Перейти до змісту

Израильский мойша креативит-скоро по всей стране.


кноп

Recommended Posts

А  з  якого  дива  має  критися?  Він  що,  не  українець?  Чи  ваша  братія  вже  замислила  новий  терор  над  українцями?  Сибір  готовий  приймати?

 

Можете рити льоха  :fp1: На фупі є ваша сестра по розуму...така собі Лідія. Та звалила в Штати, але з льоха таки не вилазить. Все чекає терору тепер вже від негрів  :lol2:  Такі зашорені і закриті до зовнішнього світу як ви завжди будуть чекати терору від всіх, які на вас не схожі. В психіатрії певно є відповідне визначення...

 

А щодо Сибіру, не переймайтесь. Він вже під китайцями. Так що час відкривати новий виток істерії, який вже тут пару років деякі сцикливі трампісти розкручують. Жовто-муслімо-мексиканська загроза. Ховайсь! Рийте льохи!  :weep:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

 

 


Можете рити льоха :fp1:

:fp1: :fp1: :fp1:

Ви  краще  свою  рідною,  кацапською  стругайте,  бо  зрозуміти  такі  перли  трохи  важко.

І  з  початку  (як  годиться)  речення  читала.  і  з  кінця -  ніяк  не  виходило.  Добре,  що  тільки  3  слова.

А  щодо  Лідії,  то  досить  з  неї  глумів  ваших  собратьев,  які  запроторили  її  чоловіка  на  заслання.  І  вона  там  була  з  ним.

Link to comment
Share on other sites

:fp1: :fp1: :fp1:

Ви  краще  свою  рідною,  кацапською  стругайте,  бо  зрозуміти  такі  перли  трохи  важко.

І  з  початку  (як  годиться)  речення  читала.  і  з  кінця -  ніяк  не  виходило.  Добре,  що  тільки  3  слова.

А  щодо  Лідії,  то  досить  з  неї  глумів  ваших  собратьев,  які  запроторили  її  чоловіка  на  заслання.  І  вона  там  була  з  ним.

Це хто б  про перли казав. Галичанка в якої через слово кацапізми...

В ы в каком полку служили, пани майор ?  

 

На заслання до Штатів, куди половина совку навіть в мріях звалити не наважувалась  :lol2:  от же ж звірі - комісари  :lol2:

Змінено користувачем Silentio
Link to comment
Share on other sites

:fp1: :fp1: :fp1:

Ви  краще  свою  рідною,  кацапською  стругайте,  бо  зрозуміти  такі  перли  трохи  важко.

І  з  початку  (як  годиться)  речення  читала.  і  з  кінця -  ніяк  не  виходило.  Добре,  що  тільки  3  слова.

А  щодо  Лідії,  то  досить  з  неї  глумів  ваших  собратьев,  які  запроторили  її  чоловіка  на  заслання.  І  вона  там  була  з  ним.

И истчё я вывчаю українську мову... :nose3:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

У Порошенка відхрестилися від "чорного піарника": Все вигадали самі

 

На зауваження, що екс-журналіст, нардеп Сергій Лещенко писав про ізраїльського політтехнолога Моше Клюгхафта, Березенко сказав: "Найменше я б зараз хотів коментувати Сергія Лещенка... Це абсолютна нісенітниця. Ніколи в житті не зустрічав цього чоловіка".

 

Оказывается, Порошенко сам стал Мойшей и сидит-придумывает всю эту чернуху! :rabbi:

Link to comment
Share on other sites

 

 


Це хто б про перли казав. Галичанка в якої через слово кацапізми... В ы в каком полку служили, пани майор ?

Ми,  галичани,  таке  знаємо:

нквдисти,  кгбісти - фсбшники -  то  бандерівці.  Вміють  перебиратися.  А  галичани - то  кацапи. їм  треба  до  Сибіру.    Кацапам,  звісно -  на  українську  територію. 

Про  майорів  буде  писати  той,  хто  сам  при  погонах.  Ви  не  менше,  ніж  полковник.  Я  не  сумніваюся. 

 

И истчё я вывчаю українську мову... :nose3:

Мою  українську  вам  тяжко  зрозуміти,  правда?  :shuffle:

На  шастя  усі  українці  добре  мене  розуміють:  і  за  формою,  і  за  значенням.

Link to comment
Share on other sites

56960702_2407719449272852_90772074364141

Наступним кроком буде безпосереднє розвішування продуктів життєдіяльності какашеколєшек. Хоча напевно це воно і є.

Змінено користувачем Euro
Link to comment
Share on other sites

Ми,  галичани,  таке  знаємо:

нквдисти,  кгбісти - фсбшники -  то  бандерівці.  Вміють  перебиратися.  А  галичани - то  кацапи. їм  треба  до  Сибіру.    Кацапам,  звісно -  на  українську  територію. 

Про  майорів  буде  писати  той,  хто  сам  при  погонах.  Ви  не  менше,  ніж  полковник.  Я  не  сумніваюся. 

 

Мою  українську  вам  тяжко  зрозуміти,  правда?  :shuffle:

На  шастя  усі  українці  добре  мене  розуміють:  і  за  формою,  і  за  значенням.

Кадебісти, енкавеесники... Вашу українську мову я таки розумію, труднощів жодних. А стосовно того, що всі українці вас розуміють...До форми зауважень жодних немає, деякі дрібні неточності, не варті уваги. Ну коли б людина не вдавала з себе святішу за Папу римського. А от стосовно змісту - я не був би таким впевненим. Десь так. :shuffle:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Кадебісти, енкавеесники... Вашу українську мову я таки розумію, труднощів жодних. А стосовно того, що всі українці вас розуміють...До форми зауважень жодних немає, деякі дрібні неточності, не варті уваги. Ну коли б людина не вдавала з себе святішу за Папу римського. А от стосовно змісту - я не був би таким впевненим. Десь так. :shuffle:

Ой,  та  не  треба  сюди  совкових  стандартів.  В  галичан  давно  утрамбувалося:  совєцький,  Лєнін  тощо.  Про  нквд  і  кгб  взагалі  інакшої  мови  нема  і  не  було  раніше.  "Українські"  відповідники  подібних  слів - то  тільки  в  книжках  і  на  табличках  при  входах  можна  було  прочитати.  І  це  не  тому,  що  українці  неграмотні,  а  тому  що  так  натуральніше  і  впізнаваніше.  На  схожий  манір  використала  "собратьев",  щоб  підкреслити  звязок.  Воно  ємке  в  даному  випадку. 

Ви  усі  такі  смішні  з  вашими  дріб язковими  "шпильками" щодо  моєї  української. B-)

Link to comment
Share on other sites

Ой,  та  не  треба  сюди  совкових  стандартів.  В  галичан  давно  утрамбувалося:  совєцький,  Лєнін  тощо.  Про  нквд  і  кгб  взагалі  інакшої  мови  нема  і  не  було  раніше.  "Українські"  відповідники  подібних  слів - то  тільки  в  книжках  і  на  табличках  при  входах  можна  було  прочитати.  І  це  не  тому,  що  українці  неграмотні,  а  тому  що  так  натуральніше  і  впізнаваніше.  На  схожий  манір  використала  "собратьев",  щоб  підкреслити  звязок.  Воно  ємке  в  даному  випадку. 

Ви  усі  такі  смішні  з  вашими  дріб язковими  "шпильками" щодо  моєї  української. B-)

А хтось чомусь кидає камінням стосовно суржика. А відносно "шпильок" до Шпильки стосовно її української мови ми (ми - хз хто це такі, та Бог з ним) не смішні, ми дрібні. Нічого перекручувати цитати видатних людей. :nose3: Жодної поваги. :gigi:

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...