Перейти до змісту

Израильский мойша креативит-скоро по всей стране.


кноп

Recommended Posts

Анатолій Гриценко
Вподобати цю сторінку · 11 хв. · 
 
Це небезпечно, для країни! Такою рекламою і газетами, які вже роздають штаби Порошенка - країну свідомо розколюють навпіл. У 2004му це робили російські технологи в штабі Януковича. Зараз це робить діючий гарант - гарант цілісності та єдності України?! Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів. Це образа і зневага на адресу й тих 1306450 людей, які проголосували за мене. Моєї реклами такого змісту Ви не бачили і не побачите ніколи! Вибори виборами, але не посада важлива і не за будь-яку ціну - країна і її майбутнє мають бути на першому місці. Порошенко цього не зрозумів і вже не зрозуміє. І навіть ця, ганебна й руйнівна для країни реклама - йому вже не допоможе.

 

56541927_1145246405656109_36065287061110

Link to comment
Share on other sites

А то точно Мойша?  Доречі, плакат ок, підтримую!

 

 

та думаю..да..

 

как рассказывали он славится такими штучками...

 

п.с.

кажуть уже много установили..

но это только начало...

там по всей стране скоро висеть будут.

Link to comment
Share on other sites

Хто? Зебіли на стовпах?

до хера вешать прийдется..рука устанет..

 

но петя сам виноват...

шо страну довел до ручки,что в лице  клоуна  люди видят мессию...

Link to comment
Share on other sites

Коли Брєжнєв копита відкинув, єбонуті совки бігали-всиралися, що завтра Штати на СРСР нападуть. Зараз петяраси підхопили, які є такими ж хомо-совєтікусами по своїй суті
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Коли Брєжнєв копита відкинув, єбонуті совки бігали-всиралися, що завтра Штати на СРСР нападуть. Зараз петяраси підхопили, які є такими ж хомо-совєтікусами по своїй суті

Какая то дибильная логика. Разве США нападали на совок? А параша напала на Украину . И все ведет к уничтожению страны. Змінено користувачем Ali(UA)
Link to comment
Share on other sites

Какая то дибильная логика. Разве США нападали на совок? А параша напала на Украину . И все ведет к уничтожению страны.

Ты слишком юн, и слишком глуп. Тебе эту аналогию не понять.

Link to comment
Share on other sites

Ты слишком юн, и слишком глуп. Тебе эту аналогию не понять.

Я смотрю на факты. А по фактам твоя параша напала армией на Украину. Ты будешь это отрицать? Или приводить сюда ускую пропаганду которая промывала мозги таким совочкам как ты.
Link to comment
Share on other sites

 

Я смотрю на факты. А по фактам твоя параша напала армией на Украину. Ты будешь это отрицать? Или приводить сюда ускую пропаганду которая промывала мозги таким совочкам как ты.

Совок это ты, и тебе подобные, кто с потерей рукводящего и направляющего стержня в жопе, теряют все ориентиры, впадают в истерику и сразу начинают искать себе новый стержень Змінено користувачем Citizen UA
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Совок это ты, и тебе подобные, кто с потерей рукводящего и направляющего стержня в жопе, теряют все ориентиры, впадают в истерику и сразу начинают искать себе новый стержень

Пошла жопная аргументация....
Link to comment
Share on other sites

та отож, вибираєш Пєтю, прицепом йде хуйло

це ж очевидно, навіть вже наглядно!

та Фома давно не криється, а щирі галичани як мліють від того навіть кацапізми через втрату пильності один за одним з них лізуть

Link to comment
Share on other sites

Звісно, та й пан Сілентіо зробив камінг аут в поганому сенсі цього слова.

Я на відміну від тебе ніколи не малював із себе квасного патріота, прихильника хуторянства і казок сивої давнини. А от ти щось намагався рядитися у тоги толерантного європейчига, та ці дні змили той благородний образ в унітаз:)

Link to comment
Share on other sites

Звісно, та й пан Сілентіо зробив камінг аут в поганому сенсі цього слова.

  

Толерантного до кацапської мерзоти? Брехня, пан Сілентіо.

Бугага!

 

Зе і виборці його то частина України і поки як виявляється БІЛЬША її частина. Якщо то для тебе вони кацапська мразота, то тобі місце не в Лондоні, а в Москві. Саме там полюбляють давати схожі оцінки своїм незгодним громадянам.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Більша частина зебілів? Так і за Хуйла голоснуло 86 відсотків. Шо з цього?

ТАМ НЕМА 86 ВІДСОТКІВ... Як і в РФії реально ніколи не було 86 за Хуйла.

Там буде при чесному виборі десь 60-65. Це дуже різні люди, але всіх їх об"єднує одне - їх дістало як "цинічні бандери" - супер витік із підсвідомості сраних квазідержавників, зливають в унітаз їх життя

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...