бльоооо - насрать и сьебать. вот ваша сущность. возьмите ответсвенность за дибила!

Сказал эмигрант, живущим в Украине! :fp1:  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

бльоооо - насрать и сьебать. вот ваша сущность. возьмите ответсвенность за дибила!

Чого істериш? ЗЕ ще не президент. Він ще нічого не насрав. Зато Педра вже такі купи навалив, що йой!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Хм... "торговали веселились, посчитали прослезились"

Та да. Таки праслєзілісь рошенобляді, коли підрахуї порахували голоси у першому турі. 14 відсотків то вже психологічний бар'єр, коли їхня шобла почне сипатися, як картковий будиночок. І пбєгут гонци ва все канци до Зе домовлятися. І Ахєндовскій вазапіт благім матом в трубку Підру: ви ставітє нєрєальниє плани. Амінь, підри... :D

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Мені пох на Пєскова, і на те, що він там пиздить. А Зе буде ретранслювати те, що йому скажуть старшиє товаріщі. Він просто дресирована мавпа. Але навіть дресирована мавпа то є кращий варіант, аніж Підр-мініхуйло. З чим вас всіх і поздоровляю, петяраси. Здобули! Разом з вашим фюрером-невдахою, Підром I :D

 

твій кандидат просрав перший тур, ти забув ? :gigi:

Link to comment
Share on other sites

твій кандидат просрав перший тур, ти забув ? :gigi:

А твій просере другий, і що? Це маючи такий шалений фінансовий і адмінресурс :D Я вже тобі розжовував логіку моїх міркувань щодо голосування раніше

Link to comment
Share on other sites

А твій просере другий, і що? Це маючи такий шалений фінансовий і адмінресурс :D Я вже тобі розжовував логіку моїх міркувань щодо голосування раніше

 

так, я пам'ятаю схему: поставити на лузера, щоб потім голосувати за зєвову :gigi:

Link to comment
Share on other sites

так, я пам'ятаю схему: поставити на лузера, щоб потім голосувати за зєвову :gigi:

Дякуй за те Підру, що він проїбе у другому турі блазню. :D І шоблі рошеноблядєй, яка топила за Підра і поливала лайном його притомних конкурентів денно і нощно. Ви здобули, хулє! Я тут до чого?

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Дякуй за те Підру, що він проїбе у другому турі блазню. :D І шоблі рошеноблядєй, яка топила за Підра і поливала лайном його притомних конкурентів денно і нощно. Ви здобули, хулє! Я тут до чого?

 

:lol2: :lol2: :lol2:

дійсно, до чого тут ти ? це ж порох винен, що толік виявився не дуже принциповим, не дуже наполегливим і взагалі йому в ВР хотілось, а не в прези. і до речі, толік також за зєвову, може той йому МО віддасть ? толік у всіх просить МО, сподобалось вочевидь дуже. тому-що послідовний, ну і ти разом з ним :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

так, я пам'ятаю схему: поставити на лузера, щоб потім голосувати за зєвову :gigi:

А чем эта схема хуже схемы - дважды поставить на лузера? Змінено користувачем shurken
Link to comment
Share on other sites

А чем эта схема хуже схемы - дважды поставить на лузера?

 

тим, що в ній забагато зайвих ланок, що вказує на повну нездатність до мінімального аналізу реальної ситуації :gigi:

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

тим, що в ній забагато зайвих ланок, що вказує на повну нездатність до мінімального аналізу реальної ситуації :gigi:

А в виборах тре вгадати, щоб на лідера поставити? 8-:

Чи проголосувати за кандидата, прграма якого подобається, якому довіряєш, що він буде намагатись виконувати ту прграму? :)

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

:lol2: :lol2: :lol2:

дійсно, до чого тут ти ? це ж порох винен, що толік виявився не дуже принциповим, не дуже наполегливим і взагалі йому в ВР хотілось, а не в прези. і до речі, толік також за зєвову, може той йому МО віддасть ? толік у всіх просить МО, сподобалось вочевидь дуже. тому-що послідовний, ну і ти разом з ним :gigi:

Толік винний, що Підр проїбе блазню? Ви там зовсім дахом поїхали, порошки. Рошенок переїли?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...