Перейти до змісту

Від Зека до Зе


Гість Хома

Recommended Posts

Усі Президенти України мають наукові ступені:

Петро Порошенко – кандидат юридичних наук.

Науковим керівником у Підра був гвардії підрахуй Ківалов? Адабряю, чо

Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ни один из перечисленых граждан учеными не являются. Зная как работает академическая система, я могу утверждать с 95% уверенностью, что все вышеописаные степени либо тупо куплены, либо сделаны научными рабами, либо не соответствуют стандартам. И уж конечно, никто из этих людей не являются сколь нибудь серьезными теоретиками в областях своих диссертаций. Вся постсоветская наука за малым исключением  - фейк, а список товарищей в ветке  - это абсурд.

Что касается Порошенко конкретно. Кам он пацаны. Какие нахер диссертации в 2002м году. Спросите людей из универа, что нужно сделать чтобы самому написать диссертацию. Они вам расскажут. 

А теперь я вам расскажу чем занимался Петя в 2002м году. Он был депутатом Рады. Годом раньше перешел в Нашу Украину и пахал как на галерах как политик, потому в 2002м году НАша Украина взяла большинство в Раде и Порошенко возглавил комитет бюджетного планирования. Расскажите мне как живой человек при такой политической деятельности в горячий период смены власти может еще и диссер написать. 

Блин, да все, кто хоть немного в теме понимает цену всем этим диссертациям. Не о чем говорить даже.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

А теперь я вам расскажу чем занимался Петя в 2002м году. Он был депутатом Рады. Годом раньше перешел в Нашу Украину и пахал как на галерах как политик, потому в 2002м году НАша Украина взяла большинство в Раде и Порошенко возглавил комитет бюджетного планирования. Расскажите мне как живой человек при такой политической деятельности в горячий период смены власти может еще и диссер написать. 

Наш пострел везде поспел :)

 

http://i.piccy.info/i9/402a289bc35630d680ea595a009d482f/1554399484/62241/1292011/viber_image_2019_04_04_09_10_50.jpg

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Вот тут было бы уместным пригласить Пани Шпильку для комментариев. Но что-то мне подсказывает, что она эту ветку старательно проигнорирует:)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Український народ це самий мудрий народ в світі який ніколи не помилявся в свому виборі.Історія останніх 100 років яскраве тому підтвердження .Тому всі хто не задоволений результатами народовиявлення - чемодан ,вокзал ,Канада(або що подобається вставити)
  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Український народ це самий мудрий народ в світі який ніколи не помилявся в свому виборі.Історія останніх 100 років яскраве тому підтвердження .Тому всі хто не задоволений результатами народовиявлення - чемодан ,вокзал ,Канада(або що подобається вставити)

 То чому ти в 14 не повернувся до ненькі? Адже за Порошенка дупу рвеш?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Ни один из перечисленых граждан учеными не являются. Зная как работает академическая система, я могу утверждать с 95% уверенностью, что все вышеописаные степени либо тупо куплены, либо сделаны научными рабами, либо не соответствуют стандартам. И уж конечно, никто из этих людей не являются сколь нибудь серьезными теоретиками в областях своих диссертаций. Вся постсоветская наука за малым исключением  - фейк, а список товарищей в ветке  - это абсурд.

Что касается Порошенко конкретно. Кам он пацаны. Какие нахер диссертации в 2002м году. Спросите людей из универа, что нужно сделать чтобы самому написать диссертацию. Они вам расскажут. 

А теперь я вам расскажу чем занимался Петя в 2002м году. Он был депутатом Рады. Годом раньше перешел в Нашу Украину и пахал как на галерах как политик, потому в 2002м году НАша Украина взяла большинство в Раде и Порошенко возглавил комитет бюджетного планирования. Расскажите мне как живой человек при такой политической деятельности в горячий период смены власти может еще и диссер написать. 

Блин, да все, кто хоть немного в теме понимает цену всем этим диссертациям. Не о чем говорить даже.

я до того, що всі гонять, що населення тупе і голосує за кловуна

 

ну так які культи карго - такий і результат, хіба нє?

Link to comment
Share on other sites

Дил, Населення тупе. Крапка. Це перший стейтмент, та мабуть головний.  75% трохи тупе, трохи ледаще, трохи процьовите. 12.5% зовсім тупе, зовсім ледаще, зовсім безпорадне. решта 12.5 - розумне та працьовите.

З цього треба виходити. Але в кожній групі є хитрі, злі, п"яні, пофігісти, пранкери, просто хворі на голову люди. Ї усі вони можуть голосувати. Тому підводити якісь тенденціі на напрямки руху натовпу я би не став.

Є єдина об"еднуюча ідея. Крадіів треба відсунути від стайні. ТАка собі кроссплатформенна ідея. навкруг неї їде баталія.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А теперь я вам расскажу чем занимался Петя в 2002м году. Он был депутатом Рады. Годом раньше перешел в Нашу Украину и пахал как на галерах как политик, потому в 2002м году НАша Украина взяла большинство в Раде и Порошенко возглавил комитет бюджетного планирования. Расскажите мне как живой человек при такой политической деятельности в горячий период смены власти может еще и диссер написать.

А  може  в  нього  дисертація  вже  5-10  років  готова  лежала.  Чи  на  вашу  думку  мав  зробити  її  за  1  рік,  саме  2002,  бо  умний?

А  навіть  якщо  не  так,  то  що?  голосувати  за  зеро,  за  громадянську  війну  і  ввід  військ  Пуйла?  Бо  Пєтя  дисертацію  сам  не  писав? 

Я  думала,  що  ви  розумніший.

Змінено користувачем shpylka
Link to comment
Share on other sites

А може в нього дисертація вже 5-10 років готова лежала. Чи на вашу думку мав зробити її за 1 рік, саме 2002, бо умний?

А навіть якщо не так, то що? голосувати за зеро, за громадянську війну і ввід військ Пуйла? Бо Пєтя дисертацію сам не писав?

Я думала, що ви розумніший.

На всякий случай просчелкал каналы, может у Петра нимб появился и он святой... Не, все нормально, с рогами.
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

А  може  в  нього  дисертація  вже  5-10  років  готова  лежала.  Чи  на  вашу  думку  мав  зробити  її  за  1  рік,  саме  2002,  бо  умний?

А  навіть  якщо  не  так,  то  що?  голосувати  за  зеро,  за  громадянську  війну  і  ввід  військ  Пуйла?  Бо  Пєтя  дисертацію  сам  не  писав? 

Я  думала,  що  ви  розумніший.

Сьогодні бачив у книгарні Львівського універу книжку з фізики 2010 року випуску трьох авторів, перший - С.О. Вакарчук. Сам, мабуть, писав.

 

У нас держава така і наука така. Навіть нова кров досить підпсута, тому цей факт не варто оцінювати.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Шоб минстець так против кацапов работал, как он против зеленского напрягается. Приоритеты видны невооружённым глазом.

Против Ольгино его филиал никак не может работать лучше. Где вы видели, чтобы в провинциальных филиалах работали фахивци выше уровнем центрального офиса  :weep:

Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Где-то как-то так. Только трошечки не так. Центральный офис - вряд ли. А от любодрузи, цели у которых на данном этапе очень-но сильно совпадают - так точнее будет. Враг моего врага... Имхо так... :shuffle:

Link to comment
Share on other sites

Якщо аналізувати графік виробітку електроенергії в Україні (млрд.кВт*год.), то досягли "дна" та відштовхнулися в 2017 році.

Так що якщо вибрати Раду а не зРаду (бо президентські на економіку вже навряд чи будуть сильно впливати, IMHO по цьому показнику вже по впливу досягнуто максимуму), то є шанс зберегти цей вектор росту.

http://images.vfl.ru/ii/1553776064/004b40df/25957407.jpg

Змінено користувачем Ash
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...