Перейти до змісту

Петро не отримає голосів від заробітчан


Гість Хома

Recommended Posts

Написав у консульство щодо голосування у другому турі  :fp1: Отримав 3 анкети які треба заповнити до завтра з провокаційними питаннями на тему: що ви тут робите, коли плануєте назад і де зараз ваше місце проживання.  :fp1:

 

Бюрократія забрала пару сотень тисяч голосів

Link to comment
Share on other sites

Написав у консульство щодо голосування у другому турі  :fp1: Отримав 3 анкети які треба заповнити до завтра з провокаційними питаннями на тему: що ви тут робите, коли плануєте назад і де зараз ваше місце проживання.  :fp1:

 

Бюрократія забрала пару сотень тисяч голосів

І це добре, безвідносно того, за чи проти сучого Потроха голосуєш. Заробітчан за кордоном треба позбавити можливості голосувати Із зрозумілих причин, і банальної справедливості. А ідеально було б ввести кримінальну відповідальність за неголосування на виборах. Громадянин має бути свідомий, і тоді ніякий ворог не страшний, і ніяких зрадників і свинарчуків не буде. Ти зобов'язаний приїхати на Батьківщину і проголосувати. Хтось змінить країну проживання, і це нормально, більшість приїдуть і будуть відчувати відповідальність перед країною і іншими громадянами. Відчуття причетності у громадян грає потужну роль у міці держави..

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Заробітчан за кордоном треба позбавити можливості голосувати Із зрозумілих причин

Бугага, в нас такий саме паспорт як і в усіх інших українців.

 

 

 

Ти зобов'язаний приїхати на Батьківщину і проголосувати.

Ага, з СФ, наприклад, прилечу у Київ і назад щоб в понеділок зранку вийти в офіс.  Головне що недорого.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Як засвідчили результати виборів, закордонна тусовка перебуває під зомбуванням абсолютно брехливої тези "Геть від москви", і помилково вважає агента хуйла Порошенка його ворогом та захисником України. Так що не отримає - і добре.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Бугага, в нас такий саме паспорт як і в усіх інших українців.

 

 

 

Ага, з СФ, наприклад, прилечу у Київ і назад щоб в понеділок зранку вийти в офіс.  Головне що недорого.

Все це нікого не повинно хвилювати. Не думай, що тобі винна твоя держава, думай, що ти можеш зробити для своєї держави.

Link to comment
Share on other sites

:weep: Я так розумію ти пишеш з окопів під Пісками?

А хіба для держави можна робити щось корисне виключно з окопу? Чи це підсвідоме про себе так дивно себе виявило у нікчемному і недоречному запитанні?

Так я нікого не засуджую, а подумки будую принципову ситсему відносин держава-громадянин, в межах якої нікого й не буде потреби засуджувати.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Те саме я можу сказати про місце знаходження громадянина

Місце знаходження не має жодного зв'язку з обов'язком голосувати, зараз не 15-те століття, на вибори не встигнути неможливо. Дорого іхати? Може бути, але то справа громадянина, якщо він не виконує державне завдання.

Змінено користувачем забанений
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

 

 


Місце знаходження не має жодного зв'язку з обов'ячзком голосувати, зараз не 15-те століття, на вибори не встигнути неможливо. Дорого іхати? Може бути, але то справа громадянина, якщо він не виконує державне завдання.

Бугага, тому в нормальних країнах голосують онлайн / по пошті.  І все. 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Бугага, тому в нормальних країнах голосують онлайн / по пошті.  І все. 

Можна й так, але є певна проблємка - громадянин за кордоном втрачає змогу на власні вуха і очі оцінювати події на Батьківщині, і, таким чином, приймати неупереджене і виважене рішення щодо голосування. Тому голосують за чергову Свиню, яку чомусь вважають патріотичною, ображають громадян, яких ця Свиня обкрадає і дурить, і вважають супротивників Свині "агентурою Кремля". Тобто втрачають об'єктивність. То про яке голосування (і вплив його наслідків на інших громадян!) може йти мова? Потрібна якість, а не кількість. Кількість без якості дала нам Овоча, Порошенка і Зеленського, та й усіх інших теж докупи.  Може досить? Я б взагалі ввів виборчий ценз у вигляді обов'язкової сплати податків. Платиш усе - маєш право голосу, отримуєш стипендію, пенсії - не маєш, отримуєш субсидію - на час її дії втрачаєш можливість голосувати. Змахлював і не заплатив податки один раз - втрачаєш право голосувати назавжди. Визначати долю і напрямок розвитку держави повинні мати право виключно ті, хто оплачує її утримання.

Змінено користувачем забанений
Link to comment
Share on other sites

Можна й так, але є певна проблємка - громадянин за кордоном втрачає змогу на власні вуха і очі оцінювати події на Батьківщині, і, таким чином, приймати неупереджене і виважене рішення щодо голосування.

Це твій власний висер, що заперечує конституцію України і право на голос. Тому для початку, ватанчику, відпочинь місяць.  Подумай про те, як ділити громадян на сорти.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 

громадянин за кордоном втрачає змогу на власні вуха і очі оцінювати події на Батьківщині, і, таким чином, приймати неупереджене і виважене рішення щодо голосування
Особливо, коли інформаційну політику на Батьківщині очолює мінстець, а Шустери зачищені.
Link to comment
Share on other sites

Це твій власний висер, що заперечує конституцію України і право на голос. Тому для початку, ватанчику, відпочинь місяць.  Подумай про те, як ділити громадян на сорти.

Фома, ти у своєму розумі?  :X  :fp1:

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Фома, ты не в теме, всё правильно - не только голосовать низзя, а еще и гражданства этих жопомоев нужно лишить чтобы по гейропам не шлялись, а ты говоришь какая-то конституция, ей подтирались и подтираются уже почти три десятка лет все кому не лень, подумаешь документишка.
Link to comment
Share on other sites

 

 


Фома, ти у своєму розумі?   

Я в своєму.   Я маю такий самий паспорт як і інші юзери і таке саме право на голос.  А усі мудаки, які кажуть, що мій голос не чинний тому шо я територіально знаходжусь не там де вони хочуть, хай ідуть і читають конституцію до прозріння.

 

 

 


Фома, ты не в теме, всё правильно - не только голосовать низзя, а еще и гражданства этих жопомоев нужно лишить чтобы по гейропам не шлялись, а ты говоришь какая-то конституция, ей подтирались и подтираются уже почти три десятка лет все кому не лень, подумаешь документишка. 0 Відповісти Цитата Ім'я або цитата

Я вважаю ще треба відбирати нерухомість і вводити додатковий податок у 20%

Link to comment
Share on other sites

Для наблюдателя извне (жопомоя), эти выборы выглядят весьма забавно. Но неважно какое мое личное мнение об кандидатах второго тура, с каждым годом я всё больше убеждаюсь что украинцы заслуживают каждого своего президента и все свои проблемы на 500%... выгребают и будут выгребать долго и сполна.

А винить в будущих проблемах каждый будет кого угодно кроме себя и своего выбора (жидов, кацапов, зрадоебов, жопомоев и тп).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ми вигрібаємо зараз, як ще ніколи не вигрібали. Притому закордонний виборчий округ надає чинній владі шалену підтримку.

Это традиционно для всего постсовка. Кацапы у нас все топят за Путина-Медведева. Массово.

Судя по разговорам в толпе, я похоже единственный за Зелю голосовал:)

Link to comment
Share on other sites

Це тимчасово і востаннє. Далі будуть мотороли з гіві і закордон тупо заб'є

якби не  беня  ,  діркін  моторолу    дніпрі  спасітєлєм  призначив  би .  Шо  за  маячня  мінстецівська  ? 

 

 Ти забув  як  діркіна  петя  пустив  в  Донецьк  ?  

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

Ти забув  як  діркіна  петя  пустив  в  Донецьк  ?

 

Дай згадати, ти тоді у камазі обвареному жалізом сидів з трьома боєкомплектами і був готовий брати Донецьк?
Link to comment
Share on other sites

Дай згадати, ти тоді у камазі обвареному жалізом сидів з трьома боєкомплектами і був готовий брати Донецьк?

я  тоді  ВЛК  проходив  ,  і  після  МРТ  для  тієї ВЛК    викинув  компутер  до  такої  матері .   Я  спромігся   пройти військово  лікарняну  комісію  ,  доки  твій  камаз  їхав  з Лондону .

Змінено користувачем ElGuider
Link to comment
Share on other sites

@Elguider, ти ж написав шо у камазі обвареному чим попало тебе не було. 

 вже  й  не  буде  .  Чотири грижі  . За  роки  що  натурально  не  сиджу  за  компом  стало  легше  ,  хоч  і  робота  де  рухаюсь  по  вісім  годин  .  Весна  чи  осінь  міжсезоння  ,  болі  є  але  терплю . Треба  повторно  промагнітографитись .

Цікаво  чи  грижі  хоч  меньші  стали .

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...