Перейти до змісту

Тарифи і посадкі це не компетенція преЗедента.


Ali(UA)

Recommended Posts

Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи".

Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України", – сказав Данилюк.

Link to comment
Share on other sites

Как мне кажется, газ для населения должен быть действительно ниже, чем для производственных нужд.

Добываемый газ в Украине по конституции принадлежит народу Украины, он дешевле и его было бы достаточно для использования населением и государственными предприятиями. А газ для производства, пренадлежащего как правило крупным монополистам, олигархам, пусть закупается за границей по рыночной стоимости.

Очень даже приемлемое решение вопроса.

Link to comment
Share on other sites

Как мне кажется, газ для населения должен быть действительно ниже, чем для производственных нужд.

Добываемый газ в Украине по конституции принадлежит народу Украины, он дешевле и его было бы достаточно для использования населением и государственными предприятиями. А газ для производства, пренадлежащего как правило крупным монополистам, олигархам, пусть закупается за границей по рыночной стоимости.

Очень даже приемлемое решение вопроса.

Какоє рєшеніє? Тєбє жє напісалі нє компетенція.
Link to comment
Share on other sites

Какоє рєшеніє? Тєбє жє напісалі нє компетенція.

А как же медреформа и отсутствие дорог, на дебатах новоизбранный преЗЕдент очень даже эмоционально сказал об этом.

Или он только бла бла бла?

Link to comment
Share on other sites

Стосовно посадок. Що може зробити президент? Він не буде втручатися в процеси і заважати антикорупційним органам робити свою роботу. Сам він не може саджати чи не саджати людей – тоді він нічим не відрізнятиметься від старої системи".

Ви знаєте, що сфера тарифів не знаходиться у сфері компетенції президента. Але ми вже проаналізували ситуацію, ми бачимо, що ринкова ціна на газ зменшилася, суттєво зменшилася порівняно із зимовим періодом. Якщо ми говоримо про ринкову ціну, то очікування такі, що це має відобразитися на ринку України", – сказав Данилюк.

 

Данилюк абсолютно правий. а хто про це не знав ?

Змінено користувачем On_
Link to comment
Share on other sites

От так от шановні антіпедроти.

 

Дякую кеп. Але це компетенція НАБУ, НКРЄ, НАЗК, Генпрокуратури, тощо. От їх і треба перезавантажити. Незалежний Луц он вже землю почав рити в нетерплячці  :gigi:

Link to comment
Share on other sites

А чому Вовки з Кобєлєвими були в компетенції Пороха?

патамушта єта била хунта.А сейчас хунта кончилась и будет проста хуцпа Змінено користувачем coolzak
Link to comment
Share on other sites

А чому Вовки з Кобєлєвими були в компетенції Пороха?

Я хєр єго знаєт откуда ві єто взялі.

Два варіанта

1. Або вони не розуміють про шо говорять

2. Або ж вішають локшину, як і всі хто був перед ними

Какая нєожіданность. Право сєр ві так думаєтє?
Link to comment
Share on other sites

Дякую кеп. Але це компетенція НАБУ, НКРЄ, НАЗК, Генпрокуратури, тощо. От їх і треба перезавантажити. Незалежний Луц он вже землю почав рити в нетерплячці :gigi:

Удачі.
Link to comment
Share on other sites

Ггггг мені подобається ваш підхід. І коли проблєми баби стануть проблемою для молодої куманди?

 

дивно чути таке питання, адресоване мені. я же не баба Галя і за молоду команду не голосував. я думаю, що бабі Галі відповідь можна знайти десь у "слузі народу", якщо її дійсно цікавить відповідь. ну, або хай зустрічаються десь "посєрєдінє" і домовляються як і що буде

Link to comment
Share on other sites

дивно чути таке питання, адресоване мені. я же не баба Галя і за молоду команду не голосував. я думаю, що бабі Галі відповідь можна знайти десь у "слузі народу", якщо її дійсно цікавить відповідь. ну, або хай зустрічаються десь "посєрєдінє" і домовляються як і що буде

подивимось. бо ті тарифи печуть а баба жде.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...