Перейти до змісту

Джемилёв будет в оппозиции к 73% Украинцев?


хозяин

Recommended Posts

Как то странно всё это....

 

Народный депутат Мустафа Джемилев заявил, что крымские татары будут в "конструктивной оппозиции" к Владимиру Зеленскому, который, по предварительным данным, побеждает на президентских выборах.

Об этом Джемилев сообщил в комментарии "Крым.Реалии".

"Мы - команда Петра Порошенко, и крымские татары его активно поддерживают. Почти очевидно, что мы будем в оппозиции, но в оппозиции конструктивной. Все, что может сделать новый президент на благо государства и вопросов, которые мы считаем правильными - полностью будем его поддерживать. Но если что-то будет противоречить нашим идеям, украинскому государству, нашему народу - мы будем подавать свой голос", - пояснил Джемилев.

Link to comment
Share on other sites

А татары не хотят добровольческий батальон сформировать и на передовой отличиться? Сколько в списке погибших на фронте, татарских фамилий?

А трындеть, оно конечно, не мешки носить ;)

Link to comment
Share on other sites

Чому

Тому, що ставлять свої вузьконаціональні інтереси вище, ніж інтереси всієї України. Шо там їм Рошен наобіцяв - я хз. Може автономію? Але вони "команда рошена", не дивлячись ні на що

Link to comment
Share on other sites

Я ж написав, що хз. Але топити за Рошена після всіх його зашкварів...

не я спрашивал про "інтереси всієї України". просьба пояснить какие там такие интересы у всей Украины.

Link to comment
Share on other sites

Тому, що ставлять свої вузьконаціональні інтереси вище, ніж інтереси всієї України. Шо там їм Рошен наобіцяв - я хз. Може автономію? Але вони "команда рошена", не дивлячись ні на що

 

Зараз ти робиш те саме що і команда пороха недавно робила: "Петро = інтереси всієї України"

Link to comment
Share on other sites

Зараз ти робиш те саме що і команда пороха недавно робила: "Петро = інтереси всієї України"

та немає там інтересів "усієї Украіни". ті 75% - то починаючи від ненависників України, совків, до патріотів. Знаю спілкувався. Там така каша в головах що страшно.

Link to comment
Share on other sites

Зараз ти робиш те саме що і команда пороха недавно робила: "Петро = інтереси всієї України"

Навпаки. Вже писав не раз, що нахабна і безкарна корупція під дахом Рошена, реанімація медаедчуків-ригів, і далі по списку, це точно не в інтересах українського народу

Link to comment
Share on other sites

Навпаки. Вже писав не раз, що нахабна і безкарна корупція під дахом Рошена, реанімація медаедчуків-ригів, і далі по списку, це точно не в інтересах українського народу

"не в", а що "в"? Вже вибрали, вже не проти а за.

Link to comment
Share on other sites

Навпаки. Вже писав не раз, що нахабна і безкарна корупція під дахом Рошена, реанімація медаедчуків-ригів, і далі по списку, це точно не в інтересах українського народу

 

Це твоя особиста думка. Хтось може вважати по іншому. Ти не можеш їх звинувачувати в тому шо вони "проти інтересів українського народу"

Link to comment
Share on other sites

Це твоя особиста думка. Хтось може вважати по іншому. Ти не можеш їх звинувачувати в тому шо вони "проти інтересів українського народу"

Хтось може вважати, що корупція і реванш медведчука є благом. Я навіть можу назвати пару прізвищ. Але о, об'єктивно, це зло

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Хтось може вважати, що корупція і реванш медведчука є благом. Я навіть можу назвати пару прізвищ. Але о, об'єктивно, це зло

 

Об'єктивно Медведчук та всі хто законтачені -  то є зло, все інше - суб'єктивне

Link to comment
Share on other sites

Свинарчуки - суб'єктивне? Діамантові прокурори?

 

Саме так. Кожен сам для себе вирішує що для нього важливіше - чи спроба повністю подолати усю корупції, чи певне толерування задля якоїсь іншої мети...... 

Link to comment
Share on other sites

Не вірю в 73 відсотки. Там фільсифікації точно були. Не може бути стільки довбнів.

 

А чому Джемилёв не має права на оппозицію?

Клоун часом не тупий, що такі ляпи видає? Воно падло ще за ржання своє відповість вниз головою.

Змінено користувачем g_smit
Link to comment
Share on other sites

Хитросделанному Мустафе Педрилья пообещал национальную автономию в Крыму, а теперь наступит облом. Вот оно и злобствует, скотыняка. Крымська область после деоккупации и не ибэ! А еще лучше крымский район Херсонской области. Змінено користувачем Silentio
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

"Джемилёв будет в оппозиции к 73% Украинцев?"

 

Не треба підміняти поняття. Бо ті 73% - це і є опозиція до влади, як такої.  В своїй масі ті 73%  абсолютно різнопланові.

Від відвертих ватанів, типу тебе, до відвертих патріотів. 

 


Не вірю в 73 відсотки. Там фільсифікації точно були.

Можеш не вірити і в те, що Земля кругла. 

А якщо стверждуєш - то давай кажи, як ті фальсифікації з 6 мільйонами різниці  голосів виборців були зроблені.

Особливо в умовах. коли  переможець перегонів поки що до влади не має ніякого відношення. 

 

З цими відсотками москальські правителі наразі накарачках - як тепер пропагандонськи

обзивати Україну "фошиздьською" державою, "режимом" і так далі? 

Змінено користувачем Святослав_
Link to comment
Share on other sites

Можеш не вірити і в те, що Земля кругла. 

А якщо стверждуєш - то давай кажи, як ті фальсифікації з 6 мільйонами різниці  голосів виборців були зроблені.

Особливо в умовах. коли  переможець перегонів поки що до влади не має ніякого відношення. 

 

Тобто така кількість населення обирає вірус замість програми свідомо і це нормально ?

І не треба визнати недійсними усі атестати, дипломи, дисертації, аккредитації, ліцензії ?

І не треба визнати сектами усі ЗМІ ?

І не треба визнати клоунами усю ту братію, яка позиціонувала себе політиками увесь попередній час ?

І взагалі - геть розум ?

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Створити...