Перейти до змісту

Що далі


Potato

Recommended Posts

щось не так? 

при хвєдориче взагалі законів не існувало 

є побоювання що Коломойському теж ближче такий підхід..Але подивимось. Сподіваймося на краще

 

Ві здесь атісімітізм не начінайте.єто вам не там.єто теперь здесь
Link to comment
Share on other sites

Вот вы тут про повноваження. А упц мп уже голову подняло. И приват отбирают. Даже не выбрали а тренд пошёл. Помню Януковича как выбрали полит реформу тут же отбросило как недоразумение.

думаю по привату це технологія Петра, щоб трошки народ полякати перед виборами 

 

все інше. пропоную дивитись на Конкретні кроки і діяти відповідно 

 

якщо треба виходити під Раду. Майдан все ще на місці між іншим 

Змінено користувачем Potato
Link to comment
Share on other sites

це один з куйловських міфів

насправді

за януковича донецькі підгрібали все

в Києві це точно  

навіть найменш жирні посади 

 

А головою Нацбанку залишався незмінний дід Стельмах, наприклад. Коли ж сів на посаду Рошен, то йому на зміну прийшла, після Кубіва, його Лєрка-аблігація  з ICU. І панєслась...

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

А головою Нацбанку залишався незмінний дід Стельмах, наприклад. Коли ж сів на посаду Рошен, то йому на зміну прийшла, після Кубіва, його Лєрка-аблігація  з ICU. І панєслась...

 

Нацбанк цілком адекватно діяв за Петра. Моя така думка

Link to comment
Share on other sites

Особливо з рефінансом в десятки ярдів, який невідомо куди подівся, наприклад.

 

я думаю це мають спеціалісти пояснювати спеціалістам 

пересічному, якщо немає достатньої кваліфікації, важко це зрозуміти за браком відповідного розуміння фінансових процесів 

Link to comment
Share on other sites

я думаю це мають спеціалісти пояснювати спеціалістам 

пересічному, якщо немає достатньої кваліфікації, важко це зрозуміти за браком відповідного розуміння фінансових процесів 

 

Та да. Спочатку дали рефінанс, потім бабки вивели у невідомому напрямку, потім об'явили банк неплатоспроможним. Профіт! Дельта-Банк, Надра, Фінанси та кредит.... НАБУ там щось копає з 2017го року. Може, як Рошена копняком Зеля випре з Банкової, то справа піде швидше.

Link to comment
Share on other sites

Та да. Спочатку дали рефінанс, потім бабки вивели у невідомому напрямку, потім об'явили банк неплатоспроможним. Профіт! Дельта-Банк, Надра, Фінанси та кредит.... НАБУ там щось копає з 2017го року. Може, як Рошена копняком Зеля випре з Банкової, то справа піде швидше.

Це ти так бачиш

Очима тих кому зміни в банківській сфері не подобаються 

Це ті самі очі яким Супрун - доктор смерть 

Link to comment
Share on other sites

Це ти так бачиш

Очима тих кому зміни в банківській сфері не подобаються 

Це ті самі очі яким Супрун - доктор смерть 

 

Хулі мені бачити, якщо курс штучно загнали тоді втроє? Чи ти думаєш, що рефінанс Лерка з тумбочки Рошена брала?

Link to comment
Share on other sites

Хулі мені бачити, якщо курс штучно загнали тоді втроє? Чи ти думаєш, що рефінанс Лерка з тумбочки Рошена брала?

Так продав би бакси з матрасу і курс обвалив

Вбийся об стіну, жопомий

Бугого, не дочекаєшся, зебіл!

Link to comment
Share on other sites

Так продав би бакси з матрасу і курс обвалив

 

Друкарський странок, який отримав у руки Рошен, ніяким матрасом не перебити

 

Дайте мне управлять деньгами страны, и мне нет дела, кто будет устанавливать там законы ©

Змінено користувачем Citizen UA
Link to comment
Share on other sites

Вбийся об стіну, жопомий

так ева подлага иммігрантишку.развели тут гамасексуализм.кстаті где тут записівают на білети Киев Симфіропаль.Нельзя сізон прпускать

І я слишал что впзмлжна павезут туристав в Крим каналам кагда откроют снова .ми же адин нарот

Link to comment
Share on other sites

Друкарський странок, який отримав у руки Рошен, ніяким матрасом не перебити

Зєля друкувати не буде точно! Сітізен, ти бачив скільки бабла було на кінець 2013 року?

Link to comment
Share on other sites

так ева подлага иммігрантишку.развели тут гамасексуализм.кстаті где тут записівают на білети Киев Симфіропаль.Нельзя сізон прпускать

І я слишал что впзмлжна павезут туристав в Крим каналам кагда откроют снова .ми же адин нарот

 

От жеж дурнувате. Ті "туристи" і так вільно катаються туди-сюди 5 років. А Фірташівський Кримський Титан ще й електрику безперебійно отримує і на українських збагначувальних фабриках переробляється. Вільна економічна зона "Крим" ота хуйня називається. Якщо не знаєш, що воно таке, то запитай у Петра, який її пропихав.

Link to comment
Share on other sites

 

 

я навіть на гриценка був згодний якщо б у нього був шанс 

 

:fp1:  :fp1:  :fp1:  :consul:

за тюфяка який нічого в своєму житті не вирішував?

яуий городив такууууууууууу нісенітницю?

:fp1:

Link to comment
Share on other sites

Що далі?

А дальше нам всем будет очень тяжело. Украина избрала очень трудный путь. Нас ждут ошибки, казусы, насмешки, нежелание отдавать власть, подлянки напоследок, попытки реванша регионалов и пророссийских сил, попытки давления со стороны Москвы, обострение на фронте, провокации и серьёзная просадка по финансово-экономическим показателям. В лучшем случае.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Що далі?

А дальше нам всем будет очень тяжело. Украина избрала очень трудный путь. Нас ждут ошибки, казусы, насмешки, нежелание отдавать власть, подлянки напоследок, попытки реванша регионалов и пророссийских сил, попытки давления со стороны Москвы, обострение на фронте, провокации и серьёзная просадка по финансово-экономическим показателям. В лучшем случае.

 

це до гадалки не ходи

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...